ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 19:57

ŽELJKO Majcen je direktor gradske komunalne firme Zaprešić d.o.o. Željko je, osim toga, i rizničar lokalnog HDZ-a.

Alen Prelec je načelnik općine Brdovec, nekoliko kilometara udaljene od Zaprešića. Alen je, osim toga, i član SDP-a. Štoviše, zastupnik je SDP-a u hrvatskom saboru.
 
Općina Brdovec, kojom načelnikuje SDP-ov Prelec, udaljena je samo nekoliko kilometara od Zaprešića, čijom komunalnom tvrtkom upravlja HDZ-ov Majcen.

Međutim, ovaj rukovoditeljski dvojac, osim geografske bliskosti, dijeli još jednu zajedničku točku. 


Sin HDZ-ova direktora komunalnog poduzeća u Zaprešiću zaposlen je u općini Brdovec, istoj onoj kojom upravlja SDP-ov načelnik Alen Prelec. 

S druge strane, sin SDP-ova načelnika općine Brdovec zaposlen je u komunalnom poduzeću Zaprešić d.o.o., istom onom kojim upravlja HDZ-ov direktor Željko Majcen.

Poslali smo upite i jednom i drugom ocu i poslodavcu. Osim potvrde informacije, zanimalo nas je koliko sinovi zarađuju.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 19:58

Iz općine Brdovec su nam potvrdili kako sin HDZ-ovca radi tu još od 2014. godine. 

"Marko Majcen je u općinu Brdovec prvotno zaposlen u sklopu Programa stručnog osposobljavanja bez zasnivanja radnog odnosa i to  od 21.02.2014. do 20.02.2015. Nakon proteka tog vremena, a zbog njegovih iskazanih sposobnosti i odnosa prema radu te prije svega zbog naših potreba za takvim kadrom i raspisanom natječaju, kao osoba koja ispunjava tražene uvjete, primljen je u radni odnos. To je i učinjeno u travnju 2015.godine te on do danas radi u našoj Općini. Ima VSS ekonomskog smjera.

Plaća za to radno mjestu iznosi 8.000,52 kn", stoji u odgovoru općine Brdovec.



Nakon nekoliko minuta, pristigao nam je odgovor i od samog načelnika, SDP-ova Alena Prelca. On nam je, umjesto komunalne firme Zaprešić d.o.o., odgovorio na upit o zaposlenju njegova sina.

"Moj sin ima 27 godina i kao takav odrasla je i samostalna osoba, ima 8 godina radnog staža, od čega 6 godina u privatnoj firmi, 2 godine u inozemstvu. Zadnjih 6 mjeseci je radio kao komercijalista u RWE Energija. Od 15. 1. 2018. zaposlen je u komunalnom poduzeću Zaprešić d.o.o. Molim Vas da detalje vezano uz njegov rad u komunalnom poduzeću Zaprešić d.o.o., s obzirom Vam ih ja nisam u mogućnosti dati, zatražite od navedene tvrtke", stoji u odgovoru SDP-ova načelnika i oca sina zaposlenog u tvrtki koju vodi HDZ-ov direktor. 

Nije nam odgovorio koliko mu sin zarađuje.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 19:59

Željko Majcen, direktor komunalnog poduzeća Zaprešić d.o.o., nedavno je putem javnog natječaja pokušao nabaviti luksuznu limuzinu vrijednu 340 tisuća kuna. Sredinom siječnja zahtijevao je metalik sivog dizelaša od najmanje 190 KS. Automobil HDZ-ova rizničara trebao je biti nakrcan dodatnom opremom, kao što je trozonska klima, parking senzori naprijed i natrag, sjedalo s memorijom, sklopivi stolići na naslonima prednjih sjedala, radio sa zaslonom osjetljivim na dodir, kamerom za vožnju unatrag te mogućnošću otvaranja i zatvaranja prtljažnika pokretom noge.

Danas je povukao natječaj jer nije stigla nijedna ponuda.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/lijepa-prica-iz-uhljebistana-hdzovac-i-sdpovac-jedan-drugom-zaposlili-sinove-vi-ih-placate/1024909.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Leviathan2 9/2/2018, 20:24

klasicna prica kolega, klasicna :)

_________________
LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 20:35

Leviathan2 wrote:klasicna prica kolega, klasicna :)

da , klasicna...o lijepa
lijepo da se ljudi pomazu kao nekada , gospodin zeljko je pomogao gospodinu alenu salit taracu a gospodin alen uzvratio 
i njihove obitelji isto , narod to zna prepoznati i cijeniti , bogu hvala

narod
stanoviti “gospon zeljko” koji je pak rekao da je za njega “HDZ nešto naj naj naj, ne može mi ništa drugo biti bolje, ne možemo glasati za nikoga drugog”.
“Znate kako je u Belom Manastiru - pustinja, sivilo, nije baš neki ugođaj. Branitelj sam kao i vi, eto jučer sam slušao Thompsona, bio sam malo pod gasom, pa sam stavio zastavu u inat pravoslavcima koji baš to ne vole, pa si vi mislite. E za koga bih glasao? Pa zna se, HDZ”,

“Oduvijek glasam i glasat ću do groba za HDZ''
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Leviathan2 9/2/2018, 20:37

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:klasicna prica kolega, klasicna :)

da , klasicna...o lijepa
lijepo da se ljudi pomazu kao nekada , gospodin zeljko je pomogao gospodinu alenu salit taracu a gospodin alen uzvratio 
i njihove obitelji isto , narod to zna prepoznati i cijeniti , bogu hvala

narod
stanoviti “gospon zeljko” koji je pak rekao da je za njega “HDZ nešto naj naj naj, ne može mi ništa drugo biti bolje, ne možemo glasati za nikoga drugog”.
“Znate kako je u Belom Manastiru - pustinja, sivilo, nije baš neki ugođaj. Branitelj sam kao i vi, eto jučer sam slušao Thompsona, bio sam malo pod gasom, pa sam stavio zastavu u inat pravoslavcima koji baš to ne vole, pa si vi mislite. E za koga bih glasao? Pa zna se, HDZ”,

“Oduvijek glasam i glasat ću do groba za HDZ''
da
imas pravo
ljepota ziva
znas, mene cude pravoslavci, ateisti, socijalisti i ostala ekipa zasto ne napuste uhljebista i ne ucine ljude sretnima
bilo bi jos ljepse, bilo bi naj naj :)

_________________
LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 20:40

Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:klasicna prica kolega, klasicna :)

da , klasicna...o lijepa
lijepo da se ljudi pomazu kao nekada , gospodin zeljko je pomogao gospodinu alenu salit taracu a gospodin alen uzvratio 
i njihove obitelji isto , narod to zna prepoznati i cijeniti , bogu hvala

narod
stanoviti “gospon zeljko” koji je pak rekao da je za njega “HDZ nešto naj naj naj, ne može mi ništa drugo biti bolje, ne možemo glasati za nikoga drugog”.
“Znate kako je u Belom Manastiru - pustinja, sivilo, nije baš neki ugođaj. Branitelj sam kao i vi, eto jučer sam slušao Thompsona, bio sam malo pod gasom, pa sam stavio zastavu u inat pravoslavcima koji baš to ne vole, pa si vi mislite. E za koga bih glasao? Pa zna se, HDZ”,

“Oduvijek glasam i glasat ću do groba za HDZ''
da
imas pravo
ljepota ziva
znas, mene cude pravoslavci, ateisti, socijalisti i ostala ekipa zasto ne napuste uhljebista i ne ucine ljude sretnima
bilo bi jos ljepse, bilo bi naj naj :)
ne mogu svi otici , kolega
mora netko ostati glasati za HDZ  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Leviathan2 9/2/2018, 21:59

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:klasicna prica kolega, klasicna :)

da , klasicna...o lijepa
lijepo da se ljudi pomazu kao nekada , gospodin zeljko je pomogao gospodinu alenu salit taracu a gospodin alen uzvratio 
i njihove obitelji isto , narod to zna prepoznati i cijeniti , bogu hvala

narod
stanoviti “gospon zeljko” koji je pak rekao da je za njega “HDZ nešto naj naj naj, ne može mi ništa drugo biti bolje, ne možemo glasati za nikoga drugog”.
“Znate kako je u Belom Manastiru - pustinja, sivilo, nije baš neki ugođaj. Branitelj sam kao i vi, eto jučer sam slušao Thompsona, bio sam malo pod gasom, pa sam stavio zastavu u inat pravoslavcima koji baš to ne vole, pa si vi mislite. E za koga bih glasao? Pa zna se, HDZ”,

“Oduvijek glasam i glasat ću do groba za HDZ''
da
imas pravo
ljepota ziva
znas, mene cude pravoslavci, ateisti, socijalisti i ostala ekipa zasto ne napuste uhljebista i ne ucine ljude sretnima
bilo bi jos ljepse, bilo bi naj naj :)
ne mogu svi otici , kolega
mora netko ostati glasati za HDZ  ;)
am nisam mislio na glasace hadezea kolega, nego sve one antihrvate koji ne glasaju za hadezej

_________________
LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 22:12

znam da nisi mislio , da si mislio ne bi prodavao jeftinu provokaciju
nije te pleme tome ucilo , romanticno zamisljajuci vjerujem
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by vili40 9/2/2018, 22:18

oće li tko radi takvih priča prosvjedovat? :roll:Samo pitam...
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 22:23

vili40 wrote:oće li tko radi takvih priča prosvjedovat? :roll:Samo pitam...

hoce , protiv boze petrova u ponedjeljak na markovom trgu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by vili40 9/2/2018, 22:26

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:oće li tko radi takvih priča prosvjedovat? :roll:Samo pitam...

hoce , protiv boze petrova u ponedjeljak na markovom trgu
a je nas uvalio u teška govna,i treba.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Guest 9/2/2018, 22:41

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:oće li tko radi takvih priča prosvjedovat? :roll:Samo pitam...

hoce , protiv boze petrova u ponedjeljak na markovom trgu
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Guest 9/2/2018, 22:55

još lijepih priča

Bivša Krstičevićeva tvrtka dobila posao težak 240 milijuna kuna od državne firme

INFORMATIČKA kompanija King ICT u kojoj je važne funkcije - direktora, prokurista i člana nadzornog odbora - svojedobno imao sadašnji ministar obrane Damir Krstičević, od državne tvrtke Janaf - Jadranski naftovod dobila je posao izgradnje spremnika za naftu na terminalu Omišalj, vrijedan oko 240 milijuna kuna.

Natječaj za ovaj posao objavljen je u ožujku prošle godine, a na njega su se informatičari iz Kinga ICT javili u zajednici ponuditelja s tvrtkom KFK iz Rugvice pokraj Zagreba, koja se kao i King ne bavi izgradnjom spremnika za naftu, nego im je glavni biznis izrada staklenih fasada.

Informatičari i staklari dobili posao izgradnje spremnika za naftu

King ICT je za državu i državne firme radio više projekata, no radilo se o IT rješenjima poput softvera za Službu 112, sustava za rezervaciju i prodaju karata i informatizaciju javne nabave za Hrvatske željeznice, e-Maticu za Ministarstvo znanosti i obrazovanja i još mnogo sličnih poslova. Čak su i za Janaf 2011. godine radili sustav za upravljanje ljudskim resursima, no poslova sličnih izgradnji ogromnih naftnih spremnika, koliko nam je poznato, dosad nisu imali.

Iako spremnici za naftu nisu stakleni, druga tvrtka u ovoj priči - KFK- bavi se izradom staklenih fasada. Na svojim stranicama hvale se brojnim projektima poput fasade za Ban centar, Frankopan neboder na Trgu bana Jelačića u Zagrebu, VMD, Erste Tower i Euro Tower u Vukovarskoj u Zagrebu i još mnogo sličnih "staklenih" zgrada, no kako su završili u poslu sa spremnicima za naftu nismo uspjeli doznati jer nam nisu odgovorili na mailom upućena pitanja.

Na natječaj se javili Đuro Đaković i Zagreb Montaža

Na taj natječaj javili su se i Đuro Đaković i Zagreb Montaža koji imaju dugogodišnje iskustvo na takvim poslovima te su već ranije radili na rekonstrukcijama i izgradnjama spremnika za Janaf, no informatičari iz Kinga pobijedili su zbog niže ponude. King ICT I KFK su, kako doznajemo, ponudili realizaciju tog posla za 240 milijuna kuna, dok su se ponude Đure Đakovića i Zagreb Montaže kretale oko 270 milijuna.

Iz ovih dviju tvrtki nismo mogli dobiti konkretnije komentare na gubitak tog posla. Dobili smo jedino šturi odgovor iz Đure Đakovića: "Đuro Đaković Grupa d.d. se javila na natječaj tvrtke Janaf d.d. za izgradnju spremnika, međutim posao nismo dobili."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bivsa-krsticeviceva-tvrtka-dobila-posao-tezak-240-milijuna-kuna-od-drzavne-firme/1024672.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by debotoijusto 9/2/2018, 22:58

Natječaj za ovaj posao objavljen je u ožujku prošle godine, a na njega su se informatičari iz Kinga ICT javili u zajednici ponuditelja s tvrtkom KFK iz Rugvice pokraj Zagreba, koja se kao i King ne bavi izgradnjom spremnika za naftu, nego im je glavni biznis izrada staklenih fasada.

Informatičari i staklari dobili posao izgradnje spremnika za naftu

gledateljica iz sela Đeletovci rekla je da će “uvijek i uvijek glasati za HDZ”, a onda je slušalicu preuzeo i njen suprug i rekao da će glasati za “našeg predsjednika Franju Tuđmana i HDZ do zadnje kapi krvi”.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by prckov 9/2/2018, 23:03

kakva su I'm zrnca  :clown

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34066
2014-04-18


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Guest 9/2/2018, 23:07

debotoijusto wrote:
Natječaj za ovaj posao objavljen je u ožujku prošle godine, a na njega su se informatičari iz Kinga ICT javili u zajednici ponuditelja s tvrtkom KFK iz Rugvice pokraj Zagreba, koja se kao i King ne bavi izgradnjom spremnika za naftu, nego im je glavni biznis izrada staklenih fasada.

Informatičari i staklari dobili posao izgradnje spremnika za naftu

gledateljica iz sela Đeletovci rekla je da će “uvijek i uvijek glasati za HDZ”, a onda je slušalicu preuzeo i njen suprug i rekao da će glasati za “našeg predsjednika Franju Tuđmana i HDZ do zadnje kapi krvi”.

ti isti su to govorili i za Tita i Jugoslaviju. špranca pavlovljevog refleksa je implantirana duboko u leđnu moždinu to je već poprimilo pojavnosti slične Borg.

"We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us to vote for our President Franjo Tudjman and HDZ until the last drop of blood. Resistance is futile."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by darth_vader 10/2/2018, 01:26

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Nuclear-bomb-explosion2-300x187
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Guest 10/2/2018, 07:52

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Natječaj za ovaj posao objavljen je u ožujku prošle godine, a na njega su se informatičari iz Kinga ICT javili u zajednici ponuditelja s tvrtkom KFK iz Rugvice pokraj Zagreba, koja se kao i King ne bavi izgradnjom spremnika za naftu, nego im je glavni biznis izrada staklenih fasada.

Informatičari i staklari dobili posao izgradnje spremnika za naftu

gledateljica iz sela Đeletovci rekla je da će “uvijek i uvijek glasati za HDZ”, a onda je slušalicu preuzeo i njen suprug i rekao da će glasati za “našeg predsjednika Franju Tuđmana i HDZ do zadnje kapi krvi”.

ti isti su to govorili i za Tita i Jugoslaviju.  špranca pavlovljevog refleksa je implantirana duboko u leđnu moždinu to je već poprimilo pojavnosti slične Borg.

"We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us to vote for our President Franjo Tudjman and HDZ until the last drop of blood. Resistance is futile."
lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA Empty Re: LIJEPA PRIČA IZ UHLJEBISTANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum