ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by red wolf Thu 8 Mar - 22:29

slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
red wolf wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Ono što si ti jedino učinio je da si opet ispao kretenom nakaradna svjetonazora i duboko poremećenog sustava vrijednosti. :)
Ljubičice, reci ovom gore za svoje foldere kako bi sebe učinio pametnim...hahahahahahahahahahahahahahaha

Rekao sam mu to odavno i to puno prije nego tebi. :)
Inače se ta metoda naziva proširenjem vlastite memorije uz pomoć tehnologije i poznata je odavno, a postala je posebno popularna izumom knjige i tiskarskog stroja.
Vrijeme je da je i ti konačno otkriješ, čitanje te neće ubiti, može te samo učiniti pametnijim. :)
Joj ljubičice, jako sam te pogodio, oprosti mi...

:D Tvoja je samodopadnost stvarno tragikomična. :)
Da, strašno, ljubičice moja...

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Thu 8 Mar - 22:34

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:

jer ti kradeš tuđe tekstove i misli obilato prezentirajući ih kao svoje vlastite.

Dokaži.

šta imam tebi dokazivati majmune glupi? trošit moje vrijeme na tvoje aberacije i psihopatske ufure?

vidim da si glatko zaobišao gornji tekst koji sam stavio očito je da te pogodio u mali mozak pa si instinktivno skrenuo temu na tobože link jebo te link u tvoj smrdljivi fekalni anus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Thu 8 Mar - 22:35

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:

jer ti kradeš tuđe tekstove i misli obilato prezentirajući ih kao svoje vlastite.

Dokaži.

šta imam tebi dokazivati majmune glupi? trošit moje vrijeme na tvoje aberacije i psihopatske ufure?

vidim da si glatko zaobišao gornji tekst koji sam stavio očito je da te pogodio u mali mozak pa si instinktivno skrenuo temu na tobože link jebo te link u tvoj smrdljivi fekalni anus.

Eto vidiš. I onda meni prigovaraš kako sam te navodno stavio na ignore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by danni1 Thu 8 Mar - 22:38

red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
Ne.
Da. Koliko čovjek može biti slobodan ako nije sam na svijetu. Već ak su dvojica jedan je jači a zna se, tko jači taj kvači.
To su te ovi iznad vas naučili...
Ma jok...tako funkcionira život na ovoj planeti.
Pa to ovisi o vladajućoj svijesti na Zemlji...Da li sad shvaćaš koliko jadnoj svijesti pripadaš?
To je opća svijest na zemlji, vrijedi za sva živa bića, tko jači taj kvači. I zato je nepoželjna potpuna sloboda pojedinca jer su slabiji najebali, najebu i ovako a kamol u društvu koje vi prizivate.

_________________
''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Thu 8 Mar - 22:39

slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:

jer ti kradeš tuđe tekstove i misli obilato prezentirajući ih kao svoje vlastite.

Dokaži.

šta imam tebi dokazivati majmune glupi? trošit moje vrijeme na tvoje aberacije i psihopatske ufure?

vidim da si glatko zaobišao gornji tekst koji sam stavio očito je da te pogodio u mali mozak pa si instinktivno skrenuo temu na tobože link jebo te link u tvoj smrdljivi fekalni anus.

Eto vidiš. I onda meni prigovaraš kako sam te navodno stavio na ignore.

selektivni ignore je kod tebe. kad trebaš nekoga popljuvati onda ignore ne vrijedi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by red wolf Thu 8 Mar - 22:41

danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
Da. Koliko čovjek može biti slobodan ako nije sam na svijetu. Već ak su dvojica jedan je jači a zna se, tko jači taj kvači.
To su te ovi iznad vas naučili...
Ma jok...tako funkcionira život na ovoj planeti.
Pa to ovisi o vladajućoj svijesti na Zemlji...Da li sad shvaćaš koliko jadnoj svijesti pripadaš?
To je opća svijest na zemlji, vrijedi za sva živa bića, tko jači taj kvači. I zato je nepoželjna potpuna sloboda pojedinca jer su slabiji najebali, najebu i ovako a kamol u društvu koje vi prizivate.
Ne. Uvjerili su te u to.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Thu 8 Mar - 22:42

Aljoša je proglasio svojevrsnu "krajinu". Neka ide u kišne šume da mu ugrade lopaticu u donju usnu. Čak i tamo bi bio asocijalan.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Thu 8 Mar - 22:55

kofein wrote:Aljoša je proglasio svojevrsnu "krajinu". Neka ide u kišne šume da mu ugrade lopaticu u donju usnu. Čak i tamo bi bio asocijalan.


aljoša nije proglasio nikakvu krajinu jebala te krajina u šupak. to je Istra momentalno je pod ustaškom okupacijom ali samo momentalno. otić ćete i vi u pizdu materinu kao i SFRJ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Thu 8 Mar - 23:22

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Gnječ wrote:

jer ti kradeš tuđe tekstove i misli obilato prezentirajući ih kao svoje vlastite.

Dokaži.

šta imam tebi dokazivati majmune glupi? trošit moje vrijeme na tvoje aberacije i psihopatske ufure?

vidim da si glatko zaobišao gornji tekst koji sam stavio očito je da te pogodio u mali mozak pa si instinktivno skrenuo temu na tobože link jebo te link u tvoj smrdljivi fekalni anus.

Eto vidiš. I onda meni prigovaraš kako sam te navodno stavio na ignore.

selektivni ignore je kod tebe. kad trebaš nekoga popljuvati onda ignore ne vrijedi.

Nikada nikoga nisam stavio na ignore. Selektivni ili bilo kakav drugi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by danni1 Thu 8 Mar - 23:28

red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
danni1 wrote:
red wolf wrote:
To su te ovi iznad vas naučili...
Ma jok...tako funkcionira život na ovoj planeti.
Pa to ovisi o vladajućoj svijesti na Zemlji...Da li sad shvaćaš koliko jadnoj svijesti pripadaš?
To je opća svijest na zemlji, vrijedi za sva živa bića, tko jači taj kvači. I zato je nepoželjna potpuna sloboda pojedinca jer su slabiji najebali, najebu i ovako a kamol u društvu koje vi prizivate.
Ne. Uvjerili su te u to.
Ne, to tako je.

_________________
''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by zvrk Sat 10 Mar - 17:53

melkior wrote:
red wolf wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/udruga-covjek-aljosa-tablice-1231182

:ming1  Čovječanstvo se budi...


''
Ja sam čovjek, a čovjek nad čovjekom nema nikakvu moć. Budući da su i oni ljudi, oni nadamnom nemaju nikakav autoritet. Na mojem putnom pomagalu nalazi se informativna poruka "Suveren". Zar se ljudima mora objašnjavati što je suveren? Suveren znači da je netko vrhovan. Da iznad njega nema nikoga. Da nije rob. Ja sam čovjek, objasnio je to Aljoša...''

Problem je samo što ima ime i prezime. Ako se odaziva na ime, onda je osoba. Nema majci sine  jocolor

Suvereni čovjek ima svoj web sajt, na njemu je objavio puno detaljniju verziju svega onog što se dogodilo. Ujedno je odgovorio/objasnio pitanja koja neke zbunjuju, posebice ona koja se tiču njegove platne sposobnosti i navodne javne imovine. U sklopu tog njegovog materijala, javno je objavio i (tajnu/zabranjenu) video snimku tog nekakvog policijskog ispitivanja:

3.42: "Ja nemam ime i prezime, nisam osoba nego sam čovjek..."

http://cromalternativemoney.org/index.php/en/media/news/glas-istre-07032018-slobodan-suvereni-ovjek-na-planeti-zemlji-aljoa-iz-obitelji-uri.html
zvrk
zvrk

Posts : 23
2015-05-27


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Sat 10 Mar - 18:31

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
melkior wrote:
red wolf wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/udruga-covjek-aljosa-tablice-1231182

:ming1  Čovječanstvo se budi...


''
Ja sam čovjek, a čovjek nad čovjekom nema nikakvu moć. Budući da su i oni ljudi, oni nadamnom nemaju nikakav autoritet. Na mojem putnom pomagalu nalazi se informativna poruka "Suveren". Zar se ljudima mora objašnjavati što je suveren? Suveren znači da je netko vrhovan. Da iznad njega nema nikoga. Da nije rob. Ja sam čovjek, objasnio je to Aljoša...''

Problem je samo što ima ime i prezime. Ako se odaziva na ime, onda je osoba. Nema majci sine  jocolor

Ime mora imati da bi se razlikovao od drugih pripadnika ljudske vrste. A ako ima ime, onda je i osoba.
Dakle, nema majci...

Prije svega, nekoliko nepobitnih činjenica: Čovjek je postojao prije države.
Čovjek je stvorio državu, a ne država čovjeka.
Čovjek je stvorio državu zato da služi čovjeku, a ne zato da čovjek služi državi.
Prvo i osnovno pitanje prije svega ostalog u odnosu na državu je suverenost. Država funkcionira kroz novac, pa je tako prvo i osnovno pitanje prije svega ostalog u odnosu na suverenost, pitanje kome pripada monetarna suverenost. Budući da su države prepustile monetarnu suverenost privatnim bankama, time su izgubile i svaki ostali vid suverenosti.
U ovakvom činjeničnom stanju ne postoji više osnovni razlog zbog kojeg je čovjek stvorio državu, zato da služi čovjeku. Država služi interesima privatnog bankarskog sektora.

Nepobitna činjenica je i ta da banka ni u kojem slučaju osim prevare ne može biti bogatija od velikog broja ljudi koje se udružio u državu kao vid zajednice.
Iz razloga što banka proizvodi nematerijalne vrijednosti u obliku usluga koje su nam nametnute zakonom, njeno bogatstvo ne može biti zasnovano na ničem drugom osim na uvjerenju koje mora usaditi u ljude, da komad papira ili brojka na kompjuteru vrijedi više od jabuke, imanja ili lokomotive; odnosno kristalno jasno rečeno, banka može biti bogata samo ako izdaje novac bez materijalne podloge, kad bi izdavala novac s materijalnom podlogom, a nikakvu materijalnu podlogu ne posjeduje niti je može posjedovati iz jednostavnog razloga što nikakvu materijalnu podlogu niti ne proizvodi, banka bi postala siromašna institucija.

U odnosu između države i banke, na ovaj način, u kojeg je do nedavno bila uvjerena većina ljudi, postavljalo bi se samo jedno pitanje, tko je više bogat, a tko je manje bogat.
Veliki broj ljudi može proizvesti i stvoriti puno toga, bogatiti se.
Ako međutim banka sveukupan novac kojeg izdaje u opticaj, a kojim su se prisiljeni zakonom služiti svi, izdaje u obliku duga svih onih koji se njime koriste prema samoj banci kao izdavatelju, onda se pitanje tko je više bogat, a tko je manje bogat prevorilo u odgovor, samo je banka bogata, svi su ostali siromašni, odnosno još gore, svi su osim banke dužnici banci, što više proizvode to su siromašniji i dužniji, dug ne mogu isplatiti jer banka u opticaj izdaje samo kamate a ne i glavnicu, pa su s toga svi prisiljeni stare kamate plaćati novim zaduženjima.

Da bi promjenili državu i ono što nazivaju vlast, ljudi prvo moraju promijeniti način na koji razmišljaju kad misle o državi i vlasti.
Ako je ideja o državi zasnovana na dobrovoljnom ujedinjenju svakog čovjeka u ovakav oblik zajednice, onda svakako i svaki čovjek kao član te zajednice mora biti slobodan istupiti iz zajednice kad za to izrazi volju.
Zašto bi netko uopće prije svega izrazio volju za istupanjem iz ove zajednice?

Današnju je državu najbolje opisati kroz definiciju koju je dao Murray Rothbard u članku "Anatomija Države":
"Država je društvena organizacija koja pokušava zadržati monopol uporabom sile i nasilja na određenom teritorijalnom području, i posebno, to je jedina organizacija u društvu koja ne stiče prihode dobrovoljnim prilozima već prisilnim naplatama. Država ima dva osnovna svojstva: Teritorij i upotreba nasilja. Ne samo da državu čini tijelo ljudi koji tvrde da imaju pravo na korištenje prisile i nasilja, već se njihova tvrdnja da imaju pravo na nasilje prostire nad cijelim područjem nad kojim vladaju".


a jest..sve logicki stoji.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by zvrk Sun 18 Mar - 14:00

Većina čitateljstva vjerojatno je već dobro upoznata s time kako je medij Glas Istre nedavno posvetio 5-6 stranica (uključujući i naslovnicu) slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, Aljoši iz obitelji Đurić - povodom žestokog sudara između jedinstvene stvarnosti i “stvarnosti” u koju je dotičnoga, iz nekih nepoznatih interesa, pokušala uvjeriti grupa naoružanih tzv. policajaca.

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Glas_istre_suvereni_covjek_2_a

U svrhu slobodnog protoka informacija, te korektnosti i transparentnosti radi, evo linka za širu javnost o daljnjem razvoju situacije.
Nakon što su dakle određeni ljudi, zaposleni u svojstvu tzv. osoba na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, djelovali 02.03.2018 onako kako su djelovali u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, apsolutno nelegitimno i kompletno kriminalno - evo sam danas na mom web sajtu javno objavio moju službenu Reakciju međunarodnog karaktera glede tog događaja:
Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio
zvrk
zvrk

Posts : 23
2015-05-27


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by debotoijusto Sun 18 Mar - 14:51

pratim ...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Guest Sun 18 Mar - 14:56

debotoijusto wrote:pratim ...

ja sam odustao...Đurić je pain in the ass sa svojim kilometarskim referatima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by debotoijusto Sun 18 Mar - 15:09

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:pratim ...

ja sam odustao...Đurić je pain in the ass sa svojim kilometarskim referatima...

svaka borba protiv borga zasluzuje paznju , istina oduzima dosta vremena pa selektiram
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba'' - Page 3 Empty Re: ''Nesvakidašnji slučaj iz Pule. Policija ga uhitila, a on tvrdi: Ja nisam osoba''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum