ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Ringo10 17/3/2018, 02:47

pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
MA da, i sad treba da ih Amerika, Britanija, Francuska i ostali imperijalisticki kriminalci usrece sa nekim novim Rezom Pahlavijem ili nekim slicnim kao kad su legitimnog i legalno izabranog srusili predsjednika Mosadeka u CIA orkestriranom drzavnom udaru.
To je dakle cilj, srusiti nasilno teokraciju koja inzistira na suverenitetu Irana i zamijeniti sa nekim lutkom na koncu koji ce cijelu zemlju i narod prodati za sitnu lovu i svoju korist, a onda dobijati tapsanja po ramenu i za apsolutnu poslusnost bit nagradjen frazama o demokraciji, napretku u domenu ljudskih prava i sloboda i ostalih sranja iz globalistickog vokabulara.

Drugim rijecima zamijeniti jedno sranje jos daleko gorim sranjem. Ako sjebu ajatolahe, Iranom ce im vladati Benjamin Netanjahu ili neko slican.

Pa nek biraju. Trece opcije im trenutno nema. Do daljnjega.

Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by vuksadinare 17/3/2018, 05:03

Ringo10 wrote:
pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
MA da, i sad treba da ih Amerika, Britanija, Francuska i ostali imperijalisticki kriminalci usrece sa nekim novim Rezom Pahlavijem ili nekim slicnim kao kad su legitimnog i legalno izabranog srusili predsjednika Mosadeka u CIA orkestriranom drzavnom udaru.
To je dakle cilj, srusiti nasilno teokraciju koja inzistira na suverenitetu Irana i zamijeniti sa nekim lutkom na koncu koji ce cijelu zemlju i narod prodati za sitnu lovu i svoju korist, a onda dobijati tapsanja po ramenu i za apsolutnu poslusnost bit nagradjen frazama o demokraciji, napretku u domenu ljudskih prava i sloboda i ostalih sranja iz globalistickog vokabulara.

Drugim rijecima zamijeniti jedno sranje jos daleko gorim sranjem. Ako sjebu ajatolahe, Iranom ce im vladati Benjamin Netanjahu ili neko slican.

Pa nek biraju. Trece opcije im trenutno nema. Do daljnjega.
bilanca je uvijek ispred svega..kad je biznis u pitanju milosti nema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by AlfaOmega 17/3/2018, 07:48

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
ma velim, ok j eiran,
a imas ljudi pun kurac koji su ful nezadovoljni pa cak i pretjeruju
ukrajinci na primjer, il bugari, kad pricaju dobijes osjecaj da se masovno umire od gladi kod njih
Upravo tak. 
Prvo i osnovno, tih par Iranaca koji su davno pobigli u Njemačku i nisu najkompetentniji pričati o zemlji koje se kroz maglu sićaju. 
Drugo, ljudi generalno pretjeruju. Ni da nema korupcije, ali suma sumarum, u Iranu odlično živi svako ko je željan posla. I nek đoda ovo zna, prije će ga tam naći neg u Hrvatskoj. 
Društvena stratifikacija? Puno manja neg u većini evropskih zemalja. Odogovorno tvrdim. Ima elite, ni da nema, ali elite ima svugdi. A što se tiče srednjeg sloja, sasvim ok živi svak kome glava ni u oblacima. Jedina je razlika što otac i majka u Iranu imaju u prosiku 2-3 dice, dok u zemljama ka što su npr. Češka ili Poljska, otac i majka imaju jedno, ili pak ni jedno dite, pa mogu malo više trošiti na restorane, putovanja, itd...
Ali đodina tvrdnja da će se iranski natalitet izjednačiti sa onim Hr. pa o tome možemo posebno. :)
Iran sam da nema sankcija koje su mu nametnuli ćifutsko-vehabijski dupelizci, bija bi ekonomski gospodar regiona. Ali ni te sankcije više ne piju vode ka nekad. Imunitet se razvija. ;)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by AlfaOmega 17/3/2018, 07:52

A tebe Svetozare ebali pederi u pakaš. Idi im kad ih toliko voliš. Neće ćuna više da se diže, pa sad naša alternativu u primanju? Puj, ebo te zapad. :)
P.S. zuikaku je japanoljubac. Ja pak mrzim japance i sve vezano za njih. :P
Bum ti rekel jednog dana ko sam.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Kermit 17/3/2018, 09:39

Pa rekao sam da se nešto veliko kuha čim su sami išli trovati svojeg dvostrukog agenta. Znači da su jako bijesni a i očajni, operacija Sirija kako sada stoje stvari je potpuni debakl ali očaj...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by epikur37 17/3/2018, 09:41

Kermit wrote:Pa rekao sam da se nešto veliko kuha čim su sami išli trovati svojeg dvostrukog agenta. Znači da su jako bijesni a i očajni, operacija Sirija kako sada stoje stvari je potpuni debakl ali očaj...


zapad (angloamere) treba prisiliti da sjaši i vrati se na svoje mjesto.

Već je gušt gledati kako im se raspada hegemonija i koliko bjesne
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Ringo10 17/3/2018, 10:58

epikur37 wrote:
Kermit wrote:Pa rekao sam da se nešto veliko kuha čim su sami išli trovati svojeg dvostrukog agenta. Znači da su jako bijesni a i očajni, operacija Sirija kako sada stoje stvari je potpuni debakl ali očaj...


zapad (angloamere) treba prisiliti da sjaši i vrati se na svoje mjesto.

Već je gušt gledati kako im se raspada hegemonija i koliko bjesne
Jebo te patak, koje neuračunljivo ponasanje. Nevjerojatno, a najgore je to što više nema toga što se od njih ne  može očekivati. Ludjaci i manijaci na kvadrat.

A što se tiče ovih namještaljki, nevjeriojatno je koliko oni podcjenjuju zdrav razum, misle li stvarno da su svi na svijetu toliki kreteni pa da će popušiti sve njihove imbecilije i kretenarije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Ringo10 17/3/2018, 15:52

epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:Mogu povući rusiju za onu stvar, udri Putko :)
mislim halo, sto si umisljaju
al bas sam malo u birtiji slusao vjesti , pa jebote referada, kako je mey rekla tako su i prenijeli bez da itko postavi pitanje jel to stvarno tako

stvarno su ocajni
izgleda da su krenuli na rusiju ful startom, jer koliko vidim sve jace se retorika poostrava i domace stanovnistvo uvjerava da tamo zivi drugi hitler, drugo zlo i slicno
dehumanizacija neprijatelja prvo a onda budemo zajednicki udarili po njemu


Njah, zapadni ciganluk...

Baš mi drago što se urušavaju.
Užitak gledati kako histeriziraju i pizde od muke jer im njihova ideja globalne diktature i potpune svevlasti ode u MP3.

Oni su od Europe i Zapada napravili toliko sranje u svakom pogledu da će im povijest suditi. Ako je bude.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Guest 18/3/2018, 01:25

AlfaOmega wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
ma velim, ok j eiran,
a imas ljudi pun kurac koji su ful nezadovoljni pa cak i pretjeruju
ukrajinci na primjer, il bugari, kad pricaju dobijes osjecaj da se masovno umire od gladi kod njih
Upravo tak. 
Prvo i osnovno, tih par Iranaca koji su davno pobigli u Njemačku i nisu najkompetentniji pričati o zemlji koje se kroz maglu sićaju. 
Drugo, ljudi generalno pretjeruju. Ni da nema korupcije, ali suma sumarum, u Iranu odlično živi svako ko je željan posla. I nek đoda ovo zna, prije će ga tam naći neg u Hrvatskoj. 
Društvena stratifikacija? Puno manja neg u većini evropskih zemalja. Odogovorno tvrdim. Ima elite, ni da nema, ali elite ima svugdi. A što se tiče srednjeg sloja, sasvim ok živi svak kome glava ni u oblacima. Jedina je razlika što otac i majka u Iranu imaju u prosiku 2-3 dice, dok u zemljama ka što su npr. Češka ili Poljska, otac i majka imaju jedno, ili pak ni jedno dite, pa mogu malo više trošiti na restorane, putovanja, itd...
Ali đodina tvrdnja da će se iranski natalitet izjednačiti sa onim Hr. pa o tome možemo posebno. :)
Iran sam da nema sankcija koje su mu nametnuli ćifutsko-vehabijski dupelizci, bija bi ekonomski gospodar regiona. Ali ni te sankcije više ne piju vode ka nekad. Imunitet se razvija. ;)
Dobro,da to netko neutralan kaze,pa oke,ovak ti ,kojemu je Iran jedina izgleda ljubav u zivotu...nisi bas vjerodostojan..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Guest 18/3/2018, 01:28

AlfaOmega wrote:A tebe Svetozare ebali pederi u pakaš. Idi im kad ih toliko voliš. Neće ćuna više da se diže, pa sad naša alternativu u primanju? Puj, ebo te zapad. :)
P.S. zuikaku je japanoljubac. Ja pak mrzim japance i sve vezano za njih. :P
Bum ti rekel jednog dana ko sam.
I sto sad...jos nista nisi prenio MAmi,sestri,curi..blablabla..vec postajem dosadan sebi...daj da mi dignu Pitona mlohavoga i da ih poroka redom... :cleanteeth

Mrzis japance??Zasto??Zasto uopce mrznja?? Jalnost na superiornost??..bit ce da si ti neki mali stvarno sjebani kompleksas,koji zna samo trolati po foumu i nis drugo..

Mislas da me bas jako zanima tko si??...Papak isfurstrirani svakako,kojeg sam vjerovatno davno nehotice nagazio,koji se otada pokusava "osvetiti"...nadalje me ne zanima nis tko si.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Ringo10 18/3/2018, 03:39

epikur37 wrote:
Kermit wrote:Pa rekao sam da se nešto veliko kuha čim su sami išli trovati svojeg dvostrukog agenta. Znači da su jako bijesni a i očajni, operacija Sirija kako sada stoje stvari je potpuni debakl ali očaj...


zapad (angloamere) treba prisiliti da sjaši i vrati se na svoje mjesto.

Već je gušt gledati kako im se raspada hegemonija i koliko bjesne
U Siriji su sotonisti i Rusi vrlo blizu sukoba. Mislim da se Rusi ovaj put ne sale, podigli su sve PZO sustave u borbeni stupanj, Iran je sve podigao u Perzijskom Zalivu.

Sotonisti ne mogu da se pomire sa porazom u Siriji. Isticna Guta je skoro gotova, izgleda da su se NATO kanibali u Dumi odlucili natrpati u zelene buseve.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Yehudim 18/3/2018, 07:12

Ringo10 wrote:
pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
MA da, i sad treba da ih Amerika, Britanija, Francuska i ostali imperijalisticki kriminalci usrece sa nekim novim Rezom Pahlavijem ili nekim slicnim kao kad su legitimnog i legalno izabranog srusili predsjednika Mosadeka u CIA orkestriranom drzavnom udaru.
To je dakle cilj, srusiti nasilno teokraciju koja inzistira na suverenitetu Irana i zamijeniti sa nekim lutkom na koncu koji ce cijelu zemlju i narod prodati za sitnu lovu i svoju korist, a onda dobijati tapsanja po ramenu i za apsolutnu poslusnost bit nagradjen frazama o demokraciji, napretku u domenu ljudskih prava i sloboda i ostalih sranja iz globalistickog vokabulara.

Drugim rijecima zamijeniti jedno sranje jos daleko gorim sranjem. Ako sjebu ajatolahe, Iranom ce im vladati Benjamin Netanjahu ili neko slican.

Pa nek biraju. Trece opcije im trenutno nema. Do daljnjega.


   Ali niti islamistički Iran nije poželjan jer se očito ponaša ratno huškački prema Izraelu

 i kao svoj cilj postavljaju uništenje druge države a to ne može proći nikako
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Ringo10 18/3/2018, 08:07

Yehudim wrote:
Ringo10 wrote:
pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
MA da, i sad treba da ih Amerika, Britanija, Francuska i ostali imperijalisticki kriminalci usrece sa nekim novim Rezom Pahlavijem ili nekim slicnim kao kad su legitimnog i legalno izabranog srusili predsjednika Mosadeka u CIA orkestriranom drzavnom udaru.
To je dakle cilj, srusiti nasilno teokraciju koja inzistira na suverenitetu Irana i zamijeniti sa nekim lutkom na koncu koji ce cijelu zemlju i narod prodati za sitnu lovu i svoju korist, a onda dobijati tapsanja po ramenu i za apsolutnu poslusnost bit nagradjen frazama o demokraciji, napretku u domenu ljudskih prava i sloboda i ostalih sranja iz globalistickog vokabulara.

Drugim rijecima zamijeniti jedno sranje jos daleko gorim sranjem. Ako sjebu ajatolahe, Iranom ce im vladati Benjamin Netanjahu ili neko slican.

Pa nek biraju. Trece opcije im trenutno nema. Do daljnjega.


   Ali niti islamistički Iran nije poželjan jer se očito ponaša ratno huškački prema Izraelu

 i kao svoj cilj postavljaju uništenje druge države a to ne može proći nikako
Tačno. I to nema opravdanja.

Ali Iran je taj kojem prijeti uništenje od strane Amerike i saveznika.

A Izrael je upetljan u svakakve pizdarije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by AlfaOmega 18/3/2018, 08:58

Yehudim wrote:


   Ali niti islamistički Iran nije poželjan jer se očito ponaša ratno huškački prema Izraelu

 i kao svoj cilj postavljaju uništenje druge države a to ne može proći nikako
Iran samo čisti region od tumora. I Hrvatska je čišćena od tumora velikosrpske ideje. 
U Siriji, da su vehabije uspile pobiditi, Izrael bu bija siguran, jerbo bi Iran doslovce bija izbačen, prvo iz Sirije, pa onda i Libanona (Hezbollah virovatno više ne bu postoja, jerbo bi posli Sirije kanibali prešli u Libanon). I to je bila ideja još Dicka Cheneya, bivšeg američkog podpredsjednika. Obamina administracija je kasnije odlučila to pokušati sprovesti u dilo kroz maglu "arapskog proljeća".
Kužiš sad zakaj je bitno za Iran da pobiditi u ovom ratu? Ako pomlatimo vehabije, Sirija ostaje u našim rukama, na miru bumo nastavili graditi raketne baze iz kojih ćemo rapidno nastaviti naoružavati Hezbollah, jedinu silu koja je pobidila ćifute. I onda konačno imamo šansu da odstranimo tumor.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by AlfaOmega 18/3/2018, 09:01

pismejker wrote:
Mislas da me bas jako zanima tko si??...
Ne mislim neg znam. Milion puta si me pita ko sam, pa si onda počea izmišljati da sam wigen, zuikaku, ovaj, onaj, pa opet zuikaku... i meni uvik bivalo smišno. :P

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Kermit 18/3/2018, 10:02

pismejker wrote:
AlfaOmega wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:sto reci..Iranac mi je pricao sto je i kako je..mozda je malo vise usporedjivao zapad sa Iranom,pa je razocaran domovinom..
bila je neka ekipa potkraj 2000tih iz Vinkovaca u Iranu,putopisno,davno sam to spominjao..uglavnom su spavali kod obicnih ljudi i tako...
ma velim, ok j eiran,
a imas ljudi pun kurac koji su ful nezadovoljni pa cak i pretjeruju
ukrajinci na primjer, il bugari, kad pricaju dobijes osjecaj da se masovno umire od gladi kod njih
Upravo tak. 
Prvo i osnovno, tih par Iranaca koji su davno pobigli u Njemačku i nisu najkompetentniji pričati o zemlji koje se kroz maglu sićaju. 
Drugo, ljudi generalno pretjeruju. Ni da nema korupcije, ali suma sumarum, u Iranu odlično živi svako ko je željan posla. I nek đoda ovo zna, prije će ga tam naći neg u Hrvatskoj. 
Društvena stratifikacija? Puno manja neg u većini evropskih zemalja. Odogovorno tvrdim. Ima elite, ni da nema, ali elite ima svugdi. A što se tiče srednjeg sloja, sasvim ok živi svak kome glava ni u oblacima. Jedina je razlika što otac i majka u Iranu imaju u prosiku 2-3 dice, dok u zemljama ka što su npr. Češka ili Poljska, otac i majka imaju jedno, ili pak ni jedno dite, pa mogu malo više trošiti na restorane, putovanja, itd...
Ali đodina tvrdnja da će se iranski natalitet izjednačiti sa onim Hr. pa o tome možemo posebno. :)
Iran sam da nema sankcija koje su mu nametnuli ćifutsko-vehabijski dupelizci, bija bi ekonomski gospodar regiona. Ali ni te sankcije više ne piju vode ka nekad. Imunitet se razvija. ;)
Dobro,da to netko neutralan kaze,pa oke,ovak ti ,kojemu je Iran jedina izgleda ljubav u zivotu...nisi bas vjerodostojan..
Čuj s obzirom da si ti vrlo navodno pričao sa par "iranaca" te s obzirom da se predstavljaš ko židov ti si još manje vjerodostojan, posebice jer si navodio da si snajperista, specijalac IDF, jebač, haker bog te pita šta ( neka dr forumaši dopune tvoja zanimanja i hobije) tako da...

Osim toga meni legos iz ST živi i radi u Teheranu već 5 godina, objavljuje redovito tako da ću prije njemu dati povjerenj3 nego tebi...da budemo načisto
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by AlfaOmega 18/3/2018, 10:14

Jednom davno na ex forumu u onoj rubrici o vojnoj tehnologiji bila je debata o Merkavi. I nikonov, bosiljko, pa i klesk4ever su počeli pljuvati merkavu. 
I tad sveto uliće ka jugovina u diskusiju i govori kako će nam lično dovesti jednu Merkavu da joj se divimo.
E tad mi je posta drag.
Tako da sveto, ti si meni samo izvor simpatija, nikad me nisi, kak kažeš "nehotice nagazio". 
Ustvari, naš trenutni odnos je rezultat činjenice da tebi moji postovi o Siriji ne pašu. Evo, ovdi sam te prvi put izbacija iz cipela i od tad sva hajka
https://www.ex-iskon-pleme.com/t11267p900-sirija

Rusi se pohvalili da su uništili mossad u Aleppu, ja samo prenija vist, i ti na mene drvlje i kamenje. :P

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Guest 18/3/2018, 11:28

AlfaOmega wrote:
Yehudim wrote:


   Ali niti islamistički Iran nije poželjan jer se očito ponaša ratno huškački prema Izraelu

 i kao svoj cilj postavljaju uništenje druge države a to ne može proći nikako
Iran samo čisti region od tumora. I Hrvatska je čišćena od tumora velikosrpske ideje. 
U Siriji, da su vehabije uspile pobiditi, Izrael bu bija siguran, jerbo bi Iran doslovce bija izbačen, prvo iz Sirije, pa onda i Libanona (Hezbollah virovatno više ne bu postoja, jerbo bi posli Sirije kanibali prešli u Libanon). I to je bila ideja još Dicka Cheneya, bivšeg američkog podpredsjednika. Obamina administracija je kasnije odlučila to pokušati sprovesti u dilo kroz maglu "arapskog proljeća".
Kužiš sad zakaj je bitno za Iran da pobiditi u ovom ratu? Ako pomlatimo vehabije, Sirija ostaje u našim rukama, na miru bumo nastavili graditi raketne baze iz kojih ćemo rapidno nastaviti naoružavati Hezbollah, jedinu silu koja je pobidila ćifute. I onda konačno imamo šansu da odstranimo tumor.
Ma ja..No onaj pravi tumor koji polako se siri svijetom si slijep vidjeti?sto je sa tumorom,koji zahtijeva cistu nacionalnu drzavu?To nije problem..Israel nije siguran sve dok ima okolo Kozojeba,sunita,šita i ostalih,kao niti itko drugi..
Da nisi glup kaki jesi uvidio bi cinjenicu da su kozojebi dobri dok nisu u vecini..
Sve ostalo vlazni snovi..ali hajde..idemo do tvoje mame sad.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Guest 18/3/2018, 11:37

AlfaOmega wrote:Jednom davno na ex forumu u onoj rubrici o vojnoj tehnologiji bila je debata o Merkavi. I nikonov, bosiljko, pa i klesk4ever su počeli pljuvati merkavu. 
I tad sveto uliće ka jugovina u diskusiju i govori kako će nam lično dovesti jednu Merkavu da joj se divimo.
E tad mi je posta drag.
Tako da sveto, ti si meni samo izvor simpatija, nikad me nisi, kak kažeš "nehotice nagazio". 
Ustvari, naš trenutni odnos je rezultat činjenice da tebi moji postovi o Siriji ne pašu. Evo, ovdi sam te prvi put izbacija iz cipela i od tad sva hajka
https://www.ex-iskon-pleme.com/t11267p900-sirija

Rusi se pohvalili da su uništili mossad u Aleppu, ja samo prenija vist, i ti na mene drvlje i kamenje. :P
Bilo je puno rasprava o Merkavi...sto,Nikonov,Bosiljko i Klesk,su svjecki autoriteti za Tenkove?

Pazi sad dobro...SVI SU REDOM na forumu pljuvali po Merkavi,osim par likova,kao ovo i ono,dok,svjecki ekspreti je procjenjuju kao najbolji tenka za potrebe u pustinjskim i polupustinjskim uvjetima...ZA TAKVE UVJETE JE I GRADJENA:..jos jedan detalj da naucis?Merkava je tako gradjena,u stvari jako modularno,da iz unistene Merkave se da izvuci maksimum dijelova,koji se ponovno mogu uoptrijebiti..

Nadalje,spomenuti postovani kolege sa foruma su u nebokovali svapski Leopard,iako je malo kasnije procjenjeno da je tenk overkilled precijenjen...ne godovrim sad o najzadnjim i najnovijim inacicama,KOJE OPET TREBAJU SE U PRAKSI DOKAZATI..

francuski Le clerc i britanski Chalanger uduplo tuku sVAKU verziju Leoparda...Ono sto kod tebe je ocito,.da u sustini nisi analiticki i argumentirani tip sugovornika,nego ti iz pukotina u oklopu nacisto curi ektoplazma zavisti,kako si rekao i mrznje(ono prema japancima..mislim tko taj narod moze mrziti uopce???) i sve prisutnog navijanja..
drugim rijecima-daleko si od objektivnosti..eto,zato drvlje i kamenje po tebi,ne zato sto si ti ti..i sa najgorim smetjem na forumu,mogu kultivirano razgovarati ako postoji na drugoj strani i mrvica objektivnosti...
Ti si jos nedozrio dečko,i tvoja manifestacija na forumu ima oblik pustog trolanja..jedno je vijest koju preneses,na koju se nadovezu plahte laznih infoa i navijanja...kujis sad?? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by marcellus 18/3/2018, 11:57

pismejker wrote:
AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:problem je što su sve civilizacije , osim kineske natrpane mujagama.. a i same mujage su natrpane drugim mujagama pa se međusobno ubijaju
Iran je mujaga sam po sebi, ali je zemlja digniteta i ponosa. I zna se red. Ovo na zapadu sve divlje, prljavo, fuj... 
I u Rusiji su mujage, istina, ali su krajnje lojalne vlasti. Sve i jedan ruski mujaga na prvo misto stavlja Rusiju, pa ide pet praznih mista, pa onda simpatije prema nekoj drugoj zemlji.
U Švabiji, mujo prvo simpatiše Tursku, pa pet praznih mista, pa Bosnu, pa dva prazna mista, pa Njemačku... A ak je srbin (iliti ga svetozar) u njemačkoj, onda prvo simpatiše svoju plaću od 600 ojra, pa rusiju (pod uvitom da ulovi neku ruskinju), pa ćifutistan (iz nekog razloga), pa srbiju, pa iran (zamisli), pa onda tek njemačku i sve ostalo...
Gdi je tu logika?
Kojeg digniteta i ponosa glupane??..Pa svi koji mogu pobjeci iz Irana bjeze..zemlja korupcije i nejednakosti...pedere vjesaju,ne da podrzavam pedere,ali ih ne bi niti vjesao,a u sustini ih je preko 15 posto gey usmjerenja u Iranu,sto milom sto silom prilika..opcija je kozja ili ovcja guzica..
Tko nema love,moze zaboraviti i na zenidbu i jeb..to bi otprilike ti bio tamo..
Puno ljudi ima u Svabiji iz Irana i svi pricaju isto..naravno tko nije ofca i tko drzi do sebea..
..e sad,yeboti srbin mater,sestru,curu i ...sto ono dalje?...
Israel simpatisem iz ociglednih razloga,sto tebi nikad nece biti jasno..
O logici nemoj,preslozeno je to za tebe.. :clown

pa nije baš da bježe iranu dobro ide nakon što su ukinute sankcije, a u biti su imali rast i pod sankcijama generalno gledano. Nije to Hrvatska


_________________
May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Guest 18/3/2018, 11:59

marcellus wrote:
pismejker wrote:
AlfaOmega wrote:
Pinochet wrote:problem je što su sve civilizacije , osim kineske natrpane mujagama.. a i same mujage su natrpane drugim mujagama pa se međusobno ubijaju
Iran je mujaga sam po sebi, ali je zemlja digniteta i ponosa. I zna se red. Ovo na zapadu sve divlje, prljavo, fuj... 
I u Rusiji su mujage, istina, ali su krajnje lojalne vlasti. Sve i jedan ruski mujaga na prvo misto stavlja Rusiju, pa ide pet praznih mista, pa onda simpatije prema nekoj drugoj zemlji.
U Švabiji, mujo prvo simpatiše Tursku, pa pet praznih mista, pa Bosnu, pa dva prazna mista, pa Njemačku... A ak je srbin (iliti ga svetozar) u njemačkoj, onda prvo simpatiše svoju plaću od 600 ojra, pa rusiju (pod uvitom da ulovi neku ruskinju), pa ćifutistan (iz nekog razloga), pa srbiju, pa iran (zamisli), pa onda tek njemačku i sve ostalo...
Gdi je tu logika?
Kojeg digniteta i ponosa glupane??..Pa svi koji mogu pobjeci iz Irana bjeze..zemlja korupcije i nejednakosti...pedere vjesaju,ne da podrzavam pedere,ali ih ne bi niti vjesao,a u sustini ih je preko 15 posto gey usmjerenja u Iranu,sto milom sto silom prilika..opcija je kozja ili ovcja guzica..
Tko nema love,moze zaboraviti i na zenidbu i jeb..to bi otprilike ti bio tamo..
Puno ljudi ima u Svabiji iz Irana i svi pricaju isto..naravno tko nije ofca i tko drzi do sebea..
..e sad,yeboti srbin mater,sestru,curu i ...sto ono dalje?...
Israel simpatisem iz ociglednih razloga,sto tebi nikad nece biti jasno..
O logici nemoj,preslozeno je to za tebe.. :clown

pa nije baš da bježe iranu dobro ide nakon što su ukinute sankcije, a u biti su imali rast i pod sankcijama generalno gledano. Nije to Hrvatska

dobro ide jako i Svabiji,Marc,pa ipak,gledam iz dana u dan kako se zatvaraju ducani,koji rade i 40 godina,boutici i slicno,a nicu Kepab doneri,turski frizeraji i shisha pušionice...
Drzavi moze itji jako dobro,dok je situacija za gradjane dijametralno suprotna..
isto,dok se nekom ne smrkne,drugom ne svane...samo se referiram od strane ljudi(uglavnom muskarci oko 30-35 godina) koji su dosli iz Irana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije - Page 2 Empty Re: May, Trump, Macron i Merkel žele natjerati Rusiju na povlačenje iz Ukrajine i Sirije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum