ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana - Page 2 Empty Re: Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana

Post by Guest 16/2/2018, 20:16

neve wrote:to je dokaz o postojanju paralelnih svjetova, ovi očito žive u 13. stoljeću :W
Jelena, njena mama i Admir ili nisu baš prepametni i zbilja vjeruju u bajke o jinima iz lampe, babarogama i šejtanima.. ili prave biznis, Ado im platio da ga javno hvale i reklamiraju

Ne podcjenjuj black magic  :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana - Page 2 Empty Re: Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana

Post by Kermit 16/2/2018, 20:19

kofein wrote:
Kermit wrote:
kofein wrote:Asila mag i kralj onostranog.  Hodža iz Gradačca....jesi li čuo za istog?
Vehid?

Da. šejtanu informirani.   Taj je imao magijsku intuiciju i bojalo ga se pola juge....
imam negdje njegovu knjigu:

https://www.scribd.com/doc/208205564/Vehid-Pekaric
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana - Page 2 Empty Re: Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana

Post by Kermit 16/2/2018, 20:21

neve wrote:to je dokaz o postojanju paralelnih svjetova, ovi očito žive u 13. stoljeću :W
Jelena, njena mama i Admir ili nisu baš prepametni i zbilja vjeruju u bajke o jinima iz lampe, babarogama i šejtanima.. ili prave biznis, Ado im platio da ga javno hvale i reklamiraju
Bijeg od racionalnog je logički izlaz u ovom mračnom industrijskom dobu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana - Page 2 Empty Re: Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana

Post by Kermit 16/2/2018, 20:22

kofein wrote:
neve wrote:to je dokaz o postojanju paralelnih svjetova, ovi očito žive u 13. stoljeću :W
Jelena, njena mama i Admir ili nisu baš prepametni i zbilja vjeruju u bajke o jinima iz lampe, babarogama i šejtanima.. ili prave biznis, Ado im platio da ga javno hvale i reklamiraju

Ne podcjenjuj black magic  :)
Ljudi uopće nisu svijesni što ih okružuju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana - Page 2 Empty Re: Jelena M. iz Austrije: Majka mi je napravila sihir “pečat crne udovice” zbog momka muslimana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum