ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalićka podnosi ostavku?

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:39

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Hdz kontinuirano pljačka ovu zemlju 
Oni nemaju predaha u tomu 
U sdp su se drugacije ponašali , Bero se ne zna izražavati 
Pa sto 
Jebena crkva rovari protiv sdp jer gleda samo svoje interese 
Mi smo ziva katolicka dzamahirija l cardak 
Treba propasti ovo sve vec odavno
pa zeno on ne zna mislim bero koje su ovlasti drzave..sto ej zakonodavna vlast i kako trebaju ici postupci...ja ne znam kako je taj decko zavrsio u politici jos cudnije na celu sdp-a...ali definitivno nije za politicara...da li je on trebao nekom posluziti kao klaun pa ga ej gurao dok je netko taj sa starne imao svoje planove ne znam..ali da i njega egositicnost pere pere ga...jer nije svjestan svojih kvaliteta..na zalost po njega..jer mu je fotelja ionako skoro prepiljena..
Sta pa crkvi ne valja nitko iz sdp 
Jer ne plese po njihovom 
I jer sexusude reci da su ateisti i agnostici 
Nabijem ja crkvu 
Sad neki referendum ZA IK 
NAKON ODLUKE U SABORU 
mene zanima jel ima jos kpji primjer takvih idiota da se NAKNADNO SKUPLJAJU POTPISI 
samo kod nas u Cardaku :cry

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Eroo 14/5/2018, 14:40

Noor wrote:a sad njega treba priupitati od kad zna za te mailove..jer ako je SOA već sve to pronašla, a trebala je dok su je češljali po premijerovom nalogu, zašto je šutio?

Za to saznati bi mi trebalo manje od 1h. B-)
Eroo
Eroo

Posts : 75028
2016-07-22


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:41

Eroo wrote:
Sora wrote:
Hercegovci sverceri i lopuze ne vole nikakvu policiju ni red u drzsvi 

Jebat ćemo majku petoj koloni. Još malo ... :]
Ti si brate zaostao u koloni 
Neces moci nikog jebat 
Ovo je demokracija i ja smijem govoriti o hercegovcima da su lopovi jer jesu lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Noor 14/5/2018, 14:41

Eroo wrote:
Noor wrote:a sad njega treba priupitati od kad zna za te mailove..jer ako je SOA već sve to pronašla, a trebala je dok su je češljali po premijerovom nalogu, zašto je šutio?

Za to saznati bi mi trebalo manje od 1h. B-)
poguraj onda :W

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by vuksadinare 14/5/2018, 14:42

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Hdz kontinuirano pljačka ovu zemlju 
Oni nemaju predaha u tomu 
U sdp su se drugacije ponašali , Bero se ne zna izražavati 
Pa sto 
Jebena crkva rovari protiv sdp jer gleda samo svoje interese 
Mi smo ziva katolicka dzamahirija l cardak 
Treba propasti ovo sve vec odavno
pa zeno on ne zna mislim bero koje su ovlasti drzave..sto ej zakonodavna vlast i kako trebaju ici postupci...ja ne znam kako je taj decko zavrsio u politici jos cudnije na celu sdp-a...ali definitivno nije za politicara...da li je on trebao nekom posluziti kao klaun pa ga ej gurao dok je netko taj sa starne imao svoje planove ne znam..ali da i njega egositicnost pere pere ga...jer nije svjestan svojih kvaliteta..na zalost po njega..jer mu je fotelja ionako skoro prepiljena..
Sta pa crkvi ne valja nitko iz sdp 
Jer ne plese po njihovom 
I jer sexusude reci da su ateisti i agnostici 
Nabijem ja crkvu 
Sad neki referendum ZA IK 
NAKON ODLUKE U SABORU 
mene zanima jel ima jos kpji primjer takvih idiota da se NAKNADNO SKUPLJAJU POTPISI 
samo kod nas u Cardaku :cry
ne ide referendum za IK vec za promjenu izbornog sustava..e moja sora..ti si forumski bero..lupis i mislis da ces ostati ziva :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Guest 14/5/2018, 14:43

vuksadinare wrote:
IamOneofYou wrote:
Metuzalem wrote:Od ulaska izvanredne uprave u Agrokor, odnosno 10. travnja 2017. do kraja ožujka ove godine, ukupni su troškovi Agrokora d.d., što uključuje i naknade povjereniku te plaće i nagrade zaposlenima, potom troškove savjetnika, revizorske i porezne usluge te režijske troškove i sl., iznosili 580,5 milijuna kuna. Od toga se najveći dio, 321,38 milijuna kuna, odnosi na troškove savjetnika u tom razdoblju

hahahhahaha
asevi su već maznuli više od pola milijarde kuna.. jebeno :D :D :D :D

dalićka je sigurno dobila koji milijunčić , ali dobro bude njih sve Pernar i Sničić hapsili za koju godinu
...to ti ono ide preko prve..druge..trece..cetvrte ruke..uostalom da nije todoric bio takav kakav je..i d anije ucnio do agrokora to sto je..ne bi ni bilo ove ekipe..posljedica se nadovezuje na uzrok
sve to stoji, samo o početka par ekonomista je upozoravalo da nacional socijalizam i nacionalizacija agrokora, može završiti samo loše.

ja sam također na to upozoroavao, bilo bi najbolje da se cijeli agrokor prepustio tržištu - da su vjerovnici preko alvareza riješili situaciju

ovako su lopovi iz HDZa već maznuli 580milijuna kuna "konzultantskih usluga" a praktički nisu ništa napravili.. pazi maznuli su 580milijuna kuna već sada, sve "legalno sve po zakonu".

a ti si rekao da radiš za 3500kn..
tebi bi trebalo par tisuća godina radnog staža da dobiješ para što su ovi maznuli u godinu dana, (a planira se maznuti puno više).. valjda ti je sada jasno zašto iz RH je uteklo pola milijuna ljudi u 10ak godina i zašto smo čardak

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:43

Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Noor 14/5/2018, 14:44

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Hdz kontinuirano pljačka ovu zemlju 
Oni nemaju predaha u tomu 
U sdp su se drugacije ponašali , Bero se ne zna izražavati 
Pa sto 
Jebena crkva rovari protiv sdp jer gleda samo svoje interese 
Mi smo ziva katolicka dzamahirija l cardak 
Treba propasti ovo sve vec odavno
pa zeno on ne zna mislim bero koje su ovlasti drzave..sto ej zakonodavna vlast i kako trebaju ici postupci...ja ne znam kako je taj decko zavrsio u politici jos cudnije na celu sdp-a...ali definitivno nije za politicara...da li je on trebao nekom posluziti kao klaun pa ga ej gurao dok je netko taj sa starne imao svoje planove ne znam..ali da i njega egositicnost pere pere ga...jer nije svjestan svojih kvaliteta..na zalost po njega..jer mu je fotelja ionako skoro prepiljena..
Sta pa crkvi ne valja nitko iz sdp 
Jer ne plese po njihovom 
I jer sexusude reci da su ateisti i agnostici 
Nabijem ja crkvu 
Sad neki referendum ZA IK 
NAKON ODLUKE U SABORU 
mene zanima jel ima jos kpji primjer takvih idiota da se NAKNADNO SKUPLJAJU POTPISI 
samo kod nas u Cardaku :cry
ne ide referendum za IK vec za promjenu izbornog sustava..e moja sora..ti si forumski bero..lupis i mislis da ces ostati ziva :)
ma idu oba...i ovaj izborni, a i za otkazivanje IK
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Hektorović 14/5/2018, 14:44

IamOneofYou wrote:
vuksadinare wrote:
IamOneofYou wrote:
Metuzalem wrote:ovako su lopovi iz HDZa već maznuli 580milijuna kuna "konzultantskih usluga" a praktički nisu ništa napravili.. pazi maznuli su 580milijuna kuna već sada, sve "legalno sve po zakonu". 


To je sinko balkanski uhljebski san :)

Inače Konzum posluje gore nego pod Todorićem...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Noor 14/5/2018, 14:44

Sora wrote:Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK
idi potpiši i to je to

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:45

Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK

[size=30]Počelo prikupljanje potpisa za referendum o otkazivanju Istanbulske konvencije[/size]
[url=https://www.facebook.com/share.php?u=http%3A//vijesti.hrt.hr/443525/pocelo-prikupljanje-potpisa-za-referendum-o-otkazivanju-istanbulske-konvencije&title=Po%C4%8Delo prikupljanje potpisa za referendum o otkazivanju Istanbulske konvencije][/url] [url=https://twitter.com/share?url=http%3A//vijesti.hrt.hr/443525/pocelo-prikupljanje-potpisa-za-referendum-o-otkazivanju-istanbulske-konvencije&text=Po%C4%8Delo prikupljanje potpisa za referendum o otkazivanju Istanbulske konvencije&via=HRTvijesti][/url]   
Autor: D.P./Hina
13. 05. 2018.   prije 22 sati
S prikupljanjem potpisa za raspisivanje referenduma o otkazivanju Istanbulske konvencije (IK) u nedjelju je na nešto manje od 1500 lokacija počela Građanska inicijativa "Istina o Istanbulskoj", a koordinatorica inicijative Kristina Pavlović ističe zadovoljstvo odazivom prvi dan te vjeruje da će prikupiti potrebnih 374.740 potpisa.

Potrebno je, naime, u iduća dva tjedna skupiti najmanje deset posto od ukupnog broja birača, odnosno 374.740 potpisa jer je, prema objavi Ministarstva uprave, u registru birača s današnjim danom upisano ukupno 3.747.409 birača hrvatskih državljana s prebivalištem u Republici Hrvatskoj.

"Potpisivanje je krenulo odlično, ljudi reagiraju tako da se vidi da znaju o čemu se radi, znaju sve o Istanbulskoj konvenciji", kazala je Pavlović u izjavi novinarima kod potpisnog mjesta ispred zagrebačke katedrale. "Ako je već prvi dan ovako uspješan mislim da ćemo do kraja odraditi dobar posao, ocijenila je Pavlović prvi dan prikupljanja potpisa za referendum o otkazivanju Konvencije Vijeća Europe o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u obitelji.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by vuksadinare 14/5/2018, 14:45

IamOneofYou wrote:
vuksadinare wrote:
IamOneofYou wrote:
Metuzalem wrote:Od ulaska izvanredne uprave u Agrokor, odnosno 10. travnja 2017. do kraja ožujka ove godine, ukupni su troškovi Agrokora d.d., što uključuje i naknade povjereniku te plaće i nagrade zaposlenima, potom troškove savjetnika, revizorske i porezne usluge te režijske troškove i sl., iznosili 580,5 milijuna kuna. Od toga se najveći dio, 321,38 milijuna kuna, odnosi na troškove savjetnika u tom razdoblju

hahahhahaha
asevi su već maznuli više od pola milijarde kuna.. jebeno :D :D :D :D

dalićka je sigurno dobila koji milijunčić , ali dobro bude njih sve Pernar i Sničić hapsili za koju godinu
...to ti ono ide preko prve..druge..trece..cetvrte ruke..uostalom da nije todoric bio takav kakav je..i d anije ucnio do agrokora to sto je..ne bi ni bilo ove ekipe..posljedica se nadovezuje na uzrok
sve to stoji, samo o početka par ekonomista je upozoravalo da nacional socijalizam i nacionalizacija agrokora, može završiti samo loše.

ja sam također na to upozoroavao,  bilo bi najbolje da se cijeli agrokor prepustio tržištu - da su vjerovnici preko alvareza riješili situaciju

ovako su lopovi iz HDZa već maznuli 580milijuna kuna "konzultantskih usluga" a praktički nisu ništa napravili.. pazi maznuli su 580milijuna kuna već sada, sve "legalno sve po zakonu".

a ti si rekao da radiš za 3500kn..
tebi bi trebalo par tisuća godina radnog staža da dobiješ para što su ovi maznuli u godinu dana, (a planira se maznuti puno više).. valjda ti je sada jasno zašto iz RH je uteklo pola milijuna ljudi u 10ak godina i zašto smo čardak

sve stoji..sto je tome uzrok?,...da je todoric bio uspjesan i da nije dizao silne kredite i bio prepohlepan za svoje mogucnosti..ne bi bilo potrebe ni za ramljakom,alvarezom..i inima..mogao je biti kao tedeshci...moras znati kje su tvoje granice i mogucnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by vuksadinare 14/5/2018, 14:46

Sora wrote:Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK
zasto dodatni troskovi..po meni ej sad vazniji ovaj promjena izbornog sustava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:46

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Hdz kontinuirano pljačka ovu zemlju 
Oni nemaju predaha u tomu 
U sdp su se drugacije ponašali , Bero se ne zna izražavati 
Pa sto 
Jebena crkva rovari protiv sdp jer gleda samo svoje interese 
Mi smo ziva katolicka dzamahirija l cardak 
Treba propasti ovo sve vec odavno
pa zeno on ne zna mislim bero koje su ovlasti drzave..sto ej zakonodavna vlast i kako trebaju ici postupci...ja ne znam kako je taj decko zavrsio u politici jos cudnije na celu sdp-a...ali definitivno nije za politicara...da li je on trebao nekom posluziti kao klaun pa ga ej gurao dok je netko taj sa starne imao svoje planove ne znam..ali da i njega egositicnost pere pere ga...jer nije svjestan svojih kvaliteta..na zalost po njega..jer mu je fotelja ionako skoro prepiljena..
Sta pa crkvi ne valja nitko iz sdp 
Jer ne plese po njihovom 
I jer sexusude reci da su ateisti i agnostici 
Nabijem ja crkvu 
Sad neki referendum ZA IK 
NAKON ODLUKE U SABORU 
mene zanima jel ima jos kpji primjer takvih idiota da se NAKNADNO SKUPLJAJU POTPISI 
samo kod nas u Cardaku :cry
ne ide referendum za IK vec za promjenu izbornog sustava..e moja sora..ti si forumski bero..lupis i mislis da ces ostati ziva :)
Ti si fuko u kurcu  :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:48

Kaze ovaj 
LJUDI ZNAJU SVE O ISTWNBULSKOJ KONVENCIJI 

cheers
HA HA HA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:49

Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK
idi potpiši i to je to

Ja da idem i potpišem ? 


:clown
Mogu ih nogom sutnit prije toga 
.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Guest 14/5/2018, 14:50

usput zahvalimo Index.hr-u što je srušio Dalićku, Linića, pa i pomogao Kolindi da sruši Josipovića i tko zna još kakve lopine, i zahvaljujem index.hr u i M.Babiću što daje nade da od ove države možda i bude nešto


Last edited by IamOneofYou on 14/5/2018, 14:50; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by vuksadinare 14/5/2018, 14:50

Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK
idi potpiši i to je to

Ja da idem i potpišem ? 


:clown
Mogu ih nogom sutnit prije toga 
.
sto ih ne sutnes... :) ..od IK ionako nece biti vajde..ali promjena izbornog sustava bi moglo biti dobro... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by vuksadinare 14/5/2018, 14:51

IamOneofYou wrote:usput zahvalimo Index.hr-u što je srušio Dalićku, Linića, pa i pomogao Kolindi da sruši Josipovića i tko zna još kakve lopine, i zahvaljujem index.hr u i M.Babiću što daje nade da od ove države možda i bude nešto
..uvijek ce doci novi..ne kaze se đaba daj covjeku fotelju pa ces vidjeti kakav je :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by prckov 14/5/2018, 14:52

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:
Hercegovci sverceri i lopuze ne vole nikakvu policiju ni red u drzsvi 

Jebat ćemo majku petoj koloni. Još malo ... :]
Ti si brate zaostao u koloni 
Neces moci nikog jebat 
Ovo je demokracija i ja smijem govoriti o hercegovcima da su lopovi jer jesu lol!
tebi treba policija na vrata
sumnjiva si ti puno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sora 14/5/2018, 14:53

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:Pa ne seri 
Kod mene je postavljen štand i tamo pise 
Protiv IK
idi potpiši i to je to

Ja da idem i potpišem ? 


:clown
Mogu ih nogom sutnit prije toga 
.
sto ih ne sutnes... :) ..od IK ionako nece biti vajde..ali promjena izbornog sustava bi moglo biti dobro... :)
bi brate 
Da onog glasnog vise ne cujem i ne vidim 
Jebo dijasporu Inace 

U tako maloj državici sto ce nam jos ovi sa strane 
Pa recimo Hercegovci 

EM NISU DIJASOPORA EM NISU HRBATI 
MRS TO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dalićka podnosi ostavku? - Page 2 Empty Re: Dalićka podnosi ostavku?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum