ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by Leviathan2 7/5/2018, 19:07

danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:
neva wrote:
Kermit wrote:Kod nas u biti kakvo je stanje ŽZ bi trebao imati 45%, međutim anestezija u obliku sinekura, mirovina te odlazak je učinio svoje
ŽZ bi trebao imati 45% samo u ludnici  :]
to što etablirane stranke ne valjaju i nisu rješenje ničega nego izvor problema, ne znači da trebamo 'iz osvete' izabrati hrpu neodgovornih, zabrijanih populista koji ne znaju ništa ni o čemu.. i koji, sudeći po njihovim izjavama u medijima, teško da su u stanju suvislo voditi i kućni savjet, a kamo li državu
Pernar je "attention whore" i redikul koji misli da je mangup i jako pametan, a Sinčić je samo malo umiveniji Pernar
dakle, zivi zid su populisti
a sto su hadezei esdepe
ispaljuju jos vece floskule a hdz narocito vata ljude na domoljublje, ako to ne upali onda shatorasenje
aj kruva ti
Nije problem što su populisti, nisu li svi, nego nekako mi ne djeluju da imaju riješenje za ova sranja. Oni jasno ističu probleme al svi mi znamo što ne valja, jebeno je što nitko ne zna kako to popraviti.
ako ne znaju bar nek pokusaju, i noga u guzicu je korak naprijed kak kazu
kvaka je da nitko nis ne pokusava, svi gledaju da zadrze status quo i da usicare nes od toga,
shvatljivo i to
al zast onda jebu mater drugima  i kunu se u svoju odanost narodu inaciji te druge proglasavaju neprijateljima
ma kurcina od ovce
nema jebenog casnog coeka u rvackoj,  a i da ima objesili bi ga il zakucali na kriz ko isusa

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by debotoijusto 7/5/2018, 19:09

danni1 wrote:
debotoijusto wrote:ne znas sto bi ucinio da si pri vlasti ?
Znam. Nagrabio si kolko mogu dok sam na vlasti. Pažljivo da ne zaglavim prdekanu.

eto , lakse nego reci penzicima braniteljima bolesnima & ostalima koje boje je kapitalizam... i tako to ide , svatko o svom poslu dok se fura jedinstvo hrvata i svete majke KC 
a nije da se lose zivi u HR tko hoce radit i posjeduje neku vjestinu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by Leviathan2 7/5/2018, 19:12

debotoijusto wrote:
danni1 wrote:
debotoijusto wrote:ne znas sto bi ucinio da si pri vlasti ?
Znam. Nagrabio si kolko mogu dok sam na vlasti. Pažljivo da ne zaglavim prdekanu.

eto , lakse nego reci penzicima braniteljima bolesnima & ostalima koje boje je kapitalizam... i tako to ide , svatko o svom poslu dok se fura jedinstvo hrvata i svete majke KC 
a nije da se lose zivi u HR tko hoce radit i posjeduje neku vjestinu
a najbolje ako posjeduje vjestinu da ga paraziti drzavnog aparata ne nanjuse :)

_________________
Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by danni1 7/5/2018, 19:17

debotoijusto wrote:
danni1 wrote:
debotoijusto wrote:ne znas sto bi ucinio da si pri vlasti ?
Znam. Nagrabio si kolko mogu dok sam na vlasti. Pažljivo da ne zaglavim prdekanu.

eto , lakse nego reci penzicima braniteljima bolesnima & ostalima koje boje je kapitalizam... i tako to ide , svatko o svom poslu dok se fura jedinstvo hrvata i svete majke KC 
a nije da se lose zivi u HR tko hoce radit i posjeduje neku vjestinu
Pa da. I ne živi se loše u RH, jbga nije bajno ali nikad nije ni bilo, pomalo jbga, život je borba, povuci potegni i ide, kaj nam fali?

Baš neki dan prošel naseljem iznad mene kaj je niklo zadnjih 10-tak god...majku ti žarku koje su to kuće ko iz bajke. I nisu to nikakvi takuni ni menadžeri, šljakeri obični. Ljudi rade i grade, bore se. Dobro je.

_________________
Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by Guest 7/5/2018, 19:28

Kermit wrote:
IamOneofYou wrote:
epikur37 wrote:Tako i oko Živog zida, što više arlauču briselski tovljenici i nato tajnice to ŽZ samo raste...

poanta je da je puklo povjerenje između elita i naroda
najjača stvar je što si ti elita , ti nisi "narod" , nego si ti "elita" ovoga društva, i jedan od vođi ovoga društva.. ono kako ameri  kažu "privilegirana kasta"
hehehe
ma jak je epikur, kao predstavlja se kao "narod se odvojio od elite", a on je privilegirana elita, i čini sve moguće da se sustav u RH ne promjeni, jer bi izgubio privilegije, ali eto..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by Leviathan2 7/5/2018, 21:00

IamOneofYou wrote:
Kermit wrote:
IamOneofYou wrote:
epikur37 wrote:Tako i oko Živog zida, što više arlauču briselski tovljenici i nato tajnice to ŽZ samo raste...

poanta je da je puklo povjerenje između elita i naroda
najjača stvar je što si ti elita , ti nisi "narod" , nego si ti "elita" ovoga društva, i jedan od vođi ovoga društva.. ono kako ameri  kažu "privilegirana kasta"
hehehe
ma jak je epikur, kao predstavlja se kao "narod se odvojio od elite", a on je privilegirana elita, i čini sve moguće da se sustav u RH ne promjeni, jer bi izgubio privilegije, ali eto..
nema straha za epija, da dojde i kim un na vlast , pred cardakom bi pokleknuo
kako se moze promjenit nepromjenjivo, nema sanse

_________________
Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Index opako protiv Vilibora Sinčića.. - Page 5 Empty Re: Index opako protiv Vilibora Sinčića..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum