ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by RayMabus 25/4/2018, 20:43

Kao nema posla pa će osamsto radnika na biro a onda traži od države da mu odobri kvote uvoza radne snage iz Bosne 

https://beta.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1041048&return_url=http%3A%2F%2Findex.hr%2Fmobile%2Fclanak.aspx%3Fcategory%3Dvijesti%26id%3D1041048%26noredirect=true
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by epikur37 25/4/2018, 20:46

Tako to počinje, opet jašu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by RayMabus 25/4/2018, 20:51

A ja san lipo reka da nakon depopulacije Slavonije slijedi depopulacija jadranske obale 

Ono eto nema posla pa laganini kući a u međuvremenu uvozi iz Bosne koliko mu triba i kad mu triba
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by kic 25/4/2018, 20:52


ima posla samo.. uvjeti su neprimamljivi ko stara hrana..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by RayMabus 25/4/2018, 20:54

kic wrote:
ima posla samo..  uvjeti su neprimamljivi ko stara hrana..
To nije posao 

Pod posao se smatra nešto šta ti omogućava normalan život
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by jastreb 25/4/2018, 20:58

Imamo Hrvatsku!

Da su to znali 91. okrenuli bi mitroljeze i mašingevere na drugu stranu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by RayMabus 25/4/2018, 21:02

Nema više državnih subvencija i sad će gazda Debeljak fino osamsto do tisuću ljudi poslat kući 

Oli ih je lud plaćati iz svog žepa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by RayMabus 25/4/2018, 21:19

To ti je taj kapitalizam  , on od tebe očekuje da plaćaš poreze ,režije i onda imaš djecu pa radiš kako se gdje šta otvori za koliko ti ponude i onda ti još dovlači sa strane da ruši cijenu rada i onda kao pao nataliteta

Joj šta ću se smijati kad neki Arap napravi pokolj u Njemačkoj a cijela konstrukcija toga se uruši i sve šta su gradili pola stoljeća propadne priko noći
RayMabus
RayMabus

Posts : 176086
2014-04-11


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by prckov 25/4/2018, 21:39

RayMabus wrote:To ti je taj kapitalizam  , on od tebe očekuje da plaćaš poreze ,režije i onda imaš djecu pa radiš kako se gdje šta otvori za koliko ti ponude i onda ti još dovlači sa strane da ruši cijenu rada i onda kao pao nataliteta

Joj šta ću se smijati kad neki Arap napravi pokolj u Njemačkoj a cijela konstrukcija toga se uruši i sve šta su gradili pola stoljeća propadne priko noći
nece srusit arapi konstrukciju
srusit ce se sama od sebe jer je trula
da nije ni bi arap ni bio u njoj
velike civilizacije propadaju iznutra
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 21:54

doslovno je istina ovo što rade po RH brodogradilištima, imam ljude unutra.
što je longi rekao točno je - obaraju cijenu domaćim majstorima, da bi uvozili bosance na 4500 na crno, koji spavaju u barakama kao vojnci sa wc-om čučavcem. naši domaći ljudi, prijave inspekciji, a inspekcija dođe, ode u kancelariju direktora, i izađu sa kuvertom u ruci i business ide kao inače.

samo ispalo da hrpa tih bosanaca i uvezenih(moj rođak je radio sa turcima - koji su bili ilegalno) - neznaju raditi. reicmo ovi turci koji su bili brutalno plaćeni, su totalno usrali posao zašto su bili zaduženi. bosanci još gori. i gle čuda poduzeće propada.

a kvalitetni radnici bježe za njemačku, italiju, irsku, - ukratko sve naopako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by prckov 25/4/2018, 21:59

Pinochet wrote:doslovno je istina ovo što rade po RH brodogradilištima, imam ljude unutra.
što je longi rekao točno je - obaraju cijenu domaćim majstorima, da bi uvozili bosance na 4500 na crno, koji spavaju u barakama kao vojnci sa wc-om čučavcem.  naši domaći ljudi, prijave inspekciji, a inspekcija dođe, ode u kancelariju direktora, i izađu sa kuvertom u ruci i business ide kao inače.

samo ispalo da hrpa tih bosanaca i uvezenih(moj rođak je radio sa turcima - koji su bili ilegalno) - neznaju raditi. reicmo ovi turci koji su bili brutalno plaćeni, su totalno usrali posao zašto su bili zaduženi. bosanci još gori. i gle čuda poduzeće propada.

a kvalitetni radnici bježe za njemačku, italiju, irsku,  - ukratko sve naopako.
dakle imate inspekciju koja se bavi kriminalom
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 22:06

prckov wrote:
Pinochet wrote:doslovno je istina ovo što rade po RH brodogradilištima, imam ljude unutra.
što je longi rekao točno je - obaraju cijenu domaćim majstorima, da bi uvozili bosance na 4500 na crno, koji spavaju u barakama kao vojnci sa wc-om čučavcem.  naši domaći ljudi, prijave inspekciji, a inspekcija dođe, ode u kancelariju direktora, i izađu sa kuvertom u ruci i business ide kao inače.

samo ispalo da hrpa tih bosanaca i uvezenih(moj rođak je radio sa turcima - koji su bili ilegalno) - neznaju raditi. reicmo ovi turci koji su bili brutalno plaćeni, su totalno usrali posao zašto su bili zaduženi. bosanci još gori. i gle čuda poduzeće propada.

a kvalitetni radnici bježe za njemačku, italiju, irsku,  - ukratko sve naopako.
dakle imate inspekciju koja se bavi kriminalom
ima, radnici naravno vide da im dolaze ovi na crno ukrasti posao, ovi prijave inspekciji, inspekcija dođe, napravi "obilazak", nenađe nikakav problem i adio.

i onda ljudi vide da njima pada plaća, tko je malo ambiciozniji već daje otkaz i traži posao za njemačku, ostali sređuju penziju , malo raniju/invalidsku itd.. a na kraju im se jeftina radna snaga odbije, jer nesretni bosanci barem ovi što su mi pričali iz jednog brodogradilišta gdje su ih tako držali u barakama, nisu imali veze sa poslom.. kao "znam ja to znam ja " a ono nema veze.

turci koji su mi sa rođakom radili u splitskom škveru, uvezeni turci, (jer je domaće vrhunske majstore potjerao iz firme, kasnije kada ih je išao zvati nazad- ekipa ili otišla u penziju, ili vanka, ili našla neki drugi posao pa mu se nisu htjeli vraćati) , zasrali totalno posao. na kraju morao plaćati ko-operante da popravljaju što su turci usrali.
pa radi toga mu kasnio brod - pa radi toga tužbe. a to mu je već 2-3 kašnjenje, pa više nitko ne želi ništa naručiti od njega.

isto tako debeljak je zadržao većinu administracije, jeda od uvjeta HDZ/SDPa je bio da se zadrže uhljebi u kancelarijama koji su bili često članovi ovih stranaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by prckov 25/4/2018, 22:14

Pinochet wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:doslovno je istina ovo što rade po RH brodogradilištima, imam ljude unutra.
što je longi rekao točno je - obaraju cijenu domaćim majstorima, da bi uvozili bosance na 4500 na crno, koji spavaju u barakama kao vojnci sa wc-om čučavcem.  naši domaći ljudi, prijave inspekciji, a inspekcija dođe, ode u kancelariju direktora, i izađu sa kuvertom u ruci i business ide kao inače.

samo ispalo da hrpa tih bosanaca i uvezenih(moj rođak je radio sa turcima - koji su bili ilegalno) - neznaju raditi. reicmo ovi turci koji su bili brutalno plaćeni, su totalno usrali posao zašto su bili zaduženi. bosanci još gori. i gle čuda poduzeće propada.

a kvalitetni radnici bježe za njemačku, italiju, irsku,  - ukratko sve naopako.
dakle imate inspekciju koja se bavi kriminalom
ima, radnici naravno vide da im dolaze ovi na crno ukrasti posao, ovi prijave inspekciji, inspekcija dođe, napravi "obilazak",  nenađe nikakav problem i adio.

i onda ljudi vide da njima pada plaća, tko je malo ambiciozniji već daje otkaz i traži posao za njemačku, ostali sređuju penziju , malo raniju/invalidsku itd..  a na kraju im se jeftina radna snaga odbije, jer nesretni bosanci barem ovi što su mi pričali iz jednog brodogradilišta gdje su ih tako držali u barakama, nisu imali veze sa poslom.. kao "znam ja to znam ja " a ono nema veze.

turci koji su mi sa rođakom radili u splitskom škveru, uvezeni turci, (jer je domaće vrhunske majstore potjerao iz firme, kasnije kada ih je išao zvati nazad- ekipa ili otišla u penziju, ili vanka, ili našla neki drugi posao pa mu se nisu htjeli vraćati) , zasrali totalno posao. na kraju morao plaćati ko-operante da popravljaju što su turci usrali.
pa radi toga mu kasnio brod - pa radi toga tužbe. a to mu je već 2-3 kašnjenje, pa više nitko ne želi ništa naručiti od njega.

isto tako debeljak je zadržao većinu administracije, jeda od uvjeta HDZ/SDPa je bio da se zadrže uhljebi u kancelarijama koji su bili često članovi ovih stranaka.
pa kazem ti, korupcija vam je u temeljima
kako cete napredovat kad vam je sve trulo
a svi su toliko gladni ko da se nikad u zivotu kruva najeli nisu
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 22:18

prckov wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:doslovno je istina ovo što rade po RH brodogradilištima, imam ljude unutra.
što je longi rekao točno je - obaraju cijenu domaćim majstorima, da bi uvozili bosance na 4500 na crno, koji spavaju u barakama kao vojnci sa wc-om čučavcem.  naši domaći ljudi, prijave inspekciji, a inspekcija dođe, ode u kancelariju direktora, i izađu sa kuvertom u ruci i business ide kao inače.

samo ispalo da hrpa tih bosanaca i uvezenih(moj rođak je radio sa turcima - koji su bili ilegalno) - neznaju raditi. reicmo ovi turci koji su bili brutalno plaćeni, su totalno usrali posao zašto su bili zaduženi. bosanci još gori. i gle čuda poduzeće propada.

a kvalitetni radnici bježe za njemačku, italiju, irsku,  - ukratko sve naopako.
dakle imate inspekciju koja se bavi kriminalom
ima, radnici naravno vide da im dolaze ovi na crno ukrasti posao, ovi prijave inspekciji, inspekcija dođe, napravi "obilazak",  nenađe nikakav problem i adio.

i onda ljudi vide da njima pada plaća, tko je malo ambiciozniji već daje otkaz i traži posao za njemačku, ostali sređuju penziju , malo raniju/invalidsku itd..  a na kraju im se jeftina radna snaga odbije, jer nesretni bosanci barem ovi što su mi pričali iz jednog brodogradilišta gdje su ih tako držali u barakama, nisu imali veze sa poslom.. kao "znam ja to znam ja " a ono nema veze.

turci koji su mi sa rođakom radili u splitskom škveru, uvezeni turci, (jer je domaće vrhunske majstore potjerao iz firme, kasnije kada ih je išao zvati nazad- ekipa ili otišla u penziju, ili vanka, ili našla neki drugi posao pa mu se nisu htjeli vraćati) , zasrali totalno posao. na kraju morao plaćati ko-operante da popravljaju što su turci usrali.
pa radi toga mu kasnio brod - pa radi toga tužbe. a to mu je već 2-3 kašnjenje, pa više nitko ne želi ništa naručiti od njega.

isto tako debeljak je zadržao većinu administracije, jeda od uvjeta HDZ/SDPa je bio da se zadrže uhljebi u kancelarijama koji su bili često članovi ovih stranaka.
pa kazem ti, korupcija vam je u temeljima
kako cete napredovat kad vam je sve trulo
a svi su toliko gladni ko da se nikad u zivotu kruva najeli nisu
pa jedina mogućnost napredovanja je uvođenje najokrutnijeg neoliberalnog kapitalizma u RH. u početku bi hrpa ljudi najebala, ali kada bi se pohlepni i materijalistički dinarski nastrojeni katolici hrvati prilagodili tom sustavu, nebi bilo produktivnije ekonomije od RH -samo ta produktivnost i bogaćenje se nebi temeljilo na pljački i uhljebljivanju i prevarama kao sada, nego na radu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 22:20

bosanci i vlaji koji su predvladavali u ovim lopovskim prevarantskim šemama, u početku bi najebali , jer bi morali na burzu rada i nebi mogli krasti iz državnih firmi itd, međutim kada bi se ista materijalistički pohlepna ekipa za par godina prilagodila novoj situaciji,  samo bi nicala poduzeća i poduzeća, bilo bi poslova i profita na sve strane,, jer isti ti bosanci-vlaji su najviše materijalistički nabrijani i najproduktivniji i najviše rade, i najpoduzetniji(samo nažalost većinom te vještine koriste za razjebavanje države u svoju korist), bili bi bogatiji od njemačke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by prckov 25/4/2018, 22:22

u biti najbolje bi bilo zamjenit stanovnistvo
zaoadnjake poslat vama da tu zive sa tim nacinom zivota, jer su siti svega
a vas gladne poslat na zapad, pa stampedo za lovom nek otpocne :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by prckov 25/4/2018, 22:24

Pinochet wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:doslovno je istina ovo što rade po RH brodogradilištima, imam ljude unutra.
što je longi rekao točno je - obaraju cijenu domaćim majstorima, da bi uvozili bosance na 4500 na crno, koji spavaju u barakama kao vojnci sa wc-om čučavcem.  naši domaći ljudi, prijave inspekciji, a inspekcija dođe, ode u kancelariju direktora, i izađu sa kuvertom u ruci i business ide kao inače.

samo ispalo da hrpa tih bosanaca i uvezenih(moj rođak je radio sa turcima - koji su bili ilegalno) - neznaju raditi. reicmo ovi turci koji su bili brutalno plaćeni, su totalno usrali posao zašto su bili zaduženi. bosanci još gori. i gle čuda poduzeće propada.

a kvalitetni radnici bježe za njemačku, italiju, irsku,  - ukratko sve naopako.
dakle imate inspekciju koja se bavi kriminalom
ima, radnici naravno vide da im dolaze ovi na crno ukrasti posao, ovi prijave inspekciji, inspekcija dođe, napravi "obilazak",  nenađe nikakav problem i adio.

i onda ljudi vide da njima pada plaća, tko je malo ambiciozniji već daje otkaz i traži posao za njemačku, ostali sređuju penziju , malo raniju/invalidsku itd..  a na kraju im se jeftina radna snaga odbije, jer nesretni bosanci barem ovi što su mi pričali iz jednog brodogradilišta gdje su ih tako držali u barakama, nisu imali veze sa poslom.. kao "znam ja to znam ja " a ono nema veze.

turci koji su mi sa rođakom radili u splitskom škveru, uvezeni turci, (jer je domaće vrhunske majstore potjerao iz firme, kasnije kada ih je išao zvati nazad- ekipa ili otišla u penziju, ili vanka, ili našla neki drugi posao pa mu se nisu htjeli vraćati) , zasrali totalno posao. na kraju morao plaćati ko-operante da popravljaju što su turci usrali.
pa radi toga mu kasnio brod - pa radi toga tužbe. a to mu je već 2-3 kašnjenje, pa više nitko ne želi ništa naručiti od njega.

isto tako debeljak je zadržao većinu administracije, jeda od uvjeta HDZ/SDPa je bio da se zadrže uhljebi u kancelarijama koji su bili često članovi ovih stranaka.
pa kazem ti, korupcija vam je u temeljima
kako cete napredovat kad vam je sve trulo
a svi su toliko gladni ko da se nikad u zivotu kruva najeli nisu
pa jedina mogućnost napredovanja je uvođenje najokrutnijeg neoliberalnog kapitalizma u RH. u početku bi hrpa ljudi najebala, ali kada bi se pohlepni i materijalistički dinarski nastrojeni katolici hrvati prilagodili tom sustavu, nebi bilo produktivnije ekonomije od RH -samo ta produktivnost i bogaćenje se nebi temeljilo na pljački i uhljebljivanju i prevarama kao sada, nego na radu
istina, tad bi ta glad pogurala drustvo napred u ekonomskom smislu
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-18


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 22:35

Pinochet wrote:bosanci i vlaji koji su predvladavali u ovim lopovskim prevarantskim šemama, u početku bi najebali , jer bi morali na burzu rada i nebi mogli krasti iz državnih firmi itd, međutim kada bi se ista materijalistički pohlepna ekipa za par godina prilagodila novoj situaciji,  samo bi nicala poduzeća i poduzeća, bilo bi poslova i profita na sve strane,, jer isti ti bosanci-vlaji su najviše materijalistički nabrijani i najproduktivniji i najviše rade, i najpoduzetniji(samo nažalost većinom te vještine koriste za razjebavanje države u svoju korist), bili bi bogatiji od njemačke

ja sam ipak pristaša kineskih metoda. dok vlajima ne pokosiš nekoliko stotina glava ništa od discipline.


Chinese mayor handed death penalty for corruption

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Methode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F9d2476a2-32a4-11e8-b10c-795428ac06a8

Didi Tang, Beijing
March 29 2018, 12:01am,
The Times

A former deputy mayor of a Chinese city has become the first official to be sentenced to death since President Xi came to power in November 2012 and vowed to get tough on corruption.

A Chinese court decided that the crimes of Zhang Zhongsheng, who was accused of taking £120 million in bribes, were particularly grave.

It was told that Zhang, 65, was known as the local godfather in the central coal mining city of Luliang, home to 3.8 million people, and “paid no heed to law and was extremely greedy”.


----

A court in China has sentenced the former mayor of a city to death for taking more than US$ 160 million in bribes in return for helping businesses obtain licences for coal mine mergers and other projects, South China Morning Post reported Thursday.

Zhang Zhongsheng was a top official in the administration of Luliang City for decades. The city lies in the coal-rich Shanxi Province that has been known for widespread corruption. This is why it has been heavily targeted by Chinese President Xi Jinping’s anti-corruption campaign.

The court found Zhang received the bribes from 1997 to 2013. The country’s anti-graft authorities began investigating him in 2014, 40 years into his work in local administration.

The ruling described Zhang as “greedy” and “contemptuous of rules and laws.” The court said that even with Xi’s anti-corruption campaign, he continued receiving bribes.

Luliang is a poverty-stricken city with many citizens living below the poverty line. However, the coal under the city's land has driven high levels of rapid investment making mine owners millionaires.

Zhang’s death sentence is the first since 2012 to be handed down without a pardon or stay, according to China Plus.

Nicknamed the “godfather” for his luxurious mansions and influence in the city, Zhang can still appeal the decision. The supreme court in Beijing has the final say in the sentencing.

Xi’s government continues to clamp down on corruption in the country. In mid-March, China introduced a new anti-corruption agency, the National Supervision Commission (NSC) that will oversee all public officials—within the Communist Party and out of it.

https://www.occrp.org/en/27-ccwatch/cc-watch-briefs/7860-china-death-sentence-for-corrupt-ex-vice-mayor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 22:48

a vidim i komšije imaju svog gradonačelnika Beograda koji živi vrlo raskalašeno prema primanjima kojima to nemože platiti ali njemu neće pasti ni dlaka s glave. jebiga ipak Srbija nije do Pekinga.

A weekend in Rome with Belgrade Mayor Sinisa Mali

Belgrade Mayor Sinisa Mali is living a life of luxury, flying business class and staying in sumptuous hotels. How he can afford it on his official salary is anyone’s guess.

A reporter for KRIK, the Serbian partner of the Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP), spotted Belgrade’s mayor Sinisa Mali last Sunday in the business class section of an AirSerbia flight. Mali was accompanied by his girlfriend and his three children by his ex-wife.

Mali was apparently visiting Rome for a long weekend and staying in a five-star luxury hotel on a popular shopping street in the heart of Rome’s historical center, reporters learned. On the basis of the business-class tickets and the hotel stay alone, the trip cost at least seven months of Mali’s salary, KRIK estimates.

https://www.occrp.org/en/28-ccwatch/cc-watch-indepth/7970-a-weekend-in-rome-with-belgrade-mayor-sinisa-mali

ali ima još:

Belgrade Mayor Sinisa Mali Concealed Ownership of 24 Apartments on Bulgarian Coast
A joint investigation of Serbian KRIK and Bulgarian Bivol exposed a scheme with commission fees after the privatization of Beopetrol by Lukoil


The resort Saint Nikola near the Bulgarian Black Sea town of Chernomorets was built by former professional Bulgarian basketball player Vladimir Boyanov (husband of former Deputy Economy Minister Edith Getova) and his fellow Serbian basketball athlete and partner Srdjan Dabic. The construction was financed with a loan from the Bulgarian – American Credit Bank (BACB).

In addition to being a basketball player, Dabic is known as the former Director of the Serbian branch of Lukoil. He was the driving force behind the privatization of the Serbian State gas company Beopetrol by Lukoil in 2003 in what the Serbian Anti-Corruption Agency has called a crooked deal. The current mayor of Belgrade Sinisa Mali was at that time Director of the Center for Tenders in the Agency for Privatization. The department controlled the sale of Serbian state-owned companies, including Beopetrol, meaning Mali was running a department charged with overseeing the tender for the State.

Ten years later, companies owned by Sinisa Mali bought from a company owned by Srdjan Dabic 14 apartments in Saint Nikola with total area of 2,435 square meters, the investigative journalists from KRIK and Bivol established. In 2012 and 2013, when Mali did the purchase, he was economic and financial advisor to the current Prime Minister Aleksandar Suljo, with whom he is particularly close. He was elected Mayor of Belgrade in 2014.

https://bivol.bg/en/belgrade-mayor-sinisa-mali-concealed-ownership-24-apartments-on-bulgarian-coast.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Guest 25/4/2018, 23:14

Gnječ wrote:
Pinochet wrote:bosanci i vlaji koji su predvladavali u ovim lopovskim prevarantskim šemama, u početku bi najebali , jer bi morali na burzu rada i nebi mogli krasti iz državnih firmi itd, međutim kada bi se ista materijalistički pohlepna ekipa za par godina prilagodila novoj situaciji,  samo bi nicala poduzeća i poduzeća, bilo bi poslova i profita na sve strane,, jer isti ti bosanci-vlaji su najviše materijalistički nabrijani i najproduktivniji i najviše rade, i najpoduzetniji(samo nažalost većinom te vještine koriste za razjebavanje države u svoju korist), bili bi bogatiji od njemačke

ja sam ipak pristaša  kineskih metoda. dok vlajima ne pokosiš nekoliko stotina glava ništa od discipline.


Chinese mayor handed death penalty for corruption

nemoj se puno zanositi sa Kinom, jer tamo glave padaju ekipi koja nije u milosti komunističke partije. nemoran ti spominjati da svi kineski miljarderi su članovi i partije, pa ovo jednostavno neki Sanader ili netko takvog tipa, "krao je sa drugovima" ali se posvađa oko nečega, i onda mu podvale sranje i adio. iako da , nebi bilo loše , streljati par glava
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krenuo val otkaza u Brodosplitu Empty Re: Krenuo val otkaza u Brodosplitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum