ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Hektorović 13/4/2018, 02:06

"Ljudi u Hrvatskoj Crkvu doživljavaju kao nešto za nedjelju, Božić, Uskrs, krstitke i vjenčanja. A ono što biskupi govore ide na jedno uho unutra, a na drugo van.


1038310.aspx
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Sora 13/4/2018, 06:59

Uglavnom tako 
Iako naravno crkva ZAGLUPLJUJE LJUDE 
Sto definitivno pokazuju njene politicke aktivnosti 
Skandalozne i zaostale do kraja 
Vrijeme promjena s kojim se crkva nosi kao da zivimo u srednjem vijeku 
Umjesto da podrži obrazovnu reformi crkva se bavi  nečime sto je toboze VRIJEDNOST .. 
a onda ne zna nabrojiti nitko a KOJE VRIJEDNOSTI 
LOPOVLUK?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by marcellus 13/4/2018, 07:05

Zašto svaki ateist u ovoj jebenoj državi ima potrebu palamuditi o tome što znači biti pravi katolik i kako bi se on trebao ponašati?

_________________
Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Sora 13/4/2018, 07:07

Je zasto crkva ima pravo srati o politici 
Tako i ateisti mogu o crkvi 
Ne vidim tu problem 
Tvoje je lutanje po mozgu jutros lose pocelo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by vuksadinare 13/4/2018, 07:10

puhovski..druker.. iz '71..toliko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Sora 13/4/2018, 07:12

Je 
Toliko ste drzali do 71. Da Savkin HNS na  PRVIM izborima nije nitko sljivio 
Aj ne seri sa 71 .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by vuksadinare 13/4/2018, 07:13

Sora wrote:Je 
Toliko ste drzali do 71. Da Savkin HNS na  PRVIM izborima nije nitko sljivio 
Aj ne seri sa 71 .
:D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by marcellus 13/4/2018, 08:34

Sora wrote:Je 
Toliko ste drzali do 71. Da Savkin HNS na  PRVIM izborima nije nitko sljivio 
Aj ne seri sa 71 .

jer su ljudi skužili da je koalicija narodnog sporazuma kukavičje jaje

osim toga niko ju nije šljivio jer je sve predizborne skupove držala u krugu 5 km od trga bana jelačiča i obraćala se urbanoj srednjoj klasi koja je kao takva bila komunistička jer ju je komunizam i iznjedrio, samo što je brojala jedno 3% stanovništva a tuđman je obilazio provinciju i obraćao se radnicima i seljacima koji nisu htjeli čut za komuniste, prave ili prikrivene

_________________
Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by marcellus 13/4/2018, 08:35

mislim, tripala sam slušao na trgu

ono oni jesu za hrvatsku ali nisu protiv jugoslavije

star senilan i izgubljen u vremenu i prostoru

_________________
Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by vuksadinare 13/4/2018, 08:43

marcellus wrote:
Sora wrote:Je 
Toliko ste drzali do 71. Da Savkin HNS na  PRVIM izborima nije nitko sljivio 
Aj ne seri sa 71 .

jer su ljudi skužili da je koalicija narodnog sporazuma kukavičje jaje

osim toga niko ju nije šljivio jer je sve predizborne skupove držala u krugu 5 km od trga bana jelačiča i obraćala se urbanoj srednjoj klasi koja je kao takva bila komunistička jer ju je komunizam i iznjedrio, samo što je brojala jedno 3% stanovništva a tuđman je obilazio provinciju i obraćao se radnicima i seljacima koji nisu htjeli čut za komuniste, prave ili prikrivene
sjecam se toga...nisu prevec odrzavali skupove dalje od zagreba...ono veci gradovi i to je to...vise muzike nego pravih motivirajucih govora..no tu je bilo brdo stranaka u toj koaliciji i kako s ekaze ono..puno kokica a kilavo jaje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by vuksadinare 13/4/2018, 08:46

marcellus wrote:mislim, tripala sam slušao na trgu

ono oni jesu za hrvatsku ali nisu protiv jugoslavije

star senilan i izgubljen u vremenu i prostoru
...u petrinji su trebali odrzati predizborni skup 1990 godine...ali nisu odrzali jer ih je saka srba preplasila zaprijetivsi im nekom bombom cini mi se..pša su odustali..drugi dan nakon njih u petrinji su odrzali predizborni skup hds-hss koji su također prije toga dobili jos teze prijetnje ali su ipak odrzali...i nista od prijetnji osim par srpskih galamđija na pristojnoj udaljenosti..okupilo se oko 10 000 ljudi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Sora 13/4/2018, 08:49

marcellus wrote:Amislim, tripala sam slušao na trgu

ono oni jesu za hrvatsku ali nisu protiv jugoslavije

star senilan i izgubljen u vremenu i prostoru
Bome i ti 
Tripalo je to govorio  u hrvatskom proljeću 
I taj tvoj odgovor nije tocan glede poraza KNS 
pobjeda hdz je bila dio kontrarevolucije koja je pokrenuta izvana 
Za njihov program su glasale budale kojima je bilo geslo HOĆEMO HRVATSKU MAKAR JELI TRAVU 
eto vam 
Mozda ni trave ne bude 
Treba love za travu :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by vuksadinare 13/4/2018, 08:58

Sora wrote:
marcellus wrote:Amislim, tripala sam slušao na trgu

ono oni jesu za hrvatsku ali nisu protiv jugoslavije

star senilan i izgubljen u vremenu i prostoru
Bome i ti 
Tripalo je to govorio  u hrvatskom proljeću 
I taj tvoj odgovor nije tocan glede poraza KNS 
pobjeda hdz je bila dio kontrarevolucije koja je pokrenuta izvana 
Za njihov program su glasale budale kojima je bilo geslo HOĆEMO HRVATSKU MAKAR JELI TRAVU 
eto vam 
Mozda ni trave ne bude 
Treba love za travu :cry
koje gluposti ti drobis..koje kontrarevolucije izvana?..jedine najaktivnije stranke u to predizborno vrijeme 1990 godine..bili su hdz.,hss,hds..koji su isle u osinja gnijezda kad je druge bilo frka...i tu su dobili glasove..odi ti u to vrijeme u glinu,petrinju,pakrac,vukovar,grubisino polje,benkovac,slunj..sa puno srpskog stanovnistva i odrzi predizborni skup uz prijetnje,bacanje kamenja,flasa..prosetavanje pistoljima...kako mi ej stari bio u to vrijeme clan veselicinog hds-a...i bio među organizatorima predizbornih skupova a ja bio u osiguranju...dobro znam sto smo prosli i sto su prolazile te stranke...u grubisinom polju su mi lokalni srbi mahali pistoljima pred nosom..bacali kamenice..flase...u domu u glini...pomahnitala rulja..je okruzila dom i morali smo s eizvlaciti jedinim mogucim putem mosticem preko rijeke gline da bi dosli donji vidusevac koji je bio hrvatski...ali smo ipak skup do kraja odrzali uz neviođene prijetnje,bacanje svega i svacega...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by kic 13/4/2018, 09:10


Crkva je općenito postala folklor i forma, kad se svela na: ovo činite, ovo ne smijete..

izgubila se metoda..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by vuksadinare 13/4/2018, 09:13

..to u glini fakat bilo najzajebanije...hdz je trebao dan prije hds/hss odrzati predizborni skup..ali su glinski srbi blokirali ulaze u grad..a onda je tada lokalna vlast zabranila skup hdz-a...pa su ovi iz hdz-a odrzali predizborni skup u jukincu glinskom predgrađu nastanjenom vecinom hrvatima..prijetila je i hds-u i hss-u slicna sudbina...ali ga lokalna vlast nije zabranila misleci da cemo odustati...drugi dan srbi nisu postavili blokade...kao dan prije u punoj mjeri...pa smo mi dosli iz smjera donjeg vidusevca preko tog istog mosta...i zauzeli dom u kojem s eskup trebao odrzati..dok su srbi skuzili mi smo vec bili u domu i oko doma..dok su se oni okupili mi smo odrzali skup koji ej trajao skraceno zbog sigurnosti..onda su srbi okruzili dom ali ne potpuno...jer ih je zaokupiuo dolazak tada milicije te su svoje negodovanje i prijetnje usmjerili prema njima time im je paznja popustila a mi smo to iskoristili i izvukli s enazad preko mosta u donji vidusevac gdje srbi nisu smjeli jer je to selo bilo hrvatsko i odmah sa druge strane rijeke gline..kad smo prelazili preko mosta bacene su neke kamenice i to ej bilo sve uz standardne psovke i prijetnje grupica ostrascenih glinskih srba..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by kaya 13/4/2018, 09:16

Točno, folklor za Badnjak za 80% stanovništva. 
Plus postoji jedna sekta unutar nje , malobrojna ali vrlo luda koja pjeva, pleše i pada u trans na misi , nešto kao kod Jon Jonesa u Gvajani ili gdje vec ih je potrovao.  . 
Upale se na “ Hrvatska “ i “ nerođena djeca” , nakon toga tih par karizmatika a la Stojić mogu s njima sto hoce jer ih psihoza obuzme i čudno stanje  ,moze  poslati ih ispred bolnice ko zombije  a mogu im i dati čaj od cijankalija kao Jon, svejedno , jer su ludi. Sve slušaju, da im kazes baci se pod tramvaj jer ideš Isusu. 
I postoje oni koji su toboz za katoličke vrijednosti, glumci a u biti cilj im je nekoga zajebati ili nekom ne dati nešto..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Guest 13/4/2018, 10:51

marcellus wrote:
tuđman je obilazio provinciju i obraćao se radnicima i seljacima koji nisu htjeli čut za komuniste, prave ili prikrivene

Poanta je u tome da je komunizam izdao radnički sloj i njegove interese, a isto se događa i danas sa tzv. modernom ljevicom koja je sklopila neprincipijelnu koaliciju sa najkrupnijim kapitalom, jer su im se poklopili interesi, pa zato ima krizu identiteta što se osjeti i na izbornim rezultatima.
Kako je komunizam snosio posljedice zbog svoje izdaje, tako će se isto dogoditi i sa ovom tzv. modernom ljevicom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Guest 13/4/2018, 10:56

marcellus wrote:mislim, tripala sam slušao na trgu

ono oni jesu za hrvatsku ali nisu protiv jugoslavije

star senilan i izgubljen u vremenu i prostoru

Ostao mentalno prikovan za 1971. i nije se maknuo iz te godine. Kasnije je neprestano govorio kako je Tito doduše njih srušio u Karađorđevu, ali da je 1974. u promjeni Ustava premašio njihova očekivanja, da im je više nego su tražili 1971.
Uopće nije shvatio da su Hrvati 1990. jedva dočekali riješiti se Jugoslavije i njenih zagovornika, imao je teških problema sa percepecijom stvarnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by marcellus 13/4/2018, 11:42

kaja wrote:Točno, folklor za Badnjak za 80% stanovništva. 

pa da za antu tomića koji mrzi crkvu 364 dana u godini a onaj 365 kad se dijele kolači se naždere kod familije, podrigne, prdne, i nastavi iduće jutro srat po crkvi

samo to baš nisu katolici

_________________
Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by marcellus 13/4/2018, 11:43

on je napisao kolumnu gdje je napisao zašto slavi božić a zakleti je ateist

ono ima za jest i pit

_________________
Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor Empty Re: Puhovski: Crkva je za Hrvate samo folklor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum