ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istanbulska konvencija

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

u pogledu Istanbulske Konvencije sam:

Istanbulska konvencija - Page 10 Vote_lcap21%Istanbulska konvencija - Page 10 Vote_rcap 21% 
[ 7 ]
Istanbulska konvencija - Page 10 Vote_lcap74%Istanbulska konvencija - Page 10 Vote_rcap 74% 
[ 25 ]
Istanbulska konvencija - Page 10 Vote_lcap5%Istanbulska konvencija - Page 10 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 34
 
 

Istanbulska konvencija - Page 10 Empty Re: Istanbulska konvencija

Post by Guest 25/3/2018, 23:13

Neki su tražili probleme zadnjih 18 godina, probleme će imati. Ovo je tek početak.

Ljudima ništa nije nedostajalo prije 18 godina kad su ove društvene stvari bile onakve kakve su trebale biti u Hrvatskoj i unazad 50 000 godina na ovim prostorima.
Matematičke i biološke zakone nikad se ne smije narušavati, zato bi u Hrvatskoj i u još nekim zemljama moglo biti svega u budućnosti ukoliko se agresija i terorizam na normalne ljude nastavi. Krivci će se znati.

Guest
Guest


Back to top Go down

Istanbulska konvencija - Page 10 Empty Re: Istanbulska konvencija

Post by Kavran 26/3/2018, 13:10

pročitao sam tu konvenciju i protiv sam.

prvo - odvajaju rod i rodni identitet od spola što mi je kao darvinistu potpuno neprihvatljivo.

drugo - država se obvezuje financirati niškoristi kurvetine ala borićke i srnavke koje su do danas zaradile milijune kuna na fol zaštiti zlostavljanih žena.

treće - mene nadrkana kokoš ili nadrkani kokot koji misli da je kokoš može tužiti kazneno zato kaj sam njemu/njoj rekao da je tuka ili okrenuo očima ili odmahnuo rukom.

četvrto - frustrirane babe koje sebe zovu ''grevio'' stavljaju se iznad ustava i zakona RH. 

peto - omogućuje se ženama i ''rodnim izbjeglicama'' davanje i dobivanje azila samo zato kaj su k'o fol rodno proganjani (ono ... kreten koji misli da je žensko ima pravo tražiti i dobiti azil).

šesto - to isto vrijedi za bliskoistočne i ine pederčine ili one koji se kakti izjasne pederčinama.

sedmo - po obvezama iz konvencije može se nakaradna rodna ideologija početi uvađati u osnovnoškolski i srednjoškolski program k'o fol ono edukacija o rodnoj zaštiti i ravnopravnosti i

osmo - pod krinkom zaštite žena uvodite nakaradnu rodno-ideološku politiku  ... ''pičku si mrtvog oca jebite''.

kaj je ... jebite si mater idiotsku? zakaj?? zato kaj idete protiv znanosti i biologije i evolucije .... eto zakaj. jebo vam krokodil mater u usta debilna.

poserem se na političku korektnost.

:cleanteeth

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Istanbulska konvencija - Page 10 Empty Re: Istanbulska konvencija

Post by darth_vader 26/3/2018, 13:14

Kavran wrote:pročitao sam tu konvenciju i protiv sam.

prvo - odvajaju rod i rodni identitet od spola što mi je kao darvinistu potpuno neprihvatljivo.

drugo - država se obvezuje financirati niškoristi kurvetine ala borićke i srnavke koje su do danas zaradile milijune kuna na fol zaštiti zlostavljanih žena.

treće - mene nadrkana kokoš ili nadrkani kokot koji misli da je kokoš može tužiti kazneno zato kaj sam njemu/njoj rekao da je tuka ili okrenuo očima ili odmahnuo rukom.

četvrto - frustrirane babe koje sebe zovu ''grevio'' stavljaju se iznad ustava i zakona RH. 

peto - omogućuje se ženama i ''rodnim izbjeglicama'' davanje i dobivanje azila samo zato kaj su k'o fol rodno proganjani (ono ... kreten koji misli da je žensko ima pravo tražiti i dobiti azil).

šesto - to isto vrijedi za bliskoistočne i ine pederčine ili one koji se kakti izjasne pederčinama.

sedmo - po obvezama iz konvencije može se nakaradna rodna ideologija početi uvađati u osnovnoškolski i srednjoškolski program k'o fol ono edukacija o rodnoj zaštiti i ravnopravnosti i

osmo - pod krinkom zaštite žena uvodite nakaradnu rodno-ideološku politiku  ... ''pičku si mrtvog oca jebite''.

kaj je ... jebite si mater idiotsku? zakaj?? zato kaj idete protiv znanosti i biologije i evolucije .... eto zakaj. jebo vam krokodil mater u usta debilna.

poserem se na političku korektnost.

:cleanteeth

Previše argumenacije za:" Marš u pičku materinu, stoko!"...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Istanbulska konvencija - Page 10 Empty Re: Istanbulska konvencija

Post by Kavran 26/3/2018, 13:20

jasambrend wrote:
Kavran wrote:pročitao sam tu konvenciju i protiv sam.

prvo - odvajaju rod i rodni identitet od spola što mi je kao darvinistu potpuno neprihvatljivo.

drugo - država se obvezuje financirati niškoristi kurvetine ala borićke i srnavke koje su do danas zaradile milijune kuna na fol zaštiti zlostavljanih žena.

treće - mene nadrkana kokoš ili nadrkani kokot koji misli da je kokoš može tužiti kazneno zato kaj sam njemu/njoj rekao da je tuka ili okrenuo očima ili odmahnuo rukom.

četvrto - frustrirane babe koje sebe zovu ''grevio'' stavljaju se iznad ustava i zakona RH. 

peto - omogućuje se ženama i ''rodnim izbjeglicama'' davanje i dobivanje azila samo zato kaj su k'o fol rodno proganjani (ono ... kreten koji misli da je žensko ima pravo tražiti i dobiti azil).

šesto - to isto vrijedi za bliskoistočne i ine pederčine ili one koji se kakti izjasne pederčinama.

sedmo - po obvezama iz konvencije može se nakaradna rodna ideologija početi uvađati u osnovnoškolski i srednjoškolski program k'o fol ono edukacija o rodnoj zaštiti i ravnopravnosti i

osmo - pod krinkom zaštite žena uvodite nakaradnu rodno-ideološku politiku  ... ''pičku si mrtvog oca jebite''.

kaj je ... jebite si mater idiotsku? zakaj?? zato kaj idete protiv znanosti i biologije i evolucije .... eto zakaj. jebo vam krokodil mater u usta debilna.

poserem se na političku korektnost.

:cleanteeth

Previše argumenacije za:" Marš u pičku materinu, stoko!"...

a čuj ... žuja - dvije ... i postanem intelektualac.

:^0
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Istanbulska konvencija - Page 10 Empty Re: Istanbulska konvencija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum