ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by debotoijusto Sun 18 Mar - 8:57

Serbinho-3 wrote:Zasto bi dali mesto u Parlamentu?

Izadjes, glasaš i dobijes, ako imas glasove.

Treba i Albancima znaci dati?

jel bi dao recimo 6-8-12 mjesta kosovarima , ne znam koliko zastupnika ima vas parlament , za povlacenje samostalnosti i neki 
oblik autonomije u sastavu srbije ?

debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 8:59

abraham wrote:To i jest problem, klijantelizam i trgovina. Tako imas samo tri ista Srba, istog Talijana, istog Roma od osmostaljenja(skoro) dozivotno. Jebi ga nema niti jedan pametan, politicki Talijan osim umrezenog Livija???? Madjar naturazirani Srbin u DNRH. Kila mozga?????
Pa to samo kod nas ima, ovako nešto neš nać ni na Siciliji gdje vlada mafija 


Ma ovo ovdje to moš film sa crnim humorom snimiti , ima materijala brajo 

Srpsko selo, nema niti jednog Hrvata, HDZ pobjedi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 9:03

Vlaška posla

Ima kod nas ona humoristična serija, e pa ono sve istina 

Selo u vlajlandu, veliki Rvati i onda ona radnja 

A to sve istina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by kic Sun 18 Mar - 9:04


samo reciprocitet..

kad Markicka to predlozi odmah oluja napada :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 9:09

RayMabus wrote:Vlaška posla

Ima kod nas ona humoristična serija, e pa ono sve istina 

Selo u vlajlandu, veliki Rvati i onda ona radnja 

A to sve istina
Evo, Glas Naroda se zove serija , tko ne zna neka samo ovaj dio pogleda i to je to, a ovo živa istina kod nas 

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by debotoijusto Sun 18 Mar - 9:09

RayMabus wrote:
abraham wrote:To i jest problem, klijantelizam i trgovina. Tako imas samo tri ista Srba, istog Talijana, istog Roma od osmostaljenja(skoro) dozivotno. Jebi ga nema niti jedan pametan, politicki Talijan osim umrezenog Livija???? Madjar naturazirani Srbin u DNRH. Kila mozga?????
Pa to samo kod nas ima, ovako nešto neš nać ni na Siciliji gdje vlada mafija 


Ma ovo ovdje to moš film sa crnim humorom snimiti , ima materijala brajo 

Srpsko selo, nema niti jednog Hrvata, HDZ pobjedi

svaki zakon mozes izvrgnit ruglu ako si gradjanin 1 reda u HR 
imas tekst o zokiju i njegovoj zaradi ove godine

TVRTKA u vlasništvu bivšeg premijera i bivšeg šefa SDP-a Zorana Milanovića, EuroAlba Advisory d.o.o., prema financijskom izvješću za 2017. godinu, uprihodila je 625.445 kuna, a dobit nakon oporezivanja iznosi 459.749 kuna. Naime, kako stoji u izvješću, ukupni rashodi za 2017. godinu iznose 101.936 kuna, pa je dobit prije oporezivanja iznosila 523.508 kuna. 

U izvješću stoji i kako je tvrtka glavninu poslovnih prihoda ostvarila kroz pružanje usluga savjetovanja. Materijalnih troškova imali su 20-ak tisuća kuna, a na plaće i doprinose otišlo je u 12 mjeseci prošle godine 38.395 kuna.

meni donesu uredbu i placam 2x vise a imam par stotina kuna dobiti
na koliko je prijavljen i gdje je pronasao ovaj porezni razred ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by Guest Sun 18 Mar - 9:20

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Pa u pravu je, to samo mi imamo osam zastupnika manjina u saboru i nitko više na ovoj planeti 

U biti ženska nam napravila uslugu, možda i mi ukinemo Srbe
Hrvatska je Domovina hrvatskog i srpskog naroda.

Ono izbacivanje srpskog naroda iz Ustava bila je najveća greška.

Da Srbe nismo izbacili iz ustava,ja mislim da ne bi došlo ni do bune.


Znaš i sam da je to naknadna pamet i jedna vrst Tvoje provokacije.  Srbi su se tada namečali (meka-mamac) na romantiziranu priču o velikoj srbiji koja isključuje svaku smislenu kombinaciju hrvatske države koja ne bi bila pod paskom  "prestonice".  Srbiji je oduzeta prevlast, pa se shodno tome agresivnim guranjem u rat srba protiv svih željela oduprijeti takvome gubitku.
Ovo što Brnabićka priča je Ok.  Manjinama treba dati onoliko koliko daju ostali u svijetu, tako i srbima  Hrvatskoj.  Redefinicija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 9:32

Nema ti od te reforme ništa dok je HDZ i SDP na vlasti 

Zato mi je i drago da je ova kuja to ovako presjekla i aj Bog
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by dzango Sun 18 Mar - 9:36

Kriva vam 3 srpska poslanika za svo sranje a ostalih 100 hrvatskih nisu? Jebem vas mutave.

_________________
Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 9:38

dzango wrote:Kriva vam 3 srpska poslanika za svo sranje a ostalih 100 hrvatskih nisu? Jebem vas mutave.
Da nije njih HDZ sad nebi vladao, vlast u Hrvatskoj čine HDZ kriminalci, manjinci i pederi, taman 51% u saboru  bez Srba i manjinaca općenito HDZ nebi vladao
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by Ringo10 Sun 18 Mar - 9:40

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Pa u pravu je, to samo mi imamo osam zastupnika manjina u saboru i nitko više na ovoj planeti 

U biti ženska nam napravila uslugu, možda i mi ukinemo Srbe
Hrvatska je Domovina hrvatskog i srpskog naroda.

Ono izbacivanje srpskog naroda iz Ustava bila je najveća greška.

Da Srbe nismo izbacili iz ustava,ja mislim da ne bi došlo ni do bune.
MA ko je Srbe izbacio iz Ustava. LAŽ.

Srbi nisu u Hrvatskoj imali nikakav status onako kako to oni predstavljaju. još jedna LAŽ.

To bi značilo da su Srbi u SR Hrvatskoj imali nekakav status koji niko drugi u SFRJ nije imao. A to je budalaština.

Srbi lažu čim zinu i to je to. Dobro, ja se ne ljutim na to, to je sve dio političke šahovske igre, ali me ljuti tolika razina hrvatske mutavosti da nemaju pojma kako da se nose sa time.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by dzango Sun 18 Mar - 9:42

RayMabus wrote:
dzango wrote:Kriva vam 3 srpska poslanika za svo sranje a ostalih 100 hrvatskih nisu? Jebem vas mutave.
Da nije njih HDZ sad nebi vladao, vlast u Hrvatskoj čine HDZ kriminalci, manjinci i pederi, taman 51% u saboru  bez Srba i manjinaca općenito HDZ nebi vladao
HDZ vam je udarna pesnica kojom ste razbili Jugoslaviju i dobili NDH. Koji kurac sada hoćete? Opet vam krivi Srbi? Onih 3%? A da malo stavite prst na čelo i pogledate u vlastite redove?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 9:51

dzango wrote:
RayMabus wrote:
dzango wrote:Kriva vam 3 srpska poslanika za svo sranje a ostalih 100 hrvatskih nisu? Jebem vas mutave.
Da nije njih HDZ sad nebi vladao, vlast u Hrvatskoj čine HDZ kriminalci, manjinci i pederi, taman 51% u saboru  bez Srba i manjinaca općenito HDZ nebi vladao
HDZ vam je udarna pesnica kojom ste razbili Jugoslaviju i dobili NDH. Koji kurac sada hoćete? Opet vam krivi Srbi? Onih 3%? A da malo stavite prst na čelo i pogledate u vlastite redove?
Ja pričam o nakaradnom sistemu u parlamentu a ti se uhvatio Srba 

Aj malo shvati o čemu je riječ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by danni1 Sun 18 Mar - 10:01

Džaba urediš sobu,okrćiš ak se posereš u kut, uvijek smrdi i neugodno je u njoj boraviti. Tako je i sa srbima u RH, ostane li ijedan uvijek smrdi i tu nikakvo uređenje ne pomaže dok govno ne izbaciš iz sobe.

_________________
Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 10:02

Ukratko Hrvatska je država mafijaša i zato je meni drago da je ova kuja izjavila istinu 

Sad će ovdje počet priča a zašto mi to imamo pa će mase počet kužit da to nitko nema osam manjinaca u izvršnoj vlasti i da je to mafijaška šema
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by Ringo10 Sun 18 Mar - 10:06

RayMabus wrote:Ukratko Hrvatska je država mafijaša i zato je meni drago da je ova kuja izjavila istinu 

Sad će ovdje počet priča a zašto mi to imamo pa će mase počet kužit da to nitko nema osam manjinaca u izvršnoj vlasti i da je to mafijaška šema
Pa dobro, Brnabićka daje opravdanje za RECIPROCITET.

Hrvati u Srbiji su ionako osuđeni ili na asimilaciju ili da se isele.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by Guest Sun 18 Mar - 10:06

dzango wrote:Kriva vam 3 srpska poslanika za svo sranje a ostalih 100 hrvatskih nisu? Jebem vas mutave.

Pogrešno. Tri sigurna srpska zastupnika u hrvatskom saboru su čin poštovanja prema toj manjini, ako tako nešto izostaje u srpskoj skupštini onda tvoje izvrtanje teze nije ništa drugo nego jebeno izvrtanje teze.  

ps. naravno da su svi  zastupnici/poslanici skupa budale i većinom nesposobni, tako da vam još jedna ne bi smetala, ali vi znate svoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 10:07

danni1 wrote:Džaba urediš sobu,okrćiš ak se posereš u kut, uvijek smrdi i neugodno je u njoj boraviti. Tako je i sa srbima u RH, ostane li ijedan uvijek smrdi i tu nikakvo uređenje ne pomaže dok govno ne izbaciš iz sobe.
To će tako i bit ali ne zbog ustaša nego ljudi poput mene koji su htjeli reforme a ovi zablokirali

Plenković će otići u Brisel a oni ostati u Hrvatskoj s menom koji zna da su ovi blokirali napredak i direktno mu ugrozili društvo 

Bit će vešanja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 10:14

RayMabus wrote:
danni1 wrote:Džaba urediš sobu,okrćiš ak se posereš u kut, uvijek smrdi i neugodno je u njoj boraviti. Tako je i sa srbima u RH, ostane li ijedan uvijek smrdi i tu nikakvo uređenje ne pomaže dok govno ne izbaciš iz sobe.
To će tako i bit ali ne zbog ustaša nego ljudi poput mene koji su htjeli reforme a ovi zablokirali

Plenković će otići u Brisel a oni ostati u Hrvatskoj s menom koji zna da su ovi blokirali napredak i direktno mu ugrozili društvo 

Bit će vešanja
I ovo ne uključuje samo Srbe nego i ostale manjine plus hns pedere

Imaš reformiste i ove koji daju glas hdz mafiji 

Plenković će se povući u Brisel a gdje ćete vi 

Idete svi na vješala
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by dzango Sun 18 Mar - 10:18

kofein wrote:
dzango wrote:Kriva vam 3 srpska poslanika za svo sranje a ostalih 100 hrvatskih nisu? Jebem vas mutave.

Pogrešno. Tri sigurna srpska zastupnika u hrvatskom saboru su čin poštovanja prema toj manjini, ako tako nešto izostaje u srpskoj skupštini onda tvoje izvrtanje teze nije ništa drugo nego jebeno izvrtanje teze.  

ps. naravno da su svi  zastupnici/poslanici skupa budale i većinom nesposobni, tako da vam još jedna ne bi smetala, ali vi znate svoje.
Hrvati nemaju dovoljnu brojnost da bi imali poslanika. Poput Mađara, Šiptara i ostalih koji je imaju. Ne dobija se poslaničko mesto na osnovu reprociteta već na osnovu zastupljenosti u biračkom telu. To je bre jebena demokratija.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by RayMabus Sun 18 Mar - 10:29

Đango je u pravu 

Šta se tiče Hrvatske ako narod oče reforme a manjinci i pederi uskoće da daju vlast mafiji 
.
Znači vi mene i moj napredak ugrožavate

Jednog dana ću ja ipak doći na vlast a moje frustracije će se iskaliti na vama tako da nećete to više moći ponovit 

Znači masovna likvidiranja

Hns pedera

Srba

Cigana

Talijana

Mađara 

I ostalih manjina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga' - Page 2 Empty Re: Brnabic:'Kakvo zajamceno mjesto Hrvatima u parlamentu..nista od toga'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum