ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Prvaka 17/18

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 09:23

Po ovakvom kriteriju sviranja penala na svakoj utakmici bi ih bilo 6-7...
A kad Ramos igra i 10-11...
Toliko o tome, licemjeri...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by muckodjubre 14/4/2018, 10:24

Problematicno je to jahanje i potez nogom,da nije napravio ono nogom ne bi ga svirao

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by bafalo 14/4/2018, 10:53

demo evo nešto za tebe

Champions League QF to Final Goals, last 7 seasons:

30 - Cristiano Ronaldo.
10 - Robert Lewandowski.
9 - Thomas Müller.
8 - Neymar.
7 - Mario Mandzukic.
6 - Arjen Robben, Luis Suarez.
5 - Karim Benzema, Sergio Ramos, Antoine Griezmann, Leo Messi.



mandža > messi

_________________
Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by bafalo 14/4/2018, 10:54

onaj gol mandže u finalu nije loš ali messi ih ima na desetke u fifi

_________________
Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Zeko 14/4/2018, 11:14

Fénix wrote:
Zeko wrote:
Fénix wrote:Ozbiljno razmišljam bojkotirati ovo polufinale, pa neka je i Bayern u pitanju. Previše toga za pola dana. Od namiještenog ždrijeba do ovog s Ramosom, a gdje još onaj vic od penala od preksinoć u 90+ minuti.
A da pogledaš još koji put ?

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 1523522434864459

Nema se tu što vidjeti, ovdje se ima što vidjeti:

Ajd' budi dobar pa ipak pogledaj još koji put. Guranje rukama u leđa, jahanje po protivničkom igraču i udarac nogom po prsima. Napravio je 3 faula u trenutku.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 11:17

fridrih_niche wrote:Po ovakvom kriteriju sviranja penala na svakoj utakmici bi ih bilo 6-7...
A kad Ramos igra i 10-11...
Toliko o tome, licemjeri...
;)


Aha, hoće to da bude 6-7 mavaši geriju ilu kanznenom prostoru po utakmici... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 11:43

bafalo wrote:demo evo nešto za tebe

[size=44]Champions League QF to Final Goals, last 7 seasons:

30 - Cristiano Ronaldo.
10 - Robert Lewandowski.
9 - Thomas Müller.
8 - Neymar.
7 - Mario Mandzukic.
6 - Arjen Robben, Luis Suarez.
5 - Karim Benzema, Sergio Ramos, Antoine Griezmann, Leo Messi.[/size]


[size=44]mandža > messi[/size]

Sad ce ti nicend reci da su driblinzi i brada bitniji .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by muckodjubre 14/4/2018, 11:46

Mocna zvijer

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 13:25

scorpion wrote:Penal je na nekoj granici. Možeš svirat, a i ne moraš. Zato je to sudac zajebao jer u ovakvoj utakmici u 93. minuti ne sudiš takav penal. Šteta, Real bi prošao u produžetcima jer su igrači Juventusa bili iscrpljeni do krajnjih granica, ali je ovako sudac sve zajebao
Najjače ili najgore (kako gledaš) od svega je to što da ga nije svirao teško da bi mu itko riječ rekao. A ovako je ukrao igračima naslovnice i već se danima priča o njemu i toj situaciji.
I kako si rekao, u onakvoj situaciji ono se ne svira jer je na nekoj granici. Svirati penal u 93-oj minuti kod onog rezultata možeš samo ako si 100 % siguran i ako je penal očit. Sve drugo su gluposti i ovo što neki tu trkeljaju, a nogomet ne razumiju niti malo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by sat2 14/4/2018, 13:38


isključivi krivac wrote:
scorpion wrote:Penal je na nekoj granici. Možeš svirat, a i ne moraš. Zato je to sudac zajebao jer u ovakvoj utakmici u 93. minuti ne sudiš takav penal. Šteta, Real bi prošao u produžetcima jer su igrači Juventusa bili iscrpljeni do krajnjih granica, ali je ovako sudac sve zajebao
Najjače ili najgore (kako gledaš) od svega je to što da ga nije svirao teško da bi mu itko riječ rekao. A ovako je ukrao igračima naslovnice i već se danima priča o njemu i toj situaciji.
I kako si rekao, u onakvoj situaciji ono se ne svira jer je na nekoj granici. Svirati penal u 93-oj minuti kod onog rezultata možeš samo ako si 100 % siguran i ako je penal očit. Sve drugo su gluposti i ovo što neki tu trkeljaju, a nogomet ne razumiju niti malo...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Zeko 14/4/2018, 14:11

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
scorpion wrote:Penal je na nekoj granici. Možeš svirat, a i ne moraš. Zato je to sudac zajebao jer u ovakvoj utakmici u 93. minuti ne sudiš takav penal. Šteta, Real bi prošao u produžetcima jer su igrači Juventusa bili iscrpljeni do krajnjih granica, ali je ovako sudac sve zajebao
Najjače ili najgore (kako gledaš) od svega je to što da ga nije svirao teško da bi mu itko riječ rekao. A ovako je ukrao igračima naslovnice i već se danima priča o njemu i toj situaciji.
I kako si rekao, u onakvoj situaciji ono se ne svira jer je na nekoj granici. Svirati penal u 93-oj minuti kod onog rezultata možeš samo ako si 100 % siguran i ako je penal očit. Sve drugo su gluposti i ovo što neki tu trkeljaju, a nogomet ne razumiju niti malo...
Da. I svi koji su tada trkeljali da je ovdje bio penal za Hajduk su ili budale ili uopće ne razumiju nogomet ili neznaju da se penali u sudačkoj nadoknadi nesmiju suditi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 14:12

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
scorpion wrote:Penal je na nekoj granici. Možeš svirat, a i ne moraš. Zato je to sudac zajebao jer u ovakvoj utakmici u 93. minuti ne sudiš takav penal. Šteta, Real bi prošao u produžetcima jer su igrači Juventusa bili iscrpljeni do krajnjih granica, ali je ovako sudac sve zajebao
Najjače ili najgore (kako gledaš) od svega je to što da ga nije svirao teško da bi mu itko riječ rekao. A ovako je ukrao igračima naslovnice i već se danima priča o njemu i toj situaciji.
I kako si rekao, u onakvoj situaciji ono se ne svira jer je na nekoj granici. Svirati penal u 93-oj minuti kod onog rezultata možeš samo ako si 100 % siguran i ako je penal očit. Sve drugo su gluposti i ovo što neki tu trkeljaju, a nogomet ne razumiju niti malo...
:D
Javio se profa iz Čađavice koji me inače ignorira (po potrebi kako njemu bidnom paše).
Da imaš imalo obraza i morala (odavno poznato da nemaš) ne bi tu lijepio situaciju kod jedne o većih krađa u zadnje vrime. Ne svirati ono zaleđe kod gola Dinama za 1:1 u kojoj ono, 88-oj minuti, zaleđe 5-6 igrača Dinama što bi sudac sve da se nalazio i na Maksimiru trebao suditi je jedna velika krađa i sramota (jer jedino ako mi ovaj sudac donese dokument od doktora da je slijep ja ću povjerovati da nema namjere). Sve što se poslin toga događalo je sasvim nebitno, 88-a minuta, Hajduk drži 1:0 i primi onakav gol nakon što su savršeno izašli i ostavili igrače Dinama u zaleđu kod prekida.

No kad već spominješ, za razliku od ove situacije, tu je očigledan prekršaj na čak dvojici igrača Hajduka jer razlika je kad nasloniš ruku na igrača u odnosu na situaciju kad ga gurneš. Ma koliko ti možda smatrao drugačije, a javit će ti se se i frend izdrkotina, to je sigurno. Basketball Premda njemu opraštam, on se samo zajebava Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by sat2 14/4/2018, 14:47

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
scorpion wrote:Penal je na nekoj granici. Možeš svirat, a i ne moraš. Zato je to sudac zajebao jer u ovakvoj utakmici u 93. minuti ne sudiš takav penal. Šteta, Real bi prošao u produžetcima jer su igrači Juventusa bili iscrpljeni do krajnjih granica, ali je ovako sudac sve zajebao
Najjače ili najgore (kako gledaš) od svega je to što da ga nije svirao teško da bi mu itko riječ rekao. A ovako je ukrao igračima naslovnice i već se danima priča o njemu i toj situaciji.
I kako si rekao, u onakvoj situaciji ono se ne svira jer je na nekoj granici. Svirati penal u 93-oj minuti kod onog rezultata možeš samo ako si 100 % siguran i ako je penal očit. Sve drugo su gluposti i ovo što neki tu trkeljaju, a nogomet ne razumiju niti malo...
:D
Javio se profa iz Čađavice koji me inače ignorira (po potrebi kako njemu bidnom paše).
Da imaš imalo obraza i morala (odavno poznato da nemaš) ne bi tu lijepio situaciju kod jedne o većih krađa u zadnje vrime. Ne svirati ono zaleđe kod gola Dinama za 1:1 u kojoj ono, 88-oj minuti, zaleđe 5-6 igrača Dinama što bi sudac sve da se nalazio i na Maksimiru trebao suditi je jedna velika krađa i sramota (jer jedino ako mi ovaj sudac donese dokument od doktora da je slijep ja ću povjerovati da nema namjere). Sve što se poslin toga događalo je sasvim nebitno, 88-a minuta, Hajduk drži 1:0 i primi onakav gol nakon što su savršeno izašli i ostavili igrače Dinama u zaleđu kod prekida.

No kad već spominješ, za razliku od ove situacije, tu je očigledan prekršaj na čak dvojici igrača Hajduka jer razlika je kad nasloniš ruku na igrača u odnosu na situaciju kad ga gurneš. Ma koliko ti možda smatrao drugačije, a javit će ti se se i frend izdrkotina, to je sigurno. Basketball Premda njemu opraštam, on se samo zajebava Basketball Basketball Basketball
Mališa ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by FRANK 14/4/2018, 16:09

fridrih_niche wrote:HAhahahahaa kako si me sad nasmija hahaha...
Samo san te zamislija u kinu kako to gledaš i Placen od smija haha...
lol!
A jebate led da me vidis na kokicama sokovima i cokoladicama mali sidi na meni kapa mu na glavi a njih dvije oko mene ... uzas a mali kad mu dojadi ovaj coravi debil utra meni saku u usta a sa livon mlati me po glavi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by scorpion 14/4/2018, 16:33

Браћала wrote:
muckodjubre wrote:
kic wrote:
muckodjubre wrote:Nema faula bez prijeloma noge  :^0

a baš pretjeruju u pm
Svi krivi osim benatie koji s ledja jasi suparnika i ide ko konj onako nogom


Ma nije smeo da svira jer je 93 minut, penal se ne svira tada lol!
Nije ga trebao svirat! Ako ja to kažem, onda je tako. Pa ja volim Real i želim da osvoji, ali ako oni u 93 minute nisu mogli dat gol (a primili su 3), onda im ne treba ni penal svirat (koji je po mojim kriterijima diskutabilan). Da je rezultat bio 1:1 i minuta 62. i da je svirao onaj penal, nikome ništa. Ali ovako je sudac uništio utakmicu i bacio obe tekme u drugi plan. Ovim penalom je zapravo sjebao Reala, a ne Juventus. Real bi sigurno prošao i da se otišlo na produžetke, a ovakav im prolaz nije trebao i sad ih svi mrze (što ja potpuno razumijem). Navijao sam da Ronaldo promaši penal, ali jbg kad ih savršeno puca

_________________
Liga Prvaka 17/18 - Page 19 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 16:36

Ti kažeš tako jer ti je antetova kara u ustima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by scorpion 14/4/2018, 16:41

Браћала wrote:Ti kažeš tako jer ti je antetova kara u ustima...
Ajde puši kurac. Da je svirao Barceloni onakav penal protiv Rome u 93. minuti, pljuvao bi po uefaloni ovdje 10 stranica (i ja bi isto i zato sad ne serem da je ovo u redu). Ti i čmarend ste isti, jedino što jedan drka na barcelonu, a drugi na real. Ja se razlikujem od vas obojice jer sam nogometni znalac i ljubitelj najvažnije sporedne stvari na svijetu. Ništa gore nego kad sudac ujebe neku važnu utakmicu i onda se ne priča o nogometu, nego o suđenju i krađama.

Volio bi da sudac svira dva diskutabilna penala u Bayernovu korist u polufinalu :coffee

_________________
Liga Prvaka 17/18 - Page 19 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 16:55

Dybala wrote:
bafalo wrote:demo evo nešto za tebe

[size=44]Champions League QF to Final Goals, last 7 seasons:

30 - Cristiano Ronaldo.
10 - Robert Lewandowski.
9 - Thomas Müller.
8 - Neymar.
7 - Mario Mandzukic.
6 - Arjen Robben, Luis Suarez.
5 - Karim Benzema, Sergio Ramos, Antoine Griezmann, Leo Messi.[/size]


[size=44]mandža > messi[/size]

Sad ce ti nicend reci da su driblinzi i brada bitniji .
Doktore, jel ti drkas na mene?
:D
Non stop me spominješ...
Nisan ti nazi gay, jebat ga...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 16:57

Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:HAhahahahaa kako si me sad nasmija hahaha...
Samo san te zamislija u kinu kako to gledaš i Placen od smija haha...
lol!
A jebate led da me vidis na kokicama sokovima i cokoladicama mali sidi na meni kapa mu na glavi a njih dvije oko mene ... uzas a mali kad mu dojadi ovaj coravi debil utra meni saku u usta a sa livon mlati me po glavi
Hahahahaha...
Ajde, Ajde, to je lipo...
Uživanje sa svojom dicom je najbolje...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest 14/4/2018, 16:59

scorpion wrote:
Браћала wrote:Ti kažeš tako jer ti je antetova kara u ustima...
Ajde puši kurac. Da je svirao Barceloni onakav penal protiv Rome u 93. minuti, pljuvao bi po uefaloni ovdje 10 stranica (i ja bi isto i zato sad ne serem da je ovo u redu). Ti i čmarend ste isti, jedino što jedan drka na barcelonu, a drugi na real. Ja se razlikujem od vas obojice jer sam nogometni znalac i ljubitelj najvažnije sporedne stvari na svijetu. Ništa gore nego kad sudac ujebe neku važnu utakmicu i onda se ne priča o nogometu, nego o suđenju i krađama.

Volio bi da sudac svira dva diskutabilna penala u Bayernovu korist u polufinalu :coffee
Scorpija ima poantu...
Da je ovako za Barcu svira penal onda bi danima slušali plac najvećeg licemjera foruma, tj. Bracale...
Scorpija te je odi unistija...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by darth_vader 14/4/2018, 17:00

muckodjubre wrote:Mocna zvijer

A vid ovog...win-win uvijek kad igraju Juve-Real...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 19 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum