ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:01

Došlo mi je da ih izbatinam ... :bash

Za 10 godina će me posjećivati u umobolnici....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/10/2015, 14:14

medication wrote:Ja i sestra bi u toj situaciji još dobile batina od staraca i ona bi oni imali mira... :D

isto. packe, obje.. jer po njenom sam uvijek ja kriva bila, po mojem uvijek ona cheers

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 8/10/2015, 14:19

medication wrote:Jel i tebi to super? :D
u biti je.
da nisam na go morao bi doći u firmu sutra. jednostavnije mi je biti doma i s računala koordinirat. eventualno obavit koji poziv.
plaćaju mi pripravnost pa mi paše. i sada sam spojen na firmu.

radim za njih, a mogu sebi raditi na baušteli. ako je baš frka zvat će me.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/10/2015, 14:19

jedino nas mama nije nijednom lupila.. nešto mi je u glavi neka pljuska ne znam kojoj upućena, mada ona kaže da nije nikad, a vjerujem joj, pa valjda nije ? :D vjerojatno sam pobrkala

nije ni tata baš, mislim da me jednom samo istukao rukama.. ili isto šibom po guzici, ali je to onda bilo nešto jače
ali je imao jednom jedan histerični ispad nad sestrom koja nije imala dlake na jeziku (ja znam prešutit) i nešto mu je odvratila na njegovo gunđanje, a on je sebi najbolji i ne daj bože dokazat mu da griješi - tad tek podivlja
 

ali packe od njega smo znale dobivat.. i to obje u šanac pokraj kuće ubrat šibu  po našem izboru s jednog grma.. :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/10/2015, 14:21

Što bi bile packe?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/10/2015, 14:22

veber_1 wrote:
medication wrote:Jel i tebi to super? :D
u biti je.
da nisam na go morao bi doći u firmu sutra. jednostavnije mi je biti doma i s računala koordinirat. eventualno obavit koji poziv.
plaćaju mi pripravnost pa mi paše. i sada sam spojen na firmu.

radim za njih, a mogu sebi raditi na baušteli. ako je baš frka zvat će me.


Je, doma si nekako slobodniji.

Tražim i ja sad neke zapisnike koji će mi trebat za jedan sastanak u podnedjeljak, ionako mi je dosadno doma.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/10/2015, 14:26

packe - uzmeš grančicu s drveta ili nekog većeg drma.. djeca ti ispruže dlanove koje ti brzim pokretom udariš s tom grančicom :D zapeče :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/10/2015, 14:27

mi smo odmah zašutile i ošle po šibu (da, skraćeno ŠIBA, dobro se sjetih), nema smisla raspravljat se :D

a mama je tip koji nabraja.. ona verbalno zlostavlja :evilgrin

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:28

modra wrote:packe - uzmeš grančicu s drveta ili nekog većeg drma.. djeca ti ispruže dlanove koje ti brzim pokretom udariš s tom grančicom :D zapeče :D


Grozno  :_|

Djecu ne treba nikad,nikad tući. Puno razgovarati.
Oni su prepametni,znaju kad su grbavi, bez greške.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:33

O toj temi bi se dalo.....nekoj djeci baš fali koja batina po guzici....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/10/2015, 14:34

nda.. moj tata je pobornik batina, jbg :^0
al dobro smo prolazile s obzirom koliki je pobornik :D
no opet, nismo mi toliko ni zločeste bile, pogotovo ne prema njemu, jer smo skupa s mamom drhtale od njega.. bojale smo se pred njim reć svoje neko stajalište uopće

packe su mi još najbolji oblik nasilja, nekako najblaži možda..

recimo, moja sestra je cijeli život bila žestoko protiv batina... ali bome, otkad ima sina, mislim da je promijenila mišljenje :D taj mali je toliko svojeglav i tvrdoglav da je nemoguće ga urazumit kad poludi.. nije da ga mlati, ali zna dobit po guzi

neki dan je išao na nju s nožem i 'onim' njegovim mrgudskim pogledom... prije toga je govorio da se samo dere na njega i da više voli (nerođenog) brata od njega
majko moja :D onda je ova oštrije s njim pa je odložio nož :D
nisu normalni :shy


Last edited by modra on 8/10/2015, 14:37; edited 2 times in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 8/10/2015, 14:35

modra wrote:packe - uzmeš grančicu s drveta ili nekog većeg drma.. djeca ti ispruže dlanove koje ti brzim pokretom udariš s tom grančicom :D zapeče :D


Mi nismo imali packe.

Dobili bi šibom svugdje, i dlanom svugdje i pleske.

Jbg, nad tim se danas zgražamo, ali prije 20-30 godina smo svi više manje dobivali batine. Nekad i malo zajebanije batine.

Tu metodu neću primjenjivat na svojoj djeci, iako ne namjeravam pametovat o odgoju sad kad nemam djecu.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:35

Zagy wrote:O toj temi bi se dalo.....nekoj djeci baš fali koja batina po guzici....


Ne, nijednoj djeci.
Djeca privlače pažnju svojim ponašanjem jer su naučili da će odrasli sve ostaviti i posvetiti se njima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 8/10/2015, 14:37

dzepna_venera wrote:
modra wrote:packe - uzmeš grančicu s drveta ili nekog većeg drma.. djeca ti ispruže dlanove koje ti brzim pokretom udariš s tom grančicom :D zapeče :D


Grozno  :_|

Djecu ne treba nikad,nikad tući. Puno razgovarati.
Oni su prepametni,znaju kad su grbavi, bez greške.
ne treba ih niti tući niti puno razgovarati.

moji točno znaju granicu. samo ih zazovem po imenu. i to je to.
 kakve batine. tko tuče djecu slab je u glavi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:38

modra wrote:nda.. moj tata je pobornik batina, jbg :^0
al dobro smo prolazile s obzirom koliki je pobornik :D
no opet, nismo mi toliko ni zločeste bile, pogotovo ne prema njemu, jer smo skupa s mamom drhtale od njega.. bojale smo se pred njim reć svoje neko stajalište uopće

packe su mi još najbolji oblik nasilja, nekako najblaži možda..

recimo, moja sestra je cijeli život bila žestoko protiv batina... ali bome, otkad ima sina, mislim da je promijenila mišljenje :D taj mali je toliko svojeglav i tvrdoglav da je nemoguće ga urazumit kad poludi.. nije da ga mlati, ali zna dobit po guzi

neki dan je išao na nju s nožem i 'onim' njegovim mrgudskim pogledom... prije toga je govorio da se samo dere na njega i da više voli (nerođenog) brata nego njega
majko moja :D onda je ova oštrije s njim pa je odložio nož :D
nisu normalni :shy


Nesretan je zato što je sam sebe u nekom trenu (čuo je nešto npr.) "uvjerio" da će izgubiti maminu ljubav. Bori se micek i prijeti joj. 
Aaaa...grlit, grlit, ljubit, žnjarat puno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:40

I ja sam dobivala batine,ne tučem svoju ali nekad me dovedu na granicu ....samo nemam šibu kući pa me prodje. ..:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:40

veber_1 wrote:
dzepna_venera wrote:
modra wrote:packe - uzmeš grančicu s drveta ili nekog većeg drma.. djeca ti ispruže dlanove koje ti brzim pokretom udariš s tom grančicom :D zapeče :D


Grozno  :_|

Djecu ne treba nikad,nikad tući. Puno razgovarati.
Oni su prepametni,znaju kad su grbavi, bez greške.
ne treba ih niti tući niti puno razgovarati.

moji točno znaju granicu. samo ih zazovem po imenu. i to je to.
 kakve batine. tko tuče djecu slab je u glavi.

Ti si otac i ti si zadužen za postavljanje granica. Uloga majke je drugačija, emocionalna i podržavajuća.
Ako se to pobrka i majka postane kruta, viče i postavlja granice uzima tu ulogu ocu i nastane šteta koja se nažalost jedino obiteljskom psihoterapijom rješava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/10/2015, 14:45

Psihoterapija ne pomaže kod trauma iz djetinjstva....mišljenja sam da je to nepopravljivo....zato pazim i njegujem svoju djecu,ne pravim greške koje su mene boljele kao dijete i uvijek sam uz njih...on je strog,ja sam mlaka....Al kad su zločesti dobiju kaznu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Trinity 8/10/2015, 14:45

dzepna wrote:Djecu ne treba nikad,nikad tući. Puno razgovarati.
Ma nekad malo po turu treba.
A naježim se kad čujem da s njima treba puno razgovarati.
Šta ćeš razgovarati s onim od 3-5 godina ?
Ili s onim od 15 koje zakoluta očima i zalupi vratima.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/10/2015, 14:48

teška je to tema, a naročito za nas bez djece
bolje ne :))

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 8/10/2015, 14:49

Šta ćeš razgovarati s onim od 3-5 godina ?

nikaj. uhvatiš ga za majcu i usmjeriš kamo treba.

Ili s onim od 15 koje zakoluta očima i zalupi vratima.

nikaj. proći će.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum