ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Vjerodostojani'Fred Matic:Napao Koli zbog posjeta u Argentini a on sam isto to napravio 2008'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

'Vjerodostojani'Fred Matic:Napao Koli zbog posjeta u Argentini a on sam isto to napravio 2008' - Page 3 Empty Re: 'Vjerodostojani'Fred Matic:Napao Koli zbog posjeta u Argentini a on sam isto to napravio 2008'

Post by Guest Thu 22 Mar - 10:49

Sora wrote:Takva gamad ko LOBO cetnik i ovaj početnik 
Su i ovog vukovarskog heroja umalo ubili 
Svojim istinama 
Jebovamoasmater .
Do kad cete vise prekrajati istinu o postenim ljudima




Kravetino komunjarska - JEBO te tvoj  FRED.


Ja osobno sam u obrani Vukovara bio od prve do zadnje minute - kao dragovoljac - ostao do zadnjeg dana i na kraju završio u Stajičevu - logoru u Srbiji . Tvog Freda su - to sam već napisao - izveli iz PODRUMA s pištoljem na čelu - TVOG HEROJA ---  i to nešto malo više od mjesec dana prije konačnog pada Vukovara - može li tvoj osakaćeni mozak uopće povezati  ove podatke koje sam napisao ?

Fred je u logoru imao povlašteni položaj - kako ;

Da si malo pratila politička zbivanja trebala bi znati ( ili se praviš luda ) da je Freda u logoru ( i još neke ljude za koje je fred urgirao ) izvukao jedan Srbin iz Borova kojeg je fred poznavao koji je u logoru  Stajićevu bio u JNA. Kada kažem  " izvukao " - premjestio ih je od ostalih logoraša u dio nad kojim je on imao nadzor i pazio da njih ne tuku i ubijaju kao što se ostalim braniteljima događalo.
Poslije je Fred kada je postao ministar branitelja tog Srbina javno odlikovao u Hrvatskoj - jel se sjećaš toga !Tvoj  " HEROJ "  je JAVNO IZJAVIO da osobno poznaje petoricu " LAŽNIH BRANITELJA " -- prije nego je postao ministar. Pitaj ga jeli po dužnosti i savjesti prijavio iti jednog od te petorice kada je postao ministrom branitelja !Pričao je priče kako jedan " LAŽNI BRANITELJ " košta državu preko milijun kuna - on osobno je zatajio petoricu - znači osobno je FRED MATIĆ odgovoran za manjak novca  - to jest za daljnju pljačku tog novca - i sada više nije milijun po osobi nego puno više !Fred Matič je obična lažovčina i manipulator.



Što se tiče tvog " PEDAGOŠKOG " izričaja spominjući moju MAJKU - koja je nažalost mrtva - JA se osobno neću niti mogu spustiti na takav nivo - čak niti prema tebi - jednostavno ću izraziti želju da te PAKAO što prije primi OTVORENIH VRATA i srdačnom dobrodošlicom LUCIFERA !


PLJUC BEŠTIJO !!

Guest
Guest


Back to top Go down

'Vjerodostojani'Fred Matic:Napao Koli zbog posjeta u Argentini a on sam isto to napravio 2008' - Page 3 Empty Re: 'Vjerodostojani'Fred Matic:Napao Koli zbog posjeta u Argentini a on sam isto to napravio 2008'

Post by dijagram Thu 22 Mar - 10:59

slidingdoorsoperator wrote:
Sora wrote:NEVJERIVATNA je količina mrznje kpju pokazuju mrzitelji Hrvata 

Nek si barem jednom iskrena.
:D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18699
2015-08-09


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum