ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by prckov 16/3/2018, 11:35

Noor wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
Pinochet wrote:odlična odluka Amerikanaca. Inače ako Ameri žele negdje rat, onda će progurati šiptare, sirijce, libijce, kurde , koga već da se bune i ratuju.

Ameri ne žele rat u BiH, i to je to.
Usput Alija Izatbegović je rekao da treći entitet znači rat.

Poznavajući borbenu spremnost HercegBosanaca(čast izuzecima), muslimani bi u roku 48 sati postavili zastavu Muhameda u Međugorju, a RH bi dobila novih 500 000 dezertera, za čije bi zbrijanjavanje izmislili još 30 novih županija, 300 novih gradova i općina i 40 novih ministarstava, gdje bi ovi igrali pasijans cijeli dan za 1500€ prosječnu netto plaću, i onda kukali "kako ih je RH" izdala - a Hrvati u RH bi dobili PDV na 66%,  i slično

Ništa od trećeg, i bolje je tako
koja je tvoja cijena

200 000€
eto fino
sta se onda bunis kad si isto smece
nije isto...133,33x lakomije
on je ambiciozni cardaklija

prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by RayMabus 16/3/2018, 11:35

Nezamarajte se, ja sam vidio gdje je problem,, šta točno hoću itd 
... 
Dakle čega nema . 

Mijenjanja državnih granica BiH 

Mijenjanja entitetskih granica 

Čega ima 

AfD i đamije 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by RayMabus 16/3/2018, 11:42

RayMabus wrote:Nezamarajte se, ja sam vidio gdje je problem,, šta točno hoću itd 
... 
Dakle čega nema . 

Mijenjanja državnih granica BiH 

Mijenjanja entitetskih granica 

Čega ima 

AfD i đamije 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija
Zašto ovako  ? 

Nijemac ako ide na đamije po Njemačkoj onda njega nezanima jel to bošnjačka ili turska đamija 

Kako je Austrija pod utjecajem Njemačke to će tako i tamo doći 

E sad američka ambasada u Sarajevu a oko njih pola miljona Bošnjaka kojima njihovi NATO saveznici u Njemačkoj rade ovo 

Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija 

KOKICE
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by RayMabus 16/3/2018, 12:20

To je šta se mene tiče rješeno a Amerikanci ako misle vojno vladati u BiH morat će delocirati komadu tj ne sva jaja u istu košaru 

Znači da bi u pojedinim dijelovima te Bih ta komanda u Sarajevu bila van kontrole tih djelova OS BiH ako ovi u Sarajevu izvrše napad na ambasadu, komadu OS BiH tj idu to preuzeti i napravit svoju neku Armiju BiH 

Kupres

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by RayMabus 16/3/2018, 12:46

Ja sam na ovoj temi počeo pisat jutros a evo vam vijest od prije pola sata dakle ja za nju nisam mogao znati prije nego sam rekao tj naredio ovo 

AfD i đamije.
.
Eliminirati đamije 

Eliminirati svakog tko se protivi eliminiranju đamija 


https://www.ex-iskon-pleme.com/t25119-novi-ministar-unutarnjih-poslova-islam-nepripada-njemackoj#1112625
.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by Regoč 18/3/2018, 13:23

RayMabus wrote:Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Am2gxe
Kaštela 2118.?

_________________
Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by Regoč 18/3/2018, 13:28

pizzon wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
pizzon wrote:normalno da smo izgubili kosovo u sukobu sa amerikom i nato paktom
to je valjda  logicno

Logično ste se predali nakon posjete Černomirdina Slobodanu Miloševiću, premda je general Wesley Clark stalno naglašavao kako je jedino preostalo riješenje, a to je bila kopnena intervencija američkih snaga iz Albanije, prepuna rizika i opasnosti zato jer na sjeveru Albanije postoje samo 2 koliko toliko prohodne ceste prema Kosovu, a tada je išla zima koja je u albanskim planinama i po vašem iskustvu iz 1. s. rata vrlo surova i organizacija kopnene intervencije ne bi bila moguća pa ju se moralo odložiti za proljeće, a tada više ne bi bilo Albanaca na Kosovu.
Ukratko, predali ste se zato jer ste kukavice, skupa sa vašim tadašnjim političkim vodstvom iza kojeg ste čvrsto stajali.

pocečelu su da ubijaju ljude po ulicama, stanicama, parkinzima, vozovima, pijacama, bolnicama
Da, točan opis velikosrbske agresije na Hrvatsku.

_________________
Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by Regoč 18/3/2018, 13:34

Amerika će se prilagoditi kao i 7. travnja 1992.

_________________
Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno! - Page 4 Empty Re: Amerikanci odlučno protiv hrvatskog entiteta, sad i napismeno!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum