ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stier:Andrej je otisao predaleko

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 10:45

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ako Vatikan želi ostati pasivan ok Adam i Eva će biti potučeni do nogu 

Vatikan je jasno stavio do znanja da neće ostati pasivan.
A pa čuj dok se neizjasne oni su službeno pasivni 

Nikad nisam favorizirao stranu koja čeka da drugi obave njen posao 

Neka nam živi rodna ideologija i Adama i Evu uklone sa scene društvene pojave

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by Guest 24/3/2018, 10:45

Regoč wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ako Vatikan želi ostati pasivan ok Adam i Eva će biti potučeni do nogu 

Vatikan je jasno stavio do znanja da neće ostati pasivan.
Ali se Franjo nije baš nješto ni pretrgnul od aktivnosti.

U tom smislu. Istina. Za sad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by prckov 24/3/2018, 10:50

svaka ljevicarska podvala laz dolazi upakirana u moralnost (doduse laznu) kao da imaju autorsko pravo na nju
po pravilu se ispostavi da je to bilo govno preliveno cokoladom
tako I IK, samo ona ima I namjeru kontrole politickog narativa I kulture
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 10:53

Hrvatska će naravno usvojiti IK a onda ćemo promijeniti u Bibliji tj bit će dva Adama samo i sve pet 

Vatikan je malo naučio da uvijek Hrvati i drugi vode njegove bitke a on samo posmatra 

Bude li referendum glasati ću za IK
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by prckov 24/3/2018, 10:57

RayMabus wrote:Hrvatska će naravno usvojiti IK a onda ćemo promijeniti u Bibliji tj bit će dva Adama samo i sve pet 

Vatikan je malo naučio da uvijek Hrvati i drugi vode njegove bitke a on samo posmatra 

Bude li referendum glasati ću za IK
HR je sekularna drzava
a IK promovira politika
ne treba ti vatikan da znas koja politika je dobra za tebe
to je tvoja bitka
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 10:59

U početku bijaše riječ 

Bog stvori svemir planete rijeke šume jelene kopitare i

Dva Adama 

Prekrasno 

E to vas čeka vas u Vatikanu ako ostanete pasivni
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:04

prckov wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska će naravno usvojiti IK a onda ćemo promijeniti u Bibliji tj bit će dva Adama samo i sve pet 

Vatikan je malo naučio da uvijek Hrvati i drugi vode njegove bitke a on samo posmatra 

Bude li referendum glasati ću za IK
HR je sekularna drzava
a IK promovira politika
ne treba ti vatikan da znas koja politika je dobra za tebe
to je tvoja bitka
To nije moja bitka 

Ja nemam ništa protiv dva Adama u Bibliji ako Vatikanu nesmeta

Još nisam dobio ništa na pismeno i sa pečatom i potpisom dakle ne smeta im
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:09

Dokument naposmeno pečat i potpis od Pape 

Inače nemrdam

Pasivni oni pasivan ja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by prckov 24/3/2018, 11:10

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Hrvatska će naravno usvojiti IK a onda ćemo promijeniti u Bibliji tj bit će dva Adama samo i sve pet 

Vatikan je malo naučio da uvijek Hrvati i drugi vode njegove bitke a on samo posmatra 

Bude li referendum glasati ću za IK
HR je sekularna drzava
a IK promovira politika
ne treba ti vatikan da znas koja politika je dobra za tebe
to je tvoja bitka
To nije moja bitka 

Ja nemam ništa protiv dva Adama u Bibliji ako Vatikanu nesmeta

Još nisam dobio ništa na pismeno i sa pečatom i potpisom dakle ne smeta im
kakve ima veze biblija sa stvarima koje ce potencionalno pravit problem tebi u tvom zivotu, a I tvom drustvu opcenito. Mislis da si izuzet zato sto si ateist ili stagod da si

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by prckov 24/3/2018, 11:12

RayMabus wrote:Dokument naposmeno pečat i potpis od Pape 

Inače nemrdam

Pasivni oni pasivan ja
odrasti
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:13

Meni sigurno IK neće pravit probleme šta više ja sam oduševljen pričom o dva Adama 
.
Prekrasno 

I tako cijeli svijet
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:24

prckov wrote:
RayMabus wrote:Dokument naposmeno pečat i potpis od Pape 

Inače nemrdam

Pasivni oni pasivan ja
odrasti
To reci kardinalima u Vatikanu kojih ima stotinjak i svi predstavljaju neku zemlju 

Hrvatska će PASTI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:32

Znaš kako ti se to kaže Tko sa Đavlom tikve sadi odbije mu se o glavu 

Tako i oni nisu htjeli izopčiti LGBT nego kao hibrid neka ih sve su to vjernici 

Saš dobit dva Adama u Bibliji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:35

Vidiš ako ti tvrdiš da su pederi djeca Božja onda ok tako će i dva Adama biti djeca Božja 

Vidiš oni jesu djeca Božja ali nakaradna

E TO JE VELIKA RAZLIKA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:49

Religije kao i svake organizacije gledaju vjernike kao tržište 

Zašto bi oni zalupili vrata tržištu LGBT vjernika?

Neće, oni su djeca Božja 

E pa onda su i dva Adama 

U ČEMU JE PROBLEM?

A TI BI NA DVIJE STOLICE 

E NEMOŽE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 11:58

Dakle ta IK će se usvojit i za pet godina zahtjev da se Biblija prilagodi LGBT tržištu 

Jbga pare su Đava a LGBT tržište vjernika veliko i bogato 

Zato Vatikan šuti a ja ću glasati za IK
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by Regoč 24/3/2018, 11:59

slidingdoorsoperator wrote:
Regoč wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Ako Vatikan želi ostati pasivan ok Adam i Eva će biti potučeni do nogu 

Vatikan je jasno stavio do znanja da neće ostati pasivan.
Ali se Franjo nije baš nješto ni pretrgnul od aktivnosti.

U tom smislu. Istina. Za sad.
Opet se nješto čeka, a masoni od Francuske revolucije, da baš ne kažem renesanse, divljaju našom civilizacijom.

_________________
Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by prckov 24/3/2018, 12:03

sto nisu nekakvu konvenciju izmislili u komunistickim zemljama
ko I'm je smeto
imali apsolutnu vlast
a jos su I ljevicari
mislim da su daleko vise zene bile izlozene nasilju u vrijeme nase slavne juge nego sad
I ne samo nasilju nego I njihova vrijednost u drustvu je omalovazavana
ja sam rasto u izrazito naseljenom podrucju di se sve o svakom znalo, tako da ponesto znam I o tome 
jebote u mene susjeda ispod je bjezala nama u stan (sa djecom) kad se onaj njen napije I pode lupat. Nije bilo policije, sigurnih kuca ni brige niti je ko sta poduzimo. Doduse nikad na njoj nisam video sljivu ali na njemu jesam I to redovno :^0

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by RayMabus 24/3/2018, 12:12

Mladež hdz dala punu podršku IK

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1034333


Bravo Hrvatska pada 
..
Šta prije uvesti dva Adama u Bibliji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by Šandor Winnetou 24/3/2018, 13:13

prckov wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Papa i kardinali pišu deklaraciju protiv Ik 

Ono on veliki katolik pa ode na gey paradu i sad tko to podržava sam se isključio iz crkve znači nemoj više dolaziti na svete mise 

To je to

Je, to je to ali u kukcu.
Ponavljam po ne znam koji put da KC u svojem nauku ama baš nigdje ne osuđuje samu pojavu homoseksualizma, a tekst koji bi podupro takav stav ne postoji niti u Bibliji, čak ni u SZ koji je pisan prije najmanje 2 500 godina.
Na stranu činjenica da se papa u političkom smislu te riječi ponaša kao da je pao s Marsa, ali njegove političke ideje niti od katoličkih vjernika nije dužan uzimati za ozbiljno jer se ne odnose na službeni nauk Crkve o vjeri i moralu.
Pa i neosuđuju

Trik je u tome da osuđuju rodnu ideologiju a kako je LGBT pokret jedan od najvećih inicijatora toga samo podržavanje njih je korak ka ekshumaciji iz KC

Ne osuđuju ljude homoseksualce samo zato jer su... drugačiji, ali osuđuju ideologiju koju široko zastupa i elita LGBT pokreta i ostala skalamerija tzv. kulturološkog marksizma.
ko ima I malo predstave sta se dogada na zapadnom ideoloskom marketu zna da je ovo trojanski konj
kupi jedan (koji ti takode ne treba) I dobis dva
nije problem ni dva koliki je problem ostavljanja otvorenih vrata iza sebe kroz koja će uletjeti sva zla ovoga svjeta, pandora će izgledati pametna spram cirkusa koje nam spremaju sa ovim šitom
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by prckov 24/3/2018, 13:22

tre wrote:
prckov wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Je, to je to ali u kukcu.
Ponavljam po ne znam koji put da KC u svojem nauku ama baš nigdje ne osuđuje samu pojavu homoseksualizma, a tekst koji bi podupro takav stav ne postoji niti u Bibliji, čak ni u SZ koji je pisan prije najmanje 2 500 godina.
Na stranu činjenica da se papa u političkom smislu te riječi ponaša kao da je pao s Marsa, ali njegove političke ideje niti od katoličkih vjernika nije dužan uzimati za ozbiljno jer se ne odnose na službeni nauk Crkve o vjeri i moralu.
Pa i neosuđuju

Trik je u tome da osuđuju rodnu ideologiju a kako je LGBT pokret jedan od najvećih inicijatora toga samo podržavanje njih je korak ka ekshumaciji iz KC

Ne osuđuju ljude homoseksualce samo zato jer su... drugačiji, ali osuđuju ideologiju koju široko zastupa i elita LGBT pokreta i ostala skalamerija tzv. kulturološkog marksizma.
ko ima I malo predstave sta se dogada na zapadnom ideoloskom marketu zna da je ovo trojanski konj
kupi jedan (koji ti takode ne treba) I dobis dva
nije problem ni dva koliki je problem ostavljanja otvorenih vrata iza sebe kroz koja će uletjeti sva zla ovoga svjeta, pandora će izgledati pametna spram cirkusa koje nam spremaju sa ovim šitom
pa velim, trojanski konj
to su samo prva dva vojnika koja iskacu od citave brigade
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Stier:Andrej je otisao predaleko - Page 4 Empty Re: Stier:Andrej je otisao predaleko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum