ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Šandor Winnetou 10/3/2018, 07:45

kofein wrote:[size=37]"Scaparrotti je izrazio je duboku zabrinutost da nedostatak diplomatskih aktivnosti dorinosi širenju ruskog utjecaja na Balkanu. Kada je upitan koja je zemlja najveći problem u regiji, odgovorio je Srbija. Na ponovni upit da li je to Srbija ili Republika Srpska, rekao je Srbija, kao država, ali općenito srpska populacija na Balkanu", javlja reporter Al Jazeere Ivica Puljić.[/size]
napokon neko u brk da kaže istinu

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Šandor Winnetou 10/3/2018, 07:46

epikur37 wrote:Pa Balkan su destabilizirali i drže ga takvim upravo Amerikanci.
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by RayMabus 10/3/2018, 07:48

Taj netko je glavmokomandujući za Evropu 

Pročitali su njihovu igru,, ja sam je pročitao kad sam vidio paradu u Banja Luci sa ruskim kapicama i vojni vrh Srbije salutira a isti vojni vrh hvali majora Tepića 

Srbi su prešli crvenu liniju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176029
2014-04-11


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 07:52

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Najveci problem na Balkanu su upravo Amerikanci sa svojom engleskom bracom.
I njihovo podrzavanje svakog islamistickog sranja. 

Zato Hrvati ne treba da mnogo svrsavaju od srece na ova americka izdrkavanja. Jer se skoro uvijek sve to na kraju razbije o glavu i nama.
Krivo rezoniraš, za englesku braću si pogodio a za Amerikance baš i ne 

I te kako je meni bitna ova njegova izjava
Nikakve razlike u njihovoj vanjskoj politici nema.  I nije ta izjava ni radi Srbije niti kao podrška Hrvatskoj, nego zato što Ameri pizde što Srbi tvrdoglavo odbijaju da se pridruže sankcijama kontra RF i što neće da priznaju Kosovo.

Srbi za razliku od Hrvata imaju kičmu koliko god da ih košta. Da je Hrvatska umjesto Srbije, sad bi se obilježilo nekih 20tak godina od priznanja Kosova. I još bi se hvalilio da je to demokracija i znak pripadnosti zapadnoj civilizaciji.

Hrvati su rođene sluge i poslušni psi. Svu svoju bijedu i jad pokazali su izručenjem Perkovića i onoga drugoga Švabiji. 

To je isto ono sluganstvo koje je odvelo i one bijednike na Staljingrad svojevremeno.

Zato ja niti vidim razloga za radost niti za kurčenje. Vidim samo beskrajno pušenje tuđinskih kuraca.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 07:53

tre wrote:
epikur37 wrote:Pa Balkan su destabilizirali i drže ga takvim upravo Amerikanci.
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
DA, ali Amerikanci i Britanci čine sve da se situacija nikad ne normalizira.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by RayMabus 10/3/2018, 07:55

Gledaj Ringo ta tzv zapadna rs je meki trbuh Hrvatske i kad vojni vrh Srbije koji podržava Milana Tepića salutira policiji sa ruskim kapicama ja znam koja je ura

Srbi su se okliznili na koru od banane tim potezom


Last edited by RayMabus on 10/3/2018, 07:56; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176029
2014-04-11


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 07:55

epikur37 wrote:Nadat se jačanju ruskog utjecaja, jameri su čvrsto uz bošnjake i šiptare, kao i vehabite. U svakom slučaju zlokobni.
Ma da, ali ko bi to objasnio Kiflarima, evo kolektivni orgazam na ove američke budalaštine. Mogu samo da nam zakuhaju novo sranje na Balkanu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 07:57

RayMabus wrote:Gledaj Ringo ta tzv zapadna rs je trbuh Hrvatske i kad vojni vrh Srbije koji podržava Milana Tepića salutira policiji sa ruskim kapicama ja znam koja je ura

Srbi su se okloznili na koru od banane tim potezom
Jebo vas više i taj Tepić i RS. Koju će kapu nosit to je njihova stvar, šta ima USA general s time.

Krenu li na Srbiju kao 1999te na Balkanu će biti pakao. Ja ne znam kontate li vi to. 

Kakva RS, ne znam koji racku tu pravite paniku oko nje.

Ne trebate se vi bojati RSa i Dodika, treba se bojati onih neocon manijaka u Washingtonu koji kreiraju kaos po svijetu. Samo se pitam kad im pasti na pamet da usreće područje bivše SFRJ sa novim krvoprolićem.


Last edited by Ringo10 on 10/3/2018, 08:01; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by RayMabus 10/3/2018, 08:00

Čisto sumnjam da će ponavljati 1999,više će ih stisnit ekonomsko diplomatski

Nepostoji vojni razlog da ponove 1999
RayMabus
RayMabus

Posts : 176029
2014-04-11


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 08:02

RayMabus wrote:Čisto sumnjam da će ponavljati 1999,više će ih stisnit ekonomsko diplomatski

Nepostoji vojni razlog da ponove 1999
Ne podcjenjuj ti ludilo u Washingtonu. A ako Srbe stisnu ekonomsko diplomatski, onda će se Srbija uključit u EAU i svojim primjerom ohrabrit i neke druge.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by RayMabus 10/3/2018, 08:05

Pa nema neki vojni razlog da ponove 1999 , nema smisla , ono nepotrebno je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176029
2014-04-11


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 08:08

RayMabus wrote:Pa nema neki vojni razlog da ponove 1999 , nema smisla , ono nepotrebno je
Mnogo toga je bilo nepotrebno pa su to opet napravili.

Za razliku od mnogih ovdje ja nisam Srbima opsjednut. Ali kad Amerikanvci i Englezi počnu najavljivat kako će na Balkanu oni nešto poduzeti ovako ili onako, meni je to mnogo zlokobnije od bilo kakvih Dodika, RSova, BAkira i bilo kogha i bilo čega.

Oni gdje dođu da sprovode svoju silu tu više trava ne raste.


Last edited by Ringo10 on 10/3/2018, 08:12; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by RayMabus 10/3/2018, 08:10

Ma nema, 1999 je zračni napad na vojne objekte, šta da to gađaju?

Ono baš nema logiku takvi tip vojne akcije
RayMabus
RayMabus

Posts : 176029
2014-04-11


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 08:13

RayMabus wrote:Ma nema, 1999 je zračni napad na vojne objekte, šta da to gađaju?

Ono baš nema logiku takvi tip vojne akcije
Ne znama ja ni šta tačno namjeravaju ni šta će gađati ili neće.

JA samo znam da bi nam mogli u regiji zakuhati neko veliko sranje. Dovoljno da Hrvatskoj sjebu turizam pa da vidiš igranke.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by RayMabus 10/3/2018, 08:20

Ma ok ali 1999 ti je zračni tip napada na vojne objekte i sad ono a šta ima gađat ono, može jedino aerodrome tj piste i to a to bi trajalo pet minuta ono  par Tomahawka u to i aerodromi van funkcije

Mislim ok ali očito nije baš neki 1999 jel nema tu baš nešto toliko bitno i jako da oni to tako moraju vojno slamat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176029
2014-04-11


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by epikur37 10/3/2018, 08:59

tre wrote:
epikur37 wrote:Pa Balkan su destabilizirali i drže ga takvim upravo Amerikanci.
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
Pa srbi su najodgovorniji, da.

A Ameri su iskoristili situaciju da zagnoje do kraja. Od regije naprave papazjaniju, zamrznu konflikte i podrže islamski faktor.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by dzango 10/3/2018, 10:08

Iz američke perspektive Srbija svakako jeste najveći problem. Međutim, problem nije u Srbiji već u američkoj perspektivi.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Šandor Winnetou 10/3/2018, 11:01

Ringo10 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:Pa Balkan su destabilizirali i drže ga takvim upravo Amerikanci.
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
DA, ali Amerikanci i Britanci čine sve da se situacija nikad ne normalizira.
i gle čuda opet to rade preko srbije koja zabada nos u sva dvorišta oko sebe
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 11:11

tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:Pa Balkan su destabilizirali i drže ga takvim upravo Amerikanci.
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
DA, ali Amerikanci i Britanci čine sve da se situacija nikad ne normalizira.
i gle čuda opet to rade preko srbije koja zabada nos u sva dvorišta oko sebe
Pa ko je vama kriv što nemate petlju da radite isto. Nego vam teroriziraju narod u BiH i Vojvodini a vi ne smijete pisnuti. Ni Vučiću  ni Dodiku ni Bakiru.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Šandor Winnetou 10/3/2018, 13:34

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
epikur37 wrote:Pa Balkan su destabilizirali i drže ga takvim upravo Amerikanci.
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
DA, ali Amerikanci i Britanci čine sve da se situacija nikad ne normalizira.
i gle čuda opet to rade preko srbije koja zabada nos u sva dvorišta oko sebe
Pa ko je vama kriv što nemate petlju da radite isto. Nego vam teroriziraju narod u BiH i Vojvodini a vi ne smijete pisnuti. Ni Vučiću  ni Dodiku ni Bakiru.
zašto bi zabadali nos u tuđe dvorište a pogotovo u dvorište smrdije???
Da to radimo ti bi prvi galamio da to nije u redu i da samo pravimo sranja
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Ringo10 10/3/2018, 13:56

tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
tre wrote:
nisu ameri izazvali ratove nego srbi
DA, ali Amerikanci i Britanci čine sve da se situacija nikad ne normalizira.
i gle čuda opet to rade preko srbije koja zabada nos u sva dvorišta oko sebe
Pa ko je vama kriv što nemate petlju da radite isto. Nego vam teroriziraju narod u BiH i Vojvodini a vi ne smijete pisnuti. Ni Vučiću  ni Dodiku ni Bakiru.
zašto bi zabadali nos u tuđe dvorište a pogotovo u dvorište smrdije???
Da to radimo ti bi prvi galamio da to nije u redu i da samo pravimo sranja
Ovisi o kakvom se miješanju radi.

Ako pokušavaš da zaštitiš svoju manjinu onda je to legitimno. Naravno, ne mislim da treba slati vojsku ili tako nešto.

Vučić osim što je lagao za onaj govor u Glini, sve ostalo što je radio je manje više legitimno i dopušteno kad se radi o statusu srpske manjine u RH.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu  - Page 2 Empty Re: General NATOa : Srbija je najveći problem na Balkanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum