ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 godina od ubojstva Luke Ritza

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by n_razbojnik 17/3/2018, 14:20

Leviathan2 wrote:
n_razbojnik wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
n_razbojnik wrote:Epi nam je na Trumpovu tragu, naoružan na pos'o...neće u tvojoj školi bit belaj


Pripremam za sljedeću godinu mačevalačku sekciju :)
o epi, os da ti posaljem prijatelja kozaka :)

meh, mislim da on misli na ovo 

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Macevanje_sportskatelevizija
to dole neko rodno macevanje  ;)
sve po IK

n_razbojnik

Posts : 11431
2014-04-15


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Leviathan2 17/3/2018, 14:23

epikur37 wrote:
n_razbojnik wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
n_razbojnik wrote:Epi nam je na Trumpovu tragu, naoružan na pos'o...neće u tvojoj školi bit belaj


Pripremam za sljedeću godinu mačevalačku sekciju :)
o epi, os da ti posaljem prijatelja kozaka :)

meh, mislim da on misli na ovo 

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Macevanje_sportskatelevizija


Može i jedno i drugo, ali mislio sam na ovo drugo.

Kozake volim zbog slavenofilije :)
mene j eodusevilo, inace u plemenu je koristenje maca u sklopu obuke al nikad nismo dosli na ovaj artisticki nivo koji je i za realne situacije jako dobar
sad su instruktori lovaca poceli vjezbat i sebe i polaznike , kontao sam serjozu odvedem u pleme  na par mjeseci da ih poduci kak spada

_________________
10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by aben 17/3/2018, 14:25

epikur37 wrote:Ja imam tri. jednu kad sam na terningu, 
zbog pasov?


inače, trk je nojbolja opcija za samoobranu. a kad si s obitelji unda kako levi govori, katrida, pepeljara, noga u jaja

na svitu imo puno više podmuklih brzih kukavica nego hrabrih poštenih boraca, ča misliš zoč:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by epikur37 17/3/2018, 14:40

aben wrote:
epikur37 wrote:Ja imam tri. jednu kad sam na terningu, 
zbog pasov?


inače, trk je nojbolja opcija za samoobranu. a kad si s obitelji unda kako levi govori, katrida, pepeljara, noga u jaja

na svitu imo puno više podmuklih brzih kukavica nego hrabrih poštenih boraca, ča misliš zoč:)


Ma dobro šalim se...

Ali kako su se bili vukovi u Murvici ja trčim po Musapstanu...

u glavnom najvjerojatnije bih se popeo na stablo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Guest 17/3/2018, 14:55

Leviathan2 wrote:
Pinochet wrote:
marcellus wrote:naime nije svako nasilje nasilje

ovo nije zločin iz mržnje jer su svi bili bijeli, nije nad ženom, dakle posve nebitno


Luka je bio bijeli heteroseksualni muškarac a takve konvencije ne štite
:tu

u ostalom ekipa koja ga pretukla(ubila) većina nije vidila zatvora, i nastavila dalje raditi sranja, pljačkati, mlatiti, reketirati, dilati.. ono to bi ja metak u glavu.. jedan normalan momak koji je mogao biti normalan član društva najeba da bi 3 parazita nastavila raditi štetu.. 3 metka uglavu, roditeljima račun za metak i idemo dalje.. ona kineska narodna - ubijam jednog odgajam stotinu
jebote teretana, vjezbaj brzinu i uci  da od svega sto imas nacinis oruzje u datom momentu, 
ne trazi da nokautiras protivnika jer to je najgluplji potez
bar imas kamenja u dalmaciji, jedan kamen malo veci od sake cuda cini, ne ga bacati na protivnika nego s njim udaras u korsti,  zglobove i slicno
kljuc od auta kuce i sl je isto dobro oruzje, obicni komadic drveta duzine 10 cm  je takodjer perfektan ako ciljas osjetljive djelove
i kljucna je brzina i brutalnost, u bilo kojem sukobu brutalnost je kljucna jer ako nisi brutalan onda si vjerojatno luzer, a protivnici, nikad ne broj nego prvi kreni na njih
ako koristi protivnik neko oruzje prva stvar je da mu onesposobis ruku s kojom ga koristi, uglavnom niti jedan ne ocekuje napad u tom smjeru
zapamti da su brzina i brutalnost osnove za dobit bitku
rekao bi muhamed ali, "svatko ima plan dok ne dobije prvi udarac".

kažem ako se trojica krkana navikli na uličnu borbu zalete čak i na 1oga , tome se slabo piše, osim ako taj nije BSD specijalac ili vrhunski kick boxer, ali i tada nije garanica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by dijagram 17/3/2018, 15:02

aha, potraga za oruzjem
sve se militarizira
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by danni1 17/3/2018, 15:29

HDZ u srcu wrote:
epikur37 wrote:
Jasna stvar i naoružaj se!

u Hrvatskoj nema potrebe za oružjem, ulica je poprilično sigurna
Reci to Luki.

Oružje je uvijek dobro imati.

_________________
10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Noor 17/3/2018, 15:34

epikur37 wrote:Ja imam tri. jednu kad sam na terningu, jednu za u grad jednu na poslu.
a za po doma? :D
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Leviathan2 17/3/2018, 15:40

Noor wrote:
epikur37 wrote:Ja imam tri. jednu kad sam na terningu, jednu za u grad jednu na poslu.
a za po doma? :D
nesmije od zene, a zena ima veci,

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Z

_________________
10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by prckov 17/3/2018, 15:43

jebote
ja ove zenske sto mlataraju macevima ne bi nikad ozenio
jedino da svaki put kad ima pms odes na sluzbeni put
po mogucnosti u drugu drzavu  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by prckov 17/3/2018, 15:51

prckov wrote:jebote
ja ove zenske sto mlataraju macevima ne bi nikad ozenio
jedino da svaki put kad ima pms odes na sluzbeni put
po mogucnosti u drugu drzavu  :D
zamlatara s onim I dok si reko dzamija ode jedno uho
cap..ode I drugo
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by prckov 17/3/2018, 15:56

prckov wrote:
prckov wrote:jebote
ja ove zenske sto mlataraju macevima ne bi nikad ozenio
jedino da svaki put kad ima pms odes na sluzbeni put
po mogucnosti u drugu drzavu  :D
zamlatara s onim I dok si reko dzamija ode jedno uho
cap..ode I drugo
ufatim se dole da spasim heroja kad cap
ode I nos
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by prckov 17/3/2018, 16:00

odo I ja spavat

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by marcellus 17/3/2018, 16:17

epikur37 wrote:
HDZ u srcu wrote:
Pinochet wrote:zato su njegove "neubojice" nastavile kasnije mlatiti i razbijati druge.  
ljevičarsko kmečanje o toleranciji i ljubavi neće zaustaviti nasilje, isto kao ni kršćanske molitve i klečanje na koljenima

ako ne želiš biti žrtva, budi snažan, vježbaj



imaš nezaposlenost i siromaštvo stvoreno kroz ekonomsku politiku koja se vodi zadnjih 25 godina, segmeniti društva će se baviti kriminalom i nasiljem kako bi to kompenzirali

Jasna stvar i naoružaj se!

"He should have armed himself"


_________________
10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by abraham 17/3/2018, 16:31


_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by abraham 17/3/2018, 16:32

Sad ce to Istambulska konvencija ili kako vec promijeniti. Bilo kako bilo, nadam se da je makar netko izbjegao zlo zahvaljujuci malom Luki. Pocivao u miru.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Sora 17/3/2018, 18:35

marcellus wrote:naime nije svako nasilje nasilje

ovo nije zločin iz mržnje jer su svi bili bijeli, nije nad ženom, dakle posve nebitno


Luka je bio bijeli heteroseksualni muškarac a takve konvencije ne štite
Nego prsvosude 
Zvano u Hrvatskoj KRIVOSUDE 
KAO I NOUNIARI ..SVE ZAJEBU

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Painkiller 17/3/2018, 23:32

Leviathan2 wrote:
jebote teretana, vjezbaj brzinu i uci  da od svega sto imas nacinis oruzje u datom momentu, 
ne trazi da nokautiras protivnika jer to je najgluplji potez
bar imas kamenja u dalmaciji, jedan kamen malo veci od sake cuda cini, ne ga bacati na protivnika nego s njim udaras u korsti,  zglobove i slicno
kljuc od auta kuce i sl je isto dobro oruzje, obicni komadic drveta duzine 10 cm  je takodjer perfektan ako ciljas osjetljive djelove
i kljucna je brzina i brutalnost, u bilo kojem sukobu brutalnost je kljucna jer ako nisi brutalan onda si vjerojatno luzer, a protivnici, nikad ne broj nego prvi kreni na njih
ako koristi protivnik neko oruzje prva stvar je da mu onesposobis ruku s kojom ga koristi, uglavnom niti jedan ne ocekuje napad u tom smjeru
zapamti da su brzina i brutalnost osnove za dobit bitku
Osnove preživljavanja :-)
Još u osnovnoj školi sam kao najmanji u razredu bio odmah predodređen za žrtvu. Pa sam se sprijateljio s najvećim u razredu :-)
U srednjoj školi sam odmah treći dan preventivno srušio na zemlju najvećeg lika u razredu i prijetio mu nogom koju sam otkinuo sa stolice. I dan danas smo prijatelji. U životu nisam dobio ozbiljne batine. A bježim da je to teško i pratiti. Osnova je pobjeći, a poslije preventivno djelovati.
Ja sam podmukla kukavica i time se ponosim.

_________________
Faster than a bullet / Terrifying scream
Enraged and full of anger / He's half man and half machine
"Painkiller" [Judas Priest]
Painkiller
Painkiller

Male
Posts : 170
2014-04-27


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Guest 17/3/2018, 23:55

Sora wrote:
marcellus wrote:naime nije svako nasilje nasilje

ovo nije zločin iz mržnje jer su svi bili bijeli, nije nad ženom, dakle posve nebitno


Luka je bio bijeli heteroseksualni muškarac a takve konvencije ne štite
Nego prsvosude 
Zvano u Hrvatskoj KRIVOSUDE 
KAO I NOUNIARI ..SVE ZAJEBU

tu bi trebali kazneno odgovarati i liječnici. kako i zašto su čovjeka pustili doma sa takvim po život opasnim ozljedama? diletanti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Guest 18/3/2018, 00:01

Gnječ wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:naime nije svako nasilje nasilje

ovo nije zločin iz mržnje jer su svi bili bijeli, nije nad ženom, dakle posve nebitno


Luka je bio bijeli heteroseksualni muškarac a takve konvencije ne štite
Nego prsvosude 
Zvano u Hrvatskoj KRIVOSUDE 
KAO I NOUNIARI ..SVE ZAJEBU

tu bi trebali kazneno odgovarati i liječnici. kako i zašto su čovjeka pustili doma sa takvim po život opasnim ozljedama? diletanti.
ju đouking? affraid

pa yebote,ja sam dosao u bolnicu dan prije nego krepah,tako doktor reka,i jos me ohrabrio,rekuć,da je zadnji takav slucaj sa tipom 20 godina mladjim zavrsio njegovom smrtju,iako ga je hitno proslijedio u ZG...
Da bi se pocelo sanirati posljedice,SAM SAM PRIVATNO MORAO IZVANA NABAVITI LIJEKOVE;VITAMINEI STO SVE TREBALO:..samo sam uslugu imao...naravno VK...
yebote,kao u horrorima..sestra mi daje injfuziju,a u crijevu lufta da ti izazove massiv hard atack..samo sto ju nisam popićio onim stalkom na injfuziju po ledjima..vise nije dolazila... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Guest 18/3/2018, 00:33

uffff..kad se sjetim...nekoliko tjedana u bolnici su bili pravi Survival trening... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 godina od ubojstva Luke Ritza - Page 3 Empty Re: 10 godina od ubojstva Luke Ritza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum