ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I Jupiter Bem sit i ovce na broju

Go down

I Jupiter Bem sit i ovce na broju Empty I Jupiter Bem sit i ovce na broju

Post by Eroo 29/4/2018, 07:52

Dodik zbog krsne slave ne ide na inauguraciju Vladimira Putina

  • Tanjug
  • 28.04.2018. 18:10  

I Jupiter Bem sit i ovce na broju 2ilk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRRN01EQV8vYTg1OWUyMTU1ODUyNzMzMjhkMDdlMGNjNTlhNGE4YjYuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da je iz medija saznao da je dobio poziv za inauguraciju ruskog predsednika Vladimira Putina 7. maja u Kremlju, ali da u njegov Kabinet još ništa nije stiglo.
On je to rekao novinarima u Banjaluci, ali nije želeo da komentariše navode medija kako je Putin pozvao njega, a ne i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, prenosi N1.
"Ne mogu da komentarišem, to su gluposti, ne znam ja ko je pozvan, ko nije pozvan. Ja to ne mogu da potvrdim. U svakom slučaju, ja vidim iz medija da sam pozvan, a u kabinetu, je li tako... nema još nema nikakav poziv. Neki još pretenduju da znaju o meni izgleda bolje nego ja sam", zaključio je Dodik.
pročitajte i...
Upitan da li će prisustvovati inauguraciji, Dodik je kazao da neće moći, jer ima krsnu slavu.
"Imam krsnu slavu, moja slava je Djurdjevdan, tu sam, kao svaki dobar domaćin i Srbin, ostaću ovde", rekao je Dodik.
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

I Jupiter Bem sit i ovce na broju Empty Re: I Jupiter Bem sit i ovce na broju

Post by Guest 29/4/2018, 08:07

hehe
ne znam samo koju vremensku prognozui prati ovaj era
za sloveniju ili za srbiju :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I Jupiter Bem sit i ovce na broju Empty Re: I Jupiter Bem sit i ovce na broju

Post by Serbinho-3 29/4/2018, 11:45

Eroo wrote:Neki još pretenduju da znaju o meni izgleda bolje nego ja sam", zaključio je Dodik.



Vise se bave tudjim zivotima, do svojima... :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

I Jupiter Bem sit i ovce na broju Empty Re: I Jupiter Bem sit i ovce na broju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum