ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afganistanac stradao na valentinovo...

Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by marcellus Sun 18 Feb - 16:36

10kre je bacio bivšu curu u rijeku da se utopi, kako ona nije potonula sama od sebe skočio je za njom da je udavi... nije se sjetio da ne zna plivati. 

https://www.berliner-kurier.de/berlin/polizei-und-justiz/19-jaehriger-tot-afghane-wollte-ex-freundin-ertraenken--konnte-aber-nicht-schwimmen-29713314

_________________
Afganistanac stradao na valentinovo...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by ljubo1212 Sun 18 Feb - 16:45

jede menge
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by marcellus Sun 18 Feb - 16:51

darwin award za 2018 definitivno

_________________
Afganistanac stradao na valentinovo...  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by ljubo1212 Sun 18 Feb - 17:04

malo čudno, s obzirom da su to sve nuklearni fizičari, liječnici, i tak
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by jastreb Sun 18 Feb - 18:50

Ma tko zna što je tu posrijedi.

Ja znam za jednu tužnu priču.

Jedan je lik želio ženu ko svaki čovjek,pa je kupio zemlju kraj planinskog vrela i šljivik mali za rakiju i kućicu na kraju sela. Jednom je prije zore rane sazvao kuma i desetak ljudi i kočiju i otišao isprositi ženu koju je volio,ali tu je ženu oženio drugi i dao joj sve. Njeni ga nisu htjeli već su je dali bogatašu. Volio je nju,a ostao bez nje. Bio je delija. Momak u najljepše doba.

O kako tužnih ljubavi ima.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by Regoč Sun 18 Feb - 19:41

jastreb wrote:Ma tko zna što je tu posrijedi.

Ja znam za jednu tužnu priču.

Jedan je lik želio ženu ko svaki čovjek,pa je kupio zemlju kraj planinskog vrela i šljivik mali za rakiju i kućicu na kraju sela. Jednom je prije zore rane sazvao kuma i desetak ljudi i kočiju i otišao isprositi ženu koju je volio,ali tu je ženu oženio drugi i dao joj sve. Njeni ga nisu htjeli već su je dali bogatašu. Volio je nju,a ostao bez nje. Bio je delija. Momak u najljepše doba.

O kako tužnih ljubavi ima.
Mogli su isprositi susjedu, i ona je zgodna.

_________________
Afganistanac stradao na valentinovo...  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by catabbath Sun 18 Feb - 21:01

Piše u člaknu ako sam dobro shvatio da je 17-godišnjakinja bila njemica, glupača je trebala potonuti zajedno sa asilum-seekerom.

_________________
Afganistanac stradao na valentinovo...  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by Guest Sun 18 Feb - 21:16

catabbath wrote:Piše u člaknu ako sam dobro shvatio da je 17-godišnjakinja bila njemica, glupača je trebala potonuti zajedno sa asilum-seekerom.
dobro opametila se.. dica tih godina su glupa.. sumnjam da će koja švabica sa 25godina završiti sa afganistancima.. to ovi glupi klinci, ili one +35 kojima je prošao voz
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by omni Sun 18 Feb - 21:49

catabbath wrote:Piše u člaknu ako sam dobro shvatio da je 17-godišnjakinja bila njemica, glupača je trebala potonuti zajedno sa asilum-seekerom.
Znaci rasistkinja, fasistkinja. Nije htjela da se udavi kada joj je doktor nauka to lijepo predlozio. Ovako je stala rame uz rame s Hitlerom.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Afganistanac stradao na valentinovo...  Empty Re: Afganistanac stradao na valentinovo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum