ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by Guest Sun 25 Mar - 17:53

od.hr/Twitter | 25.03.2018. | 09:47


HRVATI PRIZNAJU! Da nas vodi "četnik" Jupiter Bem, više bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!



Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Suljo%20PLENKOVIC1_660x388


Hrvatski internet portal "Narod.hr" objavio je tekst "Srpska diplomacija radi posao za svoju zemlju, što radi hrvatska?" u kojem hvali diplomatske aktivnosti predsednika Srbije Aleksandra Vučića, istovremeno kritikujući vlast u Zagrebu, pre svih Kolindu Venera Bem i Andreja Plenkovića

"Predsednik Srbije Aleksandar V. nedavno je otputovao u Berlin na sastanak sa Angelom Merkel povodom sporazuma između Beograda i Prištine, koji je u fokusu europske politike i međunarodnih institucija. Vučiću je to bio čak 11. sastanak sa kancelarkom Nemačke, koju je nazvao 'najvažnijim i najvećim evropskim liderom'. Reč Njemačke je presudna u odluci da Srbija uđe u Evropsku uniju, a ekonomski odnosi Srbije i Nemačke i dalje jačaju", navodi ovaj portal.
Narod.hr podseća da je Mila Maca uoči puta u Berlin rekao, da je zahvalan na tome što je danas 43.000 ljudi u Srbiji zaposleno u nemačkim kompanijama, dok je taj broj bio 17.000 kada je on postao premijer.
"Poručio je da će se taj broj povećavati 'iz dana u dan', jer će u idućih dva do tri meseca otvoriti još tri ili četiri nemačke kompanije u Srbiji", ističe ovaj portal.


Last edited by pizzon on Sun 25 Mar - 17:58; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by immortal Sun 25 Mar - 17:57

vi srbi se odmah osjetili pozvanim za kandidaturu obnašanja funkcije vlasti u Hrvatskoj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by Guest Sun 25 Mar - 17:58

mortal wrote:vi srbi se odmah osjetili pozvanim za kandidaturu obnašanja funkcije vlasti u Hrvatskoj

izglasajte a-v-
mi cemo prihvatiti da i vama bude predsednik


Last edited by pizzon on Sun 25 Mar - 18:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by jastreb Sun 25 Mar - 17:59

Ja sam ovdje već više puta naglasio kako bi Hrvatsku ,bilo kao premijer,bilo kao predsjednik najbolje vodio Milorat Pupovac.

I danas to mislim.

Niste ozbiljno shvatili moje mišljenje,pa su me neki napali da sam provokator,četnik,soldateska,a neki su to shvatili kao zajebanciju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by Guest Sun 25 Mar - 17:59

ovo primitivno prekucavanje imena ace vucica
samo govori o njegvoj bitnosti za srbiju i region


Last edited by pizzon on Sun 25 Mar - 18:00; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by immortal Sun 25 Mar - 17:59

nismo bedast narod... to je samo dio vaše srpske propagande

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by Guest Sun 25 Mar - 18:01

mortal wrote:nismo bedast narod... to je samo dio vaše srpske propagande

kakva propaganda
zamisli da neko kod nas prekucava kolindino ime u gejša kolinda
to su gluposti i komleksi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by immortal Sun 25 Mar - 18:01

jastreb wrote:Ja sam ovdje već više puta naglasio kako bi Hrvatsku ,bilo kao premijer,bilo kao predsjednik najbolje vodio Milorat Pupovac.

I danas to mislim.

Niste ozbiljno shvatili moje mišljenje,pa su me neki napali da sam provokator,četnik,soldateska,a neki su to shvatili kao zajebanciju.
šta si konzumirao tom prilikom dok si pisao o tome

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by jastreb Sun 25 Mar - 18:05

mortal wrote:
jastreb wrote:Ja sam ovdje već više puta naglasio kako bi Hrvatsku ,bilo kao premijer,bilo kao predsjednik najbolje vodio Milorat Pupovac.

I danas to mislim.

Niste ozbiljno shvatili moje mišljenje,pa su me neki napali da sam provokator,četnik,soldateska,a neki su to shvatili kao zajebanciju.
šta si konzumirao tom prilikom dok si pisao o tome
Više puta sam to napisao i nisam bio alkoholiziran. To je najkvalitetniji političar kojeg Hrvatska ima.

On je ljevičar. Dosljedan ljevičar koji ne odstupa od svojih stavova. Vrlo kvalitetno brani interese Srba u Hrvatskoj. 1991. branio je interese Srba koji su prihvatili Hrvatsku kao svoju zemlju i javno o tome govorio u samome Kninu.

Taj čovjek bi puno više napravio za ovu zemlju od raznih Plenkovića,Jandrokovića,i sličnih teklića.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića! Empty Re: Da nas vodi "četnik" Aleksandar V. vise bi uradio za Hrvatsku od "majmuna" Plenkovića!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum