ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by Guest 21/5/2018, 11:07

vuksadinare wrote:
IamOneofYou wrote:
RayMabus wrote:Šta kaže desna struja u HDZu..... nisi više moćan moj manđurijski kandidatu, šefovi su ti oslabljeni dolaskom populista i desnice na vlast u trećoj ekonomiji eurozone
ta "desna" struja, i "lijeva struja" i "liberalna struja" i "pravaša struja" i sve ostale struje u HDZu, bi prodali vlastitu mater i čast za malo materijalnih privilegija. tako da će se oni prilagoditi budi bez brige - ekipa poput Jadronkovića će ako zatreba , biti i najveći đihadisti, ustaše, četnici, antifašisti, liberali, što god treba, da ostane na 35 000kn brutto , jer da mu nema politike ,  on na tržištu nebi mogao zarađivati više od minimalca.. tako da se nebrini za njega, vojković ti je napisao na indexu dobru kolumnu
...samo ovaj put ce ici malo teze..jer kjako mi rece nekidan jedan hdz-ovac pripadnik desne struje...ali ono ba sizvorne..covjeka ne jebe lova...koliko ima toliko s epokriva kako kaze...nista posebno..ali je vrlo blizak nekim hdz-ovim duznsnicima iz desne struje..kaze da ce se ici na temeljito ciscenje stranke nakon plenkovica od njegovih ljudi i uguza..i da jandrokovic vis enema sanse d aprezivi kao parazit naklonjen svakome..tko mu omoguci poziciju...priznao je d aga steir ne moze smisliti mislim jandrokovica..a ni brkic sigurno...i zato u zadnjo vrijeme jandrokovic cvili i pokusava opet mrdati vrdati u svoju korist vidjeci d amu je plenki na pocetku kraja ili vec pri kraju..ali ga ne jebu u stranci...jer ocito je da ce ovaj put za mjesto sefa doci za sefa iz desne struje i d aih vise nece ni pokolebati ni prijetnje ili ucjene iz brisela..dosla voda preko grla...
a jak mi je i taj vaso brkić. njega je "plenki" smirio, tako što mu je njegovom bratu(odnosno njemu) dao za neku mizeriju, 11 poslovnih prostora u ZGu.. tako je on smirio "desnu struju". Dio poput Brkića kupit, dio poput Stiera protjera, a uvijek imaš Jadronkovića koji bi se uvukao i Draži Mihajloviću, i Paveliću, i Titu, i OSami Bin ladenu, svima u anus da zadrži privilegije.

Jadronković neide nigdje iz HDZa, maksimalno do saborskog zastupnika. Pazi Jadronković je smjenio Hasu, a Haso je pokupio mislim oko 13 000 preferencijalnih glasova u svojoj sredini, a Jadronković je bio prvi na listi, i dobio je samo par stotina glasova :D hahah. i eto , on ruši osobu(Hasu) koja je dobila 15puta više glasova, i sa par stotina preferencijalnih glasova postaje jedan od najmoćnijih ljudi u državi, a već je u partiji.

HDZ je stranka lopova i niškoristi. HDZ u početku 90tih su možda vodili patrioti, stručnjaci(uz naravno lopove i ostale) , ali nakon sredine 2000tih, pošten čovjek nema šta raditi u HDZu,

Ekipa ovdje poziva "lustraciju" od neke "udbe", a ja govorim, treba napraviti lustraciju HDZovaca/SDPovaca/HNSovaca, gdje bi osobama sa tim stranačkim iskaznicama bilo zabranjeno da rade u javnom sektoru i obnašaju upravljačke funkcije u državi

Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by prckov 21/5/2018, 11:07

IamOneofYou wrote:
RayMabus wrote:Šta kaže desna struja u HDZu..... nisi više moćan moj manđurijski kandidatu, šefovi su ti oslabljeni dolaskom populista i desnice na vlast u trećoj ekonomiji eurozone
ta "desna" struja, i "lijeva struja" i "liberalna struja" i "pravaša struja" i sve ostale struje u HDZu, bi prodali vlastitu mater i čast za malo materijalnih privilegija. tako da će se oni prilagoditi budi bez brige - ekipa poput Jadronkovića će ako zatreba , biti i najveći đihadisti, ustaše, četnici, antifašisti, liberali, što god treba, da ostane na 35 000kn brutto ,
istina
i inace poslije entuzijasta i pocetnog zanosa, uvjek na povrsinu ispliva gladni sljam

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by vuksadinare 21/5/2018, 11:15

IamOneofYou wrote:
vuksadinare wrote:
IamOneofYou wrote:
RayMabus wrote:Šta kaže desna struja u HDZu..... nisi više moćan moj manđurijski kandidatu, šefovi su ti oslabljeni dolaskom populista i desnice na vlast u trećoj ekonomiji eurozone
ta "desna" struja, i "lijeva struja" i "liberalna struja" i "pravaša struja" i sve ostale struje u HDZu, bi prodali vlastitu mater i čast za malo materijalnih privilegija. tako da će se oni prilagoditi budi bez brige - ekipa poput Jadronkovića će ako zatreba , biti i najveći đihadisti, ustaše, četnici, antifašisti, liberali, što god treba, da ostane na 35 000kn brutto , jer da mu nema politike ,  on na tržištu nebi mogao zarađivati više od minimalca.. tako da se nebrini za njega, vojković ti je napisao na indexu dobru kolumnu
...samo ovaj put ce ici malo teze..jer kjako mi rece nekidan jedan hdz-ovac pripadnik desne struje...ali ono ba sizvorne..covjeka ne jebe lova...koliko ima toliko s epokriva kako kaze...nista posebno..ali je vrlo blizak nekim hdz-ovim duznsnicima iz desne struje..kaze da ce se ici na temeljito ciscenje stranke nakon plenkovica od njegovih ljudi i uguza..i da jandrokovic vis enema sanse d aprezivi kao parazit naklonjen svakome..tko mu omoguci poziciju...priznao je d aga steir ne moze smisliti mislim jandrokovica..a ni brkic sigurno...i zato u zadnjo vrijeme jandrokovic cvili i pokusava opet mrdati vrdati u svoju korist vidjeci d amu je plenki na pocetku kraja ili vec pri kraju..ali ga ne jebu u stranci...jer ocito je da ce ovaj put za mjesto sefa doci za sefa iz desne struje i d aih vise nece ni pokolebati ni prijetnje ili ucjene iz brisela..dosla voda preko grla...
a jak mi je i taj vaso brkić. njega je "plenki" smirio, tako što mu je njegovom bratu(odnosno njemu) dao za neku mizeriju, 11 poslovnih prostora u ZGu.. tako je on smirio "desnu struju". Dio poput Brkića kupit, dio poput Stiera protjera, a uvijek imaš Jadronkovića koji bi se uvukao i Draži Mihajloviću, i Paveliću, i Titu, i OSami Bin ladenu, svima u anus da zadrži privilegije.

Jadronković neide nigdje iz HDZa, maksimalno do saborskog zastupnika. Pazi Jadronković je smjenio Hasu, a Haso je pokupio mislim oko 13 000 preferencijalnih glasova u svojoj sredini, a Jadronković je bio prvi na listi, i dobio je samo par stotina glasova :D hahah. i eto , on ruši osobu(Hasu) koja je dobila  15puta više glasova, i sa par stotina preferencijalnih glasova postaje jedan od najmoćnijih ljudi u državi, a već je u partiji.

HDZ je stranka lopova i niškoristi. HDZ u početku 90tih su možda vodili patrioti, stručnjaci(uz naravno lopove i ostale) , ali nakon sredine 2000tih, pošten čovjek nema šta raditi u HDZu,

Ekipa ovdje poziva "lustraciju" od neke "udbe", a ja govorim, treba napraviti lustraciju HDZovaca/SDPovaca/HNSovaca, gdje bi osobama sa tim stranačkim iskaznicama bilo zabranjeno da rade u javnom sektoru i obnašaju upravljačke funkcije u državi
dogorilo do noktiju kaze mi lik..prava pobuna je u ograncima...doslovce na rubu linca plenkijevih ljudi..neki se od plenkijevih ljudi vec mjesecima en pojavljuju u stranci...sto s etice vase njegov burke je to dobio do bandica sa ne plenkija..vaso s etotalno okrenuo bandicu..i ako smjene plenkija bandic i njegova stranka kotiraju kao prve figure za koaliciju sa hdz-om...ralzlog?..sto vaso zeli eliminirati i hasu kao i plenkija podjednako...i zato mu ej bandic potreban kao koalcijski partner plsu sto bi hdz-u donio na izborima i bandiceve glasove iz zagreba...plenki zna sto vaso radi i da nije solabljen sada full zbog dalicke i agrokora vec je imao u planu rjesiti se ili totalno marginalizirati brkica...jandrokovicu ej ansapunana daska..bice bolna njegova likvidacija u hdz-u bolnija od plenkijeve...to ej vec sređeno i zato kazem da jandrokovic ko malo dijete cvili poslejdnjih tjedana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 11:18

Sad još malo poćerat par tisuća Arapa u Imotski pa će se lokalni šerifi pobunit a manđurijski kandidat četnici i pederi na aparatima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by vuksadinare 21/5/2018, 11:19

.....bice jebena odmazda plenkijevih kadrova iz hdz-a..nikad jebenija..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 11:21

vuksadinare wrote:.....bice jebena odmazda plenkijevih kadrova iz hdz-a..nikad jebenija..
Neće sad bit ništa jer HDZ želi vlast no bit će neugodna situacija oni kao desni centar a Arapi upadaju a ne smiju ništa zucnuti jer su u koaliciji sa pederima
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 11:30

Zanimljivo čitam sad ovdje Pokret pet zvjezdica ima internetski portal koji se zove Rosseau

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/547468/liga-i-pokret-pet-zvijezda-postigli-dogovor-o-sastavu-nove-talijanske-vlade


Rosseau je francuski pisac koji je nadahnuo francusku revoluciju i bio uzor Maksimilijanu Robespieru

O njemu sam prije par dana pisao na forumu ali nisam znao da ga i Pokret pet zvjezdica štuje



Poznata njegova rečenica koja je pokrenula francusku revoluciju 


Privatno vlasništvo je ono kad kažeš Ovo je moje i nađeš dovoljno budala da u to povjeruju



A šta san ja reka nikidan na forumu nego da Vadim Rosseaua


EVO GA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 11:38

Prije nekih pet dana sam a da mi uopće Italija i Pokret pet zvjezdica nije bio na pameti napisao sljedeće

Da je vijeće galaktičke federacije centralni komitet Astar komande te međustranačko vijeće anđeoske hijerarhije (to su i anđeli i demoni na okupu ) dalo suglasnost da ja izvadim Rosseaua



EVO GA


Boga mi su brzi 


Rosseau
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 11:53

Rosseau vam je upravo zasjeo na vlast u trećoj ekonomiji eurozone 

Privatno vlasništvo je ono kad kažeš Ovo je moje i nađeš dovoljno budala da u to povjeruju


DOVIĐENJA EU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 12:27

RayMabus wrote:Rosseau vam je upravo zasjeo na vlast u trećoj ekonomiji eurozone 

Privatno vlasništvo je ono kad kažeš Ovo je moje i nađeš dovoljno budala da u to povjeruju


DOVIĐENJA EU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by RayMabus 21/5/2018, 12:38

EU je djetete krupnog kapitala a danas je to dijete umrlo

Ništa više neće zaustaviti kult Rosseaua
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji - Page 2 Empty Re: Buduća talijanska vlada prvo ide na skidanje sankcija Ruskoj federaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum