ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by vuksadinare 24/4/2018, 12:32

e moja kajo..ovi odlucli smazat ove sa istoka..sakom od stol..'dosta je bilo' :)

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 12:34

Sve se menja sem kamenja

 Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by kaya 24/4/2018, 12:34

vuksadinare wrote:e moja kajo..ovi odlucli smazat ove sa istoka..sakom od stol..'dosta je bilo' :)
Smazali su svoje biračko tijelo čini mi se :)
Al ti ces to skuzit za koji dan, da legne
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by Guest 24/4/2018, 12:39

kaja wrote:Sta sad, svi u Zg holdingu sjede s bezveze diplomama?!

pa da. jedino Bandić još nema diplomu. 1974. godine upisao je Fakultet političkih znanosti uz koji je radio fizičke poslove poput istovara šećera i žbukanja fasada i kasnije financiranje studija nastavio građenjem javnih sanitarnih čvorova, fontana...još studira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 12:40

kaja wrote:
vuksadinare wrote:e moja kajo..ovi odlucli smazat ove sa istoka..sakom od stol..'dosta je bilo' :)
Smazali su svoje biračko tijelo čini mi se :)
Al ti ces to skuzit za koji dan, da legne
Nisu 

Prvo sveučilište u Mostaru može a ove starije diplome to u Zagrebu sto eura nekom HDZ profesoru po preporuci od Plenkovića i pečat i gotovo 

Jedino diplome iz Prnjavora i Kalesije obrišite dupe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by Hektorović 24/4/2018, 12:43

RayMabus wrote:Odjeb je lansiran 


https://beta.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1040617&return_url=http%3A%2F%2Findex.hr%2Fmobile%2Fclanak.aspx%3Fcategory%3Dvijesti%26id%3D1040617%26noredirect=true


Nikakav odjeb nego BiH ima 35 printarnica diploma...

Prema dostupnim podacima, BiH ima 45 visokoškolskih ustanova, od čega je deset javnih i 35 privatnih. Studentima se nudi 1600 studijskih programa.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 12:44

BiH ima 45 visokoškolskih ustanova od čega 10 javnih i 35 privatnih 

Sve skupa nudi se 1600 studija

Jedino veleučilište u Mostaru i studiji na njemu se priznaju 

A ovi ostali daleko vam kuća
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by Hektorović 24/4/2018, 12:47

RayMabus wrote:BiH ima 45 visokoškolskih ustanova od čega 10 javnih i 35 privatnih 

Sve skupa nudi se 1600 studija

Jedino veleučilište u Mostaru i studiji na njemu se priznaju 

A ovi ostali daleko vam kuća


Realno, nešto akademske kvalitete ima u Mostaru (zapadnom), Sarajevu i Banja Luci, ostalo je smijurija... Iako i u ova tri ovisi od fakulteta i smjerova.

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 12:47

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Odjeb je lansiran 


https://beta.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1040617&return_url=http%3A%2F%2Findex.hr%2Fmobile%2Fclanak.aspx%3Fcategory%3Dvijesti%26id%3D1040617%26noredirect=true


Nikakav odjeb nego BiH ima 35 printarnica diploma...

Prema dostupnim podacima, BiH ima 45 visokoškolskih ustanova, od čega je deset javnih i 35 privatnih. Studentima se nudi 1600 studijskih programa.
To je njihov problem, oni se sa tim mogu zapošljavati po BiH a u Hrvatskoj sa time obriši dupe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 12:54

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:BiH ima 45 visokoškolskih ustanova od čega 10 javnih i 35 privatnih 

Sve skupa nudi se 1600 studija

Jedino veleučilište u Mostaru i studiji na njemu se priznaju 

A ovi ostali daleko vam kuća


Realno, nešto akademske kvalitete ima u Mostaru (zapadnom), Sarajevu i Banja Luci, ostalo je smijurija...  Iako i u ova tri ovisi od fakulteta i smjerova.

To Hrvatsku nezanima , dešava se pad učenika i u Hrvatskoj na fakultetima a ovako to spašavaju koliko toliko 

Niks diplome iz BiH sem mostarskog sveučilišta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by Guest 24/4/2018, 12:59

i dalje kada se sjetim moga frenda HDZovca.. koji se nogama i rukama tukao u HDZu da se uhljebi.. ima srednju stručnu spremu(trogodišnju).. simpatičan momak iskreno.. ali mi ga sprdali, jer non stop slike sa jacom, sanaderom, plenkovićem, bandićem.. za svake izbore aktivan, vuče rodbinu za rukav da glasuju, trga plakate SDPa i MOSTa itd.. i ovi mu rekli "aj zaposlit ćemo te, nabavi samo neku VSS" diplomu.. i on tako završio u mostar neki studij, i opet ga nisu zaposlili.. iskida iskaznicu HDZa i evo ga vanka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by Guest 24/4/2018, 13:02

on priča "ja aktivan u HDZu sve ovo ono, trudim se, dajem sve od sebe, trgam prije izbora plakate SDPa i sve to, a ono dođe neki "tatin sin" od nekog HDZovca, bude tu par puta, i nakon izbora dobije posao u ministarstvu ili općini a ja ništa".. i da je to "nepravedno" itd. i tako godinama i godinama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 13:04

Pinochet wrote:i dalje kada se sjetim moga frenda HDZovca..  koji se nogama i rukama tukao u HDZu da se uhljebi.. ima srednju stručnu spremu(trogodišnju).. simpatičan momak iskreno.. ali mi ga sprdali, jer non stop slike sa jacom, sanaderom, plenkovićem, bandićem.. za svake izbore aktivan, vuče rodbinu za rukav da glasuju, trga plakate SDPa i MOSTa itd.. i ovi mu rekli "aj zaposlit ćemo te, nabavi samo neku VSS" diplomu.. i on tako završio u mostar neki studij, i opet ga nisu zaposlili.. iskida iskaznicu HDZa i evo ga vanka
A jbga triba je u neku manju stranku di je manja konkurencija 

Evo meni mater s kojom ja nepričam niti živi ovdje jer sam je izbacija iz kuće i ono imaš stan pa živi tamo sama kad si u kurcu aktivna u HNS i sad zetu dakle od sestre mi muž u Elektrodalmaciji ili tako nešto Elektroprivrede tako nekineki kurac plača pet tisuća kuna drka kurac trinaesta plaća jebe ga se
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 13:09

Pinochet wrote:on priča "ja aktivan u HDZu sve ovo ono, trudim se, dajem sve od sebe, trgam prije izbora plakate SDPa i sve to, a ono dođe neki "tatin sin" od nekog HDZovca, bude tu par puta, i nakon izbora dobije posao u ministarstvu ili općini a ja ništa".. i da je to "nepravedno" itd. i tako godinama i godinama
Tribaš u manju stranku di je manja konkurencija

Evo meni stara u HNS a ona ti je sposobna i ambiciozan pun kurac tako da to samo poči svoje samo je ovan u horoskopu a ja bik pa to bejzbol palice rade tako da već sedam osam godina nepričam ,  potira san je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by omni 24/4/2018, 13:13

Ako ne priznaju one s medresa u Bih past ce tuzba za antiislamizam, brrrr odmah se najezim od toga uzasa. Sto se tice Srbije ne vidim razlog za nepriznavanje osim politickog nadjebavanja.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 13:23

Pinochet wrote:on priča "ja aktivan u HDZu sve ovo ono, trudim se, dajem sve od sebe, trgam prije izbora plakate SDPa i sve to, a ono dođe neki "tatin sin" od nekog HDZovca, bude tu par puta, i nakon izbora dobije posao u ministarstvu ili općini a ja ništa".. i da je to "nepravedno" itd. i tako godinama i godinama
Taj tvoj prijatelj je debil

Velika stranka = mala bara puno krokodila a baš zato šta su velika ništa im neznačiš

Mala stranka = mala bara ali malo krokodila i baš zato šta su mala značiš im jer im svaki glas triba




Prijatelj ti je kreten
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by RayMabus 24/4/2018, 13:41

Prijatelj ti je obični kreten i sad ću ti to matematički objasnit 

On nema debelu vezu u toj velikoj stranci i dvadeseti je na redu em pomaže njima da budu jači em je dvadeseti na redu 

Sad gledaj baze pomažeš maloj i onda velika gubi glasove i mora koalirat ali u maloj stranci ti si peti po redu plus za koaliciju ovi traže uhljebljenje za svih pet 

Čak i da nije tako nego reciprocitet ti si tamo deseti po redu jer jedan njihov jedan tvoj a ti si peti po redu onda si tu deseti po redu 

I onda je taj tvoj prika idiot koji je dvadeseti po redu u velikoj stranci u praksi četedeseti po redu tj nećeš se nikad uhljebiti

Lik je kreten
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije  - Page 2 Empty Re: Hrvatska više neće priznavati diplome iz BiH i Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum