ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grad Niš poklonio aerodrom državi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 2/4/2018, 19:24

pismejker wrote:ja na odlicne burekdzinice,cevapdzinice,niksicko piffo,pitjaka posvuda,vrlo potrebitih..ugl,grad gdje se dobro jede i pije..a i jebe..
Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 474381_burek_ls

nije nemoguce

Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by jastreb 2/4/2018, 19:27

Ah da. Ondje je i masa Gancija.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 2/4/2018, 19:32

Prelepe studentkinje iz Niša su oborile Instagram: Osim što su prezgodne, ove devojke imaju i dobre ocene
 Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Devojka-na-krevetu-485x274
http://www.telegraf.rs/vesti/2768680-seksi-studentkinje-iz-nisa-su-oborile-instagram-osim-sto-su-prezgodne-ove-devojke-imaju-i-dobre-ocene-fotoGrad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 17264294_1025909874219593_1948088671993954150_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 2/4/2018, 19:33

jastreb wrote:Ah da. Ondje je i masa Gancija.

isto ko u parizu, becu, milanu, rimu,  b.pesti ili beogradu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by jastreb 2/4/2018, 19:45

pizzon wrote:
jastreb wrote:Ah da. Ondje je i masa Gancija.

isto ko u parizu, becu, milanu, rimu,  b.pesti ili beogradu
Pa i ne baš. Niš je specifičan. Pričali mi ljudi koji su ondje služili JNA.

Za dva grada u Jugi to se pričalo. Skopje i Niš.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:12

A.V-: Aerodrom može da ostane Nišu, ali onda da ne traže pare


ok, ali ni bg se ne razvija i ne zivi samo do bg para, daleko od toga !


Last edited by pizzon on 3/4/2018, 22:17; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:15

18:28, 3. 4. 2018.
 POLITIKA 
 NIŠ
Predsednik demantovao ministarkinu izjavu o koncesiji i niškom aerodromu
Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 800x600_Vucic-i-Mihajlovic-foto-Vanja-Keser

Dok ministarka saobraćaja Zorana Mihajlović tvrdi da poklanjanje niškog aerodroma Republici nema veze sa koncesijom beogradskog, jer se Niš u ugovoru ne pominje, predsednik Srbije Aleksandar V. priznao je da Država “ima obavezu da se s koncesionarima konsultuje ako broj putnika pređe milion”.
Autor:J. AdamovićIzvor:Južne vesti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:23

ajde, da se dogovorimo, 
da nis ne trazi  pare, ali ni bg od nisa, sve ok !
ako je to poruka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:28

da sve donacije i drzavne prilive delimo proporcionalno, 
sve ono sto je neutralno.
da se stavi tacka na dosadasnju praksu transformacije beograda
u stilu drzave  u drzavi.

pošto mi ugrozavamo bg !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:32

pizzon wrote:Prelepe studentkinje iz Niša su oborile Instagram: Osim što su prezgodne, ove devojke imaju i dobre ocene
 Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Devojka-na-krevetu-485x274
http://www.telegraf.rs/vesti/2768680-seksi-studentkinje-iz-nisa-su-oborile-instagram-osim-sto-su-prezgodne-ove-devojke-imaju-i-dobre-ocene-fotoGrad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 17264294_1025909874219593_1948088671993954150_n

Pa ova plava ženska je Constance Plumley...ta s Nišom ima veze ko ja sa zdravom prehranom jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:33

MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:Prelepe studentkinje iz Niša su oborile Instagram: Osim što su prezgodne, ove devojke imaju i dobre ocene
 Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Devojka-na-krevetu-485x274
http://www.telegraf.rs/vesti/2768680-seksi-studentkinje-iz-nisa-su-oborile-instagram-osim-sto-su-prezgodne-ove-devojke-imaju-i-dobre-ocene-fotoGrad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 17264294_1025909874219593_1948088671993954150_n

Pa ova plava ženska je Constance Plumley...ta s Nišom ima veze ko ja sa zdravom prehranom jebote.

moguce, to nema veze sa mnom
ja sam samo c/p
evo gledam, ima nasih imena, sta znam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:40

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Tan2018-4-3_153920266_2





ZORANA MIHAJLOVIC

03 april 2018 15:40
Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Zorana Mihajlović, rekla je danas u Nišu da je prelazak Aerodroma “Konstantin Veliki” u vlasništvo države razvojna odluka i da je motivisana velikim ulaganjima koja su potrebna niškom aerodromu u kratkom periodu. Foto TANJUG - Kabinet potpredsednice Vlade Srbije, M. Mirčetić
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:43

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Tan2018-4-3_153913338_0

imamo pravA da budemo lokal patriote
ko nije za sebe taj nije ni za koga
regionalizacija i otvoreno trziste, jednaki uslovi za sve subjekte
da vidimo kako ce " veliki " biznismeni da funkcionisu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 22:47

politicari moraju da vode racuna kako formulisu svoje recenice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 3/4/2018, 23:02

Nikoga ne pitam do million putnika"
Beograd -- Predsednik Srbije Aleksandar V.
demantovao je da Srbija ima obavezu prema koncesionaru za aerodrom “Nikola Tesla” da usporava razvoj niškog aerodroma.
IZVOR: B92 UTORAK, 3.04.2018. | 14:26Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 14028740685ac3730bd9a3f608055180_w640

Nikoga ne pitam za do million putnika”, naveo je A.V-na konferenciji za novinare posle sastanka sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom. 

A.V 
je kazao da prema najboljim projekcijama, aerodrom “Konstantin Veliki” u Nišu može do 2027. godine da dostigne 774.068 putnika. 

Odgovarajući na pitanje zbog čega se podigla tolika prašina posle odluke da niški aerodrom pređe u vlasništvo države,  Mila Maca je kazao da je to primer najgoreg i najtežeg licemerja. 

“Ovde je reč o prelaksu iz države u državnu svojinu, dve različite institucije države Srbije, nema privatizacije”, naveo je on. 

Mila Maca  je podsetio da je javno preduzeće Aerodrom “Konstantin Veliki” formirano 2002. godine, u vreme kada je premijer bio Zoran Živković, ali nije bio u vlasništvu grada nego države Srbije. 

“I ništa se nije dešavalo, samo pomoćni avioni JAT-ovi su sletali, ništa sem toga. A onda 2010. oni to prebacuju na grad i ogromna zaduženja i obaveze na grad Niš koja se mere desetinama miliona evra”, kazao je predsednik Srbije. 

“Od kad se promenila vlast, mi od 2012. pomažemo Niš i aerodrom i beleži se ozbiljan napredak po broju putnika. 2014. je bilo 1.335 putnika a danas 331.582 putnika. Toliko o tome ko je zaslužan za razvoj aerodroma”, kazao je  Mila Maca 

Prema njegovim rečima, grad Niš je uvideo da nema para za dalje unapređenje aerodroma. “Potrebno je 10 miliona evra za toranj, za produženje pisete, proširenje terminala, jasno je da nemaju novca za to”. 

A.V- je rekao da država ne mora da preuzme niški aerodrom ali da grad Niš u tom slučaju ne traži novac za njegovu modernizaciju. 

"Hoćete da Niš upravlja aerodromom, nema problema, samo nemojte da tražite pare za investicije", rekao je A.V- i dodao da zna šta bi bilo posle mesec dana, "rekli bi da su se šalili".



PROČITAJ JOŠ




to, Jupiter Bem, to je bolesno
kao i mila maca, to je bolest na kvadrat
mozete celog dana da mi pisete kolinda, boli me Q
to je ispod svakog nivoa, primitivno, kompleksi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 4/4/2018, 08:43

PREDSEDNIK SRBIJE O PREUZIMANJU NIŠKOG AERODROMA
„Vensi” se ne plaši „Konstantina Velikog”
Trebalo bi da konsultujemo „Vensi” ako broj putnika u Nišu bude premašio milion u narednih 12, 13 godina, što je nemoguće. Prognoza je da će 2027. niški aerodrom imati 774.068 putnika godišnje, poručio Mila Maca
utorak, 03.04.2018. u 22:00
Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Nis-5-za-prvi
Grad Niš nije u stanju da sam upravlja aerodromom i ulaže u njegov dalji razvoj, a prelaskom „Konstantina Velikog” u državno vlasništvo Niš neće biti oštećen, poručio je juče predsednik Srbije Aleksandar V. dodajući da će država Srbija u unapređenje niškog aerodroma uložiti oko 20 miliona evra.
Mila Maca  je odbacio spekulacije da je aerodrom preuzet u interesu francuskog „Vensija”, koncesionara beogradskog aerodroma „Nikola Tesla”, te ukazao da „Konstantin Veliki” suštinski „prelazi” iz državne u državnu svojinu. „Ovde je reč o prelasku nečega iz državne u državnu svojinu, reč je o dve različite institucije države. Nema ovde privatizacije”, rekao je Mila Maca, preneo je Tanjug.
Predsednik Srbije je reagovanja u javnosti na preuzimanje aerodroma, uz podršku opozicionih stranaka, nazvao „najtežim i najgorim licemerjem”, jer je jasno da grad Niš nema para za potrebna nova ulaganja u kontrolni toranj, proširenje piste i terminala.
„Za to su potrebne desetine i desetine miliona, i oni znaju da tih para nemaju”, dodaje predsenik srbije,
„Nećete naš novac, nećete novac države Srbije, nećete naš novac svih građana Srbije u Nišu, mislite da imate sami dovoljno novca...? Čestitam vam, hvala vam, oslobodili ste nas toga”, rekao je Jupiter Bem i primetio da taj novac može da se iskoristi i za izgradnju auto-puta od Sremske Mitrovice preko Kuzmina do Bjeljine. 
„I mi smo taj problem rešili, sve te pare koje smo planirali, tih 20 miliona evra, odmah da uložimo u niški aerodrom... daćemo ovamo i dodaćemo još tridesetak miliona evra i izgradićemo auto-put do Bjeljine”, rekao je Mila Maca i zapitao zašto to neko nije objasnio građanima Niša
OPŠIRNIJE U ŠTAMPANOM I DIGITALNOM IZDANjU




ne znam da li je i sa dodikm juce raspravljano o ovoj temi :))
digla se frka oko toga, a predstoje nam dani kosova

tako barem pisu
ok, moramo malo da se prepucavamo


Last edited by pizzon on 4/4/2018, 08:48; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 4/4/2018, 08:47

koliko je to J.B. i mala maca jadno i mizerno
ponizavajuce za ovaj sajt, za same hrvate
mi vas bre vise cenimo od vas samih, bedno !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by dzango 4/4/2018, 08:55

Ko im jebe mater. Za to su glasali. Udri stoku.

_________________
Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Guest 5/4/2018, 19:25

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 29216684_2018603538408074_5050594204304469666_n



pojedini pol. iz bgda daju nesmotrene izjave, vezano za aerodrom.
bolje da prekinu sa komentarima,  posebno oni koji i ne poznaju
srbiju a govore u ime srbije.
bolje da ne prodaju pamet. neka se sve odvija po zakonskoj proceduru.
nisu potrebna pametovanja van zvanicnih institucija i sluzbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Serbinho-3 5/4/2018, 21:11

jastreb wrote:
pizzon wrote:
jastreb wrote:Ah da. Ondje je i masa Gancija.

isto ko u parizu, becu, milanu, rimu,  b.pesti ili beogradu
Pa i ne baš. Niš je specifičan. Pričali mi ljudi koji su ondje služili JNA.

Za dva grada u Jugi to se pričalo. Skopje i Niš.
Idem ja tamo sa Ryanair-om.

Poneki u blizini autobuske stanice, ali generalno ih nema.

Sada, isti se lepe i oko Bgd autobuske stanice, tako da je sve jasno.

Meni najtipičniji grad sinonim za Rome u bivsoj Jugi, jeste Vinkovci.

Tamo ih gomila bila a znaju i za Sabac reci, ali tamo nisam bio, dok sam kroz Vinkovce vozom prolazio.

Inace sam vidjao po Nisu cice, ima da se vidi dobrih zenski.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26591
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Serbinho-3 5/4/2018, 21:16

pizzon wrote:PREDSEDNIK SRBIJE O PREUZIMANJU NIŠKOG AERODROMA
„Vensi” se ne plaši „Konstantina Velikog”
Trebalo bi da konsultujemo „Vensi” ako broj putnika u Nišu bude premašio milion u narednih 12, 13 godina, što je nemoguće. Prognoza je da će 2027. niški aerodrom imati 774.068 putnika godišnje, poručio Mila Maca

Mogu oni i sledece godine da imaju 774.068 putnika, ako uvedu dodatne linije.

Tuzla ima oko 450.000.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26591
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Grad Niš poklonio aerodrom državi - Page 3 Empty Re: Grad Niš poklonio aerodrom državi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum