ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

''  OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja '' - Page 5 Empty Re: '' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Post by Guest Sat 10 Feb - 20:37

red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
Ma tebe pali pišo...Da se razumijemo, mene boli briga zbog toga...
Pali me pišo tvoje zene...da se razumijemo..mos nas spojiti ??ne biti ljubomoran.. :clown
Nemoj se ljutiti...Malo sam ti ušao u tvoj smrdljivi ljudski mozak...
Ma nis zato..ja bi usao u Pipicu tvoje zene..ne znam jel smrdi ili ne,ali se uz tebea sigurno upljesnivila..rjesima jto steriliumom prvo..bude sva sjajna i podatna.. :clown
Strah je vražja stvar...Sad znaš da sam ti u umu konju ljudski...


emhh..to uglavnom od cura i zena cujem....u datim situacijama..tijekom brutalnog seksa...pozdravi zenu od Menea.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''  OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja '' - Page 5 Empty Re: '' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Post by red wolf Sat 10 Feb - 20:37

pismejker wrote:over and out..netk oje davno rekao... :) :)
Zar se sramiš što voliš piše? To ti je sada moderno.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja '' - Page 5 Empty Re: '' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Post by Sora Sat 10 Feb - 20:38

prckov wrote:
red wolf wrote:
prckov wrote:
red wolf wrote:
prckov wrote:sve su culture jednako vrijedne
I svi su ljudi isti
Ne.
:O
Čemu čuđenje...Ako imaš hrabrosti spasiti ljudsku vrstu, onda ćeš djelovati...Nećeš se čuditi...
ma cudim se jer svi ljevicari kazu da jesu
a ti velis nisu
ne znam sad sta da mislim
Ofco 
Misli ..ako imas muda lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''  OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja '' - Page 5 Empty Re: '' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Post by red wolf Sat 10 Feb - 20:39

pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
Pali me pišo tvoje zene...da se razumijemo..mos nas spojiti ??ne biti ljubomoran.. :clown
Nemoj se ljutiti...Malo sam ti ušao u tvoj smrdljivi ljudski mozak...
Ma nis zato..ja bi usao u Pipicu tvoje zene..ne znam jel smrdi ili ne,ali se uz tebea sigurno upljesnivila..rjesima jto steriliumom prvo..bude sva sjajna i podatna.. :clown
Strah je vražja stvar...Sad znaš da sam ti u umu konju ljudski...


emhh..to uglavnom od cura i zena cujem....u datim situacijama..tijekom brutalnog seksa...pozdravi zenu od Menea.. king king king
Zašto da pozdravljam ženu...Ti žene ne gledaš...Ti tražiš muškarce koji izgledaju kao žene ,ali je bitno da imaju pišu...To te uzbuđuje...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

''  OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja '' - Page 5 Empty Re: '' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Post by Sora Sat 10 Feb - 20:41

Taj stav o jednakim kulturama je  izvukao Prcko bez veze 
To je isto stavu : svi su ljudi jednaki 

moras biti inteligentan ko Prcko da skuzis u cemu je  catch 
jocolor

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''  OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja '' - Page 5 Empty Re: '' OTKRIVEN JEZIVI INSTRUMENT FOTO: PEĆINA UŽASA Ovo je mjesto gdje djevojčice postaju žene spremne za udaju i gdje se još uvijek tajno izvršavaju okrutne ceremonije sakaćenja ''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum