ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 08:22

zasto sora turska ne zeli priznati genocid na armencima pa cak tesko prozbori da je zlocin..malo smo licemjerni ha..

vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 08:24

eto npr.židi priznaju samo zlocin pocinjen nad njima..a tos to desetljecima ubijaju palestince kako im se digne ceif kazu 'zasluzili su to..'....seselj i ekipa u srbiji ponavljaju d abi isto i danas pocinili...erdogan ostro napada sve tko samo prozbori da je nad armencima genocid ne genocid nego zlocin napravljen..rusima ni u snu nije da priznaju ztlocine nad baltickim narodima,polajcima u katinjskoj sumi..o cem pricamo sora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 08:26

briti ni dan danas ne pricaju a kamoli priznaju konc logore za bure..i spaljivanje desetke busrskih naselja te ubijanje bura..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by Sora 17/4/2018, 08:27

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Hrvati nisu se uspjeli ograditi od promašaja i gresaka u proslosti 
Od ustasluka 
Od agresije u Bosni 
Od sramotne politike i vanjske i u utarnje gdje se slave zlocinci i kriminslci 

Tsko da se mogu i dalje komotno bsviti kriminalom . Pljuvanjem po ljudskim općim vrijednostima i revizijom povijesti.

Daleko ce doci . 
Ispod Bugarske i rumunjske su vec dosli . 
Mogu sad do centralne Afrike
...daj smiri hormone malo...koje agresije?...da nije bilo hrvata 1992 bh-a ode pod veliku srbiju...osobno sam svjedok...muslimani su totalno nespremni docekali rat...pa nas su muslimani molili da im damo oruzje i tko ej god imao neki visak oruzja dali smo im...mi u posavini ratujemo znamo s akim imamo posla..a oni u sarajevu 5.4.1992 masu sa titom a ovi ih rokaju iz snajpera i oni se cude ko ih roka...eno ima na youtube snimke iz tog perioda pa se uvjeri...svaka cast tu i tamo iznimkama koji su se nekako organizirali..jednostavno tesko je tako napraviti neku iskrenu suradnju..
Znaci vi imali orizje a muslimsni ne ? 
I onda pricate da su vas muslimsni napali ? 
Znas sta fuko 
Ne bi gubila vrijeme vise na ta sranja 
Boli me briga za vas i muslimane 
I rat 
I ustase i partizane 
Zivim u svom svijetu poezije i to me spasava 
Od svega . Od Te distopije . Od kulture lazi. Od primitivizma . Od sranja kpje se zove HRBATSKA POVIJEST U SADAŠNJOSTI. 
boli me briga . 
Samo bogme kazu u kaži su kratke noge. 
Necete svi stici do irske ..:cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by Sora 17/4/2018, 08:30

kofein wrote:Tito vas je počastio velikim M i budite zadovoljni.  Turska je kao gigantska muha zujara upljuvala ovaj prostor svojim truležom čije posljedice trpe svi uključeni.
Ja nisam veliko ni malo m 
Ja sam rođena i zivim u hrvatskpj 
Te se osjecam Hrvaticom 
No svakako ne s velikm H 
GADITE MI SE SVI S VELIKIM.. :blj
KHMM 
H

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by Sora 17/4/2018, 08:35

vuksadinare wrote:zasto sora turska ne zeli priznati genocid na armencima pa cak tesko prozbori da je zlocin..malo smo licemjerni ha..
Turska moze ne priznati ili priznati 
To ne mjenja 
Uprsvo citam knjigu o Turskpj od AMIRA MUHAREMIJA 
Sve tu pise i ARMENIJA I KURDI ..
 dakle , cemu gurati glavu u pjesak 
I drugo Turci i veliki narodi ostali LAKO KOMPENZIRAJU SVOJE GADARIJE 
mi koji smo maleni narod sebi dozvolimo toliko lutanja i svrstavanja na pogrešnu stranu 
Da me sram 

SRAM ME DA I OVE GODINE U JASENOVCU BIDU TRI KOMEMORACIJE 
SRAM ME DA SE NE SLAVI OSLOBOĐENJE EVROPE 
SRAM ME DA JE BUDALA BACILA TITOVU BISTU A ONDA DRUGA BUDALA IMA RAZLOG ZA BISTU IVE LOLE 
ITD

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 08:35

Sora wrote:
kofein wrote:Tito vas je počastio velikim M i budite zadovoljni.  Turska je kao gigantska muha zujara upljuvala ovaj prostor svojim truležom čije posljedice trpe svi uključeni.
Ja nisam veliko ni malo m 
Ja sam rođena i zivim u hrvatskpj 
Te se osjecam Hrvaticom 
No svakako ne s velikm H 
GADITE MI SE SVI S VELIKIM.. :blj
KHMM 
H
tebe nije nikio mrzio..jel si maltretirana u hravtskoj kao muslimanka...nisi.....tvoj problem je sto ti zelis da te svi prihvate da s esvi ejdnako tretiraju to ej nemoguce...nikad nije bilo nece ni biti..htjela bi neko savrsentsvo nema toga...to ej iluzija..nisu hrvati niti bogom dani kao ni svi drugi..niti su najgori...zivimo na takvim prostorima gdje je od pamtivjeka bilo kako zajebat onog drugog...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by Sora 17/4/2018, 08:37

Nisam muslimanka 
Jebote

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 08:39

Sora wrote:
vuksadinare wrote:zasto sora turska ne zeli priznati genocid na armencima pa cak tesko prozbori da je zlocin..malo smo licemjerni ha..
Turska moze ne priznati ili priznati 
To ne mjenja 
Uprsvo citam knjigu o Turskpj od AMIRA MUHAREMIJA 
Sve tu pise i ARMENIJA I KURDI ..
 dakle , cemu gurati glavu u pjesak 
I drugo Turci i veliki narodi ostali LAKO KOMPENZIRAJU SVOJE GADARIJE 
mi koji smo maleni narod sebi dozvolimo toliko lutanja i svrstavanja na pogrešnu stranu 
Da me sram 

SRAM ME DA I OVE GODINE U JASENOVCU BIDU TRI KOMEMORACIJE 
SRAM ME DA SE NE SLAVI OSLOBOĐENJE EVROPE 
SRAM ME DA JE BUDALA BACILA TITOVU BISTU A ONDA DRUGA BUDALA IMA RAZLOG ZA BISTU IVE LOLE 
ITD
...jasenovac je uvijek bila moneta za potkusurivbanje oduvijek..i tu treba traziti uzrok...drugo netko uvijek nesto makne ili vrati po svojoj volji...bilo je i bice onih koji tita ne vole ili vole svatko iz svojih razloga..nitko ne moze msiliti jednako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by newuser 17/4/2018, 09:03

Zločin je zločin, bilo ih je sa svih strana. Tko je prvi počeo tko je više napravio... mogli bi do sutra uglavnom ni muslimani nisu ostali dužni čak štoviše ako se usporedi sa hrvatskim zločinima mnogo više su ih počinili muslimani to je lako provjeriti koga stvarno zanima.
Jadni vi Sore ako mislite da je Britancima stalo do vas kao nacije, licemjeri potpaljuju i kad zapale skloniti će se.
Još da nadodam da ti je zaista potrebita neka vrsta pomoći sad da li liječenje od alkohola ili nečeg drugog ne znam ali previše rigaš zločestoću preko svoje tipkovnice što opet na kraju najviše tebi šteti.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by kaya 17/4/2018, 09:17

Hrvati su tamo očito napravili gadan zločin , ne očito nego sigurno .
I neće ga opravdati sto su ga i muslimani isto. Prema tome to je to .
A Sora nije Turska , Iran ni Alija a nije čak ni muslimanka da napadate nju i da joj objasnite da su jos gori od vas pa da vam bude malo lakše .
A i pitanje jesu  li tamo bili gori  , cijeli svijet kaže da nisu pa sad ne znam, nisam bila ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by T. 17/4/2018, 10:02

vuksadinare wrote:briti ni dan danas ne pricaju a kamoli priznaju konc logore za bure..i spaljivanje desetke busrskih naselja te ubijanje bura..
a zašto i bi, srbi su tu puno pametniji od nas, negiraju pa ti dokazuj na sudu...
a naši sami, bez da ih itko išta i pita, priznaju zločine, 'agresiju', logore, pišu knjige u kojima odaju državne i vojne tajne, kurce-palce...
to je neodgovorno prema državi i svakog bi takvog hrv. političara trebalo procesuirati...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 10:06

Totenkopf wrote:
vuksadinare wrote:briti ni dan danas ne pricaju a kamoli priznaju konc logore za bure..i spaljivanje desetke busrskih naselja te ubijanje bura..
a zašto i bi, srbi su tu puno pametniji od nas, negiraju pa ti dokazuj na sudu...
a naši sami, bez da ih itko išta i pita, priznaju zločine, 'agresiju', logore, pišu knjige u kojima odaju državne i vojne tajne, kurce-palce...
to je neodgovorno prema državi i svakog bi takvog hrv. političara trebalo procesuirati...
...zato jer i sami imaju putra na glavi..pa ej napad najbolja obrana..evo primjera mesica...kao najbolji dokaz...vjerovati da u ratu nece biti pocinjen nijedan zlocin je cista nebuloza a narocito govore to oni koji nisu omirisali baruta..nismo svi isti...i takvi su najgori...pa imaju izgovor 'tko te tjerao u rat'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by newuser 17/4/2018, 11:06

kaja wrote:Hrvati su tamo očito napravili gadan zločin , ne očito nego sigurno .
I neće ga opravdati sto su ga i muslimani isto. Prema tome to je to .
A Sora nije Turska , Iran ni Alija a nije čak ni muslimanka da napadate nju i da joj objasnite da su jos gori od vas pa da vam bude malo lakše .
A i pitanje jesu  li tamo bili gori  , cijeli svijet kaže da nisu pa sad ne znam, nisam bila ..
Cijeli svijet formira svoje stavove prema vlastitim interesima. Hrvati su mali slabi i nejaki da bi bili bitni "cijelom svijetu" dok s druge strane muslimani su im bitni zbog bliskog istoga, Turske, itd. Moraš preći na "razinu više" da ne vjeruješ medijima a pogotovo "cijelom svijtu" koji kreira svijet ovakav kakav jeste. Istina nikada nije bitna politici i "cijelom svijetu" već se vode interesima koji nisu naklonjeni Hrvatima a pogotovo ne Hrvatima u BiH.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by newuser 17/4/2018, 11:08

Totenkopf wrote:
vuksadinare wrote:briti ni dan danas ne pricaju a kamoli priznaju konc logore za bure..i spaljivanje desetke busrskih naselja te ubijanje bura..
a zašto i bi, srbi su tu puno pametniji od nas, negiraju pa ti dokazuj na sudu...
a naši sami, bez da ih itko išta i pita, priznaju zločine, 'agresiju', logore, pišu knjige u kojima odaju državne i vojne tajne, kurce-palce...
to je neodgovorno prema državi i svakog bi takvog hrv. političara trebalo procesuirati...
Ne možeš procesuirati kad takve postavljaju oni kojima su kasnije odali i ustupili svu građu koja im je potrebna, nakon takvih isto se postavljaju slični. Jedino gdje možda nemaju takav utjecaj od manjih zemlaja je Mađarska koja je zbog toga demonizirana.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by vuksadinare 17/4/2018, 11:21

newuser wrote:
Totenkopf wrote:
vuksadinare wrote:briti ni dan danas ne pricaju a kamoli priznaju konc logore za bure..i spaljivanje desetke busrskih naselja te ubijanje bura..
a zašto i bi, srbi su tu puno pametniji od nas, negiraju pa ti dokazuj na sudu...
a naši sami, bez da ih itko išta i pita, priznaju zločine, 'agresiju', logore, pišu knjige u kojima odaju državne i vojne tajne, kurce-palce...
to je neodgovorno prema državi i svakog bi takvog hrv. političara trebalo procesuirati...
Ne možeš procesuirati kad takve postavljaju oni kojima su kasnije odali i ustupili svu građu koja im je potrebna, nakon takvih isto se postavljaju slični. Jedino gdje možda nemaju takav utjecaj od manjih zemlaja je Mađarska koja je zbog toga demonizirana.
....orban se mozda ne bi bio vlast da mađari nisu imali problema sa stranim bankama koje su diktirale u mađarskoj do dolaska orbana...orban je bio neophodan jer bi banke jednostavno oderale mađare kao sto su nas oderale ali mi se damo derati i derati..mađari do određene crte..kad vise s enisu dali derati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Britanski general: Hrvati su počinili genocid - Page 5 Empty Re: Britanski general: Hrvati su počinili genocid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum