ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

krema društva

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by debotoijusto 27/3/2018, 18:35

vec je 6 ipo , triba poc napunit kamenje i brzo  na vecernju misu u gospe od karmena

debotoijusto

Posts : 30736
2014-04-12


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by kic 27/3/2018, 18:37

HDZ u srcu wrote:
kic wrote:npr kralj srčadi nema brkove i prolazi mačem kroz svoju glavu.. zašto? :))
jer je nesertno zaljubljen u pik damu

zato nema brkove ili zato se siječe? :D

karte nas uče čitati vizualno.. većinu stvarnosti ne čitaš već dešifriraš slikovno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by neva 27/3/2018, 18:39

kic wrote:npr kralj srčadi nema brkove i prolazi mačem kroz svoju glavu.. zašto? :))
jer kad se prepustiš srcetima, napusti te pamet? :roll :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by kic 27/3/2018, 18:40

neve wrote:
kic wrote:npr kralj srčadi nema brkove i prolazi mačem kroz svoju glavu.. zašto? :))
jer kad se prepustiš srcetima, napusti te pamet? :roll :)

možda..

a možda samo zamahuje mač jer je oštrica možda i iza glave

a možda netko drugi upravlja mačem pa je ubojstvo u pitanju..

pitanja, pitanja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by neva 27/3/2018, 18:41

kic wrote:zato nema brkove ili zato se siječe? :D
brkove nema zato što je još nezreo i 'ubija' se zbog ljubavi
(ide li mi to dešifriranje?) :L
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by neva 27/3/2018, 18:42

kic wrote:a možda samo zamahuje mač jer je oštrica možda i iza glave
a možda netko drugi upravlja mačem pa je ubojstvo u pitanju..
pitanja, pitanja..
sa simbolizma na Agathu Christie
a jbg sad, zakomplicirao si bounce
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by kic 27/3/2018, 18:42

neve wrote:
kic wrote:zato nema brkove ili zato se siječe? :D
brkove nema zato što je još nezreo i 'ubija' se zbog ljubavi
(ide li mi to dešifriranje?) :L

inače je srce više označavalo duhovnu ljubav, tj crkvu, ako su 4 boje - 4 kaste..

ali ide ti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by michaellcmacha 27/3/2018, 18:46

debotoijusto wrote:
kofein wrote:Znao sam i predosjećao da je Irena  Debotoova prijateljica, a ne ona nazadna vračara.
necu ogovarat kolegicu u problemima a jesam vec prije  irenu producenticu/redateljicu/politicarku :D
mene u ovoj prici iznenadjuje otkud ona posjeduje 400 000 necega za hoby ?
od sabh i ostalih udruženja... skupila ekipa i donirala joj za neželjenu baštinu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by Guest 27/3/2018, 18:51

inače dotična gospođa je napravila onaj yosipovićev spot
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by RayMabus 27/3/2018, 18:52

Napisao sam vam sve o tarotu, nije to neka velika misterija 

Vas oni mogu prevariti ne i mene 


Vama trgovac oružjem može podvaliti loš metak  

MENI NEMOŽE JA O TOME ZNAM 

SVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 177254
2014-04-11


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by debotoijusto 27/3/2018, 18:53

- Ne smatram se krivom - rekla je Željka Hađur u sudnici Općinskoga kaznenog suda u Zagrebu

- Prvi put sam kontaktirala Željku u siječnju 2013. na preporuku. Rečeno mi je da se bavi tarotom, a meni je trebala pomoć oko odluke za jedan poslovni projekt. Do jeseni te godine sa Željkom sam razgovarala jedino telefonski i svaku joj prognozu plaćala 150 kuna po satu. No njezine prognoze nisu bile točne pa mi je predložila da dođem osobno jer se putem telefona loše povežu energije.
U jesen 2013. prvi put sam joj otišla kući. Gledala mi je karte i rekla da je netko bacio crnu magiju na mene sredinom 2011. i da treba kupiti kamen tigrovo oko za 200 kuna, čija svaka programacija kamena košta daljnjih 200 - prisjetila se redateljica početaka poznanstva s gatarom. Magični susreti su se zaredali, kao i punjenja kamena, a uslijedile su i kupnje novog kamenja - ametista i ahata. No zdravstveno stanje redateljici se, prema njezinim tvrdnjama, pogoršalo na proljeće 2014. godine.
- Kamenje sam punila u kontinuitetu do siječnja 2015., kada mi je Željka rekla da ima problema u legalizaciji kuće. Molila me posudbu od 18.000 kuna koje mi je obećala vratiti do ljeta 2015. Tražila je još novca za legalizaciju kuće, pa 5000 kuna za instrukcije iz matematike za kćer jer će u protivnom pasti razred, pa 1000 eura za popravak auta. Uvjeravala me da joj posao u BiH ide odlično. Vjerovala sam da će mi novac vratiti. U kolovozu 2015. me u SMS-ovima molila 13.000 kuna za odlazak na more za djecu. Poslala sam joj ih preko prijateljice.
Nakon povratka s mora otišla sam k njoj na punjenje kamenja, a ona je tražila još 4000 kuna, tvrdeći da njezina mlađa kći nije upisala srednju školu pa joj treba za ovjeru svjedodžbe i školske knjige. Dijete joj je radi toga, kako mi je rekla, bilo u depresiji pa je tražila 12.000 kuna u ratama za školarinu jer mora upisati privatnu turističku školu. Odbila sam i tražila sav novac nazad - opisala je dalje Škorić, koja od rujna 2015. proživljava pravu agoniju jer joj je Hađur prijetila

Hađur ju je zatražila novih 40.000 kuna za kupnju polovnog auta. Taj izdatak gatara joj je pravdala tvrdnjom da će joj muž dobiti otkaz ako nema vlastito prijevozno sredstvo.
- Rekla sam joj da novca više nemam, a ona se na mene počela derati da lažem jer je vidjela po medijima da moji projekti prolaze. Rekla mi je i da se strpim malo za novac jer da je našla kupca za zemlju u Bosni. Zbog ucjena sam pristala joj posuditi još 30.000 kuna i 1300 eura.

Kad sam srela njezinu kćer, otkrila sam da nije upisala privatnu školu, zbog čega sam joj posudila novac, nego da pohađa dopisnu. A kad je 2016. moj veliki projekt prošao na HRT-u, Željka me stalno o tome ispitivala i tražila još novca. Rekla je i da joj je muž dobio otkaz i da joj svaki četvrtak moram donositi 4000 kuna -

Prokazana skidačica uroka u tužiteljstvu je ispričala da je Škorić njoj zapravo dužna 12.000 kuna.
- Kad meni dođe osoba na tretman, mora biti koncentrirana i čista u glavi. O Ireni znam da se bavi filmom i da nije poželjna u svijetu filma. Zadnji put sam je vidjela kad mi je doma prijetila da će moja djeca gledati kako me odvodi policija.
Dolazila je k meni tvrdeći da je u vezi s visokopozicioniranim osobama i pritom tražila da joj pomognem naći nekoga tko bi im naudio - pravdala se Hađur u tužiteljstvu.




ne znam sto reci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30736
2014-04-12


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by kic 27/3/2018, 18:53

Pinochet wrote:inače dotična gospođa je napravila onaj yosipovićev spot

mislim da je promašila karijeru..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by michaellcmacha 27/3/2018, 18:55

kic wrote:
Pinochet wrote:inače dotična gospođa je napravila onaj yosipovićev spot

mislim da je promašila karijeru..
ma baš je tu domaća...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by Kermit 27/3/2018, 18:55

kic wrote:
Pinochet wrote:inače dotična gospođa je napravila onaj yosipovićev spot

mislim da je promašila karijeru..
Snimanje je paravan za pranje para i to na veliko, tako da ne
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by kic 27/3/2018, 18:56


ivo josipović goes mental

a je, pola stvari je danas pranje para, od sporta, glazbe pa do drugih vještačkih biznisa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by neva 27/3/2018, 18:57

kic wrote:ali ide ti..
jeej!  :confetti
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by michaellcmacha 27/3/2018, 18:57

tko zna jel i on ide gatari... za šprajca je znano da je intimus sa Bracom sa srebrnjaka

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by Kermit 27/3/2018, 18:58

kic wrote:
ivo josipović goes mental

a je, pola stvari je danas pranje para, od sporta, glazbe pa do drugih vještačkih biznisa..
Nije ovo samo "vještački biznis" već od početka pranje sa izmišljenim troškovnicima i unaprijed skorjenim planom, znam takva sranja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by RayMabus 27/3/2018, 18:58

debotoijusto wrote:
[size=41]- Ne smatram se krivom - rekla je Željka Hađur u sudnici Općinskoga kaznenog suda u Zagrebu

[/size][size=41]- Prvi put sam kontaktirala Željku u siječnju 2013. na preporuku. Rečeno mi je da se bavi tarotom, a meni je trebala pomoć oko odluke za jedan poslovni projekt. Do jeseni te godine sa Željkom sam razgovarala jedino telefonski i svaku joj prognozu plaćala 150 kuna po satu. No njezine prognoze nisu bile točne pa mi je predložila da dođem osobno jer se putem telefona loše povežu energije.[/size]
[size=41]U jesen 2013. prvi put sam joj otišla kući. Gledala mi je karte i rekla da je netko bacio crnu magiju na mene sredinom 2011. i da treba kupiti kamen tigrovo oko za 200 kuna, čija svaka programacija kamena košta daljnjih 200 - prisjetila se redateljica početaka poznanstva s gatarom. Magični susreti su se zaredali, kao i punjenja kamena, a uslijedile su i kupnje novog kamenja - ametista i ahata. No zdravstveno stanje redateljici se, prema njezinim tvrdnjama, pogoršalo na proljeće 2014. godine.[/size]
[size=41]- Kamenje sam punila u kontinuitetu do siječnja 2015., kada mi je Željka rekla da ima problema u legalizaciji kuće. Molila me posudbu od 18.000 kuna koje mi je obećala vratiti do ljeta 2015. Tražila je još novca za legalizaciju kuće, pa 5000 kuna za instrukcije iz matematike za kćer jer će u protivnom pasti razred, pa 1000 eura za popravak auta. Uvjeravala me da joj posao u BiH ide odlično. Vjerovala sam da će mi novac vratiti. U kolovozu 2015. me u SMS-ovima molila 13.000 kuna za odlazak na more za djecu. Poslala sam joj ih preko prijateljice.[/size]
[size=41]Nakon povratka s mora otišla sam k njoj na punjenje kamenja, a ona je tražila još 4000 kuna, tvrdeći da njezina mlađa kći nije upisala srednju školu pa joj treba za ovjeru svjedodžbe i školske knjige. Dijete joj je radi toga, kako mi je rekla, bilo u depresiji pa je tražila 12.000 kuna u ratama za školarinu jer mora upisati privatnu turističku školu. Odbila sam i tražila sav novac nazad - opisala je dalje Škorić, koja od rujna 2015. proživljava pravu agoniju jer joj je Hađur prijetila

[/size][size=41]Hađur ju je zatražila novih 40.000 kuna za kupnju polovnog auta. Taj izdatak gatara joj je pravdala tvrdnjom da će joj muž dobiti otkaz ako nema vlastito prijevozno sredstvo.[/size]
[size=41]- Rekla sam joj da novca više nemam, a ona se na mene počela derati da lažem jer je vidjela po medijima da moji projekti prolaze. Rekla mi je i da se strpim malo za novac jer da je našla kupca za zemlju u Bosni. Zbog ucjena sam pristala joj posuditi još 30.000 kuna i 1300 eura.

[/size][size=41]Kad sam srela njezinu kćer, otkrila sam da nije upisala privatnu školu, zbog čega sam joj posudila novac, nego da pohađa dopisnu. A kad je 2016. moj veliki projekt prošao na HRT-u, Željka me stalno o tome ispitivala i tražila još novca. Rekla je i da joj je muž dobio otkaz i da joj svaki četvrtak moram donositi 4000 kuna -[/size]

[size=41]Prokazana skidačica uroka u tužiteljstvu je ispričala da je Škorić njoj zapravo dužna 12.000 kuna.[/size]
[size=41]- Kad meni dođe osoba na tretman, mora biti koncentrirana i čista u glavi. O Ireni znam da se bavi filmom i da nije poželjna u svijetu filma. Zadnji put sam je vidjela kad mi je doma prijetila da će moja djeca gledati kako me odvodi policija.[/size]
[size=41]Dolazila je k meni tvrdeći da je u vezi s visokopozicioniranim osobama i pritom tražila da joj pomognem naći nekoga tko bi im naudio - pravdala se Hađur u tužiteljstvu.[/size]




[size=41]ne znam sto reci[/size]
Ništa, to je lonac i poklopac 

Gatara i njena žrtva 

Očito je Irena bila gatara u prošlom životu i sad skida karmu pozivajući samu sebe da je prevara 

Lomi gatare
RayMabus
RayMabus

Posts : 177254
2014-04-11


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by RayMabus 27/3/2018, 19:05

Nemogu to znati no vidim tu šemu

Netko poznat velika suma novaca i sad javna prozivka

Irena je očito u prošlom životu bila gatara i sad vidljivo je prekidanje karmičkog ciklusa jer je udarila na gatare u jednoj državi a pošto snima filmove na eks yu prostoru onda i više od jedne države

LOMI GATARE 

LOMI SVOJU KARMIČKU SUDBINU 

IRENA JE BILA GATARA U JEDNOM PROŠLOM ŽIVOTU 

ISPRvavlja nepravdu koju je ona učinila drugima
RayMabus
RayMabus

Posts : 177254
2014-04-11


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by Guest 27/3/2018, 19:09

kic wrote:
neve wrote:
kic wrote:npr kralj srčadi nema brkove i prolazi mačem kroz svoju glavu.. zašto? :))
jer kad se prepustiš srcetima, napusti te pamet? :roll :)

možda..

a možda samo zamahuje mač jer je oštrica možda i iza glave

a možda netko drugi upravlja mačem pa je ubojstvo u pitanju..

pitanja, pitanja..

nije mač nego sjekira točnije sjekira se zove francisca. u kasnijim reizdanjima i redizajnima karata sjekira se voljom ili nehajem crtača preoblikovala tj od sjekire je ostala samo drška.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

krema društva - Page 5 Empty Re: krema društva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum