ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by vuksadinare 4/4/2018, 11:42

https://www.vecernji.hr/vijesti/bivsi-ruski-general-evgenij-buzinski-sergej-skripal-rat-1236942
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by kic 4/4/2018, 11:49


no more wars ;_;

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by Kermit 4/4/2018, 13:06

Kažu američki Neoconci i onaj degenerik Bolton da rusija mora da kleči, naravno naši punoglavci to prihvatili i iste sadržine prosipaju po štampi. Problem je sa takvim sranjima što je jako puno ratova tako počelo, jer jednostavno kada idioti vode države kao danas u rat se uđe ko pijan u šljivik
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by Kavran 4/4/2018, 13:58

kaj ... libo nas racku. žohari će preživjeti. idemo dalje.

:)

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by Ringo10 4/4/2018, 16:34

Kermit wrote:Kažu američki Neoconci i onaj degenerik Bolton da rusija mora da kleči, naravno naši punoglavci to prihvatili i iste sadržine prosipaju po štampi. Problem je sa takvim sranjima što je jako puno ratova tako počelo, jer jednostavno kada idioti vode države kao danas u rat se uđe ko pijan u šljivik
Mi smo uvijek pušili kurac onome ko je izgledao uz tome momentu jači. 

Često smo se zajebali. ALi sreća pa nas niko nije shvaćao ozbiljno.

Ali nećemo vječno biti te sreće. Jer nema nade da ćemo mi promijeniti pušikarajansku taktiku.

Janezi su face za Hrvate. Boga mi i Srbende. A i Bakirovci nas pomalo šišaju u posljednje vrijeme.

Dobro je meni stric znao reći kad popizdi - Hrvat je JAD. Ja sam pizdio na to, ali vidim da je bio u pravu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by crvenkasti 4/4/2018, 16:41

Osigurali smo se mi. Ako bude rata, mi ćemo biti ma jednoj strani, a Srbi na drugoj.

Ako naša strana pobijedi - dobro!

Ako njihova strana pobijedi - formirat ćemo sa Srbima nekavu Jugoslaviju - opet dobro!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28778
2014-04-17


Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by jastreb 4/4/2018, 16:43

Ringo10 wrote: 
Dobro je meni stric znao reći 
I dobro je rekao moj debeli stric,shvatio je on to još i tad.

Ovo je iz jedne pjesme N.poštara.

Inače taj Poštar uvijek spominje stričeve,strine,tetke...

Odlučili stric i strinas,da me malko razonode,u cirkus da me vode... ili

Sastala se rodbina kod dajdže Idriza.

Ćevapi ćevapi mirišu,tetak i tetka uzdišu...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva' Empty Re: Ruski general zabrinut:'Mogao bi ovo biti posljednji rat u povijesti čovječanstva'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum