ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 10:46

mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
A kako bi nazvao odnos među ženama?:)

Gay.


Jesam li smjela komentirat'?
Ovo je u svakom slučaju bolje od donošenja zaključka za drugoga.

Kojeg zakljucka? Da Aben precesto razlaze stvari na musko-zensku perspektivu pa kad spomene "zensku" zapravo podcjenjivacki se odnosi prema sugovorniku?

To je bio smisao mojeg upada. :-)

Razumis?
Draga, nadovezala si se na moj post i indirektno natuknula da s njime podcjenjujem osobu s kojom se volim našaliti.

Jesam, jer sam SHVATILA da ga podjebavas spominjanjem musko-zenske perspektive. Nisam ocekivala da ces taj komentar shvatiti kao uperen kontra tebe. Zato mi na pocetku i nije bilo razumljivo odakle tvoj narogusen stav i prijekor oko upadanja "u odnos". :-D

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 10:47

mativka wrote:
violator wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:kocinjo, 
aj mi napiši o čemu se rodi na ovin referendumu, dokle se ove dvi čerupaju
Ona pokušava mene čerupati, al nisam ja baš tip za takve radnje :)
a, kad te jo čerupan, unda se hihoćeš

U tebe je zaljubita, u mene nije, sta da se radi? :-(
:) Ehh, da zaljubita?! Ova zaljubitost predugo traje da bi bila zaljubitost :)

Onda je ljubav!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 10:49

Ke lipo. True love. Mativka je sretnica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 10:50

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
violator wrote:"on 28.04.18 12:05

Dovrsavam kavu u svojoj bijeloj salici i odjednom mi iskrsne dio jutarnjeg sna.

Bijah u stanu jedne poznanice. Njeno blijedo, nenasminkano lice dalo mi je naslutiti da sam je iznenadila u trenucima nekih neodgodivih obaveza. U snu, ali i na javi, interpretatorica je tarot karata i poznavateljica jos nekih metoda uvida u psihu (i dusu). Psihologinja. Upitah je tiho, s izvjesnom nelagodom zbog loseg tajminga, da mi otkrije moju pravu narav, ocekujuci rasprostiranje karata ili njen visesmisleni monolog. No umjesto toga posegnula je za povecim bijelim papirom iz likovne mape i, u tren oka, oslikala njegovu povrsinu. Vidjeh nocno nebo i leteceg polarnog medvjeda. Na njegovim ledjima, sjedila je djevojka koja je odrzavala ravnotezu drzeci se desnom rukom za podeblju zraku svjetlosti. Nakon sto sam osmotrila sliku, poznanica je progovorila i pojasnila mi da slika predstavlja i dva aspekta u svakom covjeku. Prvi zaboravih, no drugi bijase - VOLJA."


Cini mi se da je ovaj nedostajući dio bila ljubav. :)

love under will shall be the law..

ne mogu se sjetiti niceg pametnog u vezi sna, bas je kreativan, malo me podsjeca na sam kraj Majstora i Margarite kad putuju po nebeskom svodu.. morao bih to opet proctitati zaboravih kako je islo tocno..

Wow, nisam se dosjetila ni Crowleya, ni Majstora i Margarite, hvala! :-) Zapravo, nisam se pozabavila mogucim tumacenjima sna, osim sto me je ova slika djevojke koja se pridrzava za zvjezdanu zraku i jase polarnog medvjeda podsjetila na zvijezdu Arcturus. :-)

P.S. mislim da je prije Crowleya sv. Augustin imao slicnu formulaciju - "ljubi i cini sto hoces". :-)

P.P.S. The traditional name Arcturus derives from Ancient Greek ρκτο ρος (Arktouros) and means "Guardian of the Bear", [9]

ultimately from ρκτος (arktos), "bear" [10] and ο ρος (ouros), "watcher, guardian". [11] It has been known by this name since at least the time of Hesiod. [12]

meni su to bile prva asocijacije..

mene zvijezdana traka podsjeca na inteligenciju, jer zuta je simbol prosvjetljenja, svijetlo ta..

ako se mozes vracati tom snu bilo bi dobro..

Fora. :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 30 May - 10:52


mir mir, aben je kriv
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 30 May - 10:59

violator wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:kocinjo, 
aj mi napiši o čemu se rodi na ovin referendumu, dokle se ove dvi čerupaju
Ona pokušava mene čerupati, al nisam ja baš tip za takve radnje :)
a, kad te jo čerupan, unda se hihoćeš

U tebe je zaljubita, u mene nije, sta da se radi? :-(
ni, nego ste vi zmije jedna prema drugoj,

sve već opisano u bibliji.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 11:00

violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:

Gay.


Jesam li smjela komentirat'?
Ovo je u svakom slučaju bolje od donošenja zaključka za drugoga.

Kojeg zakljucka? Da Aben precesto razlaze stvari na musko-zensku perspektivu pa kad spomene "zensku" zapravo podcjenjivacki se odnosi prema sugovorniku?

To je bio smisao mojeg upada. :-)

Razumis?
Draga, nadovezala si se na moj post i indirektno natuknula da s njime podcjenjujem osobu s kojom se volim našaliti.

Jesam, jer sam SHVATILA da ga podjebavas spominjanjem musko-zenske perspektive. Nisam ocekivala da ces taj komentar shvatiti kao uperen kontra tebe. Zato mi na pocetku i nije bilo razumljivo odakle tvoj narogusen stav i prijekor oko upadanja "u odnos". :-D
Jer u posljednje vrijeme ljudi pokušavaju narušiti naš odnos. Nisam osoba koja ima puno ljudi s kojima se druži. Kako tu, tako i u privatnom životu. Ponekad imam osjećaj da ljudi ne podnose mir, već da je većina sazdana od nemira. Meni je prijateljstvo draže od ljubavi


Last edited by mativka on Wed 30 May - 11:01; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 30 May - 11:01


i kao kozmicka sala uleti maintenance, mladja sestra od greske! :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 30 May - 11:22

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:kocinjo, 
aj mi napiši o čemu se rodi na ovin referendumu, dokle se ove dvi čerupaju

https://narod.hr/hrvatska/gi-narod-odlucuje-prikupila-dovoljno-potpisa-referendum-izbornom-sustavu
a bokte, ne će biti za mirovine...

malo su i preblaga pitanja..
još gore, to su članci a ne pitanja.

ali, ajde, vidit ćemo što ćr biti...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 11:23

mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
Ovo je u svakom slučaju bolje od donošenja zaključka za drugoga.

Kojeg zakljucka? Da Aben precesto razlaze stvari na musko-zensku perspektivu pa kad spomene "zensku" zapravo podcjenjivacki se odnosi prema sugovorniku?

To je bio smisao mojeg upada. :-)

Razumis?
Draga, nadovezala si se na moj post i indirektno natuknula da s njime podcjenjujem osobu s kojom se volim našaliti.

Jesam, jer sam SHVATILA da ga podjebavas spominjanjem musko-zenske perspektive. Nisam ocekivala da ces taj komentar shvatiti kao uperen kontra tebe. Zato mi na pocetku i nije bilo razumljivo odakle tvoj narogusen stav i prijekor oko upadanja "u odnos". :-D
Jer u posljednje vrijeme ljudi pokušavaju narušiti naš odnos. Nisam osoba koja ima puno ljudi s kojima se druži. Kako tu, tako i u privatnom životu. Ponekad imam osjećaj da ljudi ne podnose mir, već da je većina sazdana od nemira. Meni je prijateljstvo draže od ljubavi

A gle, ne skrivam da mi je Aben antipatican, da mislim da je seronja i lazov. :-D Ali, postujem tvoju odanost prema njemu i to sto ga gotivis. Meni su, npr., Gnjec i Kic takve osobe koje su mi prirasle srcu (na drugarski nacin) i nema tih osoba koje to mogu pomutiti osim njih samih. Ili mene. :-)

Usput, drazi mi je nemir nego prijetvorni mir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 11:28

kic wrote:
i kao kozmicka sala uleti maintenance, mladja sestra od greske! :D

A ja ne mogu pobjeci od onog ACCEPT! I lupam po tome, ma nista. I sad mi, na pola andijevog ekrana, stoji to govance pa moram izvoditi akrobacije ne bih li procitala vase postove ili bilo sto napisala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 30 May - 11:51

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:kocinjo, 
aj mi napiši o čemu se rodi na ovin referendumu, dokle se ove dvi čerupaju

https://narod.hr/hrvatska/gi-narod-odlucuje-prikupila-dovoljno-potpisa-referendum-izbornom-sustavu
a bokte, ne će biti za mirovine...

malo su i preblaga pitanja..
još gore, to su članci a ne pitanja.

ali, ajde, vidit ćemo što ćr biti...

nek se nes dogadja, zato sam dao potpis..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 30 May - 11:53

violator wrote:
kic wrote:
i kao kozmicka sala uleti maintenance, mladja sestra od greske! :D

A ja ne mogu pobjeci od onog ACCEPT! I lupam po tome, ma nista. I sad mi, na pola andijevog ekrana, stoji to govance pa moram izvoditi akrobacije ne bih li procitala vase postove ili bilo sto napisala.

kao da igras neku igricu na mobitelu znači :D

a glupi gdpr..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 30 May - 11:54

violator wrote:A gle, ne skrivam da mi je Aben antipatican, da mislim da je seronja i lazov. :-D Ali, postujem tvoju odanost prema njemu i to sto ga gotivis. Meni su, npr., Gnjec i Kic takve osobe koje su mi prirasle srcu (na drugarski nacin) i nema tih osoba koje to mogu pomutiti osim njih samih. Ili mene. :-)

Usput, drazi mi je nemir nego prijetvorni mir.

Denkverbot - Page 24 Giphy

:^0

<3
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 30 May - 12:34

mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
Ovo je u svakom slučaju bolje od donošenja zaključka za drugoga.

Kojeg zakljucka? Da Aben precesto razlaze stvari na musko-zensku perspektivu pa kad spomene "zensku" zapravo podcjenjivacki se odnosi prema sugovorniku?

To je bio smisao mojeg upada. :-)

Razumis?
Draga, nadovezala si se na moj post i indirektno natuknula da s njime podcjenjujem osobu s kojom se volim našaliti.

Jesam, jer sam SHVATILA da ga podjebavas spominjanjem musko-zenske perspektive. Nisam ocekivala da ces taj komentar shvatiti kao uperen kontra tebe. Zato mi na pocetku i nije bilo razumljivo odakle tvoj narogusen stav i prijekor oko upadanja "u odnos". :-D
Jer u posljednje vrijeme ljudi pokušavaju narušiti naš odnos. Nisam osoba koja ima puno ljudi s kojima se druži. Kako tu, tako i u privatnom životu. Ponekad imam osjećaj da ljudi ne podnose mir, već da je većina sazdana od nemira. Meni je prijateljstvo draže od ljubavi
prijateljstvo, ali sa seksom

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 30 May - 12:45

¸
ako ti netko izvana može narušit odnos, onda ta druga osoba nije baš.. ili ti nisi baš :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 30 May - 12:53

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:

https://narod.hr/hrvatska/gi-narod-odlucuje-prikupila-dovoljno-potpisa-referendum-izbornom-sustavu
a bokte, ne će biti za mirovine...

malo su i preblaga pitanja..
još gore, to su članci a ne pitanja.

ali, ajde, vidit ćemo što ćr biti...

nek se nes dogadja, zato sam dao potpis..



ve, jena druga u vladi se stvara
i trese, dršće birokratska bara


ot san u politici da bi mogo sjati
moja kaplja odbija ga tkati

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 30 May - 12:57

kic wrote:¸
ako ti netko izvana može narušit odnos, onda ta druga osoba nije baš.. ili ti nisi baš :D

youre underestimating others, ali ipak nojčešće to pukne drukčije;

ljudi prije ili kasnije želu naplotiti svoju odanost. mene su puno puti žene izabrale za svoga favorita na forumu, i unda ka vidu da puno zujin a malo meda dojin, unda se naljutu:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Wed 30 May - 12:57

aben wrote:
Noor wrote:
PhoebeBuffay wrote:
Sad mi je jasno!

Hvala noor
nema na čemu :)
inače, tu zvjesu mrzim...čim pustiš vodu, ona se uvlači u unutrašnjost "kabine" i lijepi se po nogama...ako joj donji rub staviš s vanjske strane tuš kade, gubi svaku funkciju, jer se voda slijeva po podu kupaone...
bzvz
koltrina ne smi visiti iznad stijenke kade, moro biti 5 centimetri udaljenija prema vunka. unda se dno koltrine vodun zalipi za stijenku kade i učini luk zbog česa imoš više volumena. ni mi problijem učiti vas o užasima socijalizma, ali ove osnove ste već tribali savladati do sa
kako se vodun zalipi za stijenku kade, ako koltrina s vanjske strane ni mokra?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 30 May - 12:59

aben wrote:
mativka wrote:
violator wrote:
mativka wrote:
violator wrote:

Kojeg zakljucka? Da Aben precesto razlaze stvari na musko-zensku perspektivu pa kad spomene "zensku" zapravo podcjenjivacki se odnosi prema sugovorniku?

To je bio smisao mojeg upada. :-)

Razumis?
Draga, nadovezala si se na moj post i indirektno natuknula da s njime podcjenjujem osobu s kojom se volim našaliti.

Jesam, jer sam SHVATILA da ga podjebavas spominjanjem musko-zenske perspektive. Nisam ocekivala da ces taj komentar shvatiti kao uperen kontra tebe. Zato mi na pocetku i nije bilo razumljivo odakle tvoj narogusen stav i prijekor oko upadanja "u odnos". :-D
Jer u posljednje vrijeme ljudi pokušavaju narušiti naš odnos. Nisam osoba koja ima puno ljudi s kojima se druži. Kako tu, tako i u privatnom životu. Ponekad imam osjećaj da ljudi ne podnose mir, već da je većina sazdana od nemira. Meni je prijateljstvo draže od ljubavi
prijateljstvo, ali sa seksom
E, a nego kako!!!:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 30 May - 13:00

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
PhoebeBuffay wrote:
Sad mi je jasno!

Hvala noor
nema na čemu :)
inače, tu zvjesu mrzim...čim pustiš vodu, ona se uvlači u unutrašnjost "kabine" i lijepi se po nogama...ako joj donji rub staviš s vanjske strane tuš kade, gubi svaku funkciju, jer se voda slijeva po podu kupaone...
bzvz
koltrina ne smi visiti iznad stijenke kade, moro biti 5 centimetri udaljenija prema vunka. unda se dno koltrine vodun zalipi za stijenku kade i učini luk zbog česa imoš više volumena. ni mi problijem učiti vas o užasima socijalizma, ali ove osnove ste već tribali savladati do sa
kako se vodun zalipi za stijenku kade, ako koltrina s vanjske strane ni mokra?
ali je. 
skuplje koltrinice (one od 30 kun) pušćaju vodu, i to prilično. jo sun prvo uze one od 12 kun, i zajebo se, jer su obična kesa, pa ne sluša

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum