ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 11:17

http://www.politikaplus.com/novost/169905/rusima-ide-najveci-paket-dobit-ce-44-posto-agrokora
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by kic Sat 7 Apr - 11:20


odgodili smo ih na 1.g, sakses!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 11:31

kic wrote:
odgodili smo ih na 1.g, sakses!
Kako bi šejki rekao rusi puze i pristaju na naše uvjete hehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by crvenkasti Sat 7 Apr - 11:32

I što će biti sad, kad dođu Rusi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 11:37

crvenkasti wrote:I što će biti sad, kad dođu Rusi?
Vidjelice će dobiti stigme a redakcija žutarnjeg dijareju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by crvenkasti Sat 7 Apr - 11:40

Mislim, ono, ne kužim...

Mi im nabijamo sankcije, a oni će bit vlasnici najjače hrvatske firme ....
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 11:46

Čak i čardak nemože nacionalizaciju više provodi , čak ako je sa strane neprijateljska država.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 12:13

crvenkasti wrote:I što će biti sad, kad dođu Rusi?

Prodaja onoga što vrijeme i izvlačenje uz što manje štete na kraju balade. Sumnjam da ih zanima vođenje firme.

A opet...nikad ne znaš. Možda iskoriste Agrokor da plasiraju vlastite proizvode na Balkansko tržište...tikve,šećernu trsku,kuruzu,brašno i tako  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 12:16

MaximusDecimusMiridije wrote:
crvenkasti wrote:I što će biti sad, kad dođu Rusi?

Prodaja onoga što vrijeme i izvlačenje uz što manje štete na kraju balade. Sumnjam da ih zanima vođenje firme.

A opet...nikad ne znaš. Možda iskoriste Agrokor da plasiraju vlastite proizvode na Balkansko tržište...tikve,šećernu trsku,kuruzu,brašno i tako  :D
:D

ovisi, rusi će prepustiti bankama da vode firmu, a banke će prepustiti stručnjacima.
stručnjaci će doći - pregledati će se firme - one koje valjaju će zadržati ili prodati nekom drugome(što je dobro), nitko neće ugasiti proizvodnju firme koja ima dobro tržište ili barem dobar potencijal.

a firme koje trebaju propast -propast će i biti će zatvorene.

Agrokor sa te strane nije u lošem položaju , ništa bitno , se neće dogoditi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 12:37

Pinochet wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
crvenkasti wrote:I što će biti sad, kad dođu Rusi?

Prodaja onoga što vrijeme i izvlačenje uz što manje štete na kraju balade. Sumnjam da ih zanima vođenje firme.

A opet...nikad ne znaš. Možda iskoriste Agrokor da plasiraju vlastite proizvode na Balkansko tržište...tikve,šećernu trsku,kuruzu,brašno i tako  :D
:D

ovisi, rusi će prepustiti bankama da vode firmu, a banke će prepustiti stručnjacima.
stručnjaci će doći - pregledati će se firme - one koje valjaju će zadržati ili prodati nekom drugome(što je dobro), nitko neće ugasiti proizvodnju firme koja ima dobro tržište ili barem dobar potencijal.

a firme koje trebaju propast -propast će i biti će zatvorene.

Agrokor sa te strane nije u lošem položaju , ništa bitno , se neće dogoditi
Uzet ce oni tvrtke da izvrše prodor politički u ostalom to je bila i svrha kredita
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by darth_vader Sat 7 Apr - 12:54

Kermit wrote:
Pinochet wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
crvenkasti wrote:I što će biti sad, kad dođu Rusi?

Prodaja onoga što vrijeme i izvlačenje uz što manje štete na kraju balade. Sumnjam da ih zanima vođenje firme.

A opet...nikad ne znaš. Možda iskoriste Agrokor da plasiraju vlastite proizvode na Balkansko tržište...tikve,šećernu trsku,kuruzu,brašno i tako  :D
:D

ovisi, rusi će prepustiti bankama da vode firmu, a banke će prepustiti stručnjacima.
stručnjaci će doći - pregledati će se firme - one koje valjaju će zadržati ili prodati nekom drugome(što je dobro), nitko neće ugasiti proizvodnju firme koja ima dobro tržište ili barem dobar potencijal.

a firme koje trebaju propast -propast će i biti će zatvorene.

Agrokor sa te strane nije u lošem položaju , ništa bitno , se neće dogoditi
Uzet ce oni tvrtke da izvrše prodor politički u ostalom to je bila i svrha kredita


Naivan je svatko tko misli drukčije...s druge strane, opet imaš Buzin...uglavnom guza crvena od spankanja i koječeg ostalog do daljnjeg i sa svih strana...a opet, mi navikli, bikoz Hrvati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 14:01

Kermit wrote:
kic wrote:
odgodili smo ih na 1.g, sakses!
Kako bi šejki rekao rusi puze i pristaju na naše uvjete hehe

Nikada nisam rekao da će puzati nego samo da će postati vrlo kooperativni jer im se to više isplati. Što se i dogodilo. Sber je u počeku htjela voditi igru, pogotovo s Alvarezom, ali nakon poraza u Londonu su se predomislili i shvatili što im se više isplati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 14:04

:d: :d :d :d :d :d :d :d :d :d
"porazom Alvareza" je poražen Hrvatski narod (kojem valjda ti pripadaš) i Hrvatski porezni obveznici(nisam siguran da si tu , ali nije tema), .. a na dobitku je Američki lešinarski fond koji će sam poslati par stotina autobusa punih Hrvata prema irskoj i njemačkoj, ali eto .. porazili smo alvareza :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 14:10

Pinochet wrote::d: :d :d :d :d :d :d :d :d  :d
"porazom Alvareza" je poražen Hrvatski narod (kojem valjda ti pripadaš) i Hrvatski porezni obveznici(nisam siguran da si tu , ali nije tema), .. a na dobitku je Američki lešinarski fond koji će sam poslati par stotina autobusa punih Hrvata prema irskoj i njemačkoj, ali eto .. porazili smo alvareza :D

Tko je na gubitku a tko na dobitku to je druga priča i o tome bi se dalo opširno raspravljati.
Ja samo znam da sam rekao kako Sber nema snage voditi igru počevši od Alvareza pa nadalje i da im je bolje da se prestanu inatiti i da postanu kooperativni poput VTB-a jer im se to puno više isplati, a tako se i dogodilo.
Također sam rekao da u Londonu nemaju nikakvih šansi i to se pokazalo točnim. Nakon jasnog poraza u Londonu su se opametili i postali kooperativni i sad možda od njih i bude neke koristi, možda čak i veće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 14:23

ma bude kurac, čim je postavljena domoljubna lopina Ramljak i čim je doveo američki lešinarski fond , odmah sam znao da par stotina autobusa punih Hrvata ide prema Irskoj i Njemačkoj, tolika je to cijena "porazili smo alvareza i Ruse"

tu puno filozofiraš sve vrijeđaš, a ne znaš način kako je američki lešinarski fond već sada izvršio pljačku nad agrokrom uz blagoslov domoljuba, čardaka, i katoličke crkve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 14:43

Pinochet wrote:ma bude kurac, čim je postavljena   domoljubna lopina Ramljak i čim je doveo američki lešinarski fond , odmah sam znao da par stotina autobusa punih Hrvata ide prema Irskoj i Njemačkoj, tolika je to cijena "porazili smo alvareza i Ruse"

tu puno filozofiraš sve vrijeđaš, a ne znaš način kako je američki lešinarski fond već sada izvršio pljačku nad agrokrom uz blagoslov domoljuba, čardaka, i katoličke crkve
On je dio čardaka to je i jedini razlog njegovim upisima kao i njemu samom...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 14:46

Kermit wrote:
Pinochet wrote:ma bude kurac, čim je postavljena   domoljubna lopina Ramljak i čim je doveo američki lešinarski fond , odmah sam znao da par stotina autobusa punih Hrvata ide prema Irskoj i Njemačkoj, tolika je to cijena "porazili smo alvareza i Ruse"

tu puno filozofiraš sve vrijeđaš, a ne znaš način kako je američki lešinarski fond već sada izvršio pljačku nad agrokrom uz blagoslov domoljuba, čardaka, i katoličke crkve
On je dio čardaka to je i jedini razlog njegovim upisima kao i njemu samom...

Nisam. Nikada nisam ni bio. I to ne iz razloga iz koji ti također nisi premda si se pokušao tako uhljebiti, ali s neuspjehom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 14:48

Toliki poraz da su dobili sve što su tražili prije godinu dana samo što smo dali 1,5 mild $ lešinarima hehe pa koji si ti mutavac to više nije lijepo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Kermit Sat 7 Apr - 14:49

slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:
Pinochet wrote:ma bude kurac, čim je postavljena   domoljubna lopina Ramljak i čim je doveo američki lešinarski fond , odmah sam znao da par stotina autobusa punih Hrvata ide prema Irskoj i Njemačkoj, tolika je to cijena "porazili smo alvareza i Ruse"

tu puno filozofiraš sve vrijeđaš, a ne znaš način kako je američki lešinarski fond već sada izvršio pljačku nad agrokrom uz blagoslov domoljuba, čardaka, i katoličke crkve
On je dio čardaka to je i jedini razlog njegovim upisima kao i njemu samom...

Nisam. Nikada nisam ni bio. I to ne iz razloga iz koji ti također nisi premda si se pokušao tako uhljebiti, ali s neuspjehom.
To ili nisi normalan, nema 3 pa tko iole suvisao može sve tako promašit i pričati fraze i gutati agitprop???
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Guest Sat 7 Apr - 14:51

Kermit wrote:
To ili nisi normalan, nema 3 pa tko iole suvisao može sve tako promašit i pričati fraze i gutati agitprop???

Ti odgovori na to pitanje pošto si upravo ti sve promašio, a ja sve dobro predvidio.
Znam da imaš teške frustracije zbog te činjenice, ali nije baš bilo razloga da sam sebe proglasiš nesuvislim. Prepusti to drugima na forumu, ionako nam svima daješ i previše materijala za takav zaključak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Agrokor: Rusima 44% i Merkator Empty Re: Agrokor: Rusima 44% i Merkator

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum