ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 13:32

Ako sminkas I usi, tj prodes kistom iliili blenderom a ne pobrises nakon maramicom moze I od toga...


Meni su uzasni pristevi nastali dok.su se, susjedi derali a ja sam sstavljala cepice da mogu zaspati

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 5/4/2018, 14:41

Nemoj ih čistit ničim osim prstom i vodom kod umivanja, ne koristi štapiće jer ti samo guraju cerumen dublje u uho...

Pokisla, bila na predavanju u rodilištu, dobila gratis buhtlu i tako...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 5/4/2018, 15:14


i ja sam cuo lose stvari o stapicima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 15:38

Koji supci su ovi sa deckove strane...

Da se nije posvadao djed bi mu dan danas zivio u 15kvadrata bez vode I struje. U ledenom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 5/4/2018, 15:41

Zato što su to "higijenski štapići", a ne "štapići za čišćenje ušiju".

Dakle, za popravit šminku, nanijet nešto na nešto da ne moraš prstom, očistit bebi pupak ili nos i sl.

Naravno da se ja toga prva ne držim i svaki moj početak ljeta izgleda ovako:
1. polovina je svibnja, vikend je, uskočimo u more, jeeeeeeee
2. kraj je vikenda, sutra radim, a nešto mi smeta u uhu, idem to očistit štapićem, znam da ne smijem, al samo ću malo
3. ponedjeljak ujutro sam u čekaonici kod svog doktora, na čišćenju i objašnjavanju kako kad zaronim, uđe voda u uho i napuhne cerumen koji onda začepi uho uz uputu da ne koristim štapiće
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 16:23

Isli danas mijenjati gume.
Neki likovi baustelci su dosli sa kamionom I pilje u mene I decka I nesto se smiju...
Prvo sam htjela propasti u zemlju od sramote...


Za par min sam prosetala svoje pristeve I cupavu kosu... a I big smelly dupedupe kraj njih I rekla: boli me qrac, boli me qrac, boli me qrac...
Zivit je samo jedan a ja se brinem sta ce neki prljavi krkani reci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 17:10

Kako nego stapićima?!  :|


Ja ne mogu bez stapica.....


Strasno sam bolesna i jedva cekam kraj smjene da popijem ibuprofen i idem leci.....usi me rasturaju!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 17:13

Vratila sam vizazistiku pod izlikom da muz vise ne moze voziti....mzapravo mi se ne isplati i dosadilo mi je....s druge strane mi je zao....ali to vozikanje tamo amo,sminkanje svake budale...ne da mi se vise....nije to to ovdje....moram prvo vozacki pa make up artist kurs poloziti....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 19:42

Zagy mlakom vodom pod tusem lagano isperi...


Boze kako sam tuzna danas... samo bih plakala....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/4/2018, 19:43

Ce ti puno skinuti na placi?

Sada ces barem imati lakse radno vrijeme?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 10:13

Bit ce manja placa da ali nece muz stalno vozat morat


Idem kod doktora...usi me rasturaju....sefica nije odusevljena a sta da radim....vec sam jucer bolesna radila.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 10:27

Sretno u buducim planovima!! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 10:34

Hvala....2 godine sam im sminkala....dosta! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 10:58

Sta toliko je vec proslo?

O wow.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 11:27

Da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 12:09

Kako mi se ne da uciti u pm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 12:54

Upala lijevog uha....nije mogla ni pogledati koliko je natečeno....i da sam.isla raditi ne bih dugo ostala....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 13:23

Jutros samsan decku rekla da mi je toliko los dan da zelim samo umrijeti...
Odmah mi je ocitavao bukvicu...


Stvarno sam psihicki I.fizicki izmorena.
Gadi mi se sta studiram...
Da mi nije ostalo.jos 5 ispita od 50 odustala bih...
Ne vidim pozitivu u buducnosti...ni blizoj a kamoli dalekoj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2018, 13:24

Svi vide neki smisao, samo ja ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 6/4/2018, 14:42

Ajme Zagy, brz oporavak želim i da izbjegneš sve bolove koje idu uz upalu uha...

Lady, ček, tebi je 5 ispita samo ostalo do kraja?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 6/4/2018, 14:44


smisao u radu zbog sebe, za sebe, i posljedicno za druge..

tek kad vidimo koliko je tesko nesto napraviti za sebe kako spada, uvidjamo i postujujemo druge..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 10 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum