ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 Empty Re: Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim

Post by Noor 21/3/2018, 18:24

slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:
nemoj ti tako sori..kod nje bi u pitanju bio leteci cilim :-D
prije leteća metla DD:

flower

:D

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 A-funny-halloween-picture-of-a-witch-who-has-crashed-into-a-tree-while-flying-on-her-broomstick

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 Empty Re: Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim

Post by Guest 21/3/2018, 18:55

Noor wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:
nemoj ti tako sori..kod nje bi u pitanju bio leteci cilim :-D
prije leteća metla DD:

flower

 :D

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 A-funny-halloween-picture-of-a-witch-who-has-crashed-into-a-tree-while-flying-on-her-broomstick

jocolor E, to baš na nju sliči.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 Empty Re: Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim

Post by dzango 21/3/2018, 21:28

prckov wrote:koje sve gluposti necu ovdje procitat to nije humano. Porede se generali koji su zivili od drzave i muzicari koji su zivili od svog rada i koji su tim SVOJIM radom obezbjedili i mnogim DRUGIM da zarade.
To bi oni trebali bit zahvalni jugi zato sto im nisu uzeli lovu koju su zaradili i zivili ko burzuji (kao uostalom generali i politicari) u nasoj samoupravnoj?  Ko da im je juga  direktno sipala novac u dzepove eto zato sto su slatki pa neka ih, nek se deca zbavljaju. Mladost jebiga. To sto su zaradivali i po bugarskim i rumunijama, cehama, poljskoj, rusiji i td. je isto tito i juga zasluzni. Nije njihov talent i rad. Cudi me samo sto su tezgarili po italiji prije nego sto je narod odlucio da vrijedi poslusat to njihovo sranje i platit kartu. Sto im nije juga rekla eeej, vartite se pioniri, evo vam pare kolko ocete, samo zini. Tito casti. Takode po kojem zakonu i kad je napisan nije dozvoljeno mijenjat stavove? Jel to zabrana vazi samo za jugu i tita ili je to na razini UN-a? Zasto recimo ne bi imo negativan stav o jugi nakon rata kojeg smo imali, ili iz bilo kojeg drugog politickog razloga a recimo prije si imo pozitivan? A nije da razloga nema. Ili zasto ga ne bi promjenio ako ga nisi do tada imo ili si bio neutralan po tom pitanju?  Zato sto si jednom ko balavac pjevo moja  jugoslavijo? Zato sto dira prefinjene jugoslavenske osjecaje starim promasenim ojebinama koje stize starost i turoban zivot pa misle da im je za to kriv raspad juge. E pa newsflesh for you old farts - nije. :D
Nije on ništa zaradio svojim radom već mu je država sipala pare u džepove kao članu Bijelog dugmeta koje je bilo jugoslovenski projekat. Nije on bio nikakav neshvaćeni i alternativni umetnik sa stavom i talentom već deo Brozova kurva na ectradi sa minimumom umeća, koju je ovaj vešto koristio u okviru turbo folk sranja pod nazivom Bijelo dugme. Sad je više nego licemerno da jedan takav priča da mu je bilo mrsko da peva za Ćopavog.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 Empty Re: Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim

Post by Guest 21/3/2018, 21:55

Tereza Kesovija je svojevremeno priznala da je pjevala Titu, da je u njemu gledala Josipa Broza, a ne maršala, da je volio da mu pjeva "Nona" i da mu priča kad bi je pitao: "Ovaj, bogati, kako da kažem... Kako je tamo u tom Parizu?" Pjevali su mu Arsen, Gabi, Čola, jedino Mišo govori da je odbio.

Tito je od Kiće volio da mu pjeva božićne pjesme, jedino Bijelo dugme... "Nakon deset minuta svirke Bijelog dugmeta izjurio je iz kazališta i pitao: 'Majku mu božju, pa što je ovo!?'", ispričala je Tereza.

Jer, ako je vjerovati Terezi, nisu oni bili ti koje su potjerali, nego je Tito bio taj koji je bježao iz kazališta spašavajući uši od decibela njihovih megahitova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim - Page 9 Empty Re: Zeljko Bebek:Osjecao sam se ponizenim kad sam za Novu godinu pjevao pred Titom.Bregovic?Postujem njegov rad ali ga ne volim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum