ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šolta: Crkva otima zemlju

Go down

Šolta: Crkva otima zemlju Empty Šolta: Crkva otima zemlju

Post by Kermit 17/2/2018, 16:36

https://www.google.hr/amp/amp.index.hr/article/1026513/guzva-na-solti-crkva-mi-je-otela-teren-i-prodala-ga-koncesionar-imam-sve-papire-da-je-to-moje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šolta: Crkva otima zemlju Empty Re: Šolta: Crkva otima zemlju

Post by vuksadinare 17/2/2018, 16:38

...crkva mu otela zemljiste?..a da on ili netko drugi prije oteo isto crkvi to zemljiste
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Šolta: Crkva otima zemlju Empty Re: Šolta: Crkva otima zemlju

Post by Kermit 17/2/2018, 17:11

Dobro da sam sakrio vukove objave
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Šolta: Crkva otima zemlju Empty Re: Šolta: Crkva otima zemlju

Post by Guest 17/2/2018, 17:16

vuksadinare wrote:...crkva mu otela zemljiste?..a da on ili netko drugi prije oteo isto crkvi to zemljiste

ti si misli šta hoćeš ali skoro sve popove treba ubiti. neke ne ima među njima i jako dobrih ljudi ali nisu dobri zato jer su popovi nego su bili dobri od rođenja znači nisu zli i pohlepni. sve ove  ostale nagurao bi žive u drobilicu za meso i uključio sklopku.

e da i još bi tebi i sličnim kurbinim sinovima pustio live streaming i kolegama u lučkom isto pa nek me traže...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šolta: Crkva otima zemlju Empty Re: Šolta: Crkva otima zemlju

Post by Yehudi 17/2/2018, 17:28

vuksadinare wrote:...crkva mu otela zemljiste?..a da on ili netko drugi prije oteo isto crkvi to zemljiste


  A  ukolkosati nedilje ti, zna se kako radi crkva, kako je sticala i kako stiče imovinu i nekretnine.

priča mi jedan kako su na BB u Zadru imali baraku kraj zgrade a sada zapišali sav teren u tome dijelu,

ciko uz zgradu od 5 katova ogradili i sve uz cestu a livo do kuće jedne i dižu gradjevinu armirano betonsku uz

   koju ide zvonik na udaljenosti od 15 m od terasa te zgrade koje gledaju na jug.....hej---15m........ od prozora i terasa 

 Oteto-prokleto, stanari već poslali peticiju.  Da ne govorim da je ravnatelj sjemenšta sin od čistačice ( koja još uvik radi,

 a nikad u braku nije bila..............biće djevičansko rodjenje a mali polaže pravo na " očevinu" .......................A komedije
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Šolta: Crkva otima zemlju Empty Re: Šolta: Crkva otima zemlju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum