ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 14:26

http://www.blic.rs/vesti/politika/razmilecemo-se-po-hrtkovcima-seselj-ne-odustaje-od-radikalskog-durdevdanskog-uranka-i/2c05ep9
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 14:27

...ovaj doista naumio tamo sranje napraviti..lepo,lepo..vojo..samo napred..kad ti se moze i kad ti daju deri.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by Guest Tue 24 Apr - 14:29

Zločinac se uvijek vraća na mjesto zločina, tako barem kažu, a ovaj je zbog zločina u Hrtkovcima i pravomoćno osuđen u Haagu na 10 godina kao ratni zločinac.
Sa ovim sad samo želi reći nije to ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 14:30

...do balcaka ce njima seselj mislim na vucica i ekipu...a kad se osvjeste bice kasno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by kaya Tue 24 Apr - 14:47

vuksadinare wrote:...ovaj doista naumio tamo sranje napraviti..lepo,lepo..vojo..samo napred..kad ti se moze i kad ti daju deri.. :D
i to gadno sranje;
Ako nas policija napadne, mi ćemo odmah da sednemo na zemlju. To je naša stara taktika, tada policija ne tuče. 
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 14:50

kaja wrote:
vuksadinare wrote:...ovaj doista naumio tamo sranje napraviti..lepo,lepo..vojo..samo napred..kad ti se moze i kad ti daju deri.. :D
i to gadno sranje;
Ako nas policija napadne, mi ćemo odmah da sednemo na zemlju. To je naša stara taktika, tada policija ne tuče. 
ma nije problem sa policijom..nego neke njegove bitange tamo da ne naprave sranje nad preostalim hrvatima..zao ono..'razmilecemo se..' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 14:52

b.t.w i danas je seselj u parlamentu nekoliko puta namjerno prolazio pokraj zastupnice u parlamentu jerkov i vrijeđao je glasno sa 'ustaska kurvo'..sto mislite je'l predsjedavajuci u parlamentu reagirao?..ma jok..jos je ukorio sranackog kolegu od jerkov da je optuzio njega da stiti seselja ne davajuci mu opomene.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by kaya Tue 24 Apr - 14:53

vuksadinare wrote:
kaja wrote:
vuksadinare wrote:...ovaj doista naumio tamo sranje napraviti..lepo,lepo..vojo..samo napred..kad ti se moze i kad ti daju deri.. :D
i to gadno sranje;
Ako nas policija napadne, mi ćemo odmah da sednemo na zemlju. To je naša stara taktika, tada policija ne tuče. 
ma nije problem sa policijom..nego neke njegove bitange tamo da ne naprave sranje nad preostalim hrvatima..zao ono..'razmilecemo se..' :)
aha, hoće sigurno, ko i ovi naši što naprave sranje al s parolama..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 14:58

Saša Matijevic

'Nije mi jasno kako šešelj moze da tako slobodno vređa poslanike i nitko mu nista ne moze.Ovde se ne radi vise o ludosti,rasejanju i sta ti ja znam.Ovo mi sve vise slici na otvoreni dogovor Vucica i Seselja da ovaj radikalski mamlaz odrađuje prljave poslove za njega u zamenu da cuti o Vucicevim nedelima u proslosti.Ovaj otvoreno preti svima a drzava i vlast nista ne cine da zastite makar minimalno one koji su ovom mamalzu na meti.Dakle slazu se precutno sta radi Seselj i tu nema nikakve isprike i opravdanja'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 15:01

Voša

'Suljo je diktator a Seselj njegov pretorijanac i njegovi radikali.To sada mora biti jasno i onim naivcinama koji smatraju Seselja za ludaka i pozera'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by vuksadinare Tue 24 Apr - 15:05

Cune

'O Srbijo stala pod šljivu docekasmo da ovaj ludak Seselj vodi glavnu politicku rec u Srbiji,da određuje koga ce da bije a koga da ne.Da određuje koga da vređa a koga ne.Da određuje ko sme da poseti Srbiju a ko ne sme.Da određuje sta policija sme a sta ne sme.A sta radi picousti?Cuti ili mlako kudi Seselja a jos vise opravdava njegove postupke'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by Guest Tue 24 Apr - 15:10

Šešelj može sve.

ŠEŠELJ POBEDIO RAK! ČUDO NEVIĐENO: Skener potvrdio, metastaze su potpuno nestale! Hag u šoku!

https://www.kurir.rs/vesti/politika/2951677/seselj-pobedio-rak-cudo-nevidjeno-skener-potvrdio-metastaze-su-potpuno-nestale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima' Empty Re: Šešelj:'Razmilećemo se po Hrtkovcima'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum