ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Serbinho-3 17/3/2018, 00:14

Prokuplje -- Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da međunarodnoj zajednici, koja je garant Briselskog sporazuma, a ne samo Albancima, više ništa ne veruje po pitanju ZSO.



Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu 2602153495aac151de29f5769706291_v4_big



"O ZSO se priča na svakom sastanku. Ja im ne verujem ništa. Pet godina me lažu. Pet godina tražim i sada kažem 'lažete me'. Ne samo Albanci. Njima nisam previše ni verovao, već vama iz međunarodne zajednice", rekao je on odgovarajući na pitanja novinara u Prokuplju. 
Vučić je podsetio da je Srbija ispunila sve što je potpisala. 

"Oni su vaše mezimče, vi ste im napravili nezavisnu državu, vi, SAD i mnoge evropske zemlje. Kako ne možete da nagovorite vaše mezimče da ispuni što je potpisalo, a vi ste garant toga?“, istakao je on. 

Vučić je kazao da vidi da ih uopšte to pitanje ne interesuje, a Albance svakako nije nikada interesovalo. 

„Jedino kada treba negde za nešto da se napadnu Srbi, tu su šampioni“, kritikovao je šef srpske države dodajući da nismo mi sasvim bez načina da se svemu tome suprotstavimo. 

Takođe je kazao da ne očekuje „baš ništa“ od Specijalnog suda za OVK. 

Podsetio je da je 14 godina od strašnog pogroma, ubijanja, proterivanja Srba i rušenja naših crkava, krstova sa njih, a da niko nije za taj pogrom odgovarao. 

"Nijedan čovek nije odgovarao za taj pogrom. Toliko o Euleksu i međunarodnoj pravdi", konstatovao je on. 

Srbi su danas, prema njegovim rečima, nešto zadovoljniji zato što je mirnije, što predstavnici Srbije potpuno slobodno o svemu govore i to i pred najvišim starnim predstavnicima, što nije bio slučaj ranije, kada su se sakrivali u mišiju rupu ili govorli samo jedni protiv drugih, sa ciljem da ostanu na vlasti. 

„Ja danas uz podršku građana svakome govorim u lice i brinem o sudbini naroda“, rekao je on. 

Vučić je kazao da će se Srbija boriti mirnim sredstavima, da neće nikoga provocirati. 

Što se kosovske vojske tiče, ponovio je pitanje - gde piše da imaju pravo na to? 

„Kada to pitam - tišina, 'maca pojela jezik'...Zato što to ne piše nigde. Ne možete zasnivati sve na nasilju, i tome dođe nekad kraj“, poručio je on. 

Istakao je da je važno da Srbi razumeju da je država Srbija uz njih, iako ima vrlo ograničeno polje delovanja. 

Ukazao je da Srbija uspeva da im isplaćuje plate i penzije, pruža pomoć. 

„Mislim da smo mnogo više pomogli ljudima, nego što je dogovoreno u Lapljem Selu. Mislim da smo napravili time neki pomak“, rekao je Vučić. 

On je istakao da je važno da se reši pitanje Kosova i Metohije, jer ćemo se u suprotnom „topiti“ i nestajati.

"Je li se to Jeremić iz Alpa sekira za Olivera?"



"Kako to mi opstruišemo istragu ubistva Olivera Ivanovića, kad je ona u rukama Albanaca i kosovske policije?", upitao je predsednik Aleksandar Vučić na molbu da prokomentariše izjavu lidera Narodne stranke Vuka Jeremića. 

"Najpre da primetim: da li on to poručuje iz švajcarskih Alpa, gde se odmara od angažmana u UN? Pa odande poručuje da neko u Srbiji opstruiše istragu, iako je Olivera Ivanovića video tri puta u životu dok je Oliver bio moj, da ne kažem prijatelj, ali dobar poznanik", rekao je Vučić. 

Dodao je da su inače naše sumnje sve veće u pogledu i istrage i njenih rezultata. 

Za sutra je najavio da će o tome govoriti više, te zaključio da se čini "da će naše sumnje na kraju biti potvrđene". 

Nasuprot primedbama Jeremića o opstukciji istrage, Vučić je njega upitao - ko je opstruisao istragu o ubistvu Ranka Panića? 

Upitan da komentariše najavu da neke televizije pripremaju specijalne emisije o njegovoj prošlosti, Vučić je poručio "samo neka prave", te dodao da Đilasu i Šolaku želi još mnogo miliona, ali i da narodu vrate ono što mu je oteto. 

"Nema ničega što sam ukrao, niti bilo čega gde sam ojadio svoj narod", rekao je Vučić i dodao da on, za razliku od njih navodno bezgrešnih, jeste grešio, ali je uvek nastojao da se bori za svoj narod. 

"I nemam 25 miliona evra", rekao je i dodao da mu to nije ni važno, već da li ćemo uspeti da uvećamo broj ljudi u Toplici za 25.000.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=16&nav_category=640&nav_id=1370255
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Serbinho-3 17/3/2018, 00:15

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Db4bcc60635f9ef12f62a46e97cc4d28
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Šandor Winnetou 17/3/2018, 00:53

srbo se žali na laganje Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu 1f602  Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu 1f602  Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu 1f602

_________________
Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Serbinho-3 17/3/2018, 08:20

Trci njima a oni ga lazu...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Eroo 17/3/2018, 09:32

Serbinho-3 wrote:Trci njima a oni ga lazu...
On je prvi slagao tvrdeći da je Srbija neutralna...Tko bi takvog čovjeka uzeo za ozbiljno?
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Serbinho-3 17/3/2018, 10:34

Neutralna po kojem pitanju?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 10:41

Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:Trci njima a oni ga lazu...
On je prvi slagao tvrdeći da je Srbija neutralna...Tko bi takvog čovjeka uzeo za ozbiljno?

srbija jeste neutralna
samo ne znam u ime čega ili koga ?
prosta matematika, oko 5o% c.goraca su srbi i c.gorci naklonjeni srbiji
od preostalih 5o% -2o% garant ne mrze srbe i srbiju, ostalo je manje bitno.
ali tih jedva 3o% najgori su, koriste ovu situaciju da odnos srbije i c,gore srozaju.
u tome uspevaju jer zapad koristi svaku pukotinu da stavi srbiji do znanja
ko je gazda evrope pa i balkana. mi, pokusvamo da unutar " zapadnog "  prostora
instaliramo nesto sto nije njima po volji. posle se pitamo zasto je nesto ko sto jeste.
recimo, ameri ostro kritikuju hrvate zbog odnosa prema manjinama, posebno srbima,
u svojom zvanicnim izvestajima.
ali nikad ih ne yebu zbog  naci ispada na stadionima, festivalima, naci slavljima tzv oluje i sl.
jer time yebu nas, pa je to manje neprihvatljivo. ih, ima vremena, bice bolje.
uz nadu da ce srbija uspeti da izboksusuje neke benefite oko kosmeta  ne menjajuci pol. kurs.
ja sam ionako samo glupi srbijanac !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 10:54

c.gora trenutno vodi kooperativnu politiku u odnosu na zapad, saradjaju.
postoji problem sto antisrpski faktor u samoj c.gori benefite takve svoje
politike koristi za stvarnje fronta prmema srbiji, duhovnog i politickog
segmenta.
zato, milo & com. hrvatska, siptari, balije, obozavaju distanciranje srbije od zapada. 
to je njihova platforma za afirmisanje i prodavanje  svoje negativne  politike prema srbiji.
da se kojim slucajem srbija prikljuci zapadnoj sferi ( gde je i bila do ulaska tita i  partizana u bg ) 
vojno i politicki, stvari bi se izmenile, poprilicno. 
jedino ne mogu i ne zelim da naznacim makedonce da forsiraju antirspku politiku. 
odrade ono sto moraju, pa se izvinjavju. 
s.r. pizzon, glupi srbijanac !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 11:11

(UŽIVO) 
OBRAĆANJE PREDSEDNIKA VUČIĆA NACIJI 
o Kosovu i populacionoj politici
Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Vucic-3-300x170




http://www.telegraf.rs/vesti/politika/2943491-uzivo-obracanje-predsednika-vucica-naciji-o-kosovu-i-populacionoj-politici-livestream
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Eroo 17/3/2018, 11:26

pizzon wrote:c.gora trenutno vodi kooperativnu politiku u odnosu na zapad, saradjaju.
postoji problem sto antisrpski faktor u samoj c.gori benefite takve svoje
politike koristi za stvarnje fronta prmema srbiji, duhovnog i politickog
segmenta.
zato, milo & com. hrvatska, siptari, balije, obozavaju distanciranje srbije od zapada. 
to je njihova platforma za afirmisanje i prodavanje  svoje negativne  politike prema srbiji.
da se kojim slucajem srbija prikljuci zapadnoj sferi ( gde je i bila do ulaska tita i  partizana u bg ) 
vojno i politicki, stvari bi se izmenile, poprilicno. 
jedino ne mogu i ne zelim da naznacim makedonce da forsiraju antirspku politiku. 
odrade ono sto moraju, pa se izvinjavju. 
s.r. pizzon, glupi srbijanac !

Previše se vi bavite susjedima i s propitivanjem tko vas voli ili ne voli.
Probajte malo stvari gledat kroz lovu...Rangirajte "ljubav" kroz količinu
investirane love u Srbiju i srpskog izvoza u pojedine zemlje.
Dobit ćete pravi rezultat...Rusi će vam biti tek tamo na cca 5%  ukupne "ljubavi"
prema Srbiji. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by RayMabus 17/3/2018, 12:11

Baš čitam 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:717232-OBRACANjE-PREDSEDNIKA-VUCICA-NACIJI-Kljucni-problem-Srbije-je-to-sto---nemamo-dece-a-bez-njih-nema-ni-buducnosti

Demografski krah
RayMabus
RayMabus

Posts : 175902
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by RayMabus 17/3/2018, 12:12

Pizon 20% stanovništva Crne Gore su ti Sanđaklije

S obzirom da je vlast Crne Gore nedavno unatoč dogovoru sa Hrvatskom otišla sama pred UNESCO da bokeljsku mornaricu proglasi kulturnim blagom Cg bez spominjanja čije je to tj od koje manjine ja sam popizdio tako da od sada ja i vojvoda Đurišić smo saveznici protiv fašističkokomunistčke vlasti koja vlada sa Sanđaklijama
RayMabus
RayMabus

Posts : 175902
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 13:55

"

Ako ništa ne uradimo, završili smo kao nacija"
Beograd -- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je demografska slika Srbije poražavajuća i da se mora smanjiti negativan prirodni priraštaj.

IZVOR: TANJUG SUBOTA, 17.03.2018. | 11:42 -> 12:18

Majci koja rodi treće i četvrto dete mesečno 30.000 dinara"




ok, ali moramo prvo da razgranicimo bite stvari.
ovako ce se javiti siptari sa kosmeta da traze 30.OOO
sa potvrdama o 3. ili 4. detetu, ako treba iz centralne srbije.
siptari masovno dovode zene u centralnu srbiju ili bg 
radi odrzavanja trudnoce i porodjaja. 
placaju, neka kosta sta kosta. 
siptari mogu po zadatku da napune nis sa 300.000 svojih 
i da se smeju. sve po ustavu. da ih budu nesto iznad 5o%
i zatraze  lokalne izbore. mi nema odakle da ubacimo ljude.
i to sto je najvrdnije otislo na zapad.
sa siptarima moramo brutalno da se razgranicimo, da bi se
zastitili od takve mogucnosti. yebes papir koji te unistava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 14:02

moramo da prihvatimo novu realnost
da smo zeznuli, da se nismo snasli
da  smo sve drugacije od onog kako je
vreme zahtevalo.
nemoj da glumimo pajace radi tudjih interesa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Serbinho-3 17/3/2018, 14:43

Vucic video da nema leba od Zapada.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Serbinho-3 17/3/2018, 15:01

Vucic dig'o ruke od Zapada i Albanaca.

Jedini preostali adut Zapadu i hvatanje za slamku, ostaje Pizzon.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 16:13

Serbinho-3 wrote:Vucic dig'o ruke od Zapada i Albanaca.

Jedini preostali adut Zapadu i hvatanje za slamku, ostaje Pizzon.



ma, to je ok, ja sam glupi pizzon, nije problem
samo, zasto " divovi " sa istoka nisu za nokat  promenili tok raspada juge ili situacije oko kosova
zasto nisu sprecili proterivanje i ubijanje srba tokom " oluje " u hrvatskoj, bombardovanje srba po bosni,
 srbije 99.g. otimanje kosmete
haske presude, odluku o legitimnosti siptara da se odvoje od srbije, badinterov stav, neka nateraju
siptare da formiraju zso, da stopiraju formiranje vojske kosova, tako bih to cenio, do neba, samo deo 
tih dogadjanja da su izemnili, u nasu korist.
svi oni, koji veruju, da ce " divovi " sa istoka izmeniti politicka zbivanja u evropi, to je i na balkanu,
tesko se varaju. neka procitaju knjige starostavne, kada je prosperilala srbija a kada je pocela da posrce
i tone. ko je nudio srbiju bugarima, ko je karadjordja " ispustio " da dodje u srbiju gde su cekali dzelati.
jer nije odgovarao turcima, davali bogatstvo za njegovu glavu, bili spremni na svaki dogovor da mu dodju glave.
nisam ja za zapad zato  sto im verujem, zato sto msm da nas vole, vec zato sto volim srbe i srbiju.
ja se ne uzdam u one price koje nam obecavaju srbiju a la sirija, ako nas nato napadne, neka hvala, cao !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Eroo 17/3/2018, 16:42

pizzon wrote:ma, to je ok, ja sam glupi pizzon, nije problem
samo, zasto " divovi " sa istoka nisu za nokat  promenili tok raspada juge ili situacije oko kosova
zasto nisu sprecili proterivanje i ubijanje srba tokom " oluje " u hrvatskoj, bombardovanje srba po bosni,
 srbije 99.g. otimanje kosmete
haske presude, odluku o legitimnosti siptara da se odvoje od srbije, badinterov stav, neka nateraju
siptare da formiraju zso, da stopiraju formiranje vojske kosova, tako bih to cenio, do neba, samo deo 
tih dogadjanja da su izemnili, u nasu korist.
svi oni, koji veruju, da ce " divovi " sa istoka izmeniti politicka zbivanja u evropi, to je i na balkanu,
tesko se varaju. neka procitaju knjige starostavne, kada je prosperilala srbija a kada je pocela da posrce
i tone. ko je nudio srbiju bugarima, ko je karadjordja " ispustio " da dodje u srbiju gde su cekali dzelati.
jer nije odgovarao turcima, davali bogatstvo za njegovu glavu, bili spremni na svaki dogovor da mu dodju glave.
nisam ja za zapad zato  sto im verujem, zato sto msm da nas vole, vec zato sto volim srbe i srbiju.
ja se ne uzdam u one price koje nam obecavaju srbiju a la sirija, ako nas nato napadne, neka hvala, cao !

Nitko Njemačku 45.-te nije pitao za mišljenje, ili šta joj odgovara ili ne odgovara...Dvije Njemačke smo imali preko noći,
okupirane sa istoka i sa zapada. Sve porušeno do temelja...
Dobro ste i prošli. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by michaellcmacha 17/3/2018, 17:14

pizzon wrote:

"



Ako ništa ne uradimo, završili smo kao nacija"
Beograd -- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je demografska slika Srbije poražavajuća i da se mora smanjiti negativan prirodni priraštaj.

IZVOR: TANJUG SUBOTA, 17.03.2018. | 11:42 -> 12:18



Majci koja rodi treće i četvrto dete mesečno 30.000 dinara"






ok, ali moramo prvo da razgranicimo bite stvari.
ovako ce se javiti siptari sa kosmeta da traze 30.OOO
sa potvrdama o 3. ili 4. detetu, ako treba iz centralne srbije.
siptari masovno dovode zene u centralnu srbiju ili bg 
radi odrzavanja trudnoce i porodjaja. 
placaju, neka kosta sta kosta. 
siptari mogu po zadatku da napune nis sa 300.000 svojih 
i da se smeju. sve po ustavu. da ih budu nesto iznad 5o%
i zatraze  lokalne izbore. mi nema odakle da ubacimo ljude.
i to sto je najvrdnije otislo na zapad.
sa siptarima moramo brutalno da se razgranicimo, da bi se
zastitili od takve mogucnosti. yebes papir koji te unistava.
tako nekako i mi imamo problem sa vama srbaljima, samo što vi niste fertilno učinkoviti, ali zato svaki od vas vrijedi ko jato skakavaca...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Guest 17/3/2018, 17:55

Eroo wrote:
pizzon wrote:ma, to je ok, ja sam glupi pizzon, nije problem
samo, zasto " divovi " sa istoka nisu za nokat  promenili tok raspada juge ili situacije oko kosova
zasto nisu sprecili proterivanje i ubijanje srba tokom " oluje " u hrvatskoj, bombardovanje srba po bosni,
 srbije 99.g. otimanje kosmete
haske presude, odluku o legitimnosti siptara da se odvoje od srbije, badinterov stav, neka nateraju
siptare da formiraju zso, da stopiraju formiranje vojske kosova, tako bih to cenio, do neba, samo deo 
tih dogadjanja da su izemnili, u nasu korist.
svi oni, koji veruju, da ce " divovi " sa istoka izmeniti politicka zbivanja u evropi, to je i na balkanu,
tesko se varaju. neka procitaju knjige starostavne, kada je prosperilala srbija a kada je pocela da posrce
i tone. ko je nudio srbiju bugarima, ko je karadjordja " ispustio " da dodje u srbiju gde su cekali dzelati.
jer nije odgovarao turcima, davali bogatstvo za njegovu glavu, bili spremni na svaki dogovor da mu dodju glave.
nisam ja za zapad zato  sto im verujem, zato sto msm da nas vole, vec zato sto volim srbe i srbiju.
ja se ne uzdam u one price koje nam obecavaju srbiju a la sirija, ako nas nato napadne, neka hvala, cao !

Nitko Njemačku 45.-te nije pitao za mišljenje, ili šta joj odgovara ili ne odgovara...Dvije Njemačke smo imali preko noći,
okupirane sa istoka i sa zapada. Sve porušeno do temelja...
Dobro ste i prošli. :)

ne kenjaj
uporedjujes naci nemacku koja je okupirala evropu, nametnula svoj naci program i srbiju koja je branila
ustavni poredak  unutar priznate sfrj drzave. upravo, zbog tvojih i sl. kenjaza srbija je MORALA prva sa balkana
da pristupi nato paktu da bi se zastitila od ponavljanja istorije koju nije izbegla zato sto tako nije postupila
pa sad imao tradicionale protivnike saveznika, kao stu su hrvatska bugarska, siptari, balije, uz ekipu gde
je bilo logicno da nas zateknete, spremne i nasmejane !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu Empty Re: Vučić o međunarodnoj zajednici: Pet godina me lažu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum