ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by kic 13/6/2018, 23:31

bili bi Venezuela..

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:32

RayMabus wrote:Ja nisam reka da triba ukinit studije nego sam ti samo objasnija da neplaćaju roditelji faks nego svi išli oni ili ne na njega

Jel ti to jasno?
pa nije aj objasni malo bolje kako znas tocno cija lova ide gdje jer niko ne moze napisati tocno ocu moja lova da ide ovdje. Bingovac ovoj umisljenoj mora placati za faks, umisljena bingovcu za neku drugu uslugu recimo zdravstvo posto ona daleko vise uplacuje u proracun za zdravstvo od bingovca. Kad se sve zbroji i oduzme tu su negdje, dakle svako placa svoje a ako nema love digne se od nekud neki kredit koga briga uostalom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by darth_vader 13/6/2018, 23:33

Ma ne možes zohare ni s time istjerati...mozda masovno trovanje neko...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 13/6/2018, 23:33

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ja nisam reka da triba ukinit studije nego sam ti samo objasnija da neplaćaju roditelji faks nego svi išli oni ili ne na njega

Jel ti to jasno?
pa nije aj objasni malo bolje kako znas tocno cija lova ide gdje jer niko ne moze napisati tocno ocu moja lova da ide ovdje. Bingovac ovoj umisljenoj mora placati za faks, umisljena bingovcu za neku drugu uslugu recimo zdravstvo posto ona daleko vise uplacuje u proracun za zdravstvo od bingovca. Kad se sve zbroji i oduzme tu su negdje, dakle svako placa svoje a ako nema love digne se od nekud neki kredit koga briga uostalom...
Pa znam zato što je faks DRŽAVNI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:35

RayMabus wrote:
Pa znam zato što je faks DRŽAVNI
pa i puno toga druogag je drzavno. Lova od umisljene mozda financira crkvu od bingovca, isto niko ne pita, suma je ajmo reci nula, dakle niko nikome duzan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:35

kad bi svi koji zazivaju propast turističke sezone izazvali požar, onda bi im se i ostvarilo


čàbar
1. veća drvena posuda s dvije uške, služi za pranje; banjica, škaf

prdnuti u čabar žarg. 1. pasti pod stečaj, ostati bez novca, naći se u velikoj nestašici novca 2. izgubiti ulog u kartaškoj igri


Last edited by sebeljub penkala on 13/6/2018, 23:36; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:36

Prosto rečeno, Kolinda je selektivna. Naslikava se s američkim predsjednicima i briselskim parazitima, ulizuje im se i maše repom dok država sprovodi naredbe i instrukcije iz ambasadâ. A između ostalog, sama je bila u emigraciji i radila van Hrvatske. To tako ne ide.

Diplomacija i vanjska politika od smrti Tuđmana ne postoji i samo se svodi na autodestruktivno nabijanje krivice i grižnje savjesti za doslovno ništa, guzičarenje u smjeru Srbije, šamaranje i uvrede od strane ćevapa iz 24% Protektorata, pristrane arbitraže i jalovi odgovori na arogantne slovenske teritorijalne pretenzije.

Nelegitiman referendum i ulazak u EU, feudalno-socijalistička ekonomija s elementima osmanlijskog harača, kriminalni pravni sustav od vrha do dna, onda monstruozan, neučinkovit, apsurdan i priglup birokratski aparat...

Ne bi se mi nigdje kretali zadnjih 20 godina da se od same neovisnosti krenulo graditi prave temelje države i slobodnu tržišnu ekonomiju i gospodarstvo koja se jedino može i mora vrtiti oko privatnog sektora s minimalnom i nužnom ulogom države u cijeloj priči.

Pitanje za nju glasi: Gdje je ta njena Hrvatska godinu i par mjeseci prije predsjedničkih izbora?




Nikad, ali baš nikad ne pričati priče koje nemaju veze sa stvarnošću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 13/6/2018, 23:37

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
Pa znam zato što je faks DRŽAVNI
pa i puno toga druogag je drzavno. Lova od umisljene mozda financira crkvu od bingovca, isto niko ne pita, suma je ajmo reci nula, dakle niko nikome duzan...
A nije točno jer da je to točno faks bi te iziša ko i u Americi 

Morala bi kuću prodati da ga završiš 

Prestani srat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:39

kid wrote:bili bi Venezuela..
volju naroda treba poštivati, ako demokratska većina to želi onda u tom smjeru treba ići
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:39

RayMabus wrote:
A nije točno jer da je to točno faks bi te iziša ko i u Americi 

Morala bi kuću prodati da ga završiš 

Prestani srat

aa zasto ko u americi zasto ne ko u njemackoj? Zapravo smo mi tu negdje po cjenama faksa ko i njemacka...

znam tocno koliko kosta godina faksa tu. I mnogi studenti to placaju ako padnu koji ispit, besplatna ti je samo 1 godina, ako padnes godinu moras platit za novu, tako da znam tocno kolika je cijena, nije ko u americi nego ko u njemackoj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 13/6/2018, 23:42

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:
A nije točno jer da je to točno faks bi te iziša ko i u Americi 

Morala bi kuću prodati da ga završiš 

Prestani srat

aa zasto ko u americi zasto ne ko u njemackoj? Zapravo smo mi tu negdje po cjenama faksa ko i njemacka...
Pilotina si 

Ja san ti nešto reka a ti oćeš dokazat da nije tako 

Je i sad umukni

I nigdje nepiše da taj radnik iz Binga želi svojim novcem financirati gradnju đamija 

Znači financira i đamiju i ovu kenju sa stomatološkog
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:45

RayMabus wrote:
Pilotina si 

Ja san ti nešto reka a ti oćeš dokazat da nije tako 

Je i sad umukni

I nigdje nepiše da taj radnik iz Binga želi svojim novcem financirati gradnju đamija 

Znači financira i đamiju i ovu kenju sa stomatološkog
nisam samo mi je dosadno

al volim ja radnike binga, samo ne volim ove koji puno nesto lupetaju da moramo biti zahvalni i domoljubni do groba ovoj robovlasnickoj prciji. Bace ljude u kos za smece a onda poslje kmece o "nasoj pameti" je mos mislit...
znas kolika je placa inzinjera ili molekularnog biologa na institutu rudjer boskovic u ovoj prcijetini? 5.5 tisuca kuna eto koliko. A vani imaju isto toliko samo eura, i onda ovi nesto lupetaju o "nasoj pameti"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 13/6/2018, 23:48

Ja ništa nisam reka da netko mora bit zahvalan prčiji

Ti si nešto rekla ja sam te ispravija

Šta mene boli kurac šta ti nasilno bezuspješno argumentima koje ću ja pobit i nekavim izmišljenim konstatacijama od strane mene želiš dokazati kako ti jesi a ja nisam u pravu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Noor 13/6/2018, 23:55

longi izdrzi...ovakav smor se ne viđa svaki dan

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:56

RayMabus wrote:Ja ništa nisam reka da netko mora bit zahvalan prčiji

Ti si nešto rekla ja sam te ispravija

Šta mene boli kurac šta ti nasilno bezuspješno argumentima koje ću ja pobit i nekavim izmišljenim konstatacijama od strane mene želiš dokazati kako ti jesi a ja nisam u pravu
pa dobro ajde ako bas hoces, meni jos uvik nije jasno zasto je bitno ako je suma usluga koju konzumiraju bingovac i umisljena 0. Jedino ako mislis da bingovac nista ne dobiva od drzave od poreza...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 13/6/2018, 23:58

Noor wrote:longi izdrzi...ovakav smor se ne viđa svaki dan
Ma nije smor nego je čula sto puta da roditelji plaćaju djeci faks pa laž sto puta izgovorena postaje istina 

Kad porez od PDV bude išao za opće stvari a na plaći bude pitanje Kome želite da se vaš porez uplaćuje 

E ja ću onda napisat Mornarici 

Pa ćeš tek u tom slučaju ti bit u pravu a ne ja
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 13/6/2018, 23:59

RayMabus wrote:
Noor wrote:longi izdrzi...ovakav smor se ne viđa svaki dan
Ma nije smor nego je čula sto puta da roditelji plaćaju djeci faks pa laž sto puta izgovorena postaje istina 

Kad porez od PDV bude išao za opće stvari a na plaći bude pitanje Kome želite da se vaš porez uplaćuje 

E ja ću onda napisat Mornarici 

Pa ćeš tek u tom slučaju ti bit u pravu a ne ja
pa dobro ja cu napisati za vakultete a mornarici 0. Eto ja moram placat mornaricu ti vakultete sta je bitno, do tad se zali plenkovicu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 14/6/2018, 00:01

Zato šta ja oču podmornicu

A ne sto tisuća studentica komparabilne književnosti koje će mi solit pamet
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 14/6/2018, 00:03

Leteca Pegla wrote:
znas kolika je placa inzinjera ili molekularnog biologa na institutu rudjer boskovic u ovoj prcijetini? 5.5 tisuca kuna eto koliko. A vani imaju isto toliko samo eura, i onda ovi nesto lupetaju o "nasoj pameti"...
to su uhljebi koji ionako ne rade ništa korisno, pričaju te neke stvari koje ionako nitko ne razumije, nebitne su

nek zarade pošteno svoj novac kao Lidija Bačić, ili Nives Celzijus, Špiček, Tarik i brojni drugi poznati koji su uspjeli u životu

što ima prosječan stanovnik Hrvatske od tih uhljeba koji su na Ruđeru za 5.5, sa koeficientom 1.1, 1.2?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by RayMabus 14/6/2018, 00:04

Vojsku plačaš svakako to je opća stvar

Ovo je dodatak koji sam ja izmislio 

Razvoj podmornice

Isto ko šta ti radije češ da ti se od plaće financira faks informatike nego da plaćaš financiranje filozofa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Guest 14/6/2018, 00:07

sebeljub penkala wrote:
Leteca Pegla wrote:
znas kolika je placa inzinjera ili molekularnog biologa na institutu rudjer boskovic u ovoj prcijetini? 5.5 tisuca kuna eto koliko. A vani imaju isto toliko samo eura, i onda ovi nesto lupetaju o "nasoj pameti"...
to su uhljebi koji ionako ne rade ništa korisno, pričaju te neke stvari koje ionako nitko ne razumije, nebitne su

nek zarade pošteno svoj novac kao Lidija Bačić, ili Nives Celzijus, Špiček, Tarik i brojni drugi poznati koji su uspjeli u životu

što ima prosječan stanovnik Hrvatske od tih uhljeba koji su na Ruđeru za 5.5, sa koeficientom 1.1, 1.2?
apsolutno nikakve koristi od njih slazem sve zatvori to i na goli otok nek tuku kamen, da bar budu nesto korisni i vrate drzavi koja ih je skolovala nesto, vazan je kolektiv i opce dobro.
i one sa imunoloskog isto sve zatvoriti i potjerati na goli otok ili gdje vec, nikako pustit van u druge drzave, prvo nek jedno 20 godina ovjde tuku kamen...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja  - Page 4 Empty Re: Kolinda : Najveća mana EU je sloboda kretanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum