ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by RayMabus 6/6/2018, 20:58

Živeo drug Plenkovic 

Ajmo i ove godine 50 tisuća pravac put Njemačke

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by RayMabus 6/6/2018, 21:08

Plenkovic je đubar neviđeni, ovo se rađa jednom u pesto godina 

Utekne 400 tisuća ljudi a on okrivi medije

Eto mediji malo prevuveličavaju i zato ste vi utekli a ne zato šta smo mi na vlasti đubar neviđeni 

Narcisoidno govno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by catabbath 6/6/2018, 21:08

Tko je sad ovaj šupak Domagoj?

_________________
Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-21


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by Guest 6/6/2018, 21:11

catabbath wrote:Tko je sad ovaj šupak Domagoj?
Domagoj Hajduković? SDP-ov mladi lav iz osječke podružnice u Krčmi i nedavni kandidat za župana osječko-baranjskog.

Neki zabavan lik, kao mali Bernardić. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by catabbath 6/6/2018, 21:16

Hm izgleda da SDP baš želi da nikako i ni pod koju cijenu ne glasam za njega sad i ubuduće.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-21


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by RayMabus 6/6/2018, 21:54

Kad nam navale sad Arapi bit će nam svima super 

Bježite u Njemačku dok još možete jer ovo ovdje su sve teška govna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by Sora 7/6/2018, 04:53

claire wrote:
Sora wrote:Ne pa to zaista moto ove danasnje hrvatske 
Ne nadajte se boljem 
Bolje je bilo 


Buahaaaa 
Sreca moja da sam to zivjela..
ti po Turskoj planduješ i 'aračiš..nemaš ti što u ime raje se javljati jocolor
Javljam se u ime božje 
Ja sam ja. 
:troll1
Mrzim fasiste a sve druge volim.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 04:59

Sora wrote:
claire wrote:
Sora wrote:Ne pa to zaista moto ove danasnje hrvatske 
Ne nadajte se boljem 
Bolje je bilo 


Buahaaaa 
Sreca moja da sam to zivjela..
ti po Turskoj planduješ i 'aračiš..nemaš ti što u ime raje se javljati jocolor
Javljam se u ime božje 
Ja sam ja. 
:troll1
Mrzim fasiste a sve druge volim.
ti ni ne znas u stavri sto je fasizam..vec se ravnas po onoj mantri 'on je fasist'..reci sto je fasizam?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by Sora 7/6/2018, 05:04

Cuj sorry 
Moram danas rano ustati 
Putujem 
Samo kratko , svi ovi dani i godine u ovoj drzsvi u kpjoj Moram 
Slusati kako se rehabilitira ustasija i ndh TAKVIM ODURNIM LAZIMA I MITOVIMA a negira zasluge partizana i Tita , to je za mene fasizam 
To mi je zagorčalo sve OVR godine 
To me razlog da sam tu 
Ne mogu jednostsvno sutjeti i ne reagirati 
Ta rehabilitacija fasista iz ndh .. 
fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 05:12

Sora wrote:Cuj sorry 
Moram danas rano ustati 
Putujem 
Samo kratko , svi ovi dani i godine u ovoj drzsvi u kpjoj Moram 
Slusati kako se rehabilitira ustasija i ndh TAKVIM ODURNIM LAZIMA I MITOVIMA a negira zasluge partizana i Tita , to je za mene fasizam 
To mi je zagorčalo sve OVR godine 
To me razlog da sam tu 
Ne mogu jednostsvno sutjeti i ne reagirati 
Ta rehabilitacija fasista iz ndh .. 
fuj
ko ej rehabilitiran?..da li ej netko sudski rehabilitiran kao u srbiji npr draza,nedic?...da li postoje spomenici,trgovi sa A.P i drugim ustaskim funkcionarima?..znas li ti sto znaci uopce pojam rehabilitacije?..u demokratskim sustavima svatko ima pravo izraziti mislejnje slagali se mi ili ne to ej jedno..a drugo kad je netko rehabilitiran pravno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 05:13

uostalom u rh-a postoje spomenici titu ali ne i pavelicu...toliko o 'rehabilitaciji' i mitovima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vili40 7/6/2018, 05:59

Ciceron je prolupao skroz na skroz.Izgleda da sve teže podnosi stres i kritike da samo zuji a meda ne daje.Sve pretvara u neprijatelje pa čak i predsjednicu koja je za razliku od njega ipak izabrana voljom većine.
On živi tamo negdje u svojem svijetu okružen raznoraznim birokratima ništkoristi i bilmezima koji nikada nisu ništa korisno radili i jasno je da drugo ne vidi kad je svima njima bolje.Da siđe malo dolje pa da vidi kako stoje stvari boji se da ne dobije po toj naprlitanoj tintari a i nema vremena za te gluposti,miris brisela je ko droga.Ali još malo pa ćemo ga se riješiti što na žalost ne znači da će poslije njega doći netko normalan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 06:01

vili40 wrote:Ciceron je prolupao skroz na skroz.Izgleda da sve teže podnosi stres i kritike da samo zuji a meda ne daje.Sve pretvara u neprijatelje pa čak i predsjednicu koja je za razliku od njega ipak izabrana voljom većine.
On živi tamo negdje u svojem svijetu okružen raznoraznim birokratima ništkoristi i bilmezima koji nikada nisu ništa korisno radili i jasno je da drugo ne vidi kad je svima njima bolje.Da siđe malo dolje pa da vidi kako stoje stvari boji se da ne dobije po toj naprlitanoj tintari a i nema vremena za te gluposti,miris brisela je ko droga.Ali još malo pa ćemo ga se riješiti što na žalost ne znači da će poslije njega doći netko normalan.
...zivio je citav zivot pod staklenim zvonom..mama lekarka tata na visokim politickim funkcijama..i druzio se za 'zlatnom mladezi/omladinom i djecom'...i on se ravna definitivno po onom..sit gladnom ne vjeruje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 06:08

..uostalom i bodul je..a postoje vicevi o bodulima i skotima... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vili40 7/6/2018, 06:15

hvali se kud god ode da nam je državna blagajna stabilna i to su njegove reforme:puni blagajnu divljačkim porezima i nametima i dobrom turističkom sezonom,čak mu i veća cijena nafte super odgovara.Samo zaboravlja da tu stabilnost blagajne na leđima nosi običan puk a ne on tolvaj kakvoga hrvatska još nije vidjela a imali smo zbilja kojekakvih.
I sad bi trebalo zabraniti medije i zabraniti ljudima da kritiziraju sve to jer njemu svako jutro ogledalce veli da je on najljepši i najpametniji šupak u svemiru.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 06:24

vili40 wrote:hvali se kud god ode da nam je državna blagajna stabilna i to su njegove reforme:puni blagajnu divljačkim porezima i nametima i dobrom turističkom sezonom,čak mu i veća cijena nafte super odgovara.Samo zaboravlja da tu stabilnost blagajne na leđima nosi običan puk a ne on tolvaj kakvoga hrvatska još nije vidjela a imali smo zbilja kojekakvih.
I sad bi trebalo zabraniti medije i zabraniti ljudima da kritiziraju sve to jer njemu svako jutro ogledalce veli da je on najljepši i najpametniji šupak u svemiru.
a cuj nece se valjda kuditi.. :) ..sto mu preostaje ako prizna da je kriv,los nema sto traziti onda na vlasti..naravno to se nece nikad desiti i en samo kdo njega :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vili40 7/6/2018, 07:17

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:hvali se kud god ode da nam je državna blagajna stabilna i to su njegove reforme:puni blagajnu divljačkim porezima i nametima i dobrom turističkom sezonom,čak mu i veća cijena nafte super odgovara.Samo zaboravlja da tu stabilnost blagajne na leđima nosi običan puk a ne on tolvaj kakvoga hrvatska još nije vidjela a imali smo zbilja kojekakvih.
I sad bi trebalo zabraniti medije i zabraniti ljudima da kritiziraju sve to jer njemu svako jutro ogledalce veli da je on najljepši i najpametniji šupak u svemiru.
a cuj nece se valjda kuditi.. :) ..sto mu preostaje ako prizna da je kriv,los nema sto traziti onda na vlasti..naravno to se nece nikad desiti i en samo kdo njega :)
nema on više šta priznati,pa gle kakav mu ološ drži tanku većinu a i to mu je pri kraju pa koketira sa tupanima iz sdp-a.O jade jade,majketi kud nam je politika spala.A mariću koji sve promatra kao miš ispod slame rekao ti deri a ja ću srat okolo i kupujući probisvjete održavati stabilnost u kokošinjcu.Vjerodostojno nema što,za ispovraćati se.Narod je kriv i mediji i predsjednica,sve to treba promijeniti da bude on egomanijak spokojan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by vuksadinare 7/6/2018, 07:31

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:hvali se kud god ode da nam je državna blagajna stabilna i to su njegove reforme:puni blagajnu divljačkim porezima i nametima i dobrom turističkom sezonom,čak mu i veća cijena nafte super odgovara.Samo zaboravlja da tu stabilnost blagajne na leđima nosi običan puk a ne on tolvaj kakvoga hrvatska još nije vidjela a imali smo zbilja kojekakvih.
I sad bi trebalo zabraniti medije i zabraniti ljudima da kritiziraju sve to jer njemu svako jutro ogledalce veli da je on najljepši i najpametniji šupak u svemiru.
a cuj nece se valjda kuditi.. :) ..sto mu preostaje ako prizna da je kriv,los nema sto traziti onda na vlasti..naravno to se nece nikad desiti i en samo kdo njega :)
nema on više šta priznati,pa gle kakav mu ološ drži tanku većinu a i to mu je pri kraju pa koketira sa tupanima iz sdp-a.O jade jade,majketi kud nam je politika spala.A mariću koji sve promatra kao miš ispod slame rekao ti deri a ja ću srat okolo i kupujući probisvjete održavati stabilnost u kokošinjcu.Vjerodostojno nema što,za ispovraćati se.Narod je kriv i mediji i predsjednica,sve to treba promijeniti da bude on egomanijak spokojan.
pa glec..kad nisi siguran vise da ti je zacementirana fotelja u briselu(valjda ej on mislio da je tako mu 'obecali sefovi') onda se trgas an sve nacine da bar zadrzis ove ovdje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by marcellus 7/6/2018, 08:21

meni se čini da je plenkiju puno bolje nego nam se čini

_________________
Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by RayMabus 7/6/2018, 09:47

Evo sad su povećali kvote za rad u turizmu za još četiri tisuće samo da nemoraju dignit plaće 

He he bit će nam super 

Rad za kikiriki 

Je vratit će ti se u Hrvatsku, oli su ludi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by Kermit 7/6/2018, 10:18

RayMabus wrote:Evo sad su povećali kvote za rad u turizmu za još četiri tisuće samo da nemoraju dignit plaće 

He he bit će nam super 

Rad za kikiriki 

Je vratit će ti se u Hrvatsku, oli su ludi
Kinezi bogte odlaze
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje  nego se čini - Page 3 Empty Re: Pljenki: mediji su krivi za sve. Puno nam je bolje nego se čini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum