ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

obracanje narodu

Go down

obracanje narodu Empty obracanje narodu

Post by debotoijusto Mon 4 Jun - 18:27

VEČERAS od 21 sat Zdravko Mamić, gazda Dinama i osumnjičenik za težak gospodarski kriminal te udruživanje u zločinačku organizaciju zbog izvlačenja novca iz gradskog kluba, sazvao je izvanrednu press konferenciju.
Medijima je poslao dramatičan videopoziv te najavio kako će iznijeti "šokantan sadržaj od kojih bi se mogli tresti sami temelji sudbene vlasti Republike Hrvatske i sadržaj koji nikoga neće ostaviti ravnodušnim". Press konferencija će se održati u prostorijama kluba koji je Mamić, prema tvrdnjama USKOK-a, teško opljačkao. 
Podsjetimo, u srijedu u podne zakazano je izricanje presude Zdravku Mamiću i njegovom klanu pri Županijskom sudu u Osijeku, zbog optužbi da su iz Dinama izvukli 116 milijuna kuna te oštetili državni proračun za 12,2 milijuna kuna. 

https://www.index.hr/sport/clanak/mamic-sazvao-presicu-u-21-sat-prijeti-sokantnim-podacima-koji-ce-potresti-hrvatsku-dva-dana-prije-presude/2002299.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by debotoijusto Mon 4 Jun - 18:30

dobio je dojava , nakon obracanja narodu mora hitno vidit drugo misljenje za giht u neku zemlju koja ne izrucuje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by veber Mon 4 Jun - 18:34

zdravko legenda.
zaboravio si precjednicu, soru, eru i tko je ono još bio?
a, severina. sančo je bio u zatvoru.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by Noor Mon 4 Jun - 22:54

jel iznio šokantan sadržaj?...da ne googlam sad

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by veber Mon 4 Jun - 23:12

moš si mislit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by debotoijusto Tue 5 Jun - 22:00

debotoijusto wrote:dobio je dojava , nakon obracanja narodu mora hitno vidit drugo misljenje za giht u neku zemlju koja ne izrucuje

Zdravko Mamić, kojemu će u srijedu na Županijskom sudu u Osijeku biti izrečena nepravomoćna presuda, javio se u utorak za Dnevnik Nove TV - iz Međugorja.
Tvrdi da nije u bijegu već da sutra očekuje oslobađajuću presudu, ali da neće biti na njezinom izricanju. I dalje tvrdi da nije kriv.
- Upravo sam ovog trenutka krenuo na brdo ukazanja u Međugorju. To znači da se sutra neću pojaviti na izricanju presude u Osijeku. Očekujem da budem oslobođen jer je tijekom postupka nepobitno utvrđeno da ono što se stavlja ne teret i meni i mojim drugim prijateljima jednostavno nije dokazano, odnosno upravo je suprotno dokazano da smo čisti, rekao je Mamić.
Na upit je li u bijegu, Mamić je odgovorio:
- Pa naravno da je ovo moj privremeni odlazak u Međugorje, ne razumijem od čega bih ja bježao.
Odgovorio je i na pitanje vraća li se u Hrvatsku i kada:
- Pa kad budem htio, kada budem imao vremena, kad mi budu obaveze dozvoljavale, odgovorio je Mamić.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by Guest Tue 5 Jun - 22:08

Hahaha koji bog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by melkior Tue 5 Jun - 22:52

Svi kriminalci prije ili kasnije dođu iz Hercegovine ili pobjegnu u Hercegovinu.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

obracanje narodu Empty Re: obracanje narodu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum