ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by michaellcmacha 9/10/2015, 23:34

tre911 wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:Tuđman je imao političke ideje iz devetnaestog stoljeća. Račan je bio lijenčina i kadrovirao birokrate, a najbližima govorio: ”SDP nije ništa”. Sanader je bio lupež, utvrdi li se to pravomoćnom presudom, a inače - neshvaćena poštenjačina. No, ovaj je nešto najgore što možeš zamisliti – politički huligan koji je deformatirao društvo i politiku. Kad se sagledaju posljedice toga djelovanja, nastupit će antiklimaks, toliko duboko razočaranje, da će u tom času biti najbolje ako se zatekneš negdje daleko. huligan u stvari ni nema društva....

kamo spada karamarko koji se zaklinje u tuđmana, sanader ga je politički uskrsnuo, a sanaderov kadar mu je logistika?

da ga pozicioniramo negdje između remetinca i gradiške stare???
Spin ti je vrhunski, ono debilčinu na vlasti pravdaš sa nekim iz oporbe. Ma pljuj brate po karamarku koliko hoćeš ali to nikako ne može oprati ovu bagru nesposobnu komunističku na vlasti da jebe rak raka. tebi je ideja vodilja SDP i dati ćeš zadnji atom snage za njih bez obzira na to što je katastrofa biblijskih razmjera njihov mandat od 4 godine. Pazi ovo službeno je 100 tisuća manje mladih u RH a neslužbeno je ta brojka znatno veća, natalitetna politika je u PM, opačički US sruši do zadnjeg slova ono što je radila 2,5 godine pokušavajući nametnuti gender ideologiju, jovanoviću opali nekoliko puta šamar a vladi i do desetak puta ukupno jer su imbecili koji nemaju pojma što se događa oko njih. Ostoja se ruga predsjednici zato što je rekla da će doći 40 K izbjeglica u par dana i kaže da podjeli sa njim informacije a sa hebrangovom slikom da plaše migrante. Koliko je do danas ušlo migranata u RH? Ti si jednostavno sljepac i plaćeni trol i žao mi je što sam uopće potrošio ovoliko slova na tebe ali ajde neka bude tako ostoja samo nas nemoj proganjati kao Franciskovića i trpati u ludaru jer ti se ne sviđa istina o onome kakvi ste gadovi i lažovi.
jebe se bandi dok im avangarda prosljeđuje ustaške kune za koje i jedni i drugi nit su orali nit kopali, a o onom domoljubnom aspektu u godinama rata da se ne priča... ionako nema šta da se priča...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 9/10/2015, 23:36

epikur37 wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:ne znam jel do moga monitora ili je gospodja baba nabacila jos koje kilo u zadnje vrijeme , gledam je danas kako lagano leluja puticem u drustvu nekog tamnoputog stepskog jahaca i oni kaputic puca po savovima a noge oplahuju culjci...strah me da ce trebati dodatno nadoplatit njeno mjesto u avionu za kinu...
Tko te plaća da mrziš našu predsjednicu?
Vrlo je jasno, Srbi i udba...
Točan bi odgovor bio, kad bi se ovo shvatilo ozbiljno, izvanjski neprijatelj.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 9/10/2015, 23:37

epikur37 wrote:
Regoč wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Baš tako. Kad izbije međuvjerski rat i sve porušimo, tko god pobiedi imat će rast gospodarstva jer će svega trebati.
I to je to, europa, nacija, zajednica će se pročistiti od liberalne truleži i to je to.
Bar nešto. Makar i islamisti pobiedili.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by debotoijusto 9/10/2015, 23:42

Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:ne znam jel do moga monitora ili je gospodja baba nabacila jos koje kilo u zadnje vrijeme , gledam je danas kako lagano leluja puticem u drustvu nekog tamnoputog stepskog jahaca i oni kaputic puca po savovima a noge oplahuju culjci...strah me da ce trebati dodatno nadoplatit njeno mjesto u avionu za kinu...
Tko te plaća da mrziš našu predsjednicu?
zena je nabacila koje kilo , nismo valjda u  "carevo novo ruho"  uskocili  :) bar ja nisam , pogledah postavke , monitor ispravno konfiguriran  :D
Njezina je težina presudna? To je bit njezina rada? Uzrok sukoba sa Zokijem? Jasno je da nemaš što konstruktivno reći pa laprdaš o marginalijama.
nije bitna , samo primjetih da je nabacila malo mase od zadnji put kad je vidjeh , nisam slusao sto je pricala s tamnoputim stepskim jahacem u kadru pa to ne mogu komentirat
Da, baš si to primietio. Kako neobično za tebe. Po običaju nisi primietio da nas vanjskopolitički repozicionira i da fokus stavlja na središnju Europu, a ne na Balkan?
rekoh ti , gledao samo sliku bez tona primjetih tog tamnoputog momka u najboljim godinama pored nje , onako malo baca na roma kicosa sto se domogao nekog novca , valjda je to pozicioniranje o kojem zboris...e da ...i primjetih tu nabacu materijala od zadnjeg puta , bas bode u oko i budem sretan , ne zbog njene kilaze vec sto monitor ispravan , nije mi do nepredvidjenih troskova trenutno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by michaellcmacha 9/10/2015, 23:44

Regoč wrote:
michaellcmacha wrote:Tuđman je imao političke ideje iz devetnaestog stoljeća.
Kakva je ovo budalaština? Tuđman je bio državotvorac, a Hrvati su krajem 20. stoljeća morali rješavati probleme koje su Niemci i Talijani riešili u 19. stoljeću. Nije to nikakav znak zaostalosti, jednostavno su se poviesne okolnosti tako posložile. Kao što Kurdi pitanje svoje državnosti moraju rješavati u 21. stoljeću, ne zbog sebe, nego zbog Britanacah i Francuzah koji su onemogućili kurdsku neovisnost 1918.
političke ideje iz devetnaestog stoljeća su ako ćemo ih objektivno sagledavati bile vrlo pozitivne i kamo sreće da se bar desetina tih ideja uspjela oživotvoriti....naravno da ništa u onovijekom političkom promišljanju, a vezano za hrvate i hrvatsku naciju nije bilo zaostalo... samo jebiga uvijek se u pravilu sami sjebemo... jer ako se itko od svih zemalja koje su bile pod komunističkim kišobranom tog zla mogao temeljito riješiti to smo mogli mi ali ko što rekoh ne bi mi bili mi a da se sami ne sjebemo....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 9/10/2015, 23:53

red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
red wolf wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:
red wolf wrote:Shvatite jedno, Europom sada drmaju centristi, i to oni čvrsti...No, budućnost pripada kozmopolitima i socijalistima.
Ako su sutrašnjica Europe kozmopoliti i socijalisti, onda nam je preksutrašnjica islamistička.
Više nego očito što se tiče logike, druga je stvar što su mnogi operirani od iste.
Nemoguće. Tad religija neće biti. Bit ćemo slobodni.
kao što je rekla zmija evi u edenu
Kad shvatiš da je to simbolizam, bit će ti lakše....
Ne mogu vjerovati da uopće raspravljam sa tobom. Jel ti kužiš uopće što sam ja napisao???Jel kužiš poantu upisa a ne jeli to zmija ili krava ili se radi o jabuci ili rajčici???
Kad znam što je simbolizam, je ne razmišljam o takvim stvarima...
Gle stvarno mi je došlo da te izvrjeđam ali sam odustao. Pokušati ćemo još jednom(zanemari likove, uzmi u obzir samo rečeno), što je rekla zmija Evi i to usporedi sa svojim upisom :}
Valjda shvaćaš da se to zapravo nije dogodilo i da je to samo priča...Dakle simbolizam?
Znači simbiolizam star x godina koji se pokazao točnim u svojoj poruci odjednom ne valja jer se ne poklapa sa tvojim načinom razmišljanja o nirvani i budućoj svjetskoj vladi kreiranoj kroz NWO? Gle ezekiel( nikada mi nije bilo jasno zašto si uzeo ime proroka a ne želiš vidjeti što je isti pisao) univerzalna poruka koju se može isčitati i pronaći u Bibliji je izvanvremenska i ne možeš je vezati za jedan dio povjesti nego važi za prošlost, sadašnjost i budućnost. Grijeh pred Stvoriteljem je isti bez obzira na vremensko razdoblje jer za Boga ne vrijede pravila koja nas okružuju i zbog kojih smo tu gdje jesmo u vremenu koje živimo.

Na primjer kad Isus kaže;.... i kad vidite da grozota pustoš stoluje gdje joj nije mjesto bježite u brda......jel ti misliš da se to odnosi na vremena u kojima je Krist živio ovozemaljski život ili se to odnosi na razdoblje razaranja Jeruzalema ili se to odnosi na posljednja vremena? Ili da ubacim prorka Danijela? Možda proroka Izajiju?......    gdje ti u svojim mislima nalaziš uporište? U crnoj bibliji možda? U svjetskim moćnicima? U čemu vidiš spas za čovječanstvo kroz NWO iako u Bibliji jasno piše što će se dogoditi kroz zvijeri poslane od pakla? Dakle moj savjet ti je da dođeš sebi dok imaš kome jer Bog nije nametnuo nikome jedinstvo koje ti zastupaš, Bog nije kopirka i ne ponavlja nikoga 2 puta nego sve stvara jedinstveno a ti i ostali sljedbenici NWO sanjate o jedinstvenoj borgovskoj svjesti gdje će biti i gdje će razmišljati svi ko jedan-ukalupiti čovječanstvo i pretvoriti ih u jednoličnu masu radi lakše kontrole je ono o čemu ti sanjaš i čemu se nadaš a to je više nego žalosno no istovremeno potvrđuje riječi zapisane preko Božijih proroka u Bibliji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 9/10/2015, 23:58

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by epikur37 9/10/2015, 23:59

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.

hurčevi ste vi desničari, podržavate neoliberalizam i ameriku koja vam sve ovo pakira...trpaj samo ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by michaellcmacha 10/10/2015, 00:00

u jebote pa što toliko Ezu napisa.... a znaš da će se tele grohotom nasmijati....ma jebo to, nego šta ima u tvom firtlu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by michaellcmacha 10/10/2015, 00:01

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.
jebe se njemu on uvijek more nazad u hrvatsku tuzlu.... makar vukla na zeleno....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 10/10/2015, 00:01

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
debotoijusto wrote:ne znam jel do moga monitora ili je gospodja baba nabacila jos koje kilo u zadnje vrijeme , gledam je danas kako lagano leluja puticem u drustvu nekog tamnoputog stepskog jahaca i oni kaputic puca po savovima a noge oplahuju culjci...strah me da ce trebati dodatno nadoplatit njeno mjesto u avionu za kinu...
Tko te plaća da mrziš našu predsjednicu?
zena je nabacila koje kilo , nismo valjda u  "carevo novo ruho"  uskocili  :) bar ja nisam , pogledah postavke , monitor ispravno konfiguriran  :D
Njezina je težina presudna? To je bit njezina rada? Uzrok sukoba sa Zokijem? Jasno je da nemaš što konstruktivno reći pa laprdaš o marginalijama.
nije bitna , samo primjetih da je nabacila malo mase od zadnji put kad je vidjeh , nisam slusao sto je pricala s tamnoputim stepskim jahacem u kadru pa to ne mogu komentirat
Da, baš si to primietio. Kako neobično za tebe. Po običaju nisi primietio da nas vanjskopolitički repozicionira i da fokus stavlja na središnju Europu, a ne na Balkan?
rekoh ti , gledao samo sliku bez tona primjetih tog tamnoputog momka u najboljim godinama pored nje , onako malo baca na roma kicosa sto se domogao nekog novca , valjda je to pozicioniranje o kojem zboris...e da ...i primjetih tu nabacu materijala od zadnjeg puta , bas bode u oko i budem sretan , ne zbog njene kilaze vec sto monitor ispravan , nije mi do nepredvidjenih troskova trenutno
Bitno da ti primietiš Kolindine kile, nisi primietio Zokijevo rošavo lice cieli njegov mandat.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 10/10/2015, 00:02

michaellcmacha wrote:jer ako se itko od svih zemalja koje su bile pod komunističkim kišobranom tog zla mogao temeljito riješiti to smo mogli mi ali ko što rekoh ne bi mi bili mi a da se sami ne sjebemo....
Ovi bi trebao elaborirati, uopćeno je.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 10/10/2015, 00:03

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.
jebe se njemu on uvijek more nazad u hrvatsku tuzlu.... makar vukla na zeleno....
Epi će u Herceg- Srbsku, reko nam jučer.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 00:05

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:Tuđman je imao političke ideje iz devetnaestog stoljeća. Račan je bio lijenčina i kadrovirao birokrate, a najbližima govorio: ”SDP nije ništa”. Sanader je bio lupež, utvrdi li se to pravomoćnom presudom, a inače - neshvaćena poštenjačina. No, ovaj je nešto najgore što možeš zamisliti – politički huligan koji je deformatirao društvo i politiku. Kad se sagledaju posljedice toga djelovanja, nastupit će antiklimaks, toliko duboko razočaranje, da će u tom času biti najbolje ako se zatekneš negdje daleko. huligan u stvari ni nema društva....

kamo spada karamarko koji se zaklinje u tuđmana, sanader ga je politički uskrsnuo, a sanaderov kadar mu je logistika?

da ga pozicioniramo negdje između remetinca i gradiške stare???
Spin ti je vrhunski, ono debilčinu na vlasti pravdaš sa nekim iz oporbe. Ma pljuj brate po karamarku koliko hoćeš ali to nikako ne može oprati ovu bagru nesposobnu komunističku na vlasti da jebe rak raka. tebi je ideja vodilja SDP i dati ćeš zadnji atom snage za njih bez obzira na to što je katastrofa biblijskih razmjera njihov mandat od 4 godine. Pazi ovo službeno je 100 tisuća manje mladih u RH a neslužbeno je ta brojka znatno veća, natalitetna politika je u PM, opačički US sruši do zadnjeg slova ono što je radila 2,5 godine pokušavajući nametnuti gender ideologiju, jovanoviću opali nekoliko puta šamar a vladi i do desetak puta ukupno jer su imbecili koji nemaju pojma što se događa oko njih. Ostoja se ruga predsjednici zato što je rekla da će doći 40 K izbjeglica u par dana i kaže da podjeli sa njim informacije a sa hebrangovom slikom da plaše migrante. Koliko je do danas ušlo migranata u RH? Ti si jednostavno sljepac i plaćeni trol i žao mi je što sam uopće potrošio ovoliko slova na tebe ali ajde neka bude tako ostoja samo nas nemoj proganjati kao Franciskovića i trpati u ludaru jer ti se ne sviđa istina o onome kakvi ste gadovi i lažovi.
jebe se bandi dok im avangarda prosljeđuje ustaške kune za koje i jedni i drugi nit su orali nit kopali, a o onom domoljubnom aspektu u godinama rata da se ne priča... ionako nema šta da se priča...
Ustaška kuna je nevjerojatno slatka, nešto u rangu dojč marke ili dolara, odjednom se zaboravlja puno toga kada se pune đžepovi i bankovni računi drugova raznih fela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 00:07

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.

hurčevi ste vi desničari, podržavate neoliberalizam i ameriku koja vam sve ovo pakira...trpaj samo ;)
Ti ne kužiš da će se to nama obiti o glavu i tu je poanta. Ako sami ne zaštitimo granice jebaće nas ko stigne uzduž i popreko ali tebi to ne vrijedi pričati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by epikur37 10/10/2015, 00:08

Regoč wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.
jebe se njemu on uvijek more nazad u hrvatsku tuzlu.... makar vukla na zeleno....
Epi će u Herceg- Srbsku, reko nam jučer.

no, ja idem za južnu ameriku...ili australiju...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Regoč 10/10/2015, 00:11

epikur37 wrote:
Regoč wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.
jebe se njemu on uvijek more nazad u hrvatsku tuzlu.... makar vukla na zeleno....
Epi će u Herceg- Srbsku, reko nam jučer.
no, ja idem za južnu ameriku...ili australiju...
Sretan put. Ne zaboravi pisati na forumu i pozivati Hrvate na iseljenje iz Boshera.

_________________
Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 00:12

michaellcmacha wrote:u jebote pa što toliko Ezu napisa.... a znaš da će se tele grohotom nasmijati....ma jebo to, nego šta ima u tvom firtlu....
Ništa posebno osim što ovi iza sebe ostavljaju tone smeća i fekalija doslovce između kreveta gdje spavaju, jesi vidio one slije ovih ljubimaca od debilbioiostao i druga ezeka i druga  epija koji smatra da će sa ovima srušiti evropu i da će nam nakon toga teći med i mlijeko? Oni ne razumiju da će biti krvi do koljena i da niko neće biti pošteđen kada to krene. Pandorina kutija hebiga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Guest 10/10/2015, 00:13

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Znači, trpaj samo, danas kroz hrvatsku prošlo 8000, baba merkelica sve prima...trpaj :D
Evo ga njega opet :DD Što će biti kad ih oni počnu trpati nama?
Nema nazad, eto im gore i nek se snalaze :D
Je je nas će pitati o tome. Bavarska zatvara granice a to je tek početak, nafilovati će ti Zadar ko kuhar punjenu papriku  i ima da ječiš ko jazavac. Eto samo prati situaciju, u dogledno vrijeme ćeš pričati kao i mi desničari, zatvaraj granicu i nijedan mujo ne smije ući ukoliko nema mjesto odobreno negdje unutar EU.
jebe se njemu on uvijek more nazad u hrvatsku tuzlu.... makar vukla na zeleno....
Ma srbi prelaze na islam, ne pojedinačno nego ono cijela sela u paketu pa će epiju muje postati braća samo čeka da mu duduk namigne u tom pravcu :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by kaya 10/10/2015, 00:20

Regoč wrote:
kaja_333 wrote:dobro veli, Khuen Orban Hedervary i njegovi "prijateljski odnosi na kojima su radili naši očevi" i nisu bili baš prijateljski a to ga očito nisu naučili u partijskoj školi. Prije samovolja i nasilje i mračno razdoblje u kojima su gušili hrvatsku samostalnost, uveli mađarski jezik kao obavezni a kao saveznike angažirali Srbe kojima su davali političke i ekonomske povlastice kao i danas u ovim dogovorima oko granice. 
Hrvatsku i Mađarsku, Hrvate i Mađare spaja 816 godinah zajedničke poviesti. Od tih 816 godinah nacionalne borbe vodili smo, kad nategnemo početak najdalje u prošlost 128 godinah. Ostalo je vrieme dobrih i izvrsnih odnosah, ponekad s padovima, nikad u međusobnom političkom ili nacionalnom sukobu. Nakon 1918. odnosi se normaliziraju jer gube nacionalni naboj, danas smo najbolji susjedi upravo s njima, a osim Ine nemamo drugih sporovah.
pa ti tu ivicu i maricu možeš ispričati nekome tko nije išao u školu nego oko škole. uvijek su imali težnju da zavladaju hrvatskom, ne unatrag 128 godina neko unatrag 900 godina. u takvom osvajačkom pohodu i zauzeli su dio teritorija, zadnjeg kralja su ubili i u tim okolnostima ušli smo u uniju s njima. ti odnosi u narednom razdoblju nisu bili katastrofa jer oni nisu ipak barbari srbi  ali gotovo čitavo vrijeme  su gušili samostalnost i radili na asimilaciji ali na uljuđeniji način a ponekad i ne. nakon  1918 odnosi se ne normaliziraju jer gube nacionalni naboj već imaju kulminaciju i raskidaju se državnopravne veze s njima i ulazi u jednu još goru zajednicu SHS. danas jesmo dobri s njima jer ipak je tu 800 godina unije, ovakve ili onakve ali zna se u toj uniji tko je htio poklopiti koga. a vidim natruhe toga i danas. a ti si izgleda neki mađaron.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by sitting_bull 10/10/2015, 00:35

tre911 wrote:Spin ti je vrhunski, ono debilčinu na vlasti pravdaš sa nekim iz oporbe. Ma pljuj brate po karamarku koliko hoćeš ali to nikako ne može oprati ovu bagru nesposobnu komunističku na vlasti da jebe rak raka. tebi je ideja vodilja SDP i dati ćeš zadnji atom snage za njih bez obzira na to što je katastrofa biblijskih razmjera njihov mandat od 4 godine. Pazi ovo službeno je 100 tisuća manje mladih u RH a neslužbeno je ta brojka znatno veća, natalitetna politika je u PM, opačički US sruši do zadnjeg slova ono što je radila 2,5 godine pokušavajući nametnuti gender ideologiju, jovanoviću opali nekoliko puta šamar a vladi i do desetak puta ukupno jer su imbecili koji nemaju pojma što se događa oko njih. Ostoja se ruga predsjednici zato što je rekla da će doći 40 K izbjeglica u par dana i kaže da podjeli sa njim informacije a sa hebrangovom slikom da plaše migrante. Koliko je do danas ušlo migranata u RH? Ti si jednostavno sljepac i plaćeni trol i žao mi je što sam uopće potrošio ovoliko slova na tebe ali ajde neka bude tako ostoja samo nas nemoj proganjati kao Franciskovića i trpati u ludaru jer ti se ne sviđa istina o onome kakvi ste gadovi i lažovi.

zato je tvoj spin klasa vasa.

taj lik iz oporbe je bio vlast prije ove vlasti i sam veliš kako ga se može pljuvati. čemu onda licemjerno kmečanje?!

kao što meni nabijaš na nos sdp, tako se ti još gore upinješ opravdati bandu lopovsku iz hdz-a koja uvijek prije nego izgubi izbore ostavi iza sebe spaljenu i opljačkanu zemlju, a onda laje kako su ovi na vlasti nesposobni jer u 4 godine nisu u stanju sanirati ono što su oni uništavali 8 godina.

pozivanje na usrani sud je tragikomično jer je riječ o šeksovoj ekspozituri koja sve više djeluje kao instrumentalizirani politički, a ne pravosudni stup. sramotno je što uopće nisu izrekli svoj sud o ustavnosti zakona kojima mladi vozači iz hrvatske nisu smjeli voziti vozila jača od 80 kw, dok sve druge zemlje u europi nisu imale taj diskriminatorni elemenat pa je njihovu indolenciju prekinula vlada izmjenama zakona. kako nazvati takvo ignoriranje upravo mladih za kojima plačeš? pa kad te ustavni sud jebe u zdrav mozak, onda svi drugi mogu što hoće.

plavuši ne treba nitko rugati, ona sama od sebe pravi sprdnju. plavuša je mislila kako će tih 40.000 ljudi i ostati u hrvatskoj u nekom hot spotu uopće ne razumijevajući da se radi o ljudima u tranzitu.
kad pitaš koliko je migranata ušlo u rh, ja tebe pitam koliko ih je izašlo?
na dnevnoj razini postoje intervali kada je razlika između sveukupnog broja onih koji su ušli i sveukupnog broja onih koji su izašli svega nekoliko stotina. i to je problem zbog kojeg treba dizati vojsku, metati žicu na granicu?

trebala se desiti ovakva situacija da se jasno vidi koliko je lažan plavušin kršćanski odgoj i ljubav prema bližnjem i kako je riječ o personi koja pegla svoju sliku lažnom brigom i kroz lažni osmjeh skriva puno okrutniju i bešćutniju narav.

o gadovima i lažovima iz hdz-a i oko njega već i vrapci pjevaju jer iako imaju sićušan mozak ipak ga koriste naglašavajuči distinkciju između sebe i vasinih slugu i plavušinih i karamarkovih fanova.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice'' - Page 5 Empty Re: Zoki:'Moje drustvo su Angela Merkel,Faymann,Cerar a ne ovo društvo iza 'žice''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum