ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Kermit 5/10/2015, 13:38

http://www.jutarnji.hr/ruski-piloti-siju-strah-i-trepet-u-siriji-i-regiji-rade-sto-zele---ulaze-u-turski-zracni-prostor--tjeraju-izraelske-lovce-u-bijeg---/1431665/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Kermit 5/10/2015, 13:38

Ruski avioni su 3. listopada ušli u turski zračni prostor, no službeno priopćenje o tom događaju poslano je tek danas
DAMASK - Ruski vojni zrakoplovi sudjeluju u kampanji zračnih napada u Siriji samo nekoliko dana, no već su uspjeli podići prašinu svojim aktivnostima, među kojima su i neovlašteni ulasci u turski zračni prostor, a došlo je i do incidenta u kojem su sudjelovali i izraelski vojni zrakoplov
Turska je pozvala Rusiju da izbjegne ponavljanje ovakve situacije ili će biti 'odgovorna za svaki neželjeni incident koji se može dogoditi'. Turski ministar vanjskih poslova Sinirlioglu razgovarao je sa ruskim kolegom Lavrovom i partnerima iz NATO-a, dodaje se u priopćenju.Prema informacijama iz turskog ministarstva vanjskih poslova, ruski zrakoplovi su 3. listopada ušli u turski zračni prostor, no službeno priopćenje o tom događaju poslano je tek danas.

S druge strane, francuski izvori pišu o sukobu izraelskih lovaca i ruskih zrakoplova koji je izbjegnut u posljednji trenutak.
Iako vijest još nisu potvrdile vodeće svjetske agencije, navodno su ruske snage poslale šest Sukhoi Su-30 lovaca u presretanje četiri izraelska ratna zrakoplova F-15, koji su letjeli prema Sirijskoj obali.
Proteklih mjeseci, izraelski su lovci nadlijetali Sirijski zračni prostor složenom putanjom, koja bi ih provela iznad obale Latakije, no to područje je sada glavna ruska baza za dostavu vojne opreme u Siriji.
Kada su uočili šest Sukhoija u borbenoj formaciji, izraelski su se lovci okrenuli na jug i u punoj brzini nadletjeli Libanon, čija je vojska zabilježila njihov prolazak kroz svoj zračni prostor.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Guest 5/10/2015, 13:41

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 198215_1889961457188_500020_n
Željko Mikolčević ·
Guardian u Sokol maric

Da ponovim vašem polupismenom kolegi, nisu Rusi bez kontrole, to su raznorazne Američke, izraelske i Britanske letjelice koje lete amo tamo i ubijaju djecu, liječnike, ma čitave svatove! I samo kažu ......uuuups, zajebali smo se
Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like30 · 1 sat
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 11050720_364937903690635_3860280329395156962_n
Damir Mišić ·
Radi u: NTR

Brišu komentare NATO-Facebookovci ... nedaju mi odgovorit ti na onaj post gdje si se žalio na brisanje, koja govna američka ... neide im po planu brisanje mozgova u Hrvatskoj
Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like4 · 45 minuta
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 299743_285849351455432_1344507336_n
Marin Kovačević
Je, a Ameri lete kud im se sprdne... E sad je panika. Rusi u par dana napravili više nego cijela koalicija od 60 država, vođena Amerima, u godinu dana.
Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like17 · 1 sat
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 10410694_705517079539851_4309421367521159460_n
Mladen Kukulj ·
Bossman u Myself

Baš sam to htio napisati, ako netko treba imati potpuno odriješene ruke to su Rusi. A zanimljivo što Turci Rusima pokazuju mišiće a KIneze već duže vrijeme Ujguri živciraju ( a Turci ih podupiru). Turci se Kine trebaju paziti.
Sviđa mi se · Odgovor · 21 minuta
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 198215_1889961457188_500020_n
Željko Mikolčević ·
Guardian u Sokol maric

Interesira me koje je g... obrisalo moj komentar? Sjetite se ljudi, što je jednom na internetu, zauvijek je negdje,! Ovako se ponašao i Hitler kad je knjige palio
Sram vas bilo

Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like9 · 1 sat
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 36440_1480058809145_6594065_n
Damir Bečić ·
Mikrofon Star

I moj isto,bagro vrati komentar.
Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like3 · 50 minuta
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 11050720_364937903690635_3860280329395156962_n
Damir Mišić ·
Radi u: NTR

a ipak su odblokirali .... mater im terorističku, i nas ovdje teroriziraju putem interneta ... misle nam prat mozgove s ovakvim naslovima i glupim (komentarima) člancima. Rusi su do danas naravili više u ime Tomislava Salopeka nego USA koja podupire ISIL
Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like2 · 24 minuta · Uređeno
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 12049405_10207987207465119_9206430708932912769_n
Tihomir Svilić ·
Radi u: Moj Peugeot iz TM-Vozila

hehe su-30 sigurno nije bilo ugodno vidjeti ovim Izraelcima u njihovim f-15 kantama
Sviđa mi se · Odgovor · Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Like7 · 1 sat
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine 12088500_1000952729925863_5078961172598268742_n
Ante Shaban ·
Zagreb, Croatia
turcima preporučam apaurinsku terapiju pa da u miru gledaju kako to rusi rješavaju grin emoticon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Guest 5/10/2015, 15:04

Sad i Pavić cvili, eh...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by catabbath 5/10/2015, 15:23

Ameri & ekipa  usrali ko' grlice od Rusa :)

_________________
Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Yehudi 5/10/2015, 16:16

"Rusi su do danas naravili više u ime Tomislava Salopeka nego USA koja podupire ISIL"


"Da ponovim vašem polupismenom kolegi, nisu Rusi bez kontrole, to su raznorazne Američke, izraelske i Britanske letjelice koje lete amo tamo i ubijaju djecu, liječnike, ma čitave svatove! I samo kažu ......uuuups, zajebali smo se." 


 -Sorry-


 -Ova mi se dva komentara izdvajaju.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Guest 5/10/2015, 16:20

Rusi si napravili sve što su napravili samo i jedino u ime Rusije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Guest 5/10/2015, 16:21

Usrali su se i Turci i Židovi skupa a njima. A naravno i njihovi največi uguznici Englezi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by n_razbojnik 5/10/2015, 17:48

kampanja za koaliciju se mora voditi...jest da Rusi bacaju nejač lavovima i prave kolateral demidž na civilima sa RPGom...jutarnji je protuteža

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Guest 5/10/2015, 18:22

dawson wrote:Ameri & ekipa  usrali ko' grlice od Rusa :)
Tresu im se gaće...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Guest 5/10/2015, 18:23

zgdosada wrote:Usrali su se i Turci i Židovi skupa a njima. A naravno i njihovi največi uguznici Englezi.
Da Židovi usrali...hahahahahahahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by epikur37 5/10/2015, 19:55

Oderaše je ih Rusi, mogu Ameri sjedit i plakat i učiti od boljih :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine Empty Re: Žutarnji: Putin strah i trepet, židovi begaju, Turci plaču ajme majko koje novine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum