ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dizajn interijera i eksterijera

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:46

genitalni_herpes wrote:je, al mi se čini da kad bi počelo ulje prskat...ne znam kako se to održava...ovako izgleda fino!

E pa to je taj dio, lijepa je, ali to treba cincat. To je recimo za žene ful kuhinji posvećene, idealno za domaćicu. ;) :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:47

bogomdani wrote:Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Kucica10
Je li to ujedno i brvnara?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:50

genitalni_herpes wrote:može stolica ić nazad i može se slučajno i zaspat na njoj + noge na tabureu....može i namjerno...a rahatlokum...mmm...ruža odlična, dobar mi je i od limuna i neka metvica (ima za kupit u Osijeku, neko stavio rahat-lokum-štand u kauflandu i ima jedno 6-7 vrsta...mljac...zavalim se u stolicu i žderem...e kad ti je posao računalo onda i treba nešto kvalitetno za sjest, da, definitivno. Ja sam pčelar al opet imam neke potrebe majku mu  ;) 
E onda ću do Kauflanda, mislim da sam ove s ružama našla u Lidlu. Pčelar, ha? To mi super djeluje, imam sigurno jednog poznanika iz Rijeke, međutim on s obitelji pčelari u Lici. Isto tako imam frenda koji bi otvarao OPG u Zagorju pa bi se voćem bavio i zanima ga pčelarstvo. Je li to težak posao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:53

charry wrote:
bogomdani wrote:Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Kucica1018/82/07/75/kucica10.jpg" alt="" />
Je li to ujedno i brvnara?

SOD haus,dakle,kuća pod zemljom,i točno si rekla,neš po ugledu na hobbitove kuće :) 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes Mon 14 Apr - 17:53

charry wrote:
genitalni_herpes wrote:vid, nisu štedne žarulje!!!  affraid 
E stvarno da... :D Nego mi je radna soba tamna i zato mislim na zid stavljati zidne lampe, vjerojatno će biti one led svjetiljke. Nego me ovo od Sveca podsjetilo na jedan hotel u Grčkoj, ne baš sasvim, oni imaju nabacane elemente drva i malo na hobite. :D

zgodna ideja za hotel!
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:55

Ne volim hladno bijele interijere,sa puno stakla i kroma,i hladnim osvjetljenjem..
LED žarulje gledam da budu tople žute boje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:56

valja ručati,ajd pozdrav Charry&Genitalny  Basketball 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:57

Evo ova je dosta moderna: Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Cucina+quadra



http://arredamentidiotti.blogspot.com/2010/05/cucine-moderne-i-pro-e-i-contro-del.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 17:58

bogomdani wrote:valja ručati,ajd pozdrav Charry&Genitalny  Basketball 


Uživaj! :x 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes Mon 14 Apr - 17:58

charry wrote:
genitalni_herpes wrote:može stolica ić nazad i može se slučajno i zaspat na njoj + noge na tabureu....može i namjerno...a rahatlokum...mmm...ruža odlična, dobar mi je i od limuna i neka metvica (ima za kupit u Osijeku, neko stavio rahat-lokum-štand u kauflandu i ima jedno 6-7 vrsta...mljac...zavalim se u stolicu i žderem...e kad ti je posao računalo onda i treba nešto kvalitetno za sjest, da, definitivno. Ja sam pčelar al opet imam neke potrebe majku mu  ;) 
E onda ću do Kauflanda, mislim da sam ove s ružama našla u Lidlu. Pčelar, ha? To mi super djeluje, imam sigurno jednog poznanika iz Rijeke, međutim on s obitelji pčelari u Lici. Isto tako imam frenda koji bi otvarao OPG u Zagorju pa bi se voćem bavio i zanima ga pčelarstvo. Je li to težak posao?

ako svoj posao voliš onda ti nije težak, meni je teško raditi u skladištu, pričati sa šefovima i dogovarati s njima neke događaje u trgovinama, po gradu, tražiti tko će to određivati i pokazivati kako se to radi, teško mi je raditi s geodetima, teško mi je praviti web stranice (za oči), teško mi je ići po kućama i pričat s ljudima dok im popravljam kompove, teško mi je nosit namještaj, teško mi je uzdajati bukovače (iako nije baš strašno), a sa pčelama volim raditi i učiti iako fizički je teško za leđa, dosta puno vremena oduzima kada je sezona paše..i kad treba vrcat, oće to trajat i neprospavana noć biti, hoće i ubost, doći će i stršljenovi pa ih treba tamanit, borit se sa nametnicima(na što prirodniji način) al nije teško kao to voliš i ako vidiš neki cilj - kod mene je mal veći komad zemlje/šume/malovode i da posadim još neke biljke i da mi sve bude netretirano...dakle, nije teško ako voliš.
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes Mon 14 Apr - 17:59

charry wrote: Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Cucina+quadra



http://arredamentidiotti.blogspot.com/2010/05/cucine-moderne-i-pro-e-i-contro-del.html

izgleda fantastično. Moj ukus pogođen
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 18:02

bogomdani wrote:Ne volim hladno bijele interijere,sa puno stakla i kroma,i hladnim osvjetljenjem..
LED žarulje gledam da budu tople žute boje..
Znači radi se o podzemnim kućama, fora. :) E pa znam ja hobite prepoznat!  lol! 

Pitala je Metilda za bijele kuhinje, zato i pretražujem bijele. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 18:43

genitalni_herpes wrote:
charry wrote:
genitalni_herpes wrote:može stolica ić nazad i može se slučajno i zaspat na njoj + noge na tabureu....može i namjerno...a rahatlokum...mmm...ruža odlična, dobar mi je i od limuna i neka metvica (ima za kupit u Osijeku, neko stavio rahat-lokum-štand u kauflandu i ima jedno 6-7 vrsta...mljac...zavalim se u stolicu i žderem...e kad ti je posao računalo onda i treba nešto kvalitetno za sjest, da, definitivno. Ja sam pčelar al opet imam neke potrebe majku mu  ;) 
E onda ću do Kauflanda, mislim da sam ove s ružama našla u Lidlu. Pčelar, ha? To mi super djeluje, imam sigurno jednog poznanika iz Rijeke, međutim on s obitelji pčelari u Lici. Isto tako imam frenda koji bi otvarao OPG u Zagorju pa bi se voćem bavio i zanima ga pčelarstvo. Je li to težak posao?

ako svoj posao voliš onda ti nije težak, meni je teško raditi u skladištu, pričati sa šefovima i dogovarati s njima neke događaje u trgovinama, po gradu, tražiti tko će to određivati i pokazivati kako se to radi, teško mi je raditi s geodetima, teško mi je praviti web stranice (za oči), teško mi je ići po kućama i pričat s ljudima dok im popravljam kompove, teško mi je nosit namještaj, teško mi je uzdajati bukovače (iako nije baš strašno), a sa pčelama volim raditi i učiti iako fizički je teško za leđa, dosta puno vremena oduzima kada je sezona paše..i kad treba vrcat, oće to trajat i neprospavana noć biti, hoće i ubost, doći će i stršljenovi pa ih treba tamanit, borit se sa nametnicima(na što prirodniji način) al nije teško kao to voliš i ako vidiš neki cilj - kod mene je mal veći komad zemlje/šume/malovode i da posadim još neke biljke i da mi sve bude netretirano...dakle, nije teško ako voliš.

Ti si u biti našao kompenzaciju za posao koji radiš, jer ti je potreba, s nečim drugim. Treba imati kratkoročne planove, recimo tipa što ćeš raditi sljedećih 5 godina i onda malo globalniju, ali ne pretjerano detaljnu sliku na više godina. Meni je to ful ok i lijepo je što imaš planove. Znači išao bi vjerojatno na organsku proizvodnju hrane jer lako je moguće da nam uvale malo žešće GMO. No znaš što, i da se baviš više poljoprivredom, a manje radiš za druge sve što si naučio raditi za druge će ti biti od pomoći. Recimo kod tebe upravo ovo trgovanja, web dizajn pa time i reklamiranje. Možeš biti onako moderan poljoprivrednik.  sunny flower Što se tiče kuhinje mislim da je kut dobro pogođen, kako maksimalno iskoristiti prostor. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 19:42

Evo ga, New Hotel u Ateni čudno drvenog interijera. :D


Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-1

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-15

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-16

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-3

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-8

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-9

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-27

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-22

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-23

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-26

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-4

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Fernando-and-humberto-campana-new-hotel-yes-hotels-dakis-joannou-yatzer-19
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by T. Mon 14 Apr - 20:27

jel u tom hotelu dozvoljeno pušenje ?

_________________
Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes Mon 14 Apr - 20:41

ajme koji tuš za konje tuširat..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 20:45

Nemam pojma Tot, dobro pitanje. :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by T. Mon 14 Apr - 20:48

genitalni_herpes wrote:ajme koji tuš za konje tuširat..

ima slično sranje u bauhausa, za bazene, to je kod nas sada 'must have', pa smo uzeli jedan, samo što taj nije pozlaćen.....dobar je ovaj sa širokom glavom, efekat kiše, prirodno tuširanje, bolje nego da te mlaz spiči u oko....a ja još stavljam točkice da razmaknem rečenice.....  :D 
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 20:51

genitalni_herpes wrote:ajme koji tuš za konje tuširat..

Pa eto, i meni je taj hotel definitivno luckast. lol! 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by genitalni_herpes Mon 14 Apr - 20:52

ne znam, čini se težak, a još treba i unjet u tuš kabinu..ne znam kako bi to ja...  :D 
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Guest Mon 14 Apr - 21:10

Ma to dizalicom pa kroz prozor, nek rješavaju to vlasnici hotela, tako se nekad u Holandiji radilo samo navlačenjem konopa, zato imaju one kuke na vrhu kuće. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dizajn interijera i eksterijera - Page 3 Empty Re: Dizajn interijera i eksterijera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum