ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjerodostojnost opet nešto pala

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 8/4/2018, 19:36

NOVO ISTRAŽIVANJE HDZ ima najnižu podršku od zadnjih izbora, Živi zid nezaustavljivo raste
Vjerodostojnost opet nešto pala Plenkiviri11


Najniža podrška HDZ-u od zadnjih parlamentarnih izbora

Da su parlamentarni izbori provedeni početkom travnja (cijela Hrvatska jedna izborna jedinica uz izlaznost 53-59%), HDZ bi i ovaj mjesec bio relativni izborni pobjednik. Na ljestvici preferencija političkih stranaka vrh pripada HDZ-u s izborom od 26,8 posto (prema 28,9 posto iz ožujka). Osim što je sadašnja razina izborne podrške glavnoj stranci vladajuće koalicije najniža od posljednjih parlamentarnih izbora, HDZ bilježi i najveći međumjesečni pad izborne podrške (-2,1 postotni bod) u ovom mjesečnom istraživanju. SDP na drugom mjestu bilježi izbor od 21,1 posto (u odnosu na 20,8 posto iz ožujka). Tako se prednost HDZ-a pred vodećom oporbenom strankom spustila na razini od 5,7 posto (što je ujedno i najmanja međusobna razlika u posljednjih godinu dana). Peti mjesec zaredom Živi zid je na trećem mjestu, sada s izborom od 11,2 posto (prema 10,9 posto iz ožujka). Most je na četvrtom mjestu s izborom od 8,1 posto (prije mjesec dana 7,1 posto). Tako je ova stranka najveći mjesečni dobitnik na ljestvici izborne podrške (+1 postotni bod).
Smjer zemlje podupire samo 15,2 posto građana

 U ovomjesečnom istraživanju 77 posto ispitanika/ca smatra da Hrvatska ide u pogrešnom smjeru, u odnosu na 72,2 posto iz ožujka. Kakav je smjer zemlje ne zna 7,8 posto građana/ki.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novo-istrazivanje-hdz-ima-najnizu-podrsku-od-zadnjih-izbora-zivi-zid-nezaustavljivo-raste/1037260.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 8/4/2018, 19:39

Damir Bečić · 
Mikrofon Star

A kada to Hrvatska pod vodstvom HDZ-ea nije išla u krivom smjeru ?
Od početka vode rat između sebe i jebe im se za državu,,,čim gorje,njima bolje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 8/4/2018, 19:41

Goran Turić
hdz-ovo biračko tijelo uživa u lažnim i dobrim penzijama, izmišljenim radnim mjestima gdje se ne radi nego lupa paraf bez odgovornosti, hdz-ovi seljaci beru potpore, a proizvodnja im se smanjuje 3-5 puta, život nije loš ako slušaš marka i glasaš za hdz...nije loš ako si tobožnji demokršćan, a tučeš ženu ili jebeš balavice u skupim hotelima kao hdz-ovci iz požeškog kraja...glumiš desničara, a kurave plaćaš lošom robom ko bujanec...dosta je izrodi mater vam jebem trebate se početi ljuljati na vjetru...na vrh rasvjetnih stupova sa lažnim moralom
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by Sora 8/4/2018, 22:28

Ti vili imas pravo u potpunosti 
Ali ne shvacas da nikad nece biti drugacije 
U ovakvom liberalnom kapitalističkom sustavu 
Nikad i s nikim 
Svi oni slijede ista pravila igre 
Korupcija, laz , krađa , uhljebi...sve isto kao u bilo kojoj drzsvi tzv demokracije 
Osim izuzetaka

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by Guest 8/4/2018, 22:34

Mladić nazvao vladu zbog bolesne djece pa uhapšen zbog prijetnje Plenkoviću

LOŠINJANIN Ivan Jelić (21) uhapšen je jučer i doveden na sud, a tužiteljstvo je za njega zatražilo istražni zatvor.

Razlog hapšenja? Telefonom je nazvao vladu, revoltiran činjenicom da država ima novca za polovne borbene avione, a nema za lijekove za teško bolesnu djecu i pritom izgovorio rečenice koje su u vladi doživjeli kao prijetnju.

Što je točno rekao Jelić kad je nazvao vladu? Mladić je telefonski nazvao javno dostupan broj hrvatske vlade i tražio da ga spoje s premijerom Plenkovićem.

Njegov poziv preusmjeren je na telefon ureda premijera pa se Jeliću javila Plenkovićeva osobna tajnica koja ga je zamolila da se predstavi te ga pitala treba li premijera privatno ili službeno.

Mladić se potom predstavio i rekao kako premijera ne treba privatno.

"Vlada ima novca za skupe avione, a nema za teško bolesnu djecu", rekao je Jelić kojeg se tereti da je zatim rekao da će "kupiti avion i razvaliti, srušiti vladu".

Novi list javlja da je Jelić rekao kako je svjestan što govori pa najavio da će doći do tajnice i premijera te im "pokazati gdje im je mjesto" i da će ih "zgromiti".

Jelić je na sudu izrazio žaljenje zbog svog nastupa, ali kaže da nije izrekao prijeteće riječi nego da je samo isticao činjenicu da vlada nema novca za bolesnu djecu, ali ima za skupe borbene avione.

Sudac je odbio prijedlog tužiteljstva koje je za Jelića tražilo istražni zatvor, ali mu je zato odredio čak četiri mjere opreza: izrečena mu je zabrana napuštanja boravišta (otoka Lošinja i Cresa), triput tjedno mora se javljati policiji, a i zabranjeno mu je bilo kakvo, direktno ili indirektno, kontaktiranje i uznemiravanje osoba koje se u ovom slučaju smatraju oštećenima.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mladic-nazvao-vladu-zbog-bolesne-djece-pa-uhapsen-zbog-prijetnje-plenkovicu/1037280.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 9/4/2018, 07:53

77% smatra da Hrvatska ide u lošem smjeru a 7,8% zbunjeno pa ne zna = 84,8%
To me malo zbunilo jer da su takve brojke npr.u Francuskoj ili Norveškoj ili Češkoj nebitno,ti koji su sad na vlasti i vladaju vjerodostojno odavno bi bježali i skrivali se.Možda tu i leži naš najveći problem,nevjerojatno koliko ovaj narod može tolerirati i mogla bi ga poželjeti i najgora diktatura na ovome svijetu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vuksadinare 9/4/2018, 07:57

...pa kad nema tko da povede narod..najlakse pobjec a najteze se boriti i povesti narod i riskirat..jel tako vili?..kad imas takve ideale sto se nisi isprsio nego zbrisao.sto nisi stao ispred neprijatelja i razdrljio grudi i rekao 'pucajte mi u prsi majku vam vasu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vuksadinare 9/4/2018, 07:58

Samo nemojte ono..zasto ja a zasto ne on prvi..ili imam zenu,djecu valja ih prehranit...tipicno kukavicki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by n_razbojnik 9/4/2018, 08:00

Gnječ wrote:Mladić nazvao vladu zbog bolesne djece pa uhapšen zbog prijetnje Plenkoviću

LOŠINJANIN Ivan Jelić (21) uhapšen je jučer i doveden na sud, a tužiteljstvo je za njega zatražilo istražni zatvor.

Razlog hapšenja? Telefonom je nazvao vladu, revoltiran činjenicom da država ima novca za polovne borbene avione, a nema za lijekove za teško bolesnu djecu i pritom izgovorio rečenice koje su u vladi doživjeli kao prijetnju.

Što je točno rekao Jelić kad je nazvao vladu? Mladić je telefonski nazvao javno dostupan broj hrvatske vlade i tražio da ga spoje s premijerom Plenkovićem.

Njegov poziv preusmjeren je na telefon ureda premijera pa se Jeliću javila Plenkovićeva osobna tajnica koja ga je zamolila da se predstavi te ga pitala treba li premijera privatno ili službeno.

Mladić se potom predstavio i rekao kako premijera ne treba privatno.

"Vlada ima novca za skupe avione, a nema za teško bolesnu djecu", rekao je Jelić kojeg se tereti da je zatim rekao da će "kupiti avion i razvaliti, srušiti vladu".

Novi list javlja da je Jelić rekao kako je svjestan što govori pa najavio da će doći do tajnice i premijera te im "pokazati gdje im je mjesto" i da će ih "zgromiti".

Jelić je na sudu izrazio žaljenje zbog svog nastupa, ali kaže da nije izrekao prijeteće riječi nego da je samo isticao činjenicu da vlada nema novca za bolesnu djecu, ali ima za skupe borbene avione.

Sudac je odbio prijedlog tužiteljstva koje je za Jelića tražilo istražni zatvor, ali mu je zato odredio čak četiri mjere opreza: izrečena mu je zabrana napuštanja boravišta (otoka Lošinja i Cresa), triput tjedno mora se javljati policiji, a i zabranjeno mu je bilo kakvo, direktno ili indirektno, kontaktiranje i uznemiravanje osoba koje se u ovom slučaju smatraju oštećenima.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mladic-nazvao-vladu-zbog-bolesne-djece-pa-uhapsen-zbog-prijetnje-plenkovicu/1037280.aspx
Šta je s glavom?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vuksadinare 9/4/2018, 08:01

Svi bi oni u sumu al da netko drugi ode..vili bi ovo ono ali drugi..sebe nije ponudio kao novog matiju gubca :) ..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 9/4/2018, 08:02

vuksadinare wrote:...pa kad nema tko da povede narod..najlakse pobjec a najteze se boriti i povesti narod i riskirat..jel tako vili?..kad imas takve ideale sto se nisi isprsio nego zbrisao.sto nisi stao ispred neprijatelja i razdrljio grudi i rekao 'pucajte mi u prsi majku vam vasu'
ajde ne lupetaj,gore ti je gnječ okačio članak.gdje su čovjeka skinuli sa telefona i odvukli u policiju.I tko mu je priskočio i podržao ga?
Takvi smo i šlus a to sam i napisao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vuksadinare 9/4/2018, 08:05

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...pa kad nema tko da povede narod..najlakse pobjec a najteze se boriti i povesti narod i riskirat..jel tako vili?..kad imas takve ideale sto se nisi isprsio nego zbrisao.sto nisi stao ispred neprijatelja i razdrljio grudi i rekao 'pucajte mi u prsi majku vam vasu'
ajde ne lupetaj,gore ti je gnječ okačio članak.gdje su čovjeka skinuli sa telefona i odvukli u policiju.I tko mu je priskočio i podržao ga?
Takvi smo i šlus a to sam i napisao.
jel tko priskocio titu kad su ga na robiju vodili ili pred sud?..nije..na koncu nakon duge borbe zavrsio kao predsjednik..ako cemo cekati da nam susjed ili netko drugi priskoci nista od toga..valja nekad i zrtvu podnijeti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by n_razbojnik 9/4/2018, 08:05

kako se telefonom nazove Vlada? ima neki 0800 helpdesk ili? Jel' se moš usred sjednice javit' pa bacit ćakulu ili kako to ide?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by n_razbojnik 9/4/2018, 08:07

Ima tih Vlada u imeniku, jel on siguran da je dobrog zvao...mislim vidim da je čovjek pao na glavu kad je bio mali starcima, ali opet...i ja isto dvaput tipkam ponekad, jbo to ako se javi krivi Vlada

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vuksadinare 9/4/2018, 08:07

Ah da..zasto bi ja svoju kozu a ne i susjed..necu..necu..svi ili nitko... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 9/4/2018, 08:09

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...pa kad nema tko da povede narod..najlakse pobjec a najteze se boriti i povesti narod i riskirat..jel tako vili?..kad imas takve ideale sto se nisi isprsio nego zbrisao.sto nisi stao ispred neprijatelja i razdrljio grudi i rekao 'pucajte mi u prsi majku vam vasu'
ajde ne lupetaj,gore ti je gnječ okačio članak.gdje su čovjeka skinuli sa telefona i odvukli u policiju.I tko mu je priskočio i podržao ga?
Takvi smo i šlus a to sam i napisao.
jel tko priskocio titu kad su ga na robiju vodili ili pred sud?..nije..na koncu nakon duge borbe zavrsio kao predsjednik..ako cemo cekati da nam susjed ili netko drugi priskoci nista od toga..valja nekad i zrtvu podnijeti..
ajoj što ga ti melješ pa lupaš pa onda opet melješ...Za svaku pobunu ili protest treba kritična masa voljna da ustraje do kraja.Toga sad u Hrvatskoj nema što sam gore lijepo konstatirao a ti bi da se sad ja latim telefona da dokažem hrabrost.Ajajajaaj
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vuksadinare 9/4/2018, 08:13

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:...pa kad nema tko da povede narod..najlakse pobjec a najteze se boriti i povesti narod i riskirat..jel tako vili?..kad imas takve ideale sto se nisi isprsio nego zbrisao.sto nisi stao ispred neprijatelja i razdrljio grudi i rekao 'pucajte mi u prsi majku vam vasu'
ajde ne lupetaj,gore ti je gnječ okačio članak.gdje su čovjeka skinuli sa telefona i odvukli u policiju.I tko mu je priskočio i podržao ga?
Takvi smo i šlus a to sam i napisao.
jel tko priskocio titu kad su ga na robiju vodili ili pred sud?..nije..na koncu nakon duge borbe zavrsio kao predsjednik..ako cemo cekati da nam susjed ili netko drugi priskoci nista od toga..valja nekad i zrtvu podnijeti..
ajoj što ga ti melješ pa lupaš pa onda opet melješ...Za svaku pobunu ili protest treba kritična masa voljna da ustraje do kraja.Toga sad u Hrvatskoj nema što sam gore lijepo konstatirao a ti bi da se sad ja latim telefona da dokažem hrabrost.Ajajajaaj
netko mora stvoriti kriticnu masu..i gubec i tito i franjo su poceli sa nekoliko ljudi oko sebe pa zavrsili masom oko sebe..al jbg zena,djeca boze moj....revoluciju neka drugi stvara.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by vili40 9/4/2018, 08:18

ne da mi se više,još samo ovo.U Hrvatskoj se dogodilo to da kritična masa odlazi van,da su granice zatvorene ovo bi već odavno eksplodiralo.Druga je stvar što zbog toga država propada i umire.itd.itd.nemam vremena...doći će i vama nekima iz guzice u glavu
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by marcellus 9/4/2018, 09:29

problem s hrvatskom je što nema oporbu, odnosno toliko je jadna da ništa ne može natjerati HDZ da poštuje svoje birače jer ga ništa ne ugrožava. SDP je samo dva puta vladao hrvatskom po 4 godine i nikad nisu osvojili drugi mandat što dovoljno govori. Račan je za tri godine upropastio praktički sve dobro što je tuđman napravio za deset, i nije ispravio ništa što je tuđman uradio loše. Milanovića ne treba ni spominjati, katastrofa. I zato imamo ovakav blago anemični hdz.

_________________
Vjerodostojnost opet nešto pala 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by marcellus 9/4/2018, 09:31

uostalom sama činjenica da nakupina diletanata, redikula i poluidiota "Živi zid" prijeti preuzeti mjesto lidera oporbe govori za sebe. Ovakav HDZ nikad jadniji i SDP im ne može ništa.

_________________
Vjerodostojnost opet nešto pala 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vjerodostojnost opet nešto pala Empty Re: Vjerodostojnost opet nešto pala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum