ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by vuksadinare 12/4/2018, 07:28

https://www.maxportal.hr/vijesti/sdp-ovci-hvale-baukov-govor-karijere-a-on-je-u-saboru-procitao-novinsku-kolumnu/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Re: Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by vuksadinare 12/4/2018, 07:28

toliko o 'pameti'..adio :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Re: Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by debotoijusto 12/4/2018, 07:37

izgubili ste , umjesto na rivi da se pomaknete 50 m. dalje isprid svetog frane dosa bi i ja :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Re: Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by vuksadinare 12/4/2018, 07:38

arsenije otrov bauk koji plasi malu djecu... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Re: Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by Kavran 12/4/2018, 12:43

debotoijusto wrote:izgubili ste , umjesto na rivi da se pomaknete 50 m. dalje isprid svetog frane dosa bi i ja :D

danas je četvrtak. primaš u guzicu ili svojem dečku daješ u guzicu ... pošto si istanbulski-rodno fluidan.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Re: Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by debotoijusto 12/4/2018, 15:00

Kavran wrote:
debotoijusto wrote:izgubili ste , umjesto na rivi da se pomaknete 50 m. dalje isprid svetog frane dosa bi i ja :D

danas je četvrtak. primaš u guzicu ili svojem dečku daješ u guzicu ... pošto si istanbulski-rodno fluidan.

@kavrane ruzo neubrana samo ti se guzice motaju po mislima ....a vidi ove guzicvare sto huskase a onda izdase na 2 kukurijek

"Vidite kakav je moj odnos prema tom skupu u Splitu, ja sam u Zagrebu. Hoće li još neki biskup doći? Neće, u Zagrebu su. Ovo ne organizira Crkva već vjernici, građani. Ja bi bio ponosan da se to održi dostojanstveno", rekao je Barišić.
"Nisu predviđeni nikakvi fondovi sa naše strane", rekao je Barišić o financiranju referenduma protiv Istanbulske konvencije.
"Nismo mi pobjegli, ovo je puno ranije organizirano. Mi to ne organiziramo. Jasno, nama je drago ako na javnim protestima na civiliziran način se izdržava kršćanska duša", rekli su biskupi.

"Bit ću ponosan na ovaj skup jer su udaljili Crkvu i biskupe i jer su udaljili politiku. To su dvije moje želje i poruke. Da ovaj susret bude daleko od stranačke politike i da što dalje budu biskupi. Zato sam u Zagrebu, 400 kilometara dalje", ubacio se opet Barišić.

kao da smo djeca ovi MUH se obracaju pucanima
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu.. Empty Re: Plagijator Bauk:SDP-ovci hvale njegov govor u Saboru a on pročitao kolumnu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum