ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 21:08

[size=29]ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"
Nataša Latković | 04. 03. 2018 - 20:42h

[/size]
Dragan Đilas, nosilac liste “Dragan Đilas - Beograd odlučuje. Ljudi pobeđuju”, dobio je veliki aplauz prilikom stupanja na binu u “Dorćol Platzu” i rekao “kako ćemo tek da slavimo kada pobedimo na republičkim izborima”. Samim time i najavio svoj ostanak na političkoj sceni.





- Očekujem republičke izbore 2020. godine, a možda i ranije - rekao je Đilas.

On je čestitao svima koji su skupili hrabrost, izašli na izbore i glasali za promene.
- Ono što je nekad bilo najnormalnije, sada predstavlja čin lične hrabrosti. Ovo su najnečasniji i najnepošteniji izbori u istoriji višestranačja u Srbiji. Mi smo u jednom sistemu koji liči na fašizam. To se može videti i po zastupljenosti u medijima - rekao je Đilas.

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" I5cktkqTURBXy8zOTBlZjRjZDAyNGM0NmY5OTIzNDMzM2MyOGJhZWY0Mi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Foto: V. Lalić / RAS Srbija
Đilas sa Jankovićem, Jeremićem, Stefanovićem...
ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Share_v1_pintrest_gray_icoĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Share_v1_facebook_gray_ico

Đilas se zatim dotakao samog glasanja danas.
- Izvršena je velika kupovina glasova. Vlada Srbije je sedam-osam dana pre izbora isplatila oko 208 miliona dinara za 13.000 ljudi. Doživeli smo i lažne Beograđane. Ne znam rezultate, ne znam koliko je Beograđana izašlo, da li dovoljno da sve to nadoknadimo. Siguran sam da većina želi promene, ali to će zavisiti i od toga da li su sve opozicione liste prešle cenzus. Nećemo biti srećni ako nisu - dodao je Đilas.
On se, zatim, direktno obratio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.
- Treba će nam manje vremena da te smenimo sa vlasti, nego što je tebi trebalo mene da smeniš - poručio je Dragan Đilas.

https://www.blic.rs/vesti/politika/djilas-ostaje-u-politici-vucicu-trebace-nam-manje-vremena-da-te-smenimo-nego-sto-je/0gsl0d7
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 21:10

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" 2743e4374f4f0ba7037c246178c841bd
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by jastreb Sun 4 Mar - 21:12

Đilas bi mogao biti dobar pomak za Srbiju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 21:17

Jedini da sruši ovog demagoga.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by jastreb Sun 4 Mar - 21:19

Serbinho-3 wrote:Jedini da sruši ovog demagoga.
Ali mi u Hrvatskoj bi htjeli da ostane Vučić. I Vulin.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by debotoijusto Sun 4 Mar - 21:22

pravi pobjednicki govor
koliko ima , 5-6%  :D

vucic samo treba pronaci zagubljene papire na tavanu o podrijetlu i proglasit se dozivotnim vladatom ognjista , onda bude dobro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 21:29

KURIR TV UŽIVO IZBORNA NOĆ! STIGLI PRVI REZULTATI! Ipsos na 30 odsto: SNS 45,1%, Đilas 18,3%, Šapić 8,9%!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by RayMabus Sun 4 Mar - 21:31

Tko je uopće ovaj ?

U biti boli me kurac no zanimljivo Dodik predsjednik rs dvojno državljanstvo i dođe ovdje glasat.

Ajd šta obični ljudi imaju dvojno ali političari, u Australiji je to zabranjeno, dvojno državljanstvo postoji no ako se želiš bavit politikom u Australiji onda se moraš odreći dvojnog i imati samo australijsko državljanstvo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176028
2014-04-11


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 21:39

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Tan2018-3-41317415232-830x0
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by kic Sun 4 Mar - 21:59


nitko ne zna kak je Dodik mogao glasati

show
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 22:33

Znaci, dobijamo metro :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by dzango Sun 4 Mar - 22:40

jastreb wrote:
Serbinho-3 wrote:Jedini da sruši ovog demagoga.
Ali mi u Hrvatskoj bi htjeli da ostane Vučić. I Vulin.
I ja bi da sam Hrvat ili Šiptar.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Sun 4 Mar - 23:15

https://mobile.twitter.com/StrankaNarodna/status/970273485854527488/video/1
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by debotoijusto Sun 4 Mar - 23:53

Serbinho-3 wrote:https://mobile.twitter.com/StrankaNarodna/status/970273485854527488/video/1

 soros bi preuzeo srbiju i instalirao beloga 
morao je vucic da ureduje ... a sad metro , vec kopaju , za prvu ruku ljudi po kantama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by RayMabus Mon 5 Mar - 0:59

kic wrote:
nitko ne zna kak je Dodik mogao glasati

show
Prijavi i odjavi prebivalište 
...
Srbija izglasala zakon da svi koji imaju srpsko državljanstvo a više od šest mjeseci su prijavljeni na adresi u Srbiji imaju pravo glasa.... i onda ti se njima po Bosne prijavi šest mjeseci u Srbiji prije izbora i tako glasaju za Vučića i tu ekipu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176028
2014-04-11


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Guest Mon 5 Mar - 1:28

opzicija nema lidera, to je cinjenica
nije kriv a.vicic 
da bi neko pobedio trenutno vucica, mora da ima velika mooda
tesko da ce neko sa otpada 5. oktobra da se vrati na vlasti
dokle god, bukvalno ne zasija nova politicka faca ostaje  sve po starom, 
opzicija je rastimovana i politicki deluje ofucano
nove snage za novo doba, nema ih na horizontu !?
drugo, narod ocekuje da se agonija sa kosovom privede kraju
ocekuje referendum !
a to, sto vi zelite da srbi i srbija pregore u sukobu sa zapadom,
yebite se  &  poz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Serbinho-3 Mon 5 Mar - 2:16

Vucic ne moze da ima svoju listu za Gradonacelnika Beograda.

Isti je Predsednik Srbije i svih gradjana Srbije a ne SNS.

Usput Gradonacelnika i nemaju, vec Predsednik države saopstava da ce naci nekog za 50 dana.


Ne poštuje Ustav, trguje Srbijim ko na stocnoj pijaci, mesa se u Beogradske izbore, svuda trpa nos, samo kada treba da se do'vati posla, nema ga nigde.

Nema dan radnog staza van politike.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by dzango Mon 5 Mar - 7:00

debotoijusto wrote:
Serbinho-3 wrote:https://mobile.twitter.com/StrankaNarodna/status/970273485854527488/video/1

 soros bi preuzeo srbiju i instalirao beloga 
morao je vucic da ureduje ... a sad metro , vec kopaju , za prvu ruku ljudi po kantama
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Guest Mon 5 Mar - 7:54

Serbinho-3 wrote:Vucic ne moze da ima svoju listu za Gradonacelnika Beograda.

Isti je Predsednik Srbije i svih gradjana Srbije a ne SNS.

Usput Gradonacelnika i nemaju, vec Predsednik države saopstava da ce naci nekog za 50 dana.


Ne poštuje Ustav, trguje Srbijim ko na stocnoj pijaci, mesa se u Beogradske izbore, svuda trpa nos, samo kada treba da se do'vati posla, nema ga nigde.

Nema dan radnog staza van politike.

da li je on kriv sto nema ko da ga pobedi na izborima
trenutno nema nista od opozicije
nedostaje politicka svezina, tj- program, govornistvo
ta osoba mora srpski receno da bude pametnija od vucica
u smislu informisanosti, same  vizije i daljeg opstanka naroda, drzave
dok se ne razresi kosovo i presece vezano za eu, nema nista od promene
nema sanse da vecina sad preda situaciju, drzavu, nekom drugom u ruke
onaj ceda prasak, jedino pametno sto je reko :
opozija se odnosi prema vucicu kao da su sad devedesete
to nije realno, taj vucic vise ne postoji !


Last edited by pizzon on Mon 5 Mar - 8:03; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Noor Mon 5 Mar - 7:58

pizzon wrote:opzicija nema lidera, to je cinjenica
nije kriv a.vicic 
da bi neko pobedio trenutno vucica, mora da ima velika mooda
tesko da ce neko sa otpada 5. oktobra da se vrati na vlasti
dokle god, bukvalno ne zasija nova politicka faca ostaje  sve po starom, 
opzicija je rastimovana i politicki deluje ofucano
nove snage za novo doba, nema ih na horizontu !?
drugo, narod ocekuje da se agonija sa kosovom privede kraju
ocekuje referendum !
a to, sto vi zelite da srbi i srbija pregore u sukobu sa zapadom,
yebite se  &  poz

kakav referendum?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš" Empty Re: ĐILAS OSTAJE U POLITICI "Vučiću, trebaće nam manje vremena da te smenimo, nego što je tebi trebalo da mene skloniš"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum