ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveća fašistička manifestacija u Europi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Noor 3/30/2018, 06:36

Sora wrote:Jrbes to drzavu po kpjpj pljuju svako malo 
Zbig fasizma i pogrešnih politika 

Ono.. 

LOBO cetnik o vas nekoliko bit ce imate AUTISTIČKI POREMECAJ 
LIJEČITE SE LJUDI LIJECUTE 
IMA NADE 
CRKVA I ISPOVIJED 
I VI KO NOVI K NOZETE OPET SLSVITI KRVNIKE
jrbes hrbatsku kad trpi muhare ko ti kpjpj tokiko pljuju na nju
zbig čega si još tu kaf ti ne odfovara?

aha, zbig pemzije

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Sora 3/30/2018, 06:37

Američki odvjetnik Jonathan Levy, koji zastupa preživjele žrtve holokausta pismenim putem od kardinala Altjelija Nicore, čelnika Vatikanskog tijela za financijsko informiranje, povrat zlata kojeg su ustaše otele i nakon toga založile u Vatikanskoj banci, a vrijednost zlata se procjenjuje na 80 milijuna dolara – od 1944-1946. navodno da su ustaše polagale u banku!
Dokaz da se transfer zlata u banku doista dogodio prvi je put službeno dokumentirano 1988. god. u izvještaju State Departmenta pod nazivom “Brige oko sudbine ratnog ustaškog blaga”.
Vatikanska banka se zbog iziještaja našla pod tužbom 1999. god., ali je slučaj propao jer se Svetoj Stolici ne može suditi u SAD-u, a ukoliko je i to propalo, Levyće tužiti Vatikansku banku Europskoj komisiji koja Institut za religijske poslove može tužiti pošto je Vatikan 2009. god. prihvatio zakon EU o pranju novca.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-30


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Sora 3/30/2018, 06:40

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Img_2819

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-30


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Sora 3/30/2018, 06:42

Ajde Ajde 
Pa imati najveću fašističku manifestaciju u EU nije maka stvar 


Sramota je za ljude a ne neljude

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-30


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Ringo10 3/30/2018, 15:36

Nije najveća, banderovske bakljade po Ukrajini i nacistički marševi po Baltičkim lakrdijaškim tvorevinama su veće fašističke manifestacije.

Ono na Bleiburgu ne mora biti patetični neoustaški seljakluk, to bi mogla biti jedna pristojna antiratna  manifestacija  i komemoracija kad bi se to htjelo.

Ali to neće moći. To će uvijek i zauvijek ostati patetično slinavljenje za ustašama i endehazijom. Na žalost.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by darth_vader 3/30/2018, 15:44

kofein wrote:O..., pojavila se i proleterska muha.


Nije riječ o tkz.(kako vidimo srpskim) antifama publicistima nego o pravim velikosrbima u tom lažnom ruhu.  Ustaše je vrag odnio u mrak prošlosti, to je dovoljno.  No, neselektivno se ubijalo sve živo na i oko Bleiburga...a ako je to nekome normalno - neka ide u pizdu materinu.

Amen. Posebno na zadnji dio.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Ringo10 3/30/2018, 15:45

lobo1 wrote:
jastreb wrote:Stvarno bi taj dernek trebalo zabraniti.

Prolivaju suze za propalom im NDH i kmeče.

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Istina10


Evo idemo ovako. Bit ću brutalan jer mi je pun kurac više

Nakon skoro 30 godina kuknjave, kmečanja, jadikovki, patetičnog izdrkavanja, poslije dugog razmišljanja,  ja sam o svemu ovome izbalansirao svoj stav, koji ide ovako:

Bleiburg - Kita me zaboli

Tezno - Kita me zaboli

Kočevski rog - Kita me zaboli

Barbarin Rov - Kita me zaboli

Macelj - Kita me zaboli

Huda Jama - Kita me zaboli

Pola Jazovke - Kita me zaboli

PA kad se slijedeći put OPET I PONOVO opredijelite za gubitnike i nakon gomile sranja izgubite rat i dobro najebete, opet ću reći - Kita me zaboli. 

Šta tražili - To dobili.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by debotoijusto 3/30/2018, 16:00

Ringo10 wrote:Nije najveća, banderovske bakljade po Ukrajini i nacistički marševi po Baltičkim lakrdijaškim tvorevinama su veće fašističke manifestacije.

Ono na Bleiburgu ne mora biti patetični neoustaški seljakluk, to bi mogla biti jedna pristojna antiratna  manifestacija  i komemoracija kad bi se to htjelo.

Ali to neće moći. To će uvijek i zauvijek ostati patetično slinavljenje za ustašama i endehazijom. Na žalost.

prica nije pomogla treba to kaznjavat novcano pa kome prije dopizdi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by lobo1 3/30/2018, 16:19

Antifašizam se odvojeno promatra od partizanskih i komunističkih zločina. Zbog čega se onda ustaštvo ne može odvojiti od ustaških zločina? Temeljem čega jedna ideologija i pokret dobivaju trajni legitimitet, dok suprotna strana ne smije oplakivati ni poginule koji su zvjerski pobijeni, bez ikakva suda? Neki će reći da su ustaše provodili rasne zakone te ubijali ljude na osnovu vjere i nacionalnosti. Čak i ako bespogovorno prihvatimo ovu paušalnu i nepotpunu poluistinu, ne možemo ignorirati da su isto radili i partizani koji su doslovno zbrisali njemačku nacionalnu manjinu s prostora Jugoslavije.Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Bestia11

_________________
Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-19

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by lobo1 3/30/2018, 16:34

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 5141_410
Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Bleibu10
Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Bleibu11
Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Bolnic10
Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Boban11

_________________
Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-19

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Najveća fašistička manifestacija u Europi - Page 3 Empty Re: Najveća fašistička manifestacija u Europi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum