ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Go down

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj... Empty Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Post by vuksadinare 13/4/2018, 10:27

https://www.direktno.hr/direkt/uzivo-sabor-bulj-plenkovicu-kada-cete-prestati-biti-briselski-cato-119332/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj... Empty Re: Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Post by vuksadinare 13/4/2018, 10:28

to vam je ta kultura briselskog cate..da sam na mjestu bulja rekao bi..'da ja sam panj a viste i dalje briselski cato,anemija i dezerter iz '91'..pa nek demantira ako nije istina :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj... Empty Re: Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Post by RayMabus 13/4/2018, 10:31

Bulj je dobio moj glas da ih prca tamo u vladi i saboru 

Neka ga prca 

Nek je on panj ali taj panj tebe prca 

Take i triba u sabor
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj... Empty Re: Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Post by vuksadinare 13/4/2018, 10:39

hajmo plenki na sunce sto si sa 21 godinu zbrisao 1991 iz hrvatske u london?..kada je pet buseva tvojih vrsnjaka poginulo?...ono anemija kaj ne? :D...ili 'nisam ja za bacanje bombi vec za bacanje blesavih fraza' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj... Empty Re: Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Post by vuksadinare 13/4/2018, 10:49

Ljeta gospodnjeg 1991...vec se rat polako rasplasava u hrvatskoj sjede mladi decki,prijatelji u parku maximir..jedan je Andrej a drugi Stjepan

Stjepan:Plenki imam ti nesto za reci kao prijatelj prijatelju ja sam se prijavio kao dragovoljac u Tigrove'

Andrej:Tigrovi?kakve tigrove to one tu preko u zoloskom vrtu..jesi lud Stjepane pojest ce te

Stjepan:Andrej pobogu u kojem ti svijetu zivis,znas sto se oko nas događa..pa u Tigrove 1 gardisjku brigadu..

Andrej:kakvu prvu gard..kako ono rece gradjansku brigadu..

Stjepan:Da tebe nije ovo vruce ljetno sunce opalilo..

Andrej:ma kakvo sunce..nekakva beskrvnost me muci..rekla mama da patim od nekakve anemije minor ili tako nekako..

Stjepan:Znaci ne mogu ocekivati da mi se pridruzis kao prijatelj u prvoj gardijskoj..

Andrej:To je za punokrvne ja sam beskrvan..a i mama je rekla da ce me poslati u shooping u London..pa zasto da to ne iskoristim..rat ionako nece nikamo pobjeci...a ja moram vidjeti London moram tamo cu se nadisati friskog zraka pa mozda postanem punokrvan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj... Empty Re: Kenwood Kenon na upit Bulja da li je briselski ćato odgovorio Bulju da je panj...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum