ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 17:44



blackboard
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 18:45

Cura je malo zakomplicirala cilu stvar.ali je slatka pa joj je oprošteno.

I šta je nabolje u clipu ne govori kako otplati kredit od 30 godina za 5 godina, zapravo ni ona sama ne zna šta je htjela reći.:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 18:50

kako? da negledam video
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 18:52

govori kako ne treba reprogramirati kredit na istovjetno razdoblje,ne znam zašto bi to itko i činio, osim an duže razdoblje..

potom govori kako 21% na kreditnoj je manje nego 6% na hipoteci, onda krene pričati kako otplatiit kreditnu..

heheh cura je puna teoretskog znanja, mlada je pa ne povezuje sve što govori, sama sebi skači u usta, ali poante nema,bar za mene.


ona krivlju na grafu koja pokazuje omjer kamate/glavnice ne ide ravno u nijednom razdoblju...mislim ima i tih načina obračuna,ali to kod njenog primjera nije slučaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 19:03

Najjednostavniji način je da sa onom ušteđevinom od 1400 dolara na mjesec ode na banku i za toliko umanji glavnicu kredita svaki mjesec i uštedi na svakoj uplati od dodatnih 1400 dolara 2500 dolara kamate ugrubo...tako bi samo prvu godinu otplate kredita uštedio malo manje od 30000dolara na kamati, te smanjio ratu kredita sa 1200 dolara na 1020dolara i to sve nakon 1 godine.:)

zašto se bakčat prvu godinu sa kretinoj kartici, kad je na iznos od 12500 dolara kamata u godinu dana cca 3000dolara, a gore sam sa novcom koji sam dodatno uplačivao u hipoteku uštedio 30000 dolara kamate u prvoj godini,a ona se bakća sa kreditnom i kako ušparat 3000 dolara kamate u prvoj godini.


Last edited by Metuzalem on 4/5/2018, 19:11; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 19:06

IamOneofYou wrote:kako? da negledam video

kreditnom karticom otplatiš glavnicu na 30godišnji stambeni kredit u roku 5 godina

ostane ti samo kamata 6%, na 30 god.

kako kaže Metuzalem, slatka je :<heart:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by debotoijusto 4/5/2018, 19:10

ne bojim se ja za nju nego kako bit 3 stranka u zemlji na agitaciji protiv banaka a podignuti stambeni kredit na 10g. ?
lako
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Guest 4/5/2018, 19:15

Metuzalem wrote:Najjednostavniji način je da sa onom ušteđevinom od 1400 dolara na mjesec ode na banku i za toliko umanji glavnicu kredita svaki mjesec i uštedi na svakoj uplati od dodatnih 1400 dolara 2500 dolara kamate ugrubo...tako bi samo prvu godinu otplate kredita uštedio malo manje od 30000dolara na kamati, te smanjio ratu kredita sa 1200 dolara na 1020dolara i to sve nakon 1 godine.:)

zašto se bakčat prvu godinu sa kretinoj kartici, kad je na iznos od 12500 dolara kamata u godinu dana cca 3000dolara, a gore sam sa novcom koji sam dodatno uplačivao u hipoteku uštedio 30000 dolara kamate u prvoj godini,a ona se bakća sa kreditnom i kako ušparat 3000 dolara kamate u prvoj godini.
a kreditna kartica se ionako već isplaćuje redovnom min uplatom od 600 dolara ili 7200 dolara na godinu, tako da bi već na kraju prve godine na kreditnoj imali 7000 dolara duga ovako ionako.
drugu godinu isti proces....treću godinu sam već tata mata i maltene homeowner, sa pišljivom ratom za kredit od cca 650dolara i 0 dolara na kreditnoj kartici i 2500 dolara raspoloživih za štednju, tu treću godinu ide reprogram(sam reprogram kredita sa 30 na 10 godina štedi 70000dolara kamate)hipoteke na samo 10 godina sa ratom od 1200 dolara i 2000 dolara raspoložive štednje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god. Empty Re: Kako otplatiti kredit na 30 godina u roku od 5 god.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum