ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Sun 11 Feb - 20:14

Ljubodrag Dimić za Tanjug: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj
Istoričar Ljubodrag Dimić izjavio je danas da atmosfera u Hrvatskoj pred posetu predsednika Aleksandra Vučića Zagrebu ne govori o Srbiji, njenom predsedniku i srpskom narodu, već o patološkim stanjima političke svesti u samoj Hrvatskoj.
BEOGRAD - Istoričar Ljubodrag Dimić izjavio je danas da atmosfera u Hrvatskoj pred posetu predsednika Aleksandra Vučića Zagrebu ne govori o Srbiji, njenom predsedniku i srpskom narodu, već o patološkim stanjima političke svesti u samoj Hrvatskoj.
Dimić istovremeno ukazuje u razgovoru za Tanjug da odgovor predsednika Vučića da prihvati poziv vidi kao državnički postupak, na tragu tradicije uspešne politike u Evropi, koja podrazumeva biti tamo gde se dešava nešto što se tiče tvojih interesa ili interesa tvoga naroda.
Foto Tanjug/D.Kujundžić, arhiva

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj 388240

11 Februar 2018 16:03
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Sun 11 Feb - 20:16

Vulin: Hrvatska vlast traži opravdanje za mržnju i nasilje
Ministar odbrane Aleksandar Vulin ocenio je večeras da se hrvatska vlast trudi da nađe opravdanje i traži razumevanje za mržnju i najavljeno nasilje prema Aleksandru Vučiću i prema Srbima uopšte.
Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj 1102_vulin001
BEOGRAD - Ministar odbrane Aleksandar Vulin ocenio je večeras da se hrvatska vlast trudi da nađe opravdanje i traži razumevanje za mržnju i najavljeno nasilje prema Aleksandru Vučiću i prema Srbima uopšte.
"Umesto da obuzda mrzitelje, siledžije i ekstremiste na zagrebačkim ulicama, hrvatska vlast se trudi da nađe opravdanje i traži razumevanje za mržnju i najavljeno nasilje prema Aleksandru Vučiću i prema Srbima uopšte", rekao je Vulin, reagujući na izjavu hrvatskog ministra pravde Dražena Bošnjaković da se nada da će srpska strana prihvatiti proteste u Zagrebu, zbog dolaska predsednika Srbije, sa razumevanjem i bez emocija.


11 Februar 2018 19:48

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Sun 11 Feb - 20:17

pirat
ali vulin, on je penicilin
ne moze bez hrvata i hrvatske
vi ste mu br.1 inspiracija :))
ministar za hrvatsku :)):)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by kaya Sun 11 Feb - 22:21

pizzon wrote:pirat
ali vulin, on je penicilin
ne moze bez hrvata i hrvatske
vi ste mu br.1 inspiracija :))
ministar za hrvatsku :)):)
Nije on penicilin nego dijareja iliti proljev.
Stalno se ponavlja , ima klempave uši i debil je.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Sun 11 Feb - 22:25

kaja wrote:
pizzon wrote:pirat
ali vulin, on je penicilin
ne moze bez hrvata i hrvatske
vi ste mu br.1 inspiracija :))
ministar za hrvatsku :)):)
Nije on penicilin nego dijareja iliti proljev.
Stalno se ponavlja , ima klempave uši i debil je.
podsjeca me na one primate zakosenog i minornog čela,naravno umno nerazvijenog mozga uopce..ceoni rezanj je jako bitan za funkcioniranje mozga na visem levelu... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by kaya Sun 11 Feb - 22:36

pismejker wrote:
kaja wrote:
pizzon wrote:pirat
ali vulin, on je penicilin
ne moze bez hrvata i hrvatske
vi ste mu br.1 inspiracija :))
ministar za hrvatsku :)):)
Nije on penicilin nego dijareja iliti proljev.
Stalno se ponavlja , ima klempave uši i debil je.
podsjeca me na one primate zakosenog i minornog čela,naravno umno nerazvijenog mozga uopce..ceoni rezanj je jako bitan za funkcioniranje mozga na visem levelu... :cleanteeth
Istina, vidi se da je komad budale iz aviona.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Sun 11 Feb - 22:38

vulin :))
da se ja pitam, ministar garnat bio ne bi :))
trivanka, promenila dres, bolja riba od vulina :))


Last edited by pizzon on Sun 11 Feb - 22:45; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by prckov Sun 11 Feb - 22:44

ajme  :facepalm

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Regoč Sun 11 Feb - 23:28

Tko o čemu, četnik o Hrvatskoj.

_________________
Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 12 Feb - 0:20

kaja wrote:
pismejker wrote:
kaja wrote:
pizzon wrote:pirat
ali vulin, on je penicilin
ne moze bez hrvata i hrvatske
vi ste mu br.1 inspiracija :))
ministar za hrvatsku :)):)
Nije on penicilin nego dijareja iliti proljev.
Stalno se ponavlja , ima klempave uši i debil je.
podsjeca me na one primate zakosenog i minornog čela,naravno umno nerazvijenog mozga uopce..ceoni rezanj je jako bitan za funkcioniranje mozga na visem levelu... :cleanteeth
Istina, vidi se da je komad budale iz aviona.
gledam ove politicare u svabiji,bar nalokalnom nivou...to se vidi da ima dugu lozu tradicije u sustavu vladanja i upravljanja..
dobro i kvalitetno skolovani,godinama pripremani od roditelja na tu funkciju(svabi u sjeni jako dobro paze tko ce doci u politiku,bar u najvise nivoe,i tu nisu moguci drugi osim samih svabija),vidis im po fiuzionomiji da vuku neko plemenito podrijetlo..cijeli se zivot pripremaju za ono sto ce raditi..
Formalno u svabiji nije dopusteno titularenje(grof,baron),ali se sutke itekako cijene linije tog podrijetla..

a ako pogledamo ovog primata na slici..ajoj i kukulele,koga on zastupa... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 12 Feb - 1:12

pismejker wrote:
Formalno u svabiji nije dopusteno titularenje(grof,baron)

Otkad to? Kad sam se posljednji puta zanimao za tu temu (prije ohoho godina) upotreba aristokratskog prefiksa von u Njemačkoj nije bila zabranjena. Jeste u Austriji, opet, koliko ja znam, a dopuštam i da sam tu nešto pobrkao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Guest Mon 12 Feb - 1:14

Inače bi za Vulina bio veliki kompliment okarakterizirati ga kao neandertalca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Eroo Mon 12 Feb - 2:13

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj 1.1


 Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj 1f602
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Mon 12 Feb - 3:41

Vulin jeciskren covek...rekao je sto se tice politike nikad ne laze..a love?...e tu jebiga mora se....tetka ovo ono :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Mon 12 Feb - 4:06

Sto se tice hrvatske strane zakljucak je jasan...ne moze se normalno suradjivati sa bivsim cetnicima ili sadasnjim...zao nam je...dokazi postoje...sve drugo bi bilo pitanje morala i casti....meni bi bilo doista neugodno razgovarat..zeludac bi mi imao grop...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Eroo Mon 12 Feb - 4:08

vuksadinare wrote:Vulin jeciskren covek...rekao je sto se tice politike nikad ne laze..a love?...e tu jebiga mora se....tetka ovo ono :)
On ima sreću da ima tetku u Kanadi, inače bi teško živio s ministarskom plaćom.
Kod Vučića nema "kraduckanja", ili na veliko ili ništa. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Regoč Mon 12 Feb - 7:53

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
Formalno u svabiji nije dopusteno titularenje(grof,baron)

Otkad to? Kad sam se posljednji puta zanimao za tu temu (prije ohoho godina) upotreba aristokratskog prefiksa von u Njemačkoj nije bila zabranjena. Jeste u Austriji, opet, koliko ja znam, a dopuštam i da sam tu nešto pobrkao.
Titule su dopuštene i nasljeđuju se, čak se zadržavaju nakon razvoda i prenose na nove supružnike.

_________________
Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by crvenkasti Mon 12 Feb - 8:22

Nismo mi krivi nego oni. Da su pametni, kucnuli bi se prstom po čelu i zapitali se zašto ih toliko mrzimo. I kad bi konačno shvatili da imamo itekako debele razloge, prihvatili bi to s razumijevanjem.

A ne što nam se čude i govore nam da smo ludi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28720
2014-04-17


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by L'âme Mon 12 Feb - 8:23

Crveni, jesi li na terenu, trazim te :-))

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by crvenkasti Mon 12 Feb - 8:27

Došlo mi opet da mrzim Srbe.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28720
2014-04-17


Back to top Go down

Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj Empty Re: Patološko stanje političke svesti u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum