ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna!

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna! - Page 4 Empty Re: Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna!

Post by Leviathan2 26/2/2018, 23:23

maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Levi, preupuceno nesto zvucis...@~@
naravno da sam upucen, mislis da baustelci nisu babe tracare
i stvari imam jednog ricarda id verone, on je uredno klijent vikendom
nekad je hodao po oni prive klubovima (swingeri i to) al je dobio zabranu kod svih, ostalo mu samo vikend druzenje s prijeteljicama noci,
a, one ulicne nasrtljivice, pa po cesti, pumpama..na svakom koraku.nije bas lako odoljeti :-D 
A, kako ti Gigi?
a bio je prije 2 tjedna, dole mu je sve poruseno bilo, sad je u izgradnji,  isto ga cardak zajebava,
pazi, sruseno mu sve u potresu, srecom niko nije ozbiljnije nastradao od njegovih, sad krenuli izgradjivat poruseno, dobio gigi kompletne projekte iz firme kao solidarnu pomoc, dobio je i za velik dio materijala,
e sad kad je pocela gradnja poceo ga cakrdak zajebavat,  za svaku mjesalicu betona mora cekat odobrenje, popizdio coek nacisto
pazi, projekt su mu radili inzinjeri koji su projektirali u Cernu, sa svim specifikacijama, i gigi se toga drzi, kuzi on dobro gradjevinu, medjutim lokalni cardaklije moraju provjeravat svaku specifikaciju iako nema potrebe jer firma ima sve zive certifikate i slicna sranja, veli gigi sad kad malo otopli ide dalje s gradnjom al ce totalno odjebat lokal cardak, on kao kvalificirani gradjevinac i strucnjak u svom poslu ce im podastrijeti svoje diplome i pitati po kojim pravilnicima ne priznaju certifikate koji su priznaju ne samo u italiji nego u cijelom svijetu,
mada s druge strane treba kuzit cardaklije, i njima su drage pare od pomoci jer i njima ide dobar kolac pa se moraju ko fol pravit da nesto rade makar i izmisljali toplu vodu
Nisu Talijani lišeni mačapije, korupcije, mita i sličnih nebuloza...naprotiv..specijalci..
Valjda će Gigi to uspjeti riješiti u dogledno vrijeme, bez puno izgubljenih živaca i zdravlja..nije lako bez doma biti..
ma spavaju u kontejnerima, poslala im firma home kompleks kontejnera, bolje nego pdo shatorom

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna! - Page 4 Empty Re: Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna!

Post by L'âme 26/2/2018, 23:28

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
jbte, ti pucas samo naluksuznu robu, eo od mene se spustis u veronu, ukrajinke po 20 eura i to boli glava, ima i afrikanki a one daju i popust, prvi put 10 eura, drugi put vec 5, ako joj kupis jos i sendvich onda cjelu noc
Levi, preupuceno nesto zvucis...@~@
naravno da sam upucen, mislis da baustelci nisu babe tracare
i stvari imam jednog ricarda id verone, on je uredno klijent vikendom
nekad je hodao po oni prive klubovima (swingeri i to) al je dobio zabranu kod svih, ostalo mu samo vikend druzenje s prijeteljicama noci,
a, one ulicne nasrtljivice, pa po cesti, pumpama..na svakom koraku.nije bas lako odoljeti :-D 
A, kako ti Gigi?
aah, sjetilo me jedne dogodovstine od frenda, dosao on tek u italiji i navecer vracajuci se s posla vidi zenska stopira, stane on njoj i veli idem do treviza, ona nesto laje al on ne kuzi, znao 10 rjeci talijanskog, stignu oni i on nju lijepo iskrca, skocila zenska i trazi pare, to je razumio, kakve pare, pa dzabe sam te jos vozio, zivi show, skocile jos neke protitutke koje su se pojavile odnekud da pomognu kolegici, skoro jadan batine dobio, srecom naisla policijai rastjerala ih :)
hahaha, koja naivčina.. jocolor

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna! - Page 4 Empty Re: Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna!

Post by L'âme 26/2/2018, 23:29

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:
naravno da sam upucen, mislis da baustelci nisu babe tracare
i stvari imam jednog ricarda id verone, on je uredno klijent vikendom
nekad je hodao po oni prive klubovima (swingeri i to) al je dobio zabranu kod svih, ostalo mu samo vikend druzenje s prijeteljicama noci,
a, one ulicne nasrtljivice, pa po cesti, pumpama..na svakom koraku.nije bas lako odoljeti :-D 
A, kako ti Gigi?
a bio je prije 2 tjedna, dole mu je sve poruseno bilo, sad je u izgradnji,  isto ga cardak zajebava,
pazi, sruseno mu sve u potresu, srecom niko nije ozbiljnije nastradao od njegovih, sad krenuli izgradjivat poruseno, dobio gigi kompletne projekte iz firme kao solidarnu pomoc, dobio je i za velik dio materijala,
e sad kad je pocela gradnja poceo ga cakrdak zajebavat,  za svaku mjesalicu betona mora cekat odobrenje, popizdio coek nacisto
pazi, projekt su mu radili inzinjeri koji su projektirali u Cernu, sa svim specifikacijama, i gigi se toga drzi, kuzi on dobro gradjevinu, medjutim lokalni cardaklije moraju provjeravat svaku specifikaciju iako nema potrebe jer firma ima sve zive certifikate i slicna sranja, veli gigi sad kad malo otopli ide dalje s gradnjom al ce totalno odjebat lokal cardak, on kao kvalificirani gradjevinac i strucnjak u svom poslu ce im podastrijeti svoje diplome i pitati po kojim pravilnicima ne priznaju certifikate koji su priznaju ne samo u italiji nego u cijelom svijetu,
mada s druge strane treba kuzit cardaklije, i njima su drage pare od pomoci jer i njima ide dobar kolac pa se moraju ko fol pravit da nesto rade makar i izmisljali toplu vodu
Nisu Talijani lišeni mačapije, korupcije, mita i sličnih nebuloza...naprotiv..specijalci..
Valjda će Gigi to uspjeti riješiti u dogledno vrijeme, bez puno izgubljenih živaca i zdravlja..nije lako bez doma biti..
ma spavaju u kontejnerima, poslala im firma home kompleks kontejnera, bolje nego pdo shatorom
naravno, sve je bolje od otvorenog neba, ali što prije osigurat svoju kuću.. :tu

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna! - Page 4 Empty Re: Stiže Henry, robot za druženje i seks. Cijena? Prava sitnica: 92 tisuće kuna!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum