ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Kavran 4/4/2018, 14:50

Pinochet wrote:
Kavran wrote:
Pinochet wrote:
Kavran wrote:
jastreb wrote:
Govoriš to kao da smo sa Srbima bilo u nekom vazalnom ili kolonijalnom odnosu.

Koliko ja znam u Titovo doba nitko nije bio ni pod kime. Osim možda Šipci.

Drugo,ako su nam se ti fglupi Srbi dali nametnuti,onda smo još gluplji od njija.

bili smo gluplji od kurca 1918. i 1945. onda smo došli pameti 1991. do kada ćemo imati tu zeru pameti ... bumo vidjeli.

što više vrijeme prolazi, sve više mislim da smo se 1991 najviše zajebali, nismo mi baš za samostalnu državu, jer tada Hrvat uništava Hrvata brže nego iti jedan srbin, komunist(hrvat), mađar itd


je .. uništilo te skroz. zato sada imaš vremena kenjati po internetu, a da nisi kruha gladan ... kaj ne?? kaj misliš da drugdje med i mlijeko teku?? aha.

:cleanteeth
pa dobro gledaj neke parametre.. broj hrvata je od samostalnosti pao za nekih 20%, naš BDP je tek nedavno dostigao onaj iz 1980godine ono rumunji cigani su nas prestigli, a poljaci i slovaci sa kojima smo se rugali, sada su nas ostavili u prašini.., sa time da sa jedne strane imaš Zagreb koji siše cijelu državu, sa druge strane imaš jadransku obalu gdje je život relativno OK, a nekih 60% hrvatske(i to zanimljivo onaj dio koji karlobag-karlovac-virovitica) je doslovno Mordor, doslovno ogroman dio RH se pretvara u demografsku, ekonomsku pustinju gdje nema nikakve perspektive i gdje će većina populacije nestati.. samo čekamo jednu geopolitičku plesku da nam neka sila uzme državu..

mislim da smo se žestoko zajebali 1991, trebalo je odgoditi izlazak iz juge na nekih 10ak godina, kada bi se izbjegao rat, kada bi se izbjegli najgori domoljubni lopovi koji su izmislili 20županija, 550gradova stotine agencija i zavoda i razjebavaju državu totalno.. eh izbjegli bi se mrtvi i razaranja..

sa druge strane protjerali smo srbe(ok realno najviše su sami otišli ) jer smo se logično ratovali sa njima, a sada smo ih prisiljeni uvoziti i naseljavati po RH ako želimo da RH preživi..

da je netko rekao hrvatima i srbima 1991 , kako će im države izgledati 2020 , nebi se metak ispalio, i otkazali bi jedni i drugi cjepanje države, ili barem bi mogli odgoditi do 1999 ili 2005.. tako nešto

ma kaj ti briješ??? prvo, da srpčuge i jna nisu dobili po pički od nas od rh preko bih i od amera na kosova ne bi bilo nikakve naše niti bilo koje samostalnosti za desetak godina.

drugo, s njima nikako pa ni tada. svatko za sebe nek preuzme odgovornost.

kaj se tiče lopova ... meni nikaj nisu ukrali. niti se žalim kaj su pelješili tzv. društveno vlasništvo. ono kaj si zaradim sa svojih deset prstiju - to je moje. ono kaj ne - nije moje.

treće, jebem mater jugoslaviji i jugoslavenima i svima kaj danas kmeče za tim sranjem. koga ono naseljavamo i gdje?? počni stvarati familiju i trpaj u ženske ... umjesto u svoga ljubavnika u pakšu, pa ćeš imati koga naseljavati. da su naši stari tako jambrali jebote ne bi nas danas bilo niti za lijek, a kamoli nešto drugo ... a živjeli su deseterostruko teža vremena??

kaj očekujete delati djecu, a drugi ili država da vam ih hrane??

pa kaj je vama??

Kavran

Posts : 2669
2017-10-12


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by darth_vader 4/4/2018, 14:51

kofein wrote:
Pinochet wrote:

što više vrijeme prolazi, sve više mislim da smo se 1991 najviše zajebali, nismo mi baš za samostalnu državu, jer tada Hrvat uništava Hrvata brže nego iti jedan srbin, komunist(hrvat), mađar itd

Nitko nije rekao da će biti lako.   A ovo tvoje su paušalne tvrdnje koje u zanemarivom postotku imaju uporište.

U velikom na žalost, u velikom...na stranu što bi još manje volio gledati nekog drugog da nas tlači i jebe, ali Hrvati su izgleda zajebali sve osvajače u zajebavanju vlastitog naroda...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Guest 4/4/2018, 14:53

Kermit wrote:
kofein wrote:
Pinochet wrote:

što više vrijeme prolazi, sve više mislim da smo se 1991 najviše zajebali, nismo mi baš za samostalnu državu, jer tada Hrvat uništava Hrvata brže nego iti jedan srbin, komunist(hrvat), mađar itd

Nitko nije rekao da će biti lako.   A ovo tvoje su paušalne tvrdnje koje u zanemarivom postotku imaju uporište.
ali da će general HV-a i multimijarder, te ratni profiter polusvjesno u prijevodu boli me kurac otrovati vodovod i 110.000 svojih sugrađana nekažnjeno lišiti vode na mjesec a možda do kraja života hehehe čestitam i dobro došli u Mijanmar

Popravljanje štete ide u rok službe Viktore.  Tvoja dnevnopolitička podjebavanja isto tako. Zapravo je poželjno imati Tvoju kritičku misao, a to je pozitivan znak da smo ipak društvo i država.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Kermit 4/4/2018, 14:53

Kavran wrote:
Pinochet wrote:
Kavran wrote:
Pinochet wrote:
Kavran wrote:

bili smo gluplji od kurca 1918. i 1945. onda smo došli pameti 1991. do kada ćemo imati tu zeru pameti ... bumo vidjeli.

što više vrijeme prolazi, sve više mislim da smo se 1991 najviše zajebali, nismo mi baš za samostalnu državu, jer tada Hrvat uništava Hrvata brže nego iti jedan srbin, komunist(hrvat), mađar itd


je .. uništilo te skroz. zato sada imaš vremena kenjati po internetu, a da nisi kruha gladan ... kaj ne?? kaj misliš da drugdje med i mlijeko teku?? aha.

:cleanteeth
pa dobro gledaj neke parametre.. broj hrvata je od samostalnosti pao za nekih 20%, naš BDP je tek nedavno dostigao onaj iz 1980godine ono rumunji cigani su nas prestigli, a poljaci i slovaci sa kojima smo se rugali, sada su nas ostavili u prašini.., sa time da sa jedne strane imaš Zagreb koji siše cijelu državu, sa druge strane imaš jadransku obalu gdje je život relativno OK, a nekih 60% hrvatske(i to zanimljivo onaj dio koji karlobag-karlovac-virovitica) je doslovno Mordor, doslovno ogroman dio RH se pretvara u demografsku, ekonomsku pustinju gdje nema nikakve perspektive i gdje će većina populacije nestati.. samo čekamo jednu geopolitičku plesku da nam neka sila uzme državu..

mislim da smo se žestoko zajebali 1991, trebalo je odgoditi izlazak iz juge na nekih 10ak godina, kada bi se izbjegao rat, kada bi se izbjegli najgori domoljubni lopovi koji su izmislili 20županija, 550gradova stotine agencija i zavoda i razjebavaju državu totalno.. eh izbjegli bi se mrtvi i razaranja..

sa druge strane protjerali smo srbe(ok realno najviše su sami otišli ) jer smo se logično ratovali sa njima, a sada smo ih prisiljeni uvoziti i naseljavati po RH ako želimo da RH preživi..

da je netko rekao hrvatima i srbima 1991 , kako će im države izgledati 2020 , nebi se metak ispalio, i otkazali bi jedni i drugi cjepanje države, ili barem bi mogli odgoditi do 1999 ili 2005.. tako nešto

ma kaj ti briješ??? prvo, da srpčuge i jna nisu dobili po pički od nas od rh preko bih i od amera na kosova ne bi bilo nikakve naše niti bilo koje samostalnosti za desetak godina.

drugo, s njima nikako pa ni tada. svatko za sebe nek preuzme odgovornost.

kaj se tiče lopova ... meni nikaj nisu ukrali. niti se žalim kaj su pelješili tzv. društveno vlasništvo. ono kaj si zaradim sa svojih deset prstiju - to je moje. ono kaj ne - nije moje.

treće, jebem mater jugoslaviji i jugoslavenima i svima kaj danas kmeče za tim sranjem. koga ono naseljavamo i gdje?? počni stvarati familiju i trpaj u ženske ... umjesto u svoga ljubavnika u pakšu, pa ćeš imati koga naseljavati. da su naši stari tako jambrali jebote ne bi nas danas bilo niti za lijek, a kamoli nešto drugo ... a živjeli su deseterostruko teža vremena??

kaj očekujete delati djecu, a drugi ili država da vam ih hrane??

pa kaj je vama??
Šiptari za 5 godina prestižu hotentot tvorevinu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by RayMabus 4/4/2018, 14:53

Ploču je podiglo ministarstvo obrane Mađarske

Ta neće valjda Marić doći na otvaranje tj obilježavanje sto godina od završetka prvog svjetskog rata
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by vuksadinare 4/4/2018, 14:56

Kermit wrote:
kofein wrote:
Pinochet wrote:

što više vrijeme prolazi, sve više mislim da smo se 1991 najviše zajebali, nismo mi baš za samostalnu državu, jer tada Hrvat uništava Hrvata brže nego iti jedan srbin, komunist(hrvat), mađar itd

Nitko nije rekao da će biti lako.   A ovo tvoje su paušalne tvrdnje koje u zanemarivom postotku imaju uporište.
ali da će general HV-a i multimijarder, te ratni profiter polusvjesno u prijevodu boli me kurac otrovati vodovod i 110.000 svojih sugrađana nekažnjeno lišiti vode na mjesec a možda do kraja života hehehe čestitam i dobro došli u Mijanmar
prvo imas dokaz?..tko kaze da to nisu ucinili isto kao cermak..dodo ili rus..i oni imaju tamo racunicu...i njima odgovora nered..zbog bosanskobrodske rafinerije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Guest 4/4/2018, 14:57

Ljući sam na sranja i pojave nagomilane u državi više nego li bi se dalo zaključiti iz pisanja. Alternativa je srati iz prikrajka i ne činiti ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by vuksadinare 4/4/2018, 14:57

..drugo asila ili kermit( :))...optuzujes mnoge bez cvrste argumentacije i cisto i nekontroliranih emocija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by RayMabus 4/4/2018, 14:57

Okanite se ćoravog posla, tu su pokopani obični vojnici jer ove s višim činovima netko bi se potrudio da ih dopremi do Mađarske
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Kermit 4/4/2018, 14:58

kofein wrote:
Kermit wrote:
kofein wrote:
Pinochet wrote:

što više vrijeme prolazi, sve više mislim da smo se 1991 najviše zajebali, nismo mi baš za samostalnu državu, jer tada Hrvat uništava Hrvata brže nego iti jedan srbin, komunist(hrvat), mađar itd

Nitko nije rekao da će biti lako.   A ovo tvoje su paušalne tvrdnje koje u zanemarivom postotku imaju uporište.
ali da će general HV-a i multimijarder, te ratni profiter polusvjesno u prijevodu boli me kurac otrovati vodovod i 110.000 svojih sugrađana nekažnjeno lišiti vode na mjesec a možda do kraja života hehehe čestitam i dobro došli u Mijanmar

Popravljanje štete ide u rok službe Viktore.  Tvoja dnevnopolitička podjebavanja isto tako. Zapravo je poželjno imati Tvoju kritičku misao, a to je pozitivan znak da smo ipak društvo i država.
Bokte Mijanmar i kažeš da nije loše heheh ajde bog dao sreće i zdravlja general čermaku pa da u Baranji sredi neku naftnu šveru pa da se kupaš Janom do kraja života
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Guest 4/4/2018, 15:03

Kosovo samo što nas nije preteklo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by vuksadinare 4/4/2018, 15:05

sto volim ove katastroficare..koji kad treba imati jaja za prave stvari nema ih nigdje ali prvi su u pisanju katastroficnih scenarija..po asili ima vec deset dvadeset gdoian trebali smo biti cestica u svemiru
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Guest 4/4/2018, 15:08

Kavran wrote:
jastreb wrote:
Kavran wrote:
vuksadinare wrote:http://www.kamenjar.com/krsticevic-i-simicsko-otkrili-spomen-plocu-madarskim-vojnicima/

idealiziranje.

nije nam baš uvijek bilo ''ugodno'' s mađarima po krunom svetog štefeka. ali svakako u tih 816 godina manje problema s mađarima nego u 73  sa srpčinama.

:cleanteeth
Govoriš to kao da smo sa Srbima bilo u nekom vazalnom ili kolonijalnom odnosu.

Koliko ja znam u Titovo doba nitko nije bio ni pod kime. Osim možda Šipci.

Drugo,ako su nam se ti fglupi Srbi dali nametnuti,onda smo još gluplji od njija.

znaš kurac od ovce.
bili smo gluplji od kurca 1918. i 1945. onda smo došli pameti 1991. do kada ćemo imati tu zeru pameti ... bumo vidjeli.

ti si srpski mučki provokator internet trol bivši udbaš milicioner. bosanac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by RayMabus 4/4/2018, 15:08

Sad bi se mogli kao slučajno i sjetit da je Horty bio u odličnim odnosima sa nekim hrvatskim admiralima iz AU koji su poslije bili admirali u kraljevini Jugoslaviji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by crvenkasti 4/4/2018, 15:18

Sam taj osjećaj da možemo bit Hrvati, da možemo ići u crkvu, da imamo Hrvatsku koja je samo naša, da nema više Srba koji nam se rugaju što smo glupi, sve to vrijedi više nego bilo što na svijetu.



crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by vuksadinare 4/4/2018, 15:18

crvenkasti wrote:Sam taj osjećaj da možemo bit Hrvati, da možemo ići u crkvu, da imamo Hrvatsku koja je samo naša, da nema više Srba koji nam se rugaju što smo glupi, sve to vrijedi više nego bilo što na svijetu.



ma dok ti na nas pazis sve ok.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by crvenkasti 4/4/2018, 15:20

Meni je dovoljno da duboko udahnem, zažmirim, a u glavi čisto i prazno.

Taj osjećaj je neprocjenjiv. Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by jastreb 4/4/2018, 15:21

crvenkasti wrote:Sam taj osjećaj da možemo bit Hrvati, da možemo ići u crkvu, da imamo Hrvatsku koja je samo naša, da nema više Srba koji nam se rugaju što smo glupi, sve to vrijedi više nego bilo što na svijetu.



Blago tebi,ti si Hrvat iz Hrvatske i živiš u Hrvatskoj,a baš te briga za masu naših ljudi u Bosni kojima je neovisna Hrvatska u prirodnim granicama ostala nedosanjani san.

Tebe boli ona stvar,ti imaš Hrvatsku,a naši Širokobriježani,Ljubušaci,Kuprešaci,Jajčani i Dobojlije koji žive u FBIH i RS? ne pitaš se kako je njima?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by RayMabus 4/4/2018, 15:21

RayMabus wrote:Sad bi se mogli kao slučajno i sjetit da je Horty bio u odličnim odnosima sa nekim hrvatskim admiralima iz AU koji su poslije bili admirali u kraljevini Jugoslaviji
Ispravak Nije služio poslije nego je umirovljen

Maksimilian Njegovan 

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Maximilian_Njegovan

Horty šalje mađarskoga veleposlanika na njegov sprovod 1930 godine na Mirogoju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by jastreb 4/4/2018, 15:27

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Sad bi se mogli kao slučajno i sjetit da je Horty bio u odličnim odnosima sa nekim hrvatskim admiralima iz AU koji su poslije bili admirali u kraljevini Jugoslaviji
Ispravak Nije služio poslije nego je umirovljen

Maksimilian Njegovan 

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Maximilian_Njegovan

Horty šalje mađarskoga veleposlanika na njegov sprovod 1930 godine na Mirogoju
U mom malom mistu imao je vikendicu starojugosl.admiral Dragutin Prica.

Često su se pred mulom vidjeli veliki ratni brodovi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by crvenkasti 4/4/2018, 15:27

jastreb wrote:
crvenkasti wrote:Sam taj osjećaj da možemo bit Hrvati, da možemo ići u crkvu, da imamo Hrvatsku koja je samo naša, da nema više Srba koji nam se rugaju što smo glupi, sve to vrijedi više nego bilo što na svijetu.



Blago tebi,ti si Hrvat iz Hrvatske i živiš u Hrvatskoj,a baš te briga za masu naših ljudi u Bosni kojima je neovisna Hrvatska u prirodnim granicama ostala nedosanjani san.

Tebe boli ona stvar,ti imaš Hrvatsku,a naši Širokobriježani,Ljubušaci,Kuprešaci,Jajčani i Dobojlije koji žive u FBIH i RS? ne pitaš se kako je njima?

Mogu disati za Hrvatsku. To se ovako radi: udahneš, izdahneš, udahneš, izdahneš, udahneš, izdahneš, udahneš, izdahneš, udahneš, izdahneš...

Treba malo vremena dok se uvježba, ali kad shvatiš da zašto dišeš, sve vidiš u tisuću boja.
Topli proljetni povjetarac ti mrsi kosu, a vrapci lete, oblaci isto lete, čuje se lavež psa u daljini. Hrvatska. Neprocjenjivo. Nemožeš to osjetiti ako nisi Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima - Page 2 Empty Re: Krstičević i Simicsko otkrili spomen ploču mađarskim vojnicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum