ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petar Stošić ima dijareju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Guest 17/3/2018, 11:41

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:Nitko nije bez mane.
drz se ti indexa sutra ces ih opet uzdizati..a jebes gazdu koji je osudjen zbog neplacanja poreza i pronevjere plus provale u trafike..
neplaćanje poreza je domoljubno djelo. plaćanje poreza kvislinizma iz čardaka je ravno biti kvisling.
nit zrno žita okupatoru.


a što se tiče Petra Stošića(najjače od svega znam asa iz splita , iz viđenja), nema tu neke posebne "zavjere", indexa i buzina kako govore. Petar je počeo na indexu pisati prije godinu dvije, imao je dvi tri kolumne mjesečno i ništa posebno.

međutim, mogli ste primjetiti svaki put kada petar objavi nešto kontra putina, svi komentari dolje nabijeni mržnjom prema petru, itd, - naravno, to je ono što hrani Petra.
Doslovno, Petrove kolumne o putinu, trumpu, assadu, islamistima, postale su među najjačitanijim člancima na indexu - evo pogledajte vas. ja se nesjećam kada sam nešto pročita od njega od vrha do dna, a većina vas je to pročitala, kliknula na link, pa podjelila link - ukratko napravili ste sve što omoguće Petru Stošiću solidnu zaradu, Matiji Babiću solidnu zaradu, i samo vi dalje klikavajte, čitajte, i linkavajte, i ovi će još više zarađivati.

Američki republikanci i libertarijanci(desnica) , kada ne žele čitati CNN , onda jednostavno ne čitaju, i tako CNNu pada rejting, desničarski FoxNews ih je prestigao sve tamo.

Ovdje sva ekipa iz tkz nacional socijalističke HDZovih glasača, klika na index.hr i na petra stošića itd. netreba njemu buzinu davati pare, vi ga odlično financirate

Guest
Guest


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by vuksadinare 17/3/2018, 11:47

Ma jebote imbex u dupe pinoce..najbolje mi je kad pokusavaju ubaciti svoje novinare medju one koje kritiziraju pa ih pokusavaju kamuflirati..ovo mi je najjace ahahahahaha..a ovi ih otkriju za pet minuta pa je onda drz ne daj begaj begaj.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by RayMabus 17/3/2018, 11:48

Kermit wrote:
RayMabus wrote:Zna se tko je Putin (KGB) i zna se šta je Rusija, pročitao samo naslov zato šta očito nema smisla čitati kad znam da je to tamo samo privid demokracije ali to je tako tamo ako oče snažnog vođu
bar da mi imamo nekog takvog kapaciteta i odlučnost, kod nas su samo odlučni kako ukrasti ili kako otići bolje u Brisel ono dno dna da ne govorim Kolinda ona je jedan dan član trilaterale i masonske lože, drugi dan ustašica, treći bosanska majka, četvrti mamićeva kuma za slave i rođendane, peti organizira neke buzinske para strategije, pa na kraju ide kod rusa ono katastrofa...
A šta da ti kažem? 

U društvu koje nepropitkuje nego misli da je demokracija sama po sebi vrhunac društvenog uređenja a prije par tisuća jedan vrhunski mislilac oo istoj je napisao sljedeće

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Sokrat1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175897
2014-04-11


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Guest 17/3/2018, 11:49

prevedi što si htjeo reći .. na hrvatski ili vlaški.

rekao sam vam lijepo. što više klikavate na index.hr i na petra stošića, to su ovi bogatiji i još će više pisati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by vuksadinare 17/3/2018, 11:51

Pinochet wrote:prevedi što si htjeo reći .. na hrvatski ili vlaški.

rekao sam vam lijepo. što više klikavate na index.hr i na petra stošića, to su ovi bogatiji i još će više pisati.
bmk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Oh_Femder 17/3/2018, 11:59

Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:pa tko je uopće Pera?
Koga uopće briga? Osim tebe, naravno. Ti imaš fiksaciju na njega.
Pa svaki dan naslovnica sa putinom i tako godinama, znači čista radoznal9st jer ovakvu količinu agitpropa teško slučajno
Ako ćemo o agitpropu, baci pogled koji put i na 'Russia Today' ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Ringo10 17/3/2018, 15:34

RayMabus wrote:Zna se tko je Putin (KGB) i zna se šta je Rusija, pročitao samo naslov zato šta očito nema smisla čitati kad znam da je to tamo samo privid demokracije ali to je tako tamo ako oče snažnog vođu
Gdsje je privid demokracije, opet lupetaš. Otiđi u Rusland pa vidi.

Privid demokracije je tamo gdje imaš jednu partiju sa dvije fiktivne frakcije i ultra-bogatu klasu iza sjene koja svake 4 godine odredi pajaca da glumi Presidenta. Ili svakih osam ako im tako paše. A ako im se dogodi zajeb onda ako se lik ne može urazumit ovjere ga sa par olovnih kugli dok se vozi autom u posjeti nekom gradu ili ga guze i oduzmu mu 80% ionako slabašnih nadležnosti. 
Sa dobrim izgledima da i njega ovjere ako ih baš bude previše živcirao.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Ringo10 17/3/2018, 15:36

Oh_Femder wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:pa tko je uopće Pera?
Koga uopće briga? Osim tebe, naravno. Ti imaš fiksaciju na njega.
Pa svaki dan naslovnica sa putinom i tako godinama, znači čista radoznal9st jer ovakvu količinu agitpropa teško slučajno
Ako ćemo o agitpropu, baci pogled koji put i na 'Russia Today' ;P
RT je oličenje poštenja u odnosu na CNN, BBC, SKY NEWS i ostala corporativna brainwashing agitprop sranja.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Ringo10 17/3/2018, 15:49

epikur37 wrote:
Kermit wrote:Svaki dan isti režimski feljton, pa tko je uopće Pera?


homoseksualna hadezenjara :)
Čitam komentare i najgluplji su mi oni komentari tipa idi u Rusiju ako si protiv zapada i Amerike, što svi idu na Zapad a ne u rusiju.

To je prodavanje muda pod bubrege. NAravno da će svi na Zapad JOŠ UVIJEK. 

Ali to ne mora biti zauvijek. ZAto Zapad nastoji da sputa i udavi Rusiju jer su svjesni da će taj argument otići u smeće ako Rusija postane zemlja sa dobrim standardom života. 

Ljudi podržavaju rusku ideju multipolarnog svijeta umjesto unipolarne tiranije a evo već sad vidimo kako bi to izgledalo, Bože sačuvaj koji bi to teror bio. 

Argument tipa - pa što ideš na Zapad a ne u Rusiju ili Kinu, to je najveće demagoško sranje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Oh_Femder 17/3/2018, 19:49

Ringo10 wrote:
Oh_Femder wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:pa tko je uopće Pera?
Koga uopće briga? Osim tebe, naravno. Ti imaš fiksaciju na njega.
Pa svaki dan naslovnica sa putinom i tako godinama, znači čista radoznal9st jer ovakvu količinu agitpropa teško slučajno
Ako ćemo o agitpropu, baci pogled koji put i na 'Russia Today' ;P
RT je oličenje poštenja u odnosu na CNN, BBC, SKY NEWS i ostala corporativna brainwashing agitprop sranja.
Jel' zato što je njihov agitprop tako amaterski pacerski očigledan?
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Guest 18/3/2018, 01:07

RayMabus wrote:Zna se tko je Putin (KGB) i zna se šta je Rusija, pročitao samo naslov zato šta očito nema smisla čitati kad znam da je to tamo samo privid demokracije ali to je tako tamo ako oče snažnog vođu
Demokracija nije za neke narode,demokracija nije recimo niti za balkance..Jak i cvrsta ruka je potrebna,za Ruse naravno koji su jako multietnički,a povrsina drzave ,jako velika,pa se uticaj moci treba odrzati..

Jel Rusiji treba jedna Koli,Merkel ili May??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Guest 18/3/2018, 01:13

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:
Kermit wrote:Svaki dan isti režimski feljton, pa tko je uopće Pera?


homoseksualna hadezenjara :)
Čitam komentare i najgluplji su mi oni komentari tipa idi u Rusiju ako si protiv zapada i Amerike, što svi idu na Zapad a ne u rusiju.

To je prodavanje muda pod bubrege. NAravno da će svi na Zapad JOŠ UVIJEK. 

Ali to ne mora biti zauvijek. ZAto Zapad nastoji da sputa i udavi Rusiju jer su svjesni da će taj argument otići u smeće ako Rusija postane zemlja sa dobrim standardom života. 

Ljudi podržavaju rusku ideju multipolarnog svijeta umjesto unipolarne tiranije a evo već sad vidimo kako bi to izgledalo, Bože sačuvaj koji bi to teror bio. 

Argument tipa - pa što ideš na Zapad a ne u Rusiju ili Kinu, to je najveće demagoško sranje.

Zasto mislis da je los standard...?? ako si Rus,odnosno drzavljanin,besplatno mozes negdje uzeti zemlju,naravno ako nije od nekog drugog,nis je ne placas..gradjevni materijala je jeftin,a skupiti ljude u mobu jos uvijek dopusteno..nes naravno uzeti amatere nego majstore,da ti se kuca ne svali na glavu...mos uzgajati sto hos,mos loviti za svoje potrebe hranu,nitko te nece ganjati radi toga,mozes uzgajati,drzava te nece niti pogledati..
hrana je ftina kao i struja,plin i ostalo..mozda ne mos ciljati na Bemburu ili Mercedes,ali srednju klasu mos kupiti..
nema izbora gluposti kao na zapadu i prepakirane hrane pod imenom 100 brandova,nego nekoliko,a ta je odlicna i prirodna..nema Monsanta u Rusiji...
Kad napravis burek ili pitu motaru sa ruskim sirom friskim i vrhnjem,to mirise da popizdis...a ukus... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Ringo10 18/3/2018, 03:43

Oh_Femder wrote:
Ringo10 wrote:
Oh_Femder wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Koga uopće briga? Osim tebe, naravno. Ti imaš fiksaciju na njega.
Pa svaki dan naslovnica sa putinom i tako godinama, znači čista radoznal9st jer ovakvu količinu agitpropa teško slučajno
Ako ćemo o agitpropu, baci pogled koji put i na 'Russia Today' ;P
RT je oličenje poštenja u odnosu na CNN, BBC, SKY NEWS i ostala corporativna brainwashing agitprop sranja.
Jel' zato što je njihov agitprop tako amaterski pacerski očigledan?
U pravu si, CNN, BBC, SKY NEWS i ostalo korporacijsko agitprop smece je tako pacerski ocigledno.

Samo jos neko sa IQ amebe moze jos vjerovati tom djubretu.

A ocigledno jos mnogo  ima ameba u humanoidnom obliku.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by vuksadinare 18/3/2018, 04:53

Rusija realno nece imati standard kao zapad ko sto hrvatska nikad nece biti svicarska..to su gluposti uvijek bile i glup i naivan ko to pusi...standard ne znaci samo novac ili je sve novac..standard je nacin zivita,ophodjenja,cistoce,ponasanja u prometu,profesionalnog odnosa prema poslu...i zbog tih stvari mi necemo biti svicarska a rusija zapad..svi smo 'mi mi' imamo neke specifikume..zeljeci da uvijek budes drugi nije dobro uvijek lutas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Ringo10 18/3/2018, 05:10

vuksadinare wrote:Rusija realno nece imati standard kao zapad ko sto hrvatska nikad nece biti svicarska..to su gluposti uvijek bile i glup i naivan ko to pusi...standard ne znaci samo novac ili je sve novac..standard je nacin zivita,ophodjenja,cistoce,ponasanja u prometu,profesionalnog odnosa prema poslu...i zbog tih stvari mi necemo biti svicarska a rusija zapad..svi smo 'mi mi' imamo neke specifikume..zeljeci da uvijek budes drugi nije dobro uvijek lutas
Sve se može kad se hoće. Nije ni taj zapad uvijek bio blagostanje, prije 2 sv rata Zapad je bio društvo rastrzano kalsnim sukobima i siromaštvom, teškom korupciom i surovim kapitalizmom. Mogao si na prste nabrojati pristojne zemlje. 

NAši ljudi se vrlo brzo uklope u pravila kad dođu na Zapad. A zašto je to problem postići u samoj hrvatskoj ne znam.

što se tiče rusije, nemam pojma, nisam bio tamo i nemam pojma jer svako priča drukčiju priču.

U stvari bio sam 1987 ali to je bio drugi univerzum tada.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by vuksadinare 18/3/2018, 05:15

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:Rusija realno nece imati standard kao zapad ko sto hrvatska nikad nece biti svicarska..to su gluposti uvijek bile i glup i naivan ko to pusi...standard ne znaci samo novac ili je sve novac..standard je nacin zivita,ophodjenja,cistoce,ponasanja u prometu,profesionalnog odnosa prema poslu...i zbog tih stvari mi necemo biti svicarska a rusija zapad..svi smo 'mi mi' imamo neke specifikume..zeljeci da uvijek budes drugi nije dobro uvijek lutas
Sve se može kad se hoće. Nije ni taj zapad uvijek bio blagostanje, prije 2 sv rata Zapad je bio društvo rastrzano kalsnim sukobima i siromaštvom, teškom korupciom i surovim kapitalizmom. Mogao si na prste nabrojati pristojne zemlje. 

NAši ljudi se vrlo brzo uklope u pravila kad dođu na Zapad. A zašto je to problem postići u samoj hrvatskoj ne znam.

što se tiče rusije, nemam pojma, nisam bio tamo i nemam pojma jer svako priča drukčiju priču.

U stvari bio sam 1987 ali to je bio drugi univerzum tada.
zato jer nas covjek kad dodje vani mahom je glavom u poslu i ne zanima ga prevec druzenje sa fritzom i obrnuto..tempo je poso kuca poso koji dan slobodan za odmor..tu kod nas je film..'ej stef ajmo na gemist i zivu muziku,.tempo je poso-birtija-komsija-doma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Kermit 18/3/2018, 10:07

Oh_Femder wrote:
Kermit wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Kermit wrote:pa tko je uopće Pera?
Koga uopće briga? Osim tebe, naravno. Ti imaš fiksaciju na njega.
Pa svaki dan naslovnica sa putinom i tako godinama, znači čista radoznal9st jer ovakvu količinu agitpropa teško slučajno
Ako ćemo o agitpropu, baci pogled koji put i na 'Russia Today' ;P
Pa to je ruski državni medij, vidi samo HINAu oni otvoreno podržavsju al waidu po sitriji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Petar Stošić ima dijareju - Page 2 Empty Re: Petar Stošić ima dijareju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum